5-2009 Kryon

Příznaky posunu

 

Tento živý channeling přijal Lee Carroll v Moskvě, Rusko, v sobotu, 23. května 2009

 

Zdravím, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické služby. Cítíte to tady? Na tomto místě je něžná energie. Je to jemná energie … něco, co je pociťováno srdcem, ne rozumem. Někdy jsem dostával otázky: „Kryone, víš, kde jsi?“ Ach, ano. Jsem na místě, kde se teď loučím s mnoha myslemi a mnoha tvářemi.

 

Někteří cítí, že mě již neuvidí   [myšleno,  že je to na semináři v Moskvě poslední channeling]. Nicméně, oni opravdu nechápou. Spojují channelování mého partnera se mnou  a nikdy nepochopí, že kráčím s každým z nich. Nejsem někdo, kdo  má být uctíván. Jsem energií  domova. Byl jsem s tebou od začátku, od prvního dechu a budu pokračovat až do posledního dechu. Každý z vás na Zemi má  spojení s Bohem. Dnes bude nějaké vyučování, ale skutečnou výukou je otázka: jak doširoka můžete otevřít svá srdce? Kolik  můžete opravdu přijímat? Můžete odejít jiní, než jací jste  přišli.

 

Přichází velký posun. Včera jsme o tom mluvili a  soustředili jsme se na část, která byla vědomí. Mluvili jsme o otázce,  zda je posun pro každého, nebo jen pro pár jedinců. Mluvili jsme o tom, co si člověk zvolil. Dali jsme vám přirovnání o přechodu z duchovní zimy do duchovního léta a ukázali jsme vám, že přechod se děje všude. Také jsme řekli, že je na lidech, aby otevřeli  dveře a vyšli  ven. Je to metafora, která znamená, že člověk to může přijmout nebo ne. To znamená, že posun se děje, ale lidstvo má možnost to vidět, nebo ne. Nikde to není zřejmější než v tom, o čem  budu mluvit  dál.

 

Před 20 lety jsme něco naznačili.  DNA se mění. Znovu se na to zaměřím, proto jsem tady. DNA se mění tak, že to bude pro některé záhada, neboť umožní takové procesy v lidském těle, o kterých ani nevíte že je máte. Nicméně, tyto procesy nelze aktivovat, pokud není zapojeno vědomí, které to způsobuje.

 

Biologie člověka

Musím mluvit o biologii. Nechci být příliš složitý, ale musím to vysvětlit těm, kteří to úplně  nechápou. Jeden z nejsložitějších posunů této nové energie se odehrává ve vaší chemii. Jedná se o skutečný posun, o skutečnou změnu. Vaše DNA je složitá. Obsahuje tři miliardy částic, ale méně než pět procent z nich tvoří desítky tisíc genů, které jsou instrukčními jednotkami lidského těla.Devadesát procent vaší DNA je zcela kvantových. Ale jak jsme řekli včera,  jsou to kvantové instrukce, které mluví k 3dimenzionální chemii,  jež  je jen v menší části. Takže 3D chemie ve vaší DNA se zřejmě nebude měnit, ale můžete způsobit, aby se měnila. Myslete si, že  méně než 10 procent je motorem, který vyrábí geny a že zbytek je jako návod k motoru. Co se mění,  je návod.

 

Toto je provedeno přes magnetismus, který je jednou z nejmocnějších a nejdynamičtějších  sil  pro změnu života na vaší planetě. To bylo naznačeno dokonce v prvním přepisu Kryona v knize číslo jedna. To je to, s čím přišel  doktor [Dr. Todd Ovokaitys]. Protože  on četl o magnetických  rezonancích v částech  přepisu Kryona  a uvědomil si, že jsem popisoval to, co on objevil. Slyšeli jste, že já jsem magnetický mistr. Mysleli jste si, že to možná má něco společného s mřížkou planety? Ne tak docela. Má to co  do činění s DNA, která je také magnetická a je životní sílou země.

 

Když přerovnáte některé z magnetických rezonancí kvantových částí DNA, aktivujete  potenciál. „Velká slova, Kryone, ale co to znamená?“  Některá technická vysvětlení přenechám vědeckým zasedáním a toto zde není vědecké zasedání. Dám vám nějaké informace, které se  budou  zdát neuvěřitelné: vaše lidské tělo je dokonalé a je závislé  na energii planety – instrukční jednotky pro změny vaší DNA. Směřujete do jednoho z největších vibračních zvýšení, jaké kdy tato planeta viděla a to vše je součástí posunu, o němž jsem mluvil včera. Tato nová vibrace začíná měnit současnou chemii buněčné struktury v důsledku kvantových  instrukcí. Přemýšleli jste někdy o buňkách vašeho těla? Mysleli jste si dokonce,  že snad nepracují dobře? Na stupnici od jedné do  10 ukazující čeho je člověk v tuto chvíli na planetě schopen, představujete trojku. Tělo je schopné 10. Jste pomalu  připraveni posunout se k šestce.

 

Poslechněte si tohle. Tělo je moc schopné – tak moc, ale nedělá moc dobrou práci. Váš imunitní systém pouští dovnitř tolik nemocí! Je obelstěno tolika viry a opravdu nefunguje  dobře. Zní vám  to jako božský plán? Sedíte někdy  a říkáte: „Kdo to vymyslel? Viry, které se často objevují na planetě zdánlivě přes noc získají převahu tak rychle a tělo člověka je ani nemůže  rozeznat. Co je to za imunitní systém?“ Měli byste právo se tak ptát.  Odpověď? Není příliš dobrá. Pracuje  na 30 procent, proto.

 

Jak by se vám líbil  imunitní systém, který by blokoval téměř všechno, co přišlo dovnitř, který by nemohl být obelstěn  viry, ničícími život. Nedovolil by jim se množit. Věděli jste, že toto patří ke schopnostem vaší DNA? Důvodem, proč je to 30 procent je, že energie planety je vyvinuta na 30 procent. Když k tomu přidají záměr  a svobodnou vůli, lidé budou schopni zvýšit efektivitu svého imunitního systému. Budou schopni volně chodit mezi viry a chřipkami  a nechytit je. Budou vypadat jinak než ostatní lidé. Budou vypadat jakoby měli nějaký druh magické ochrany. Můžete tomu říkat jak  chcete, ale je to proto, že se účastní změny – a to se nazývá evoluce člověka.

 

S jejich svobodnou vůlí, přivolávají energii, která je jejich. Věděli jste, že vaše tělo je navrženo tak, aby rakovina nikdy, nikdy nezvítězila? Přesto je to jeden z největších zabijáků lidstva!

 

V buněčné struktuře probíhá proces, který provádí diagnostiku sám od sebe. Má medicínský název – ve vědě ho nazývají apoptóza, ale zdá se, že nepracuje velmi dobře. Důvodem je, že pracuje  na 30 procent. Napadlo vás někdy, proč rakovina získává navrch a tělo s tím  nemůže dělat vůbec nic? Jak by se vám líbilo,  kdyby byla  efektivita  imunitního systému zdvojnásobena? Jak by se vám líbilo vidět celou část populace bez rakoviny ? „Kryone, mluvíš o tom že k tomu směřujeme?“ Uvidíte to u  mnoha lidí … a bude zřejmé, že jsou jiní. Ale zkouška jejich DNA ukáže, že jsou stejní jako všichni ostatní. Je to proto, že vy  měříte pouze  3D chemii a ne těch kvantových 90 procent. Budete schopni posílit své DNA a návod k chemii. Možnosti pro to budou před rokem 2025. Uvidíte lidi, kteří budou  sami o sobě schopni navýšit své imunitní systémy. „To je neuvěřitelné.“ No, jestli jste si mysleli, že je to neuvěřitelné, to co přijde teď vás bude šokovat.

 

Vaše DNA je navržena tak, aby vás udržela naživu po dlouhou dobu. Je navržena tak, aby opravila věci, které jsou nefunkční  a omladila je. Nezdá se ti to divné, lidská bytosti, že i když jsi  na samém vrcholu evolučního žebříčku, může mořské hvězdici dorůst rameno a tobě ne? Přemýšleli jste o tom někdy? Přichází cosi, co neočekáváte: na řadu přichází schopnost lidských bytostí, aby jim dorůstaly  končetiny, které byly ztraceny. Nyní se může zdát, že to začne chemickými vylepšeními [léky], ale bude to něco, co člověk udělá tím, že změní své DNA. Samotná  změna umožní některým novým, vylepšeným lékům, aby účinkovaly na určité  části těla-a ne na jiné. To se stane v příští generaci. Jsou to pouze  možnosti. Předkládám vám biologickou  možnost změny  pro posun, který zde je. Jedná se o skutečné změny, které můžete vidět a když o těchto věcech uslyšíte, vzpomeňte si na tento večer. Věda si bude chtít přisvojit všechna vítězství a vůbec je nebude  přičítat lidskému vědomí, tak nezapomeňte že jsme o tom mluvili na tomto esoterickém setkání. Och, je toho víc, je toho mnohem víc.

 

Jak byste chtěli replikovat chromozomy bez zmenšení telomerů? (Koncové části chromozomů – pozn překl.). Dovolte mi, abych to vyložil. Jak byste chtěli zařídit, aby nestárly tak rychle? Stárnutí je funkce vyprojektovaná pro 30 procent operačního systému DNA. Slyšeli jste někdy o některých pradávných, kteří žili dlouhou,  dlouhou dobu? Copak si myslíte, že to byla chyba kterou tam vnesla církev? „Nemohli žít  tak dlouho,“ říkají mnozí. „Někdo se musel splést při přepisu,“ říkají. Co kdyby žili tak dlouho? Oni opravdu žili! To bylo předtím,  než došlo na této planetě k vibracím, které snížily vaši DNA až na 30 procent.

 

Nová energie  je tady

Pojďme mluvit o novém energetickém systému na planetě. Ve skutečnosti jich existuje několik, ale ten, o kterém chci mluvit má průvodce, kteří jsou zde, v tomto městě. Ten, kterému říkáte Peggy, učitel,  objevil proces, který je čistou energií a je to sada nástrojů, které změní tuto energii v záměr aktivovat  DNA způsobem, o jakém jsem vám zrovna řekl.  Je to katalyzátor, který posune  DNA za 30- procentní úroveň. Vidíte, jak to začíná zapadat? Toto zvýšení účinnosti se nepřihodí jen tak samo od sebe. Je to složité a vyžaduje to záměr, který způsobí vibrační posun. Och, je toho víc!

 

„Kryone, jestliže má muž nebo žena poškozené srdeční chlopně, proč to tělo neopraví?“ To je velká otázka. Už jsi o tom někdy přemýšlel? Koneckonců, své orgány nabíjíte stále. V průběhu života obnovujete mnohokrát největší orgán v těle [pokožku]. Tak proč to nemůžete  udělat se  srdeční chlopní? Co je špatného s tělem, že to neví? Odpověď je, že je v provozu na 30 procent.

 

„Mluvíš o zázracích, Kryone.“ Nemluvím. Mluvím o tom, jaké by lidské tělo  mělo být. Přejdu to,  protože je to  prostě příliš neuvěřitelné, ne? Takže dovolte mi říci, že když uvidíte, jak se tyto věci začnou dít, nezapomeňte, že jste o nich prvně slyšeli tady, ano? Na duchovním setkání … ne na vědeckém.“

 

Probuzení vnitřního dítěte

Bude  tam možnost reaktivace velmi důležité energie a to vše je součástí posunu. Musíte to slyšet: hodně bylo řečeno o této energii, která spala. Byli tací, kdo na tom pracovali,  ale když je operační úroveň na 30-ti procentech, lidské tělo to nemůže rozvíjet. Na 60 procentech už  může a bude. Už jste někdy slyšeli o vnitřním dítěti? Tuto energii nemůžete popsat, opravdu, ale dovolte mi, abych vám ji nechal pocítit. Všichni jste kdysi byli dětmi  a mnozí z vás měli normální dětství. Vraťte se se mnou na chvíli do doby, kdy vám bylo šest, možná pět. Dovolte mi, abych se vás na něco zeptal: Jak jste se cítili? Čeho jste se obávali? Co bylo ve vašem životě dramatického? Nic! Jedinou věcí, o kterou jste se starali bylo, jak dlouho si můžete hrát, nebo kdy máte jít do postele. O všechno bylo postaráno, ne? Nemuseli jste se  starat o to, jak získat  peníze abyste zašli do obchodu pro jídlo. To jste se dozvěděli až později, že?

 

Ve vašem živote bývaly doby,  kdy vše co bylo, byla láska. Jaký osvobozující pocit! Umíte si ho teď představit ? Jak byste chtěli znovu zažít tento  pocit jako dospělý? Ach, bylo by to osvobozující? Je to potenciál vědomí, pracujícího na 60 procent. Je to jeden z klíčů k vědomí, který porazí dramata a starosti. Znovuobjevení  energie vnitřního dítěte je vyrovnávacím mechanismem tak, že člověk může mít mnohem jednodušší život. Může mít  ve svém životě radost… radost  která se projeví, stejně jako u dítěte a to vše je součástí posunu.

 

A co Země?

Řekli jsme vám, že budeme hovořit dokonce o Gaii [energii planety]. Protože Gaia šla a mluvila o tom! (Jak o tom dnes již dříve mluvil Proper Lewis).  Takže si pojďme prověřit,  co Gaia řekla, protože  to  potřebujete slyšet z několika zdrojů: Netrapte se tím co se děje na vaší planetě. To, co se děje je přirozené  a  je to  zrychlené v čase kvůli posunu. Není to nic, co jste způsobili vy. Jděte  a vyčistěte  vzduch a zastavte vyčerpávání přírodních zdrojů … ale vězte, že jste nezpůsobili to, co se nyní děje.

 

Slyšeli jste o tom dříve? [Proper channeloval totéž]. Co se děje, je přirozený cyklus toho, co bychom nazvali koloběhem vody na planetě. Má to co do činění s magnetismem a teplotou a stává se to každých několik set let, dejte nebo berte -  několik set let. To, co právě teď prožíváte, viděli a potvrdili vaši vlastní ruští vědci. Říkají, že jste svědky opětovného výskytu malé doby ledové  a to je přesně to, co vám říkáme. Na planetě je podobně, jako jste tu měli v letech 1400 a přišlo to na vás znovu.

 

Samo o sobě to není život ohrožující. Ach, jistě, budete mít více bouří. Takže pokud jste v oblasti bouře, budete si toho více vědomi, že? Možná že stoupne hladina vody. Pokud žijete na pláži, možná se přestěhujete. To je chytré. Není to život ohrožující, pokud jste chytří. Ale znovu, je to svobodná volba, ne? A stejně jak jsme se zmínili včera, budou ti, kteří to budou popírat a zůstanou ta, kde jsou bouřky a budou popírat, že tam bouře jsou. Někteří v tomto procesu zahynou. Zůstanou na plážích,  budou sledovat jak voda stoupá  a zahynou. To jsou ti, kteří nechtějí vidět posun a nechtějí uznat, co se děje.

 

Geologické časové úseky na Gaia se zrychlily. Musely, aby se vibrace  Gaii zvýšila.  Věci se dějí rychleji, než geologové mysleli a přináší vám to, co jste nazvali globálním oteplováním, což je vyvrcholením klimatické situace, která nastane vždy před cyklem ochlazení. Je to normální. Uvidíte. Takže znovu: když vědci zjistí, co se skutečně děje, nezapomeňte na to co  jste slyšeli o posunu zde, na duchovním setkání  a ne na setkání vědců. Tuto informaci vám již říkáme nějakou dobu. Začínají se črtat  příznaky posunu a budou toho tolik obsahovat!

 

Skrytá energie: hledání Boha uvnitř

Poslední část: všechny tyto příznaky, včetně posunu DNA, vás dostanou do úrovně uvědomění, kdy budete více chtít hledat Boha uvnitř. „Opravdu to souvisí s DNA, Kryone?“ Ano! Kvantovost částí vaší DNA, která komunikuje s chemií si začne uvědomovat, že je v tom  víc. Mnozí budou hledat Vyšší Já a tehdy budete objevovat jednu z chybějících částí.  Je to něco, o čem jste vždy věděli, ale čemu jste nikdy nedůvěřovali. Řeknu vám,  co to je. Je to energie, kterou nevyvíjíte sami. Je to energie, kterou mají všichni lidé, a z hloubi své nevědomosti si myslíte, že je vaše. Nemůže být. Je příliš velká. Je to Láska.

 

Jsou zde matky. Mami, chci tě vzít zpátky, k narození tvého prvního dítěte. Vzpomínáš  si na to? Vzpomínáš si, kdy Ti bylo dítě poprvé podáno? Pamatuješ si,  jak jste se s dítětem podívali do očí ? Vzpomínáš si na to? Jen mi řekni jaký to byl pocit!  Andělé, kteří stáli kolem postele zpívali a ty jsi to vnímala. To je Boží láska která navštíví  dva z vás silou,  jakou byste vy sami nikdy nevytvořili.  Byli tam nějací lidé a plakali ? Věděla  jsi, že v místnosti s vámi byli vaši předci ? Věděla jsi, že  v místnosti byli s tebou i tví prarodiče? Věděla jsi, že zpívali? A ty jsi si myslela, že si vytvořila tu energii úplně sama? Nějak jsi si  myslela, že to všechno pochází z tvé chemie, viď? Ne, nepochází. Je to jedna z těch zázračných chvilek, kdy splýváš s Vyšším Já. To co proudí těmi dveřmi, které jste otevřeli, je Boží láska!

 

To je také to, co se stane, když se muž a žena setkají v lásce, když se podívají jeden na druhého a jiskra zažehne milostný vztah. Na malou chvíli se podívají na sebe a jen povzdechnou. Psychologové říkají, že zamilovanost je forma dočasného šílenství. Zachvátí všechny buněčné struktury. Myslíte si, že jste to vytvořili sami, že? No, nevytvořili. Zkušenost s kundalíní je Boží láska. Když se dva spojí v lásce, vytvoří více energie než by ji mohl každý z nich coby jednotlivá lidská  bytost vytvořit.

 

Existuje základní prvek, který chybí a já ti o tom řeknu, protože je to Boží láska ve tvém životě. Je zde, aby´s mohl  cítit sám sebe a své Vyšší Já.  Jak chceš s tím chodit? Jak s tím chceš zářit? Myslíš, že si to někdo všimne? Och, všimnou si. Budou říkat: „Proč se tolik usmíváš?“ Co jim řekneš? „Zamiloval jsem se do sebe!“ [Kryon se směje] Buďte opatrní, to není přesně ta správná odpověď  kterou byste jim měli dát, ale je to  fakt! Je to všechno v DNA. To vše  lidskou bytost posiluje.

 

Takže tohle se děje s posunem. Není to o tom,  co vám Bůh činí. To, co se děje je o aktivaci,  která vám umožní  postarat se o kousky a části a energie vašeho vědomí, nad nimiž jste dříve nikdy kontrolu neměli. Budu končit.

 

Lidská bytosti, neptej se jak. To  je taková lineární otázka. Neptej se jak. Místo toho jen „buď“ a začni se záměrem  vytvořit tyto věci ve svém životě. Začni s  procesem, který to uskuteční již jen pouhým tvým záměrem. Záměr zahájit proces ho vlastně již zahajuje! Řekli jsme to již dříve. Jsou zde někteří intelektuálové, kteří chtějí tento proces poznat. A jejich argument vypadá takto: „Kryone, nemůžeš čekat, že budeme dělat něco tak významně měnící život,  aniž bychom tomu procesu rozuměli. Musíme znát jeho mechaniku. Nesvěříme naše životy něčemu, co funguje záhadně.“ Zní to jako docela dobrý argument, ne? No, mám něco pro vás.  Ode mě pro vás!

 

Co se stane dnes, když zde  skončíte? Řeknu vám scénář, o kterém si myslím,  že se vám přihodí,  když jste se  na to zeptali. Intelektuál jde ven a sedne do svého automobilu. Pak vyndá  manuál a studuje, jak funguje převodovka, každý ventil, každé příslušenství.  Pak  pokračuje návodem k motoru, každým ventilem, každým příslušenstvím, každým mazáním, dříve než odjede domů. Je to tak? Myslím, konečně, že byste nikdy nesvěřili svůj život něčemu o čem nevíte,  jak to funguje! Nebo svěřili?

 

Vidíte? Vy všichni to tak děláte! Asi je to hloupé přirovnání, ale je takové, protože chci, abyste si to zapamatovali. Otočte klíčem a nastartujte motor záměru. Nechť začne tato cesta, protože v tom je tolik energie, vytvořené  vaší vědomou myslí … kvantové energie, kterou nelze definovat ani pochopit. Místo toho věřte lásce, to je tmel, to je mazivo nové energie na této planetě. To jste nechtěli slyšet,  vy intelektuálové, že ne? Protože jsem vám právě  řekl, že emoce je klíčem. Zvykněte si na to. Otevřete svá srdce. To je poselství Kryona.

 

Jsem milovník lidstva. Ten, kdo zná každého z vás. Každého.

A tak to je.

Kryon

 

S cílem pomoci čtenáři, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení znovu    Kryonem a Lee předělán. Často se totiž stane, že co se naživo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace – toto u vytištěné stránky není. Kromě toho byl tento channeling předáván v místě, kde byl překládán do ruštiny a z ruštiny.   Krátké věty byly změněny tak, aby byly více čitelné. Takže si užijte toto rozšířené   poselství předané v Moskvě v květnu 2009.

 

Od Lee Carrolla: Zde je zpráva pro Moskvu, která je velmi podobná poselství,  které bylo  předáno jen před pár týdny v Sedoně, Arizona (Stát se kvantovými, 13.6. 2009 – pozn.překl.). Obě tyto zprávy se objeví v sekci channelingů na našich webových stránkách. Tato zpráva je o posunu. Zpráva ze Sedony je o tom, jak se stát kvantovým. V každém je nová a jiná informace, a  také jsou zde podobné informace a přirovnání. Pokud je tady vidíte podruhé,  vězte že to jsou ty nejhlubší věci, které zde dnes  Kryon pro nás má.  Tohle poselství vypadá, že je kratší, protože chybí ruský překlad. Americká zpráva ze  Sedony bude úplnější.

Zdroj originálu a copyright: Lee Caroll,  http://www.kryon.com/altindex.html

 

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Mirka K
(www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a
neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem,
pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s
aktivními odkazy

 

zpět