5-2020 Kryon

Změny – Ne to, co očekáváte

.

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll pro Seattle, Washington, 10. května 2020 – stream pořad

 

Zdravím, drazí, jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je zpráva o pozornosti. Pozornost, o které bych chtěl dnes hovořit, se týká budoucnosti.

 

Kolik z vás si uvědomuje, že věci se co nevidět změní; že jste došli k tečce za větou, jak se říká. A že jste šli k tomuto místu už tak dlouho, že budete netrpěliví, abyste mohli znovu začít. Ale dokonce i v průběhu tohoto netrpělivého očekávání se budou dít změnyNa osobní úrovni, drazí, to budou změny v rozhodnutích – která jste dříve neudělali a nyní je uděláte, protože to se stalo v posledních šesti týdnech. Bude se to týkat i odlišné ekonomiky – dojde k rozhodnutím, která vás možná překvapí – v tom, jak rychle se (ekonomika) vrátí, nebo jak pomalu; nebo co dělat s přebytky, které se objevily. Neboť když zastavíte ekonomiku, je tam vždycky příliv, který proudí z továren a pak se neprodá. Budou to nejrůznější změny, které nastanou, a které nečekáteAle to nejzásadnější je ezoterické.

 

Před nějakým časem jsme vám řekli o tzv. novém normálu. A řekli jsme, že všechny ty věci, které jste se naučili o tom, jak by věci měly fungovat, mohou být klidně zpochybněny. Pokud se nad tím zamyslíte – vy všichni, a obzvláště ti, kteří poslouchají tento channeling – jste se naučili, jak věci fungují, skrze zkušenost v minulosti. Avšak ta minulá zkušenost pocházela ze staré energie, že?

 

A pak někteří z vás řeknou: „Ano, ano, ano…ale, ale… duchovní věci budou vždy stejné…“  A my vám to budeme říkat znovu a znovu a znovu – ne, nebudou. Komunikace mezi člověkem a Tvořivým zdrojem nebo mezi člověkem a jeho vyšším já, nebo člověkem a andělem…  je ovlivněna vědomím lidské bytostiPokud se vědomí změní, je to skoro jakoby se začal zvedat závoj… anebo jakoby se stal průhlednějším. A najednou se komunikace mezi vámi začne vyjasňovat; a vy máte najednou nový vztah, který změní všechno, co jste se kdy naučili; změní se vše, co jste znali – anebo co jste si mysleli, že víte. Odkryje vám to nový náhled na věci, které jste neočekávali, nebo jste si nemysleli, že by se mohly stát.

 

Zažil jsem všechny možné otázky, které byste mohli položit, drazí – o tom, co se stane, co to znamená, a řeknu vám – všechny jsou pozitivní, všechny. A to záleží na předpojatosti, která se k vám přiblížila a žije skrze vás, na strachu a úzkosti z čehokoli nového, kterou možná máte, a která dosedá obzvlášť tvrdě na starou duši. Neboť staré duše jsou šamani moudrosti, staré duše jsou léčitelé a channeleři zítřka. A já mluvím k těm, kteří jsou léčitelé a channeleři dneška. Mluvím k těm, kteří nyní poslouchají – vím, kdo jste, vy, kteří jste už velmi dlouho ponořeni v této práci, kdy pomáháte lidstvu. Mluvím i k těm, kteří očekávají, že odsud vyjdou a budou pokračovat stejně jako dosud; a říkám vám – můžete, pokud si to zvolíte; ale co kdybych vám řekl, že máte k mání novou sadu nástrojů? A v té sadě jsou věci, které jste nečekali, a některé z nich možná ani nechcete. Co kdybyste byli léčitelem, který je zvyklý dělat určité věci určitým způsobem, a dochází k určitým výsledkům, a najednou se to všechno změní? Jste zvyklí dělat A, a dostat se do B a zničehonic uděláte A, a buď se nedostanete nikam, nebo do C. Je načase, abyste se na to všechno podívali a řekli siCo mi uniká?

 

Co když je tady vylepšení v ezoterické energii, které zveřejňuji? Pokud dávám někomu energii jistým způsobem, co když existuje lepší způsob, co když se to posiluje, co když můžu dodávat určité druhy energie a lásky a laskavosti i své rodině – jiným způsobem, místo navracení se k tomu starému? Co když? Co když?

 

 

A tak ten nový normál dostává některé nečekané zvraty. Před pár lety jsem svému partnerovi vylíčil malý příběh; a on ho dlouho vyprávěl na jevišti; a pak přestal. Takže tento konkrétní příběh už dlouho nikdo neslyšel. A tak vám ho předám znovu – abyste přesně porozuměli tomu, o čem mluvím. Pokud jste tím, kdo investoval do energie, aby dělal to, co pomůže jiným lidem, ať už po dlouhou dobu nebo jen krátce, je to pro vás. Protože jste stále člověk, stále máte předsudky, učili jste se ve staré energii, a nyní přichází něco, co jste vážně nečekali. Tady je ten příběh – a je roztomilý.

 

Žena v nové energii přijde domů a zjistí, že její nábytek s ní najednou mluví. (Smích.) Říkal jsem vám, že to bude legrace. A co zjistí od svého nábytku? – Že ji ten nábytek miluje; že miluje, když na něm sedí – protože od toho nábytek je.

 

Ale zároveň zjistíte, že tím, že nábytek náhle ožil a může s vámi konverzovat, může dělat i jiné věci, například rozhodnout se, že se sám přemístí. No ale poslední věc, o kterou ve svém domě stojíte, je, aby se nábytek sám od sebe přemísťoval!

 

Však víte, třeba v koberci jsou otisky tam, kde co patří a stálo to tam roky… takže to poslední, co chcete, je, aby nábytek vstal a odešel nebo se přeskupil tak, že se v něm nedá žít… A tak řeknete: No fajn, nábytku, že jsi živý, ale mohl by ses prosím tě vrátit tam, kde jsi byl? A nábytek na to: „Promiň, že jsme se přestěhovali, víme, že se ti to nelíbí, ale prostě jsme si nemohli pomoci. Teď jsme živí a tak se stěhujeme a jsme z toho nadšení.“ (Smích.) A řeknou: „Tak dobrá, zkusíme se už nehýbat, a vrátí se na své místo.“ A žena jde do práce nebo do obchodu nebo na návštěvu k dětem nebo někam jinam, a když se vrátí domů, zjistí, že nábytek je zase jinde. A říká: „Nábytku, vždyť jste řekli, že se už nebudete hýbat!“ A nábytek odpoví jako malé dítě: „Ano, ale nemohli jsme si pomoci, je to taková sranda, a nevěděli jsme, že se vrátíš a….“  Však víte, je to pořád dokola… A tak jak příběh pokračuje, je jedno kdy odešla nebo jak dlouho byla pryč, jestli si jen odskočila do obchodu – když přišla domů, nábytek byl jinde.

 

Ale tady to nekončí. Jak příběh pokračuje a jak to můj partner vyprávěl, toto ovlivňuje člověka jedním ze dvou způsobů; a jak vám je budu popisovat, zeptám se vás, který z nich jste vy.

 

Způsob č. 1: Máme tady jedince, který je zapojený do staré energie, způsobu, jakým věci vždy fungovaly, a říká kamarádovi: „Neuvěříš, co se mi stalo – něco strašně divného – můj nábytek se mnou mluví! A kdyby jenom to, ale on se sám přemísťuje – pokaždé, když přijdu domů, musím ho vzít a dát zpět na místo. Je to pro mě břímě a naplňuje mě to úzkostí i ve chvíli, kdy jsem v obchodě a vybírám zboží, už mi běží hlavou, co zas bude přemístěné, až přijdu domů. Je to výzva, je to něco, co nemám zapotřebí a přeju si, aby se nic takového nedělo.

 

A přítel naslouchá. To je číslo 1.

Číslo 2: Člověk říká příteli – „Představ si, stalo se mi něco zázračného – můj nábytek se mnou mluví! A nejen to; řekl mi, že mu chybím a že mě miluje. A k tomu je tak nadšený, že se sám přemísťuje… To je něco! Když přijdu domů, pokaždé zjistím, že se zas přemístil, ale je mi to jedno – protože je to tak vzrušující mluvit s těmi věcmi, je to nové paradigma – nové paradigma proběhlo v mém domě, a mně to nevadí – prostě dám všechno zas na své místo a dobře si popovídáme. Můj život je požehnaný!“

 

Mám otázku: Který z nich jste vy? Který jste vy? Říkám vám tyto věci, drazí, abych naznačil, že věci budou jiné. Léčitel, channeler, ať jste kdokoli, jste obklopeni energií v této nové době – jste připraveni na věci, které jste neočekávali? Přijmete je a budete nadšeně fandit té změně, která se objevila ve vašem životě? Anebo vás bude znepokojovat a nahánět vám strach, a vrátíte se k tomu, jak to bylo předtím?

 

VráTo jsou věci, na které se nyní musíte podívat, dříve než se tyto věci naplno projeví. …. Neboť věci nebudou tak jako obvykle.tím se.

A tak to je.

Kryon

 

Zdroj: www.kryon.com  –  The Changes: Not what you expect  – 10:50

 

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Dagmar H. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět