Reiki a jiné energie

Milí přátelé,

 

na těchto následujících stránkách bych vás chtěl seznámit s různými energetickými systémy, které existují. Pokud by vás nějaká energie oslovila, napište mi a domluvíme se na dalších podrobnostech. Mám dohromady něco okolo 150 energiích, ale asi polovina není přeložená do češtiny. Zde vám nabízím asi 75 druhů energií, které by se vám mohli líbit a jsou v českém jazyce.

 

Jiné energie

 

Andělské energie

Channelované energie

Egyptské systémy

Energie bytostí světla

Indiánské – šamanské

Reiki Olé Gabrielsena

Základní

 

Mé zkušenosti s energiemi

 

Dospěl jsem ke zkušenosti, že čím více energetických systémů mám, tím účiněji mohu pomoci sobě i lidem. A i zkušenosti s různými druhy energií, mi umožnily najít pro mne ten můj zasvěcovací systém, který je velice jednoduchý, účinný a spolehlivý a i s léčením je to stejné. Nakonec i pro dlouhodobé léčení nebo i akutní používám směsici různých energií dominované Šambalou, mého Kvantového léčení Milostí, metody RUŠ a dalších nástrojů, které mě buď napadly nebo jsem přijal. Dále vím, že čím vyčištěnější je ten, který vám předává energie, tím kvalitnější dostanete energii a v Shamballe dostanete i větší počet symbolů, než u nevyčištěných mistrů.

 

Můžete třeba namítnout, že nezasvěcujete ale sami… To je sice pravda, ale filtry těch mistrů předají stejně u zasvěcení ta omezení, které ten mistr má nebo jimi „trpí“.

Pokud budete chtít kvalitní zasvěcení, rád vás zasvětím.

 

Můžete se u mne objednat na dálkové zasvěcení do té které energie, nebo pokud vás bude víc, můžeme udělat i semináře do těchto energií buď u mne nebo ve vašem městě.  Objednat se můžete dole:

 

Shamballu zde neuvádím, protože je pro mne tou základní energií, kterou teď používám a nabízím. Šambalu neustále vyvíjím a s tou mojí Šamballou budete mít daleko více symbolů už v 1. a 2. stupni než se všemi Shamballami, které jsou na českém a slovenském „trhu“, včetně zahraniční 12D. Shamballa (Šambala) – semináře nebo dálková zasvěcení nebo přesvěcení najdete zde:

 

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt.

 

Rozpis kurzů

Vyberte kurz v Kalendáři akcí.