Podvečerní meditace, Brno

Podvečerní meditace.

Přijďte si zameditovat na téma, které bude odpovídat času doby a energiím, které právě dopadají na naši planetu Zemi. Je jedno, zda jste začátečníci nebo pokročilí.

 

Odlehčíme našemu mozku od stále proudících myšlenek (většinou znepokojujících a řešících pořád dokola neřešitelné), abychom mohli prožívat vnitřní klid. Když prožíváme vnitřní klid, jsme v čase teď a tady. V tu chvíli celý náš organizmus přijímá blahodárnou energii proudu Života, která zvyšuje naše vibrace a léčí duši, mysl i tělo.

 

Při meditaci zvykáme nervovou soustavu na vyšší napětí energie na planetě Zemi – my lidé většinou nedokážeme ovládat svoje pocity a myšlenky a to nás brzdí. Jednotlivec těžko ustojí okolní hrubohmotné energie, proto je dobré, když se sejde skupina lidí a naladí se společně na jemnou energii.

Máme zodpovědnost za svět, za to, co vytváříme

.

Program

  • povídání na téma
  • meditace

 

Co potřebujete

přijít

 

Kdy

Pondělí 07.11.2022

 

Doba trvání

od 18:00 – 19:30 hod.

 

Místo

Bendlova 2, Brno – Černá Pole

 

Cena

100,- Kč

 

Doprava

Meditace se koná na ulici Bendlova 2,  Brno – Černá Pole, 3 poschodí.

Nejlépe se ke mně dostanete, buď tramvají nebo trolejbusem. Pokud pojedete od hlavního vlakového nádraží, pojedete tramvají č. 4 na stanici Česká, kde přestoupíte. Na druhé straně nástupiště nastoupíte do tramvaje č. 5 a pojedete až na konečnou stanici Štefánikova čtvrť.

Na konečné tramvaje přejdete na druhou stranu hlavní silnice, do ulice Alešova ( je naproti autobusové zastávky na ostrůvku točny tramvaje) a půjdete ulicí Alešovou asi 120 metrů a hned první ulicí doleva =  Krkoškova.

A opět po asi 150m první ulice doprava – Bendlova ulice. Je to hned ten rohový dům  po pravé straně  naproti světlezelenému domu.  Číslo popisné je 2, projdete do dvora a  na zvonku je jméno Bubník.

Můžete přijet i trolejbusem č. 25 a 26 na zastávku Provazníkova. U zastávky směrem do města k Zimnímu stadionu je konec slepé ulice Klecandova. Projdete jí k první ulici Krkoškova. Tady se dáte doprava a hned první ulice doleva  cca 50m je Bendlova ulice.

Popis vypadá složitě, ale skutečnost je jednodušší :-) .

Pro auta je tu spousta parkovacích míst.

 

 

Jak se přihlásit

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakty.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.