1-2013 Kryon

“2013 – A CO TEĎ?”

Tento živý channeling byl přijat 6. ledna 2013, Phoenix, Arizona,
(původně pod názvem „Změna začíná“)

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lepší pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Takže si užijte tento obohacený vzkaz, který byl přijat ve Phoenixu v Arizoně

 

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby.

Je to tak, že toto konkrétní poselství by mělo být prvním vydaným v roce 2013. Budou tací, kteří teď budou poslouchat, kteří řeknou: „Teď, když jsme překročili milník (21.12.2012), co přijde dál?“ To říká Lidská Bytost, která stále hledí kupředu a nikdy se neohlíží zpátky, která se obvykle nezastavuje a nerozhlíží kolem sebe, která vždy chce poměřovat energii tím, co přichází místo tím, co bylo nebo co je.

 

Tak touto cestou se vydávat nebudeme – ještě ne. Místo toho vám chceme sdělit: „Chci, abyste se zastavili a podívali se, co děláte.“ Protože, abyste se mohli podívat dopředu, musíte pochopit, co je za vámi. To, co je za vámi, je podrobení si staré energie, mimo všechny meze, co kdy bylo předpovězeno, že kdy dokážete.

 

 

“2013 – A CO TEĎ?”

Pro ty, kterým to ještě nedošlo, tak můj příchod v roce 1989 byl předzvěstí potenciálů, které jsme viděli, že mohou nastat právě dnes. Kdybyste nebyli změnili vědomí planety, nevyznačili své území Harmonickou Konvergencí v roce 1987, dneska bych tady se svým partnerem nekomunikoval. Jeho život by byl jiný, protože bych se mu nikdy nepředstavil tak, jak jsem to udělal. Hned na začátku jsem mu sdělil, že jestliže nepřijme plášť, který jsem mu nabídl, budou jiní, kteří jej přijmou. Jde o to, že jste stvořili energii, která mi umožnila vstoupit a začít vyučovat lidství skrze Lidské Bytí.

 

Tím, že jsem zde přišel, jsem nic nestvořil, moji drazí. Vy jste těmi, kdo se rozhodli uvařit toto jídlo. Já jsem prostě jen jednou z jeho ingrediencí. Chci, abyste se obrazně řečeno rozhlédli kolem sebe na to, co jste dokázali a čím jste prošli. Probojovali jste se skrze jedny z nejstarších energií, jaké kdy na planetě existovaly. Třímali jste světlo a vrhali jste je proti temnotě, která neměla žádnou integritu, proti soudům a dramatům a dělali jste to, mimochodem, celých 18 let.

 

Někteří z vás, říkají: „Já to dělám mnohem déle, Kryone!“ Může být, ale těch posledních 18 let byly ty, které byly předpovězeny jako součást Galaktického Vyrovnání. Toto vyrovnání je více než nějaké seřazení na obloze, moji drazí. Když se vaše Slunce dostane do jedné přímky se Zemí a galaktickým centrem, jste svědky stvoření. Toto vyrovnání je určitým ukazatelem, který je energetický, nejen něco, co astronomové znají jako precese bodů rovnodennosti, nebo toho, co vám Mayové říkali svými kalendáři, nebo to co vám dal výpočet fraktálního času. Jedná se o čas, se kterým pracuje Vesmír a co jste kolem toho udělali vy.

 

Uvolnění

Teď se začíná všechno měnit a tou první věcí, ke které dojde, je to, co nazveme uvolněním. Musíte pochopit, že Duch postupuje pomalu a to zvláště v rámci časového rámce toho, jak rychle se vědomí dokáže na planetě měnit – totiž vás. Tudíž neexistují žádné hodiny nebo časová osa, které by vám byly dány Duchem, s výjimkou časového rámce příštích 18 let, zatímco vaše planeta pokračuje v procházení skrze něco, čemu se říká Temná Trhlina* (Dark Rift), což je mléčná dráha. V rámci těchto 18 let existuje velká možnost, že budete schopni „zasévat semena nového vědomí“, která v budoucnosti jistě rychle porostou.

 

Uvolnění: Jestliže jste kulturista a dlouhou dobu držíte v rukou činky, tak když je potom vrátíte zpátky na nosič, vaše svaly budou potřebovat čas, aby se vrátily do normálu. Když zvedáte činku je přítomen stres a fyzická rovnováha, která se mění se stresem. Tělesný chemismus ve svalech se mění, aby umožnil zvednout činku. Proto je přítomen uvolňovací proces, který se objevuje po odložení činky.

 

Existuje metafora uvolnění, která říká: „Vezmi si krátkou dovolenou od boje se starou energií, protože stará energie, se začne také měnit, protože to je také součástí tohoto uvolnění.“ A vám se to nebude líbit, protože stará energie také nese něco v sobě; zadržuje světlo (vás). Takže jste se oba najednou ocitli ve stavu uvolnění. Ale moudrý Člověk si vždy počká na okamžik, než se věci vzpamatují a sleduje, kde se věci řeší. Nerozumný člověk bude nadále jednat podle starého zvyku, bez ohledu na všechno. Je důležité, abyste se na chvíli uvolnili a podívali se na měnící se paradigma.

 

Stará energie je prostě energie bez světla nebo moudrosti, takže bude pokračovat v tlaku starým způsobem a stejným způsobem se bude dívat i na vás. Ale rozdíl je v tom, že to bude bez náboje, který to mělo dříve. Tento náboj je struktura Krystalické Mřížky a schopnost temnoty přežít způsobem, jakým to dělala po tisíciletí.

 

Temnota

Protože jste změnili aktuální systém mřížky Gaii a projevili zájem přesunout tento ukazatel roku 2012 do roku 2013, pravidla, podle kterých spolu bojovali temnota a světlo, se změnila. Teď začíná mít navrch světlo – je mnohem mocnější. Definicí temnoty je absence světla – to víte, že? Takže temnota je prázdnota, která není vyplněna světlem, ale má stále energii, ačkoliv je slabší než před tím. Tak si definujme něco jiného – „Vědomí Temnoty“.

 

Temnota a světlo jsou měřítka, ne reálné jednotky. Představují způsob, jakým Lidé přemýšlejí a vlny vědomí, které ovlivňují ostatní a vytvářejí paradigmata na Zemi. Takže když řekneme: „Temnota chce to nebo tamto“, popisujeme skupiny Lidí, kterým chybí světlo. Jedná se o opak Pracovníků světla, kteří jsou skupinami Lidí, kteří se probudili, aby si uvědomili, že Bůh je uvnitř. Toto uvědomění, jen tak mimochodem, je dostupné pro celé lidstvo, protože Bůh je v nitru každé duše na planetě. Ale po velmi dlouhou dobu zde prostě nebyl žádný Člověk, který by chápal, že existuje skutečná svobodná volba být čímkoliv a ne pouze tím, čím jim bylo řečeno, že jsou.

 

Takže tato bitva byla vždy mezi vědomím a tím, kolik světla by mohlo být poskytnuto těm, kteří by to mohli vidět nebo by si přáli to vidět. Ale jak víte, většina lidstva si libovala ve velmi tlumeném světle, které se po staletí příliš neměnilo – až do teď. To není otázka dobra nebo zla. Je to o souběhu nebo přirozené shodě v tom, jak Lidé přemýšlejí o sobě a o tom, co je vhodné chování pro lidstvo. Někdo by to dokonce možná nazval Lidskou přirozeností.

 

No a ta stará energie myšlení chce nadále přetrvat. Neuvěří, že došlo ke změně, ale bude se chvíli destabilizovaně poflakovat kolem, než si uvědomí, že už nemá žádnou moc. A to bude pro vás nepříjemné.

 

Někteří z vás říkají: „Dobrá, rok 2013 by měl přinést uvolnění, závan čerstvého vzduchu. Dokázali jsme to!“ No, a já vám povím, jako dítěti, když „není po jeho“, že staré cesty temnoty zasáhnou každou oblast života. Bude bojovat o svůj život a přežití a bude cítit skutečnost, že věci už nejsou jako kdysi. Proto chci, abyste v tomto uvolňujícím období ustoupili o krok zpátky. Když uvidíte tyto věci zvedat jejich ošklivé hlavy, nečiňte rozhodnutí, že rok 2013 není tím, co jste si mysleli. Když uvidíte více nerovnováhy na planetě, možná i některé věci, které jste nečekali – a opravdu budou i takové – nespínejte ruce a neříkejte: „Už je to tu zase. Vůbec nic jsme nezměnili.“ Protože jste je změnili. Tento druh věcí pracuje pomalu.

 

Začátek moderní historie

Energie se přesouvá a my jsme vám o tom říkali již dříve. Skutečná rovnováha protokolu bitvy se sama slaďuje. O tom je tento čas. Když se zeptáte těch v jiných solárních systémech, kteří si tím prošli před tím, byl to ZAČÁTEK, doslova, jejich historie. Na nic, co bylo před tím se ani nedívali. Teď všechno začíná. Už jsme vám říkali dříve, že jestliže se podíváte do budoucnosti lidstva, poukážou na tento den a označí jej jako začátek moderní historie Lidstva. Pohlédnou na všechno, co bylo před tím a řeknou: „To byly dny barbarství. Byly to dny moderní mytologie. Byly to dny, kdy jsme to neuměli lépe; a teď vidíme tvář Boha v nás samých.“ To je to, do čeho jste vkročili. Ale je to obtížné a je to pomalé.

 

Zasévání semen

Už mnohokrát jsem použil metaforu o zasévání semen, takže se tomu už budeme věnovat jen krátce a předáme vám několik dalších informací. Metafora je samozřejmě farmář a my ji používáme proto, abyste viděli všechny atributy, které farmář bere v potaz, a které jsou vám všem společné.

 

Zatímco bojujete se starou energií, neobděláváte pole, abyste je připravili pro výsev. Namísto toho jen přežíváte. Teď přišel čas, abyste připravili pole k osetí, a v procesu uvolnění se obracíte do nitra. Příprava pole je metafora objevování Vyššího Já, kvantovosti ve vašem nitru a osobního přesunu na místo, kde věci ve vašem každodenním životě začnou dávat více smyslu.

 

Jsou někteří lidé v této místnosti a ti, kteří právě teď čtou, které slyším volat: „Pomoz mi, pomoz mi.“ Myslíte si, že nevím, kdo je zde? A proto vám říkám: Vy víte, kdo jste, moji drazí, a já chci, abyste se na chvíli uvolnili. Jste milováni tak, jak jste o tom ani nesnili. Bůh vás zná tak, jak jste v to nikdy nedoufali, a to, co si myslíte teď, je dočasné. V pořádku? Je to dočasné. Jestliže žadoníte o pomoc, jste v nerovnováze. Je načase uvolnit se v Bohu a vědět, že jste milováni. Nastal čas. Vy to zvládnete.

 

V metafoře plánu setí semen je moudrost. Zaprvé – obděláváte pole, potom je hnojíte a vyživujete. Nakonec jste připraveni pro setí semen. Pole teď nejsou připravena, proto si musíte udělat pauzu a připravit je. Takže tato řeč je jakousi farmářskou metaforou. To všechno vám nemusí dávat smysl, ale to, co říká je, že demarkační čára od starého k novému je nyní a pouze nyní můžete začít to, pro co jste přišli. Ještě jste nezaseli semena. Pole musí být připravena. V procesu této přípravy zjistíte, že temnou energii je snadnější porazit a to vám dovolí zasévat.

 

Budou se vynořovat nové scénáře, aby vám ukázaly, že je to pravda. Nebudete věřit, že jste se dostali skrze některé výzvy tak snadno. Protože vás nyní podporuje energie, která to před rokem nedělala. Rok 2013 je opravdu vymezením záměru a projevováním smyslu. Začínáte připravovat pole pro novou energii a začínáte sít semena s použitím toho, co má Stará Duše: moudrost minulosti. Tato semena moudrosti jsou zasévána do ekonomiky, do vlády, do domácností a rodin. Jsou to semena integrity a budou hovořit o sjednocující se moudrosti, místo o jejím trhání na kousky.

 

Amatérští farmáři

Lidské atributy a zvláště Lidská povaha se začnou měnit, ale je to pomalé. Představte si farmáře amatéra. Nemá žádnou představu o tom, co dělá, ale má pytlík se semeny. Tak si přečte návod, nechá připravit pole a nastrká ta semena do půdy. Je tak vzrušený! Potom běží domů, ale může stěží usnout. Přejde noc, vyjde slunce a on se běží podívat za úsvitu na pole, aby viděl, co se děje. A – tam nic! Co jenom udělal špatně? Není tam žádná úroda!

 

“Nic se neděje,” říká farmář. Zasadil vůbec něco? Je to směšné, samozřejmě, protože každý farmář ví, že úroda roste pomalu. Ve skutečnosti roste tak pomalu, že ji nemůžete sledovat, jak roste! Sehnete se, díváte se na rostlinku a můžete na ni dokonce křičet, aby rostla, a přece se nic dít nebude. Potom o týden později si všimnete, že rostlinka je opravdu větší; další týden uplyne a je ještě větší. Během určité doby uzraje a vytvoří úrodu, kterou jste vypěstovali.

 

A to je to, co vám říkáme: Pěstování semen vědomí bude pomalý proces. Jen pouhý růst zabere 18 let!  Tak jak dlouho to bude trvat, než získáte květy? „Ale ne!“ říkají někteří z vás. První reakcí staré duše na tuto zprávu je: „To není to, co jsem chtěl slyšet.“ Možná potom řeknete: „Tak proč jsem vlastně tady? Jsem unavený. Proč vlastně teď nejdu domů? Kryone, rozhodl jsem se, hned teď odejdu na odpočinek od své světelné práce. Udělal jsem svou práci. Ty jsi posunul ukazatel. Proč bych se měl teď starat? Necháme to na mladších generacích.“

 

Teď ti povím, Pracovníku Světla, že jediným způsobem, jak může úroda růst je, že využívá světlo, se kterým jsi sem přišel. Tak to je. Ty jsi ten jediný, kdo si může nasadit pracovní rukavice, obléct plášť zodpovědnosti, který jsi dostal a pohnout se kupředu, aby ses ujistil, že úroda roste. Chci ti pouze říci, že to, čím sis až dosud prošel, je ta nejtěžší část. To, co je před tebou, bude časem snazší. Ale stále to bude trvat déle, než je ti milé. Takže to, co uvidíš, velmi pomalu, je vynoření se nové Lidské energie. Bude mít mnoho podob, ale uvidíš nové věci. Pojďme jednu prozkoumat.

 

Nové myšlenky – nevíte, co nevíte

V několika minulých channelinzích, jsme vám něco řekli o nových nápadech, na které se můžeme v této nové éře těšit. Teď mluvíme o nových myšlenkách a nových paradigmatech myšlení. Až tyto věci nastanou a podíváte se na ně zpětně, potom řeknete: „Proč nás to nenapadlo dříve?“ Důvod je ten, že jste na to nebyli připraveni. Takže jste byli postaveni před proces, který vám budeme jen těžce vysvětlovat, protože Lidé to nechtějí slyšet.

 

Lidské Bytosti věří, že jejich mozky jsou schopné jakékoliv myšlenky, která je ve Vesmíru myslitelná a že obloha je hranicí. Věří, že v kterékoliv době, kterýkoliv intelektuál může přijít se vším, co je potřeba, jako s dalším krokem v rozvinutém myšlení. A přece tomu historie nenasvědčuje, že? V minulých poselstvích jsme na to poukazovali a dali jsme vám námět k přemýšlení. Nadnesli jsme skutečnost, že by vám mělo být jasné, jak létat a samozřejmě tomu tak nyní je. Když hovoříme, tisíce Lidských Bytostí jsou ve vzduchu, letí z jednoho místa na druhé na principu, který vám ukázali před tisíci lety ptáci. A přece je to pro lidstvo nová věc, která byla teprve nedávno objevena. Jak dlouho jste se dívali na ptáky a toužili se vznést? Jak dlouho některé kultury používají létající draky? A přesto jste na to nikdy nepřišli! Jak je tomu u Lidské Bytosti s neohraničeným myšlením? Nikdy jste na to nepřišli!

 

Nakonec to dokázali asi před 100 lety dva výrobci kol. A já se vás ptám, vypadá to, jako že se tady stalo něco, co se vymyká běžné normě? Věděli jste (a já to zopakuji), že tito výrobci kol vyhráli rekord prvního Lidského letu asi o týden? Ti ostatní na Zemi na tom také současně pracovali. Věděli jste to? A tady je odpověď – protože Duch vštěpuje myšlenky, když jste na ně připraveni a ne dříve. Tato zdánlivě zřejmá představa je neviditelná a slepá a nedosažitelná Lidské Bytosti, protože na ni nedokáže myslet. Tento atribut vidíte ve všem, co se týká lidstva, ať už o tom víte nebo ne.

 

Jak dlouho jste měli pocit, že musíte vybudovat hradby kolem městských států a chránit se před jinými lidmi z jiných měst? Lidé stavěli zdi a vedli pravidelně války, aby druzí lidé nedosáhli na jejich majetek. Tak jak dlouho vám to trvalo, než jste si uvědomili, že byste se možná mohli o své zdroje rozdělit nebo snad dokonce jeden s druhým obchodovat, abyste oba měli prostředky toho druhého a oba v tomto procesu zvítězili? Jaký to koncept! Vlastně jste to udělali až teď. Spojovat věci dohromady, místo abyste je trhali na kusy, vám přišlo na mysl v posledních 75 letech. Proč k tomu nedošlo před tisíci lety? Místo toho jste pokračovali v izolování vašich hranic a budování armád, abyste se cítili v bezpečí. A teď je tady myšlenka „ skupiny zemí“, které sdílejí společné zdroje, obchodují bez cel a mají na mysli společnou obranu. Všimli jste si toho? A připravte se na daleko více, protože vzniknou celé kontinenty, které to udělají v budoucnu. Ale proč to trvalo tak dlouho?

 

Až do velmi, velmi nedávné doby, jste byli dobyvatelé. To je všechno, co jste dělali, to je vše, co vás napadlo. Dobyvatelé smetli jiné Lidské Bytosti, takže tam, kam vstoupili, teď vlastnili zemi a zdroje. Tak se tenkrát přemýšlelo. Teď říkáte: „Už jsme to překonali.“ Až tak moc ne. Ne doopravdy, ale jednou tomu tak bude.

 

Nové nápady budou takové, že jste na to nikdy ani nepomysleli. Tyto představy vám budou dány, abyste dostali odpovědi na ty nejčastější otázky, které trápí vaši společnost od doby, co jste se narodili. Vynálezy přinesou každému Člověku na této planetě čistou vodu, levně a kdekoliv. Vynálezy vám poskytnou energii, levně a kdekoliv. Tyto myšlenky smetou všechny důvody, kterými nyní omlouváte znečišťování, a když se podíváte nazpátek, napadne vás: „Toto řešení bylo vždy k dispozici. Proč jsme na ně nepomysleli? Proč jsme to tak nedělali už dříve?“ Protože k tomu ještě nenastal čas a vy jste nebyli připraveni. Nezaseli jste semena a stále ještě jste bojovali se starou energií, rozhodovali se, zda to máte sami se sebou skoncovat ještě před koncem roku 2012. A neudělali jste to… a neudělali jste to.

 

Je legrační, o čem uvažujete, a co vaši sociologové považují za „velké současné problémy lidstva“, protože vaše nové myšlenky jednoduše zruší pravou podstatu těch otázek právě tak, jako to udělaly v minulosti. Vzpomínáte? Před dvěma sty lety předpovědi sociologů říkaly, že přijdete o zdroje potravin, protože nebylo dostatek půdy, aby stačila rostoucí populaci. Potom jste objevili rotaci plodin a hnojivo. Najednou každá parcela půdy mohla produkovat mnohokrát více, než tomu bylo dříve. Vzpomínáte si na předpovědi, že budete mít nedostatek dřeva k vytápění vašich domovů? Pravděpodobně ne. To bylo ještě před elektřinou. A tak můžeme pokračovat pořád dál a dál.

 

Takže dnešní hádanka je právě tak zvláštní, jak uvidíte. (1) Jak zesílíte energetické sítě vašich velkých národů, aby nebyly náchylné k pádu nebo nevyžadovaly masivní výdaje na zlepšení infrastruktury? Protože přichází zima (malá doba ledová, informace z dřívějšího channelingu), a vy budete potřebovat více energie. (2) Co můžete udělat se znečištěním? (3) A co světové přelidnění? Někteří odborníci vám budou říkat, že pandemie bude tou odpovědí; příroda (Gaia) zahubí asi jednu třetinu světové populace. Ty nejlepší mozky tohoto století dumají nad touto hádankou a říkají vám, že stojíte před velkými problémy. Posloucháte to celý svůj život.

 

Dovolte, abych vám položil tyto otázky. (1) Co kdybyste mohli úplně zrušit energetickou síť? Můžete to udělat a uděláte to. (2) Co když zdroje znečištění prostě zmizí, díky novým nápadům a vynálezům a prostředí se začne samo obnovovat? (3) Přelidnění? Předpokládáte, že lidstvo bude pokračovat v exponenciálním plození dětí, protože lidé jsou hloupí a nedokážou si pomoci. To je, moji drazí, otázka vědomí a vzdělání a změní se to. Představte si atribut nulového růstu v mnoha zemích, což je něco, co bude běžné. Všimli jste si, že některé z vašich dětí dnes opravdu začínají váhat, jestli mají vůbec mít děti? To je koncept!

 

Příprava na oddělení starého a nového

Je tady nový úsvit, ale to je všechno. Slunce se přehouplo přes horizont, jako kdyby říkalo: „Jsme zpátky.“ Ale nějakou dobu nebudete mít čistou oblohu, Pracovníku Světla, protože v procesu uvolňování budete mít co do činění s oddělováním, které bude probíhat. Vyvstanou námitky vůči těm, kteří nechtějí vstoupit do světla a kteří chtějí udržet to, co mají, protože jim to funguje. Cítí, že je to správná cesta, protože jim to fungovalo v minulosti a protože je to jejich život (přežívání). Oni nechápou, že věci se dramaticky mění.

 

Co nazýváte komunitou Nové Doby (New Age), všechny procesy – od toho, který vidíte zde (channeling) až po ten, který používá léčitel, jsou všechny rekalibrující. Některé z axiomů, které jste se naučili o tom „jak dělat věci správně“ už nebudou fungovat. Bude zde více centralizované soustředění se na autoritu jedné duše. Tudíž bude menší soustředění na skupiny a více na individuální rozlišování. Říkejme tomu šíření nebo rozklad organizačně založené moudrosti a důrazu na individualisticky založené moudrosti.

 

“Počkej chviličku Kryone, to nedává žádný smysl. Každý ví, že jestliže spojíš více lidí dohromady, dostaneš lepší výsledky, protože základna moudrosti je větší.“ Opravdu? Připravte se na naprosto nový koncept, moji drazí. Kolik životů má za sebou vaše duše? Přemýšlejte o tom jako o výboru vaší vlastní moudrosti a spoléhejte se, že vám odpoví na všechno. „To je šílené, Kryone! A co pravidla, struktura, běžné cíle a úsilí skupiny, které pomáhají budovat představy a energii? Máme zahodit základní běžné dohody? Tyto principy jsou jednoduše zdravý rozum.“

 

Moji drazí, jak vám mám předat koncepty, o kterých ještě nevíte? Dnešní zdravý rozum je zítřejší hloupostí, jestliže se objeví nová informace, která jej překoná. Chápete? Co když, jen co když, faktor individuálního vědomí, založený na všech jeho vlastních minulých životech, vyvinul v sobě sadu parametrů, které jsou společné všem? Co když je zde k dispozici posvátný vzorec, který je zcela běžný, ale dostupný pouze jednotlivcům? Potom tento jedinec objeví posvátnou odpověď přicházející z druhé strany závoje namísto od Lidského výboru někde na schůzi. Zvažte tyto věci předtím, než řeknete, že to, co považujete za „zdravý rozum“ je skutečně něco, co je věčné.

 

Všechny tyto záležitosti budou nové a bude to jako strkat prst do oka mnohým, kteří si celý život mysleli, že všechno vědí, a najednou zjistili, že jsou tací, kteří jdou za nimi a dělají věci, o kterých si nikdy nemysleli, že by byly možné. Proto očekávejte oddělení se těch, kteří se nevyrovnají s těmito novými věcmi, a mnozí z nich budou Staré Duše.

 

Všechno to, o čem hovoříme v tomto poselství, zapadá přesně do sféry zájmů Staré Duše, která toto čte. Tisíce starých duší toto čtou v budoucnu. Teď hned vám řeknu, že vím, kdo jste. Nejste jen pouhou nadějí pro planetu, vždy jste byli její nadějí. Neexistuje nic nového, kromě toho, že nakonec to půjde snáze. Ale na okamžik musíte pochopit proces posunu a to, že změna není vždy spatřovaná jako dobrá věc. Tak po špičkách vstupte do této nové energie místo toho, abyste se s touto novou pravdou drali kupředu. Vstupujete do světla více cestami, než jste měli kdy předtím a i vaše „pravda“ se možná mění.

 

Staro-nová duše

Dovolte mi, abych to shrnul. Potřebujeme vás. Nejste hotovi a nikdo neodchází. Budete následovat více channelingů, přijde více pomocných bytostí. Mocné informace budou přicházet ze zdrojů, o kterých jste si ani nemysleli, že je máte. Budete schopni rozlišit, jestli je to reálné nebo ne a bude to snadné. Můžete to poznat podle energie přenosu a podle toho, co sděluje. Všechno, co si budete muset vyslechnout, je jen malý kousek informace a poznáte, jestli je channeling předstíraný. To znamená, že ta vaše část, která je nazývána posvátné rozlišení, poroste.

 

Budete mít více intuitivní síly, protože se už teď nevrhá proti temnotě. To všechno se bude dít pomalu. Ale vězte toto: Potřebujeme vás, a potřebujeme, abyste byli nadšeni z toho, co je před vámi. Právě jste vyšli z temné éry trvající více než 30 000 let. Opakuji vám to znovu, moji drazí, že přijde den, možná už při příští precesi, kdy Lidská historie nebude vůbec pokládat dobu před rokem 2012 za životaschopnou sociální studii. To je to, co vidíte právě teď – začátek nové éry.

 

Nové děti

Myslím, že ironií tohoto poselství je toto: Ty Lidské Bytosti, které sedí přede mnou, říkají, že jsou unavené. Dlouhou dobu bojovaly a budou v tom pokračovat, až se rekalibrujeme. Když překročí závoj, jak to vždy dělají, vrátí se zpět jako děti (samozřejmě), ale jejich DNA se bude lišit od té, kterou měli kdykoliv předtím. Jako Staré Duše nikdy nebudou muset projít tím, čím prošli již dříve, protože stará energie nebude stejná. Probudí se s plným uvědoměním si toho, kdo jsou (nové atributy Akášického dědictví).

 

Jako děti budou znát a vidět barvy (interdimenzionální vidění). Jako děti budou mít identitu Staré Duše (vědí, že žily dříve). Budou vědět, proč jsou tady, už když jim bude 13 (mají dobrý koncept životních lekcí). Ale jste to vy! Právě jsem popsal vás – vás všechny! Stará Duše, toto je jeden z největších posunů, jaký kdy uvidíte, a může trvat celou generaci, ale stane se to. A ti, kdo potom uslyší tato slova a budou číst tato slova, potom budou vědět, že mám pravdu a budou znovu probuzeni na Zemi s naprosto novým paradigmatem vědomé reality.

 

Vzdělavatelé po celém světě rekalibrují svá učení, protože děti jsou jiné. A zase, tyto věci nejsou tím, co jste si mysleli. Není to pouze nějaká nová doba, ale spíše nový Člověk. To jediné, co vám můžeme sdělit je, že jsme vám říkali, že se to stane. Přišel jsem před těmi mnoha lety (v roce 1989) a řekl jsem, že se nezahubíte, jak o tom mluvilo vaše proroctví; prostě se tak nestane. Řekl jsem vám, že existují daleko lepší možnosti. Řekl jsem vám, abyste sledovali, jak se to děje. Sledujte to!

 

Ale byli tací, kteří byli staré duše a ti říkali: “Ne.” Říkali, že Kryon je zlo století, protože jsem vám přinesl informaci, která byla jako políček do tváře všemu, co očekávali. Teď tady sedíte v roce 2013 a mohl bych říct: „Měl jsem pravdu.“ Ale místo toho říkám: „Měli jste pravdu.“ Protože jste to byli vy, kdo stvořil tento posun. Vy jste mě přivedli sem. Vy jste nás provedli tímto posunem, moji drazí!
Bůh žehnej Lidské Bytosti a všemu, co ve Vesmíru představuje.
A tak to je.

KRYON

 

* Velká temná trhlina (Dark Rift, někdy také Great Rift), jde o kraj mračna kosmického prachu, které leží podél Mléčné dráhy. Zdá se, že rozděluje světlo do dvou cest. Mayové nazvali tuto trhlinu Xibalba Be {Cesta do podsvětí) a pohlíželi na ni jako na místo narození a smrti a smrti a znovuzrození. Bylo to pro ně kanálem narození kosmické matky Creatrix, kde bude Slunce o prosincovém slunovratu 2012 znovuzrozeno. Bylo také místem smrti, protože je branou do podsvětí, země mrtvých a nenarozených.

 

 

Poznámka ke kopírování:
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/.
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M.
pro www.transformace.info  a pro www.kryon.webnode.cz.
Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále
kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude
připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět