Terapie

Metoda PPP je moderní, jednoduchá, praktická a věcná metoda. Řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – tím je jedinečná. Zároveň je šetrná. Pomocí této metody se zbavíte řady svých potíží během relativně krátké doby, navíc s trvalým efektem.

 

Metoda PPP je velice silným nástrojem pro odstraňování zejména psychických potíží. Vzhledem k tomu, že častou příčinou fyzických problémů je psychická nerovnováha, lze touto metodou odstranit i fyzické obtíže.

 

Metodu PPP jsem se naučil v roce 2007 a od té doby ji používám na sobě a pro sebe. Zásadně mi změnila život a dala mi možnost zažívat mír a klid v duši.

 

Jak to všechno bylo, se dozvíte v sekci Mé zkušenosti s PPP.

 

Dále nabízím Akutní a dlouhodobé dálkové léčení

 

 

Takže jsem přejmenoval  metodu ruš na metodu PPP (Přijmout, Pochopit, Propustit), abych dostál tomu, nepoužívat ochrannou známku. S metodou PPP nabízím terapie a semináře.

 

Pak asi tak před 3 roky, jsem zjistil, že mám nový nástroj k odstraňování Karmy. Je velice účinný, a je to, jakobyste absolvovali tisíce terapii s metodou PPP/RUS. Mohu teď u všech lidí dát Karmickou zátěž už jen na asi 3%, které si musí odstranit pak samy. A na ten zbytek se pak použije nejlépe metodu PPP a půjde Vám to mnohem rychleji, lépe na všechno uvidíte, protože se ty vaše filtry dají pryč.. Ten Nový nástroj se jmenuje odstraňování Karmické zátěže.

 

 

Abychom se mohli stát Mistry Světla, musíme se nejdříve stát Mistry Temnoty.

                                                                                                (AA Metatron)

 

To znamená, uvidět tu naší temnou stránku tím, že ji v sobě přijmeme, pochopíme a propustíme.