Terapie

Metoda PPP je moderní, jednoduchá, praktická a věcná metoda. Řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – tím je jedinečná. Zároveň je šetrná. Pomocí této metody se zbavíte řady svých potíží během relativně krátké doby, navíc s trvalým efektem.

 

Metoda PPP je velice silným nástrojem pro odstraňování zejména psychických potíží. Vzhledem k tomu, že častou příčinou fyzických problémů je psychická nerovnováha, lze touto metodou odstranit i fyzické obtíže.

 

Metodu PPP jsem se naučil v roce 2007 a od té doby ji používám na sobě a pro sebe. Zásadně mi změnila život a dala mi možnost zažívat mír a klid v duši.

 

Jak to všechno bylo, se dozvíte v sekci Mé zkušenosti s PPP.

 

Dále nabízím Akutní a dlouhodobé dálkové léčení

 

 

Takže jsem přejmenoval  metodu ruš na metodu PPP (Přijmout, Pochopit, Propustit), abych dostál tomu, nepoužívat ochrannou známku. S metodou PPP nabízím terapie a semináře.

 

Pak asi tak před 3 roky, jsem zjistil, že mám nový nástroj k odstraňování Karmy. Je velice účinný, a je to, jako byste absolvovali tisíce terapii s metodou PPP/RUS. Mohu teď u všech lidí dát Karmickou zátěž už jen na asi 3%, které si musí odstranit pak samy. A na ten zbytek se pak použije nejlépe metodu PPP a půjde Vám to mnohem rychleji, lépe na všechno uvidíte, protože se ty vaše filtry dají pryč.. Ten Nový nástroj se jmenuje odstraňování Karmické zátěže. Je to Karmické léčení a Milost, kterou dostanete.

 

Diagnostika je pro někoho velice důležitá, a tak nabízím neinvazivní biorezonanční analýzu NLS Vašeho zdravotního stavu s přístrojem Metatron Hunter Biophilia 4D. Tento přístroj a jim podobné vznikli pro kosmonauty, aby na oběžné dráze měli své zdraví pod kontrolou, a i se mohli lépe léčit tak daleko od domova. A diagnostika je základ správného léčení. Pokud byste na tuto diagnostiku přišli, pak by bylo dobré vědět i Vaší krevní skupinu, ale není to nutné. Přístroj dokáže najít, kde máte problém a ode mne dostane pak možné zbavení se těchto problémů a bolístek.

 

Abychom se mohli stát Mistry Světla, musíme se nejdříve stát Mistry Temnoty.

                                                                                                (AA Metatron)

 

To znamená, uvidět tu naší temnou stránku tím, že ji v sobě přijmeme, pochopíme a propustíme.