Šambala (Shamballa)

Šambala – je duchovní zasvěcení.

 

Jsem zakladatel Shambally (Shamballa 1024) v Čechách a na Slovensku.

Mám zkušenosti se Šambalou od roku 2004 a sami jsme (s mým duchovním dvojčetem Evou) na sobě vyzkoušeli, jak energii používat, k čemu a jak nám v životě pomáhá. Tenkrát jsem o ní hodně psal na různých Reiki fórech pod nickem – Lightworker ( třeba tady , tady , tady a tady)

 

Je důležité, abychom používali Šambalu vědomě a každý člověk by měl vědět co dělá a proč to dělá. Každý se může naučit vnímat to, co naše smysly neumí.

 

Každý, kdo se začne zajímat o energii Šambaly, (tedy i Vy), je pro ni vhodným kandidátem. Pro lokální zasvěcení do Šambaly nepotřebujete mít Reiki nebo nějakou jinou energii, nezáleží ani na věku. Pro dálkové zasvěcení byste měli znát práci s energiemi, protože vám to ulehčí její používání, ale není to podmínkou.

Shamballa je označovaná jako multidimenzionální, protože je založena na celistvosti. Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. Není záměrem, aby byla Shamballa lepší, než jiné druhy Reiki línií. Znamená to však, že Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším, včetně Tebe. Povahou energie Shamballa může být podpořeno léčení planety a všeho živého, skrze léčení Tebe samotného. Zjistíš, že je mnoho cest léčení s Reiki, ale způsob Shambally je léčení planety skrze léčení Tebe samotného.

Do Shambally zasvěcuji i na dálku.

 

Ve čtyřech stupních se naučíte používat tuto nádhernou energii a při tom se rozpomenete na své Mistrovství.

 

Dnes už se může mnoho lidí naučit věci, které byly dříve dostupné jen několika jedincům nebo skupinám. Stav vědomí, jehož dosažení dříve vyžadovalo roky trénování speciálních technik a meditací, je dnes přístupný mnoha lidem bez zvláštní přípravy.

.

Semináře

Připravil jsem pro vás 3 celodenní semináře, kde se postupně seznámíte s energií i s jejím používáním. Seminář končí příjemnou meditací.

Kdo je už naladěn do Shambally a chce se něco o ní dozvědět víc (od zakladatele Shambally v Čechách a na Slovensku), platí jen za seminář.

Max. počet účastníků je u mne 8, abychom měli čas i na probírání zajímavostí.

 

Dále jsou možné soukromé semináře, kdy se domluvíme na dni a čase a můžeme po konzultaci i zasvětit do všech stupňů najednou. To je třeba pro ty, kteří přijedou ke mně z dálky anebo Shamballu chtějí mít naráz celistvou. V roce 2004  jsem ji přijmul taky tak, všechny stupně najednou – dnes je to snazší, než kdy předtím.

 

Šambalu neustále vyvíjím a s tou mojí Šamballou budete mít daleko víc symbolů už v 1. a 2. stupni než se všemi Shamballami dohromady, které jsou na českém a slovenském „trhu“, včetně zahraničních.

Semináře dělám i přes Skype, jsou jen kratší asi tak 4 hodiny, protože je to individuální seminář napasovaný pro jednotlivce a u jednoho není tolik otázek, co u skupiny. Dostanete k němu el. manuál a el. certifikát.

 

 

Cena

seminář 1.500,- Kč (65,-€) + pro zájemce zasvěcení

  • stupeň 1-2 najednou      900,- Kč (40,-€)
  • stupeň 3                      1.500,- Kč (65,-€)
  • stupeň 4 mistrovský    2.500,- Kč (105,-€)

K zasvěcení dostanete manuál a certifikát.

 

Cena  dálkového zasvěcení/přesvěcení je:
1. a 2. stupeň – 900,- Kč (40,-€)
3. stupeň – 1.500,- Kč (65,-€)
4. stupeň – 2.500,- Kč (105,-€)
ke všem dálkovým stupňům dostanete el. manuál a k poslednímu 4. stupni certifikát, který zasílám poštou.

Pokud jste Šambalu delší dobu nepoužívali, nebo ji máte od někoho jiného, pak vás rád přesvětím. Těm, kteří ji mají už ode mne a nemají ji ještě dokončenou, pokračováním jí dozasvětíme a tím dosáhnete plného potenciálu Šambaly. Ti, kteří ji už mají ukončenou, nabízím přesvěcení za cenu 4. stupně.

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt.

 

Rozpis seminářů

Vyberte seminář v Kalendáři akcí.