Kurz Reiki 3, Brno

Co je Reiki?

Japonský výraz Reiki je složen ze dvou slov:
REI – životodárný, vesmírný, všezahrnující
KI – energie, síla

Je to vesmírná univerzální energie, která se nachází v prostoru kolem nás. Práce s touto energií v nás probouzí lásku ke všem bytostem a všemu, co nás obklopuje. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy a dojít k poznání a pochopení smyslu našeho života. Člověk se již po prvním stupni otevře svými energetickými kanály této energii. Dochází k pročištění bloků v těchto kanálech a zvýší se životní energie pro léčení.

Usuiho systém Reiki je nejen velmi jednoduchá a přirozená léčebná metoda, ale také efektivní způsob, jak tuto životní energii přenášet. Jakmile byl jednou člověk otevřen tomu, aby se stal kanálem pro Reiki, životní energie bude plynout jeho rukama sama od sebe. Tato schopnost mu zůstává navždy. Reiki zasahuje všechny roviny existence a snaží se uvést tyto roviny do stavu rovnováhy. Vy jste pouze průchozím kanálem pro tuto energii, protože, když na někoho položíte své ruce, není to vaše energie, která jimi prochází, nýbrž univerzální energie Reiki, která se sama probere k oblasti, která potřebuje léčení.

 

3. stupeň Reiki – mistrovský

  • Znamená zejména práci na sobě, sebepoznání a hlubší pochopení událostí našeho života.
  • Reiki přináší zvýšenou citlivost a vnímavost ke všemu, co se v našem životě děje a umožňuje nám jiný pohled na sebe i na okolní svět.
  • Zasvěcením na mistrovský symbol se tato vnímavost ještě prohlubuje a zpřístupňuje se práce s mistrovskou energií.

 

Program

 

  • otázky a odpovědi
  • předání mistrovského symbolu a co se s ním dá dělat
  • zasvěcení do Usui Reiki stupně 3 mistr

 

Co potřebujete

K zasvěcení dostanete manuál a certifikát.

.

Kdy

Neděle 05.03.2023

.

Doba trvání

od 9:00 hodin asi do 17:00 hodin

.

Místo

Bendlova 2, Brno – Černá Pole

.

Cena

kurz 5.000,- Kč

K zasvěcení dostanete manuál a certifikát.

 

Doprava

Kurz se koná na ulici Bendlova 2,  Brno – Černá Pole, 3 poschodí.

Nejlépe se ke mně dostanete, buď tramvají nebo trolejbusem. Pokud pojedete od hlavního vlakového nádraží, pojedete tramvají č. 4 na stanici Česká, kde přestoupíte. Na druhé straně nástupiště nastoupíte do tramvaje č. 5 a pojedete až na konečnou stanici Štefánikova čtvrť.

Na konečné tramvaje přejdete na druhou stranu hlavní silnice, do ulice Alešova ( je naproti autobusové zastávky na ostrůvku točny tramvaje) a půjdete ulicí Alešovou asi 120 metrů a hned první ulicí doleva =  Krkoškova.

A opět po asi 150m první ulice doprava – Bendlova ulice. Je to hned ten zelenkavý rohový dům  po pravé straně  naproti světlezelenému domu.  Číslo popisné je 2, projdete do dvora a  na zvonku je jméno Bubník.

Můžete přijet i trolejbusem č. 25 a 26 na zastávku Provazníkova. U zastávky směrem do města k Zimnímu stadionu je konec slepé ulice Klecandova. Projdete jí k první ulici Krkoškova. Tady se dáte doprava a hned první ulice doleva  cca 50m je Bendlova ulice.

Popis vypadá složitě, ale skutečnost je jednodušší :-) .

Pro auta je tu spousta parkovacích míst.

 

.

Jak se přihlásit

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakty.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.