Šambala – LÉČENÍ, Brno

Seznámení s energií, léčení a vnímání energie. Přijďte na klidnou meditaci při hudbě, při které můžete ležet nebo i sedět a zažijete léčení všeho, co vás v tuto chvíli trápí… Uvidíte, bude se vám to líbit.

.

Program

  • krátké seznámení se Shamballou
  • jak energie léčí, její možnosti a jak působí na organismus
  • 1 hodinové léčení s Shamballou při hudbě

 

Co potřebujete

vezměte si karimatku a deku, nebo si ji můžete ode mne půjčit. Můžete i sedět v pohodlném křesle.
.

Kdy

Středa 15.02.2023

.

Doba trvání

od 18:00 – 19:30 hod.

.

Místo

Bendlova 2, Brno – Černá Pole

 

Cena

150,- Kč

 

Doprava

Léčení se koná na ulici Bendlova 2,  Brno – Černá Pole, 3 poschodí.

Nejlépe se ke mně dostanete, buď tramvají nebo trolejbusem. Pokud pojedete od hlavního vlakového nádraží, pojedete tramvají č. 4 na stanici Česká, kde přestoupíte. Na druhé straně nástupiště nastoupíte do tramvaje č. 5 a pojedete až na konečnou stanici Štefánikova čtvrť.

Na konečné tramvaje přejdete na druhou stranu hlavní silnice, do ulice Alešova ( je naproti autobusové zastávky na ostrůvku točny tramvaje) a půjdete ulicí Alešovou asi 120 metrů a hned první ulicí doleva =  Krkoškova.

A opět po asi 150m první ulice doprava – Bendlova ulice. Je to hned ten zelenkavý rohový dům  po pravé straně  naproti světlezelenému domu.  Číslo popisné je 2, projdete do dvora a  na zvonku je jméno Bubník.

Můžete přijet i trolejbusem č. 25 a 26 na zastávku Provazníkova. U zastávky směrem do města k Zimnímu stadionu je konec slepé ulice Klecandova. Projdete jí k první ulici Krkoškova. Tady se dáte doprava a hned první ulice doleva  cca 50m je Bendlova ulice.

Popis vypadá složitě, ale skutečnost je jednodušší :-) .

Pro auta je tu spousta parkovacích míst.

.

Jak se přihlásit

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakty.

Prosím, uveďte Vaše jméno, příjmení, spojení na Vás.