Seminář PPP 2, Brno

Zvu vás na 2.seminář metody PPP nebo 3P. (Přijmout, Pochopit, Propustit)
Navazuje na 1.seminář, účastníci prohloubí dovednosti najít, pochopit a odstranit v životě pocity, které nám brání, abychom byli klidní a šťastní. V prvním semináři jsme se zaměřili především na vztahy a nyní v tomto druhém semináři vám ukážu další možnosti využití této metody. Doplníme ji vyhledáváním problémů.

 

.

Program

  • pokračování metody PPP 1.
  • praxe
  • další možnosti využití metody
  • otázky a odpovědi
  • praktická část

 

Co potřebujete

psací potřeby

 

Kdy

Neděle 02.04.2023

 

Doba trvání

od 9:00 hodin do 17:00 hodin, s přestávkou na oběd

 

Místo

Bendlova 2, Brno – Černá Pole

 

Cena

1500,- Kč

 

Doprava

Seminář se koná na ulici Bendlova 2,  Brno – Černá Pole, 3 poschodí.

Nejlépe se ke mně dostanete, buď tramvají nebo trolejbusem. Pokud pojedete od hlavního vlakového nádraží, pojedete tramvají č. 4 na stanici Česká, kde přestoupíte. Na druhé straně nástupiště nastoupíte do tramvaje č. 5 a pojedete až na konečnou stanici Štefánikova čtvrť.

Na konečné tramvaje přejdete na druhou stranu hlavní silnice, do ulice Alešova ( je naproti autobusové zastávky na ostrůvku točny tramvaje) a půjdete ulicí Alešovou asi 120 metrů a hned první ulicí doleva =  Krkoškova.

A opět po asi 150m první ulice doprava – Bendlova ulice. Je to hned ten zelenkavý rohový dům  po pravé straně  naproti světlezelenému domu.  Číslo popisné je 2, projdete do dvora a  na zvonku je jméno Bubník.

Můžete přijet i trolejbusem č. 25 a 26 na zastávku Provazníkova. U zastávky směrem do města k Zimnímu stadionu je konec slepé ulice Klecandova. Projdete jí k první ulici Krkoškova. Tady se dáte doprava a hned první ulice doleva  cca 50m je Bendlova ulice.

Popis vypadá složitě, ale skutečnost je jednodušší :-) .

Pro auta je tu spousta parkovacích míst.

 

Jak se přihlásit

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakty.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.