Terapie

Metoda PPP je moderní, jednoduchá, praktická a věcná metoda. Řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – tím je jedinečná. Zároveň je šetrná. Pomocí této metody se zbavíte řady svých potíží během relativně krátké doby, navíc s trvalým efektem.

 

Metoda PPP je velice silným nástrojem pro odstraňování zejména psychických potíží. Vzhledem k tomu, že častou příčinou fyzických problémů je psychická nerovnováha, lze touto metodou odstranit i fyzické obtíže.

 

Metodu PPP jsem se naučil v roce 2007 a od té doby ji používám na sobě a pro sebe. Zásadně mi změnila život a dala mi možnost zažívat mír a klid v duši.

 

Jak to všechno bylo, se dozvíte v sekci Mé zkušenosti s PPP.

 

Dále nabízím Akutní a dlouhodobé dálkové léčení

 

 

Takže jsem přejmenoval tuto metodu na metodu PPP (Přijmout, Pochopit, Propustit), abych dostál tomu, nepoužívat jeho ochrannou známku. S touto metodou PPP nabízím terapie a semináře. Dokonce s ní teď mohu dělat mnohem víc, než předtím s metodou RUŠ, kde jsem přeci jenom respektoval autora a jeho postupy a posílal jsem mu i lidi, aby si udělaly u něj terapeuta. Teď už nabízím výuku na terapeuta sám.

 

 

Abychom se mohli stát Mistry Světla, musíme se nejdříve stát Mistry Temnoty.

                                                                                                (AA Metatron)

 

To znamená, uvidět tu naší temnou stránku tím, že ji v sobě přijmeme, pochopíme a propustíme.