Akutní a dlouhodobé léčení

Nabízím pro vás Akutní a dlouhodobé léčení na dálku.

 

U dlouhodobého léčení je délka léčby pro každého jednotlivce individuální. Na začátku mohu změřit přibližnou dobu vašeho léčení, ale je to jen přibližně. Dalo by se i říct to tak, že jak dlouho jste tu nemoc měli, tak o něco kratší dobu bude léčení trvat. Vždy záleží na vás, jak se postavíte k vašemu životu a jakou změnu uděláte ve svém životě. Je to i o převzetí odpovědnosti zpět do svých rukou. Dále nabízím také akutní léčení. Používá se v případě akutních stavů nemocí jako alternativní terapie k té vaší. Někdy je dobré začít i dlouhodobé dálkové léčení tím, že nejdříve se udělá Akutní léčení a pak to dlouhodobé. Při akutním léčení zpracovávám jiné věci (teď i mohu odebírat karmickou zátěž – dále dole), než u dlouhodobého.

 

Při dlouhodobém léčení vás nebo vaše příbuzné léčím každý den na dálku. Tady u tohoto druhu léčení se léčí v oblastech kauzálních úrovní tvoření, kde všechno začíná. Přes tyto kauzální úrovně pak zpět dolů až do úrovní fyzického těla, kde se nám už projevili nemoci neboli disharmonie, se kterými si doktoři a nakonec i vy sami nevíte rady. Řeším je různými způsoby a technikami, a i s kvantovým léčením Milostí, které jsem přijal 16.2.2012. Je to úžasné léčení, při kterém dostáváte postupně Milost a vyléčíte se z různých vašich bolístek a nemocí. Toto léčení je dlouhodobé proto, že nejdříve se vše srovná v kauzálních úrovních bytí a pak postupně prostupuje tato změna i do nižší fyzické, té naší úrovně. Ono se to těžko popisuje, ale léčba není lineární, jak ji lidé znají. Děje se to všechno naráz, jen vnímání lidí je různé a nemusí to hned  zaznamenat. Proto píšu, že po 6 ti měsících určitě změnu uvidí…Vše potřebuje v naši úrovni vnímání svůj čas…

 

Určitě po 6 měsících uvidíte změnu, je to dlouhá doba na její zaregistrování ve fyzické úrovni našeho bytí. Náš mozek běží v setrvačnosti a tak potřebuje trochu delší čas na zaznamenání vůbec nějaké změny. U mnohých může změna už být „dávno“, jen si ji ten dotyčný z jeho úrovně vědomí neuvědomuje. Samozřejmě, že změny mohou přijít daleko předtím… Mám mnoho léčených, kteří předtím žili celý život ve strachách, závislostech, anebo byli napojeni na různé bytosti (schizofrenie a jiné duševní nemoci), entity, egregory nebo myšlenkové formy ve 4 dimenzi a byli od nich úrovněmi Milostí odpojeni. Pak se snáze mohou ze všeho vyléčit. Nabízím toto léčení všem i těm, kteří o něm nevědí anebo nemusí vědět, ale jejich příbuzní jim tuto léčbu mohou umožnit.

 

Pokud se jedná o akutní léčení, to řeším jako jednorázové léčení – je to asi jedna hodina léčby. Tady u tohoto druhu léčby se řeší věci akutně, aby se člověk z toho co nejdříve dostal. Dlouhodobé léčení je na delší dobu, kde se řeší zase jiné věci z dlouhodobého hlediska…

 

(2.2016Dále pak pro vás mám novinku, kterou mám asi od podzimu 2015, ale až od nového roku 2016 se víc zviditelnila a zesílila, že jsem ji mohl identifikovat jako nový nástroj… Zjistil jsem, že je mi umožněno pomáhat odebírat z lidí karmickou zátěž a to někdy docela hodně dolů už při prvním Akutním léčením i 50% a někdy i víc, podle toho, kdo a jak na sobě pracuje nebo ne. :)

Tato Karma nebo karmická zátěž v každém z nás, vytváří situace nebo nemoci, kterými procházíme nebo je máme.

Třeba taková rakovina, ale i úrazy a i některé chronické nemoci, je vlastně přeplněná karmická nádoba (Karma je 100%), kde do ní víc vtéká, než z ní odtéká. Můžu měřit vaši celkovou ještě zbývající Karmickou zátěž. Po odebrání karmické zátěže nemoci rychle odchází, zase podle toho, kolik ještě zbyde celkové Karmy… A ještě jeden aspekt to přináší, pokud máte tu svoji Karmu, máte většinou i jakoby jinou realitu. Po zbavení se alespoň části vaší Karmické zátěže, se vám objeví i nová realita, na základě zbavení se starých „filtrů“, které tam předtím byly a přes které vnímáme ten náš svět.

 

Karmickou zátěž odstraňujeme přes X Akutních léčení (měřím, kolik kdo potřebuje sezení), v rozsahu přibližně asi 2-21 dní (opět to měřím, u každého je to jiné), kde při prvním Akutním léčením mám dostatek času i na jiné věci a při dalších to vše znovu upevňuji a dolaďuji. Aktivuji u toho i mnoho dalších věcí, které teď mohu za vás udělat, a o kterých se ještě moc mezi lidmi neví a ani, pokud by o tom věděli, by jim to moc nešlo. (připravuji k tomu nový seminář – Vstupování do Akáši nebo jiný název, to ještě procítím :) ) Rozhodně měřím u každého z vás, zda jste napojeni na nějaké bytosti/nalepence (přes ně ztrácíte svou energii), kolik máte „háčků“/napojení na různé Egregory, entity, implantáty a jiné věci, no a pak aktivuji určité věci ve vás, které vám pomohou k dlouhověkosti bez nemocí. :)

 

Další věcí, kterou řeším u Akutních léčení, je i odpojení od různých bytostí ať už tmavých nebo jiných, které nás nějakým způsobem negativně ovlivňují, dále pak i odháčkování z různých myšlenkových forem, Gurů, astrálních parazitů, Egregorů, Entit a podobně.

 

Dále mohu očistit byt, dům, pozemek od všech negativních energií, které tam jsou, přetrvávají, „straší“ a které mohou dělat nevyváženým lidem problémy.

 

Nejlepší po tomto 1. Akutním léčení je, ihned přejít do dlouhodobého léčení, kde se mohou další věci dále urovnat/srovnat/zharmonizovat, aniž byste se museli u toho nějak sami „namáhat“ nebo „snažit“.  to doporučuji u všech. Když budete na sobě ale i vy aktivně pracovat, vše se u vás mnohonásobně urychlí. Za nějaký čas se může odebrání karmické zátěže zopakovat… Jde to i pro ty, kteří o tom nevědí.

Vše na mých stránkách, co dělám a nabízím za semináře a kurzy, vám v tom určitě pomůže. Vím to, protože mne to dostalo tam, kde dnes jsem a co mohu dělat. 

Pokud by někdo chtěl snížit karmickou zátěž, pak se mi nahlaste přes kontakt dole. Pro ty, kteří ke mně nemohou přijet na Akutní léčení, dělám to samé na dálku.

 

Také jsem objevil, jak léčit velice dobře schizofrenii, čili rozpolcenou osobnost a hlavně jak to udělat, aby nebyla znovu „posedlá“ tmavými bytostmi. Schizofrenie jsou „nalepenci“, které odstraňuji už běžně, to není ten problém, problém je to, že ta osoba si to neustále znovu a znovu přitahuje svými vnitřními programy a negativním nastavením, a tak se u ní buď tyto bytosti střídají, anebo má jednu nebo více těchto duší. A ty se pak projevují tak, že v tu chvíli přebere jedna bytost vedení. A pak jsou ti lidé třeba zlí nebo křičí, nebo mají jiné projevy ne pro ně zrovna typické…

Bylo docela náročné vymyslet, aby se i přes tyto „zvací“ programy nenalepovaly neustále další a další. A to mohu teď už s určitostí říct, že se mi to podařilo a vím, jak na to.

 

Všechno je léčitelné, pokud se tomuto novému pohledu otevřeme.

Cenu jsem zvolil tak, aby toto léčení mohli využít všichni.

 

Cena

Akutní léčení (jak lokální, tak i na dálku) ca. 1 hodina – 650,- Kč nebo 25,- €. Platí se podle počtu akutních léčení.

Dlouhodobé dálkové léčení – za 1 měsíc 350,- Kč nebo 15,- € (platí se dopředu buď po 3 nebo 6 a více měsících).

Odstranění části Karmické zátěže - X Akutních léčení (měřím, kolik jich opravdu v tu chvíli kdo potřebujete) po asi 1 hodině v rozestupu mezi nimi asi 2-21 dní = X x 650,- Kč  plus Dlouhodobé dálkové léčení minimálně 3 měsíce

 

Jak se přihlásit

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakty.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.