9-2014 Kryon

Uvolnění skryté moudrosti

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Londýně, 14. září 2014


 Úvodní Mini channeling

.

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby.

Vím, kde jsem. Konečně mě můj partner vzal do země kouzel! Budu o tom hovořit později stejně jako o některých dalších věcech.  Právě teď bych ale rád hovořil o „víře“. Kolik z vás věří, že je tohle skutečné? Ve skupině, která je zde? Hmotné bytosti, které jsou přímo přede mnou, a které toto možná poslouchají poprvé. Je zde skepticismus? Je zde předpojatost? Je to muž v křesle, který přijel odjinud a který jen předstírá, že channeluje? Je nevhodné přijet na místo, které je snad i proslulé velkým množstvím určité energie a nechat sem přijít někoho z „cizího břehu“, aby channeloval? Mám předpoklad, o němž bych vám rád nyní něco řekl. Rád bych zahrál na struny vašeho rozumu, vaši logiky a vašeho srdce.

.

Zprávy, které vám dávám v tento den, nepocházejí z Ameriky. Stěží! Přichází od rodiny. Rodiny, jíž jste součástí. „Zpráva přichází od muže, muže s jiným přízvukem a to není to, co bych zde chtěl slyšet!“ (můžete si říkat). Chci, abyste v tom slyšeli lásku Boha, „třetí jazyk“ posílaný skrze tyto zprávy. Chci, abyste slyšeli pravdu o časech, ve kterých se nacházíte. Je to obtížné, a je zde předpojatost, když jdete na místo, kde skutečnosti vznikaly a začínaly, protože předkové jsou „ponoření“ v tradici. A je těžké se pustit toho, co si myslíte, že o minulosti víteChystám se vás poprosit, abyste to propustili.
.

Dnes je to o tom, v co věříte! Je možné, že tyto zprávy jsou pravdivé a skutečné, předávané s láskou o čase, čase, který jste očekávali? Je možné, že jste vybudovali strukturu esoteriky, metafyziky a magie, všeho, co zde bylo po stovky let? Je možné, že tohle je to, proč jste to všechno dělaliA nyní je čas, kdy se všechno mění, čas být absolventem, čas „propouštění“. Je to možné? Cítíte to nyní jinak? Nebo je to stejné jako dříve?

.

Kolem některých je bublina, která se dá nazvat „posvátná důležitost“. Vy víte, kdo jste a jste velkolepí. Studovali jste to po celé své životy a na určitě úrovni si říkáte: „Proč tohle poslouchám?“ A já vám řeknu proč. Protože já jsem VY a vy jste JÁPředstavuji vyšší já každého v této místnosti a s láskou předávám zprávy, které přesahují vše, co jste kdy očekávali.

.

Je to zpráva, která vás „osvobodí“. Ze situací, o nichž možná ani netušíte, že se v nich nacházíte. Vysvětí vám některé situace z vašeho života, které nevíte, proč se vám dějí. Záležitosti, připravené, aby byly „uvolněny“, problémy, léčení – tyto se zasekly v tradicích, protože to je způsob, jakým jste fungovali. To je moje rodina, moje nejbližší rodina.

.

Ať už to po mě můj partner chce nebo nechce, chystám se vám za pár hodin odhalit jeho Akášu vztahující se k této zemi. Řeknu vám, kdo je, a proč k němu při čemkoli britském jeho Akáša zpívá. Je čas, aby věděl. Proto, abyste rozuměli, že je možná jedním z vás.

.

Záleží na vaší víře, jak daleko zpět musíte jít, předtím, než můžete jednoho z vás zahrnout do vaší vlastní rodiny. Anebo to můžete udělat hned teď, protože vidíte, že je v něm Bůh? Můžete vyjít ven na ulici, pravě dnes, vidět různé kultury kolem a jako první v nich vidět Boha, a ne to, co mají na sobě? Lidé, tohle je test „starých duší“, že? Odhodit staré tradiční předsudky, co chcete, co očekáváte, co si myslíte, že je vhodné a správné, a vidět Boha v každém člověku! Oni jsou rodina, přesně tak, jako vy. Chtějí ty stejné věci, jako vy, věděli jste to? Chtějí jen to dobré pro své děti, nechtějí válku, negativní dramata, rádi by viděli celosvětovou změnu.

.

Vyvinula se nová lidská bytost a vychází přímo ze staré duše. Toto je velmi hluboké místo a chtěl bych, aby vám ho můj partner později popsal blíže. Místo, které je jiné, než místa, na kterých kdy dříve seděl. Historie oblasti. Tisíce let. Vše, co se zde událo.

.

Chci, abyste začali spojovat body! Dnes večer vám k tomu řeknu více, ale bude to o některých starších duších této planety, které si toho prošly hodně. Chci, abyste se probudili do jednoty, která vás osvobodí od minulosti. Je to opravdové nebo ne? Kdy vaše duše souhlasí? Dokážete zbořit hranice aspoň na jeden den, poslouchat, co je zde prezentováno a zvažovat to s pomocí rozlišovacích schopností vašeho vyššího já? Neuvěříte ničemu, co přichází z tohoto pódia, dokud to nesouzní s pravdou vašeho vyššího já uvnitř vás? Ale pokud jste poslouchali pečlivě, víte, že ruka vašeho vyššího já se k vám natahuje a žádá vás, abyste poslouchali.

.

Mohlo by to tak být, že tohle je doba, na kterou jste čekali? Mohlo by to tak být, že kolektivní moudrost předků, která je zde, a to, čím jste prošli a co jste vykonali, existují pro TEĎ? A co bude dále následovat, je to, na co jste čekali? Tohle je pravda, kterou předkládáme. Předkové ji znali. Je to důvod, proč channeluji, je to důvod, proč jsem zde. Není žádná doktrína (učení) Kryona, které byste se měli učit, které byste měli věřit nebo ji uctívat, není žádné místo, kam byste měli cokoli hlásit a není ani žádný seznam (úkolů?) s tím spojenýJe pouze rodina, k níž se připojíte, kdekoli na celém světěTohle je čas pro jednotu. JEDNOTU. Budeme o tom hovořit více o něco později. Cíl vašeho bytí zde je odejít jiní, než jací jste sem přišli. Možná s otázkami, možná s energií, kterou jste neočekávali, možná dokonce s vyléčením.

.

Já vím, kdo je zde, vím, proč jste zde a toto je pro vás opravdu správný čas. Drahý, jsi na správném místě ve správný čas, ty víš, ke komu hovořím, že? Víš, ke komu hovořím. Není tohle čas, kdy se to dokončilo? Dovol si nyní vidět, že je to hotovo. DNA v tobě se může změnit na základě tvého vědomí a víry, silou tvého mistrovství. Toto místo můžeš opustit „vyléčený“. Rozumíš tomu, co říkám? Ty víš, ke komu hovořím. (Smích). Každý jeden z vás muže odejít změněn. A tak to je.

Kryon

Uvolnění skryté moudrosti

 

 

Hlavní channeling

.

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby.

Můj partner je znepokojený. Ustupuje stranou, ale poslouchá (úsměv). Vnímám ho. Znám ho. To znepokojeni je kvůli odhalením, týkajících se možná jeho minulosti, které nikdy předtím neslyšel. A tak je to psáno v jeho Akáši, aby to mohlo být přečteno, a jsou tací, kteří to mohli přečíst (myšleno těmi, kteří jsou schopni vidět – „přečíst“ minulé životy). Neodhaluji nic, co by nebylo vhodné. A odhalení z jeho minulosti se děje jenom proto, abychom obohatili informace předané v tento večer, o místě, na kterém sedím.

.

Tento channeling nebude dlouhý, ale bude vyplněný tím, o čem přemýšlíte, přemítáte. A jednou z největších otázek je, zdali jste byli součásti toho, co se zde chystám odhalit. Jsou v této místnosti tací, pro něž nebude běžné říci: „To jsem věděl, to jsem věděl, to jsem věděl“.

.

Rád bych vám řekl o tom, co už víte. Staré duše v místnosti, rozumíte tomu, že? Že je vaší tendencí se inkarnovat ve skupinách. Skupiny se inkarnuji znovu a znovu v určitých oblastech a ze specifických důvodů. Někdy se přesunou jinam, někdy nikoliv. Řeknu vám, že oblast, v níž se právě teď nacházíte, vždy inklinovala k tomu, aby měla karmické skupiny, které zůstávaly. A je pro to důvod. Někteří z vás zde byli. Doslova! Po dva tisíce let. Zachováváte inkarnaci. Přidávali jste se ke společnostem oblasti, kterou bych nazval „Ostrov“, učili se jazykům, stěhovali se po ostrově – to vše jste dělali z dobrého důvodu. Chystám se vám to objasnit, jak nejlépe dovedu.

.

Mnohokrát jsme vám předali informace o duchovní historii planety. Předali jsme vám časový horizont k určitému vývoji a místu, počínaje osídlováním planety Lemuřany, existencí Plejáďanů po celé planetě, kdy jsme začali hovořit o tom, co nyní nazýváte „planeta svobodné volby“Taková, kde můžete kontrolovat vaše vlastní vědomí a dělat rozhodnuti, která mohou nakonec ovlivnit i celou galaxii. Řekli jsme vám, že vaše planeta je jednou z mnoha, která prošla tímto procesem. Ale stále je to tak, že zde sedíte ve 3D a říkáte si: „To je hezký příběh“. Chystám se obohatit tento příběh.

.

Rád bych řekl, že toto je příběh Velké Británie, ale není. Je to příběh ostrova, je to příběh oblasti, místa na planetě, předtím, než byly stanoveny hranice a než mu byla dána jména, ale které zahrnovalo všechny oblasti od Plymouthu na jihu až nahoru k Wicku. Rozsáhlá oblast, jejíž hranice se měnily mnohokrát a která umožnila, aby vše mohlo započít.

.

Lemuřané se rozšířili po planetě a šířili se dále a usazovali se v místech jako další přímořské kolonie. A lidský život započal se znalostí světla a temnoty a společnosti se začaly rozvíjet. Tohle bylo neobyčejné místo. A já vám povím proč. Existují mřížky, které se překrývají specifickými způsoby, které přesahují to, co učím. Jsou starověké, některé z nich „nastavené“ Plejáďany, jiné lidmi, „posvátné“ linie a mřížky, některé hluboko uvnitř planety, některé takzvané portály a vortexy. Mnoho z nich se posunulo od pradávných dob, ale mnoho dalších se nachází zde a je pro to důvod.

.

Tato oblast leží v určitém směru a mřížková síť ji „obohacuje“. Nebudete tomu rozumět a já se vám chystám předat metafyzické informace a také informace o fyzice, bez ohledu na to, zda jste na to připraveni či nikoliv.

.

Jsou části planety Země, které velmi dobře ukrývají tajemství. Můžete je nazývat jako „spolupracující energie Gaií“ nebo taky ne, je jedno jaké jméno jim dáte. Existují místa planety, která uchovávají nejhlubší dostupná tajemství. Jako lidské bytosti jste si zvolili vlastní vědomí, jakkoli jste s ním nakládali, kamkoli jste s ním směřovali. A po dnech tvoření a tisíci letech, které následovaly, se lidstvo rozhodlo umístit vědomi na nižší úroveň, než která jim byla dánaInformace musely být ukryty. A vy to víte. Je zde někdo v této místnosti, kdo to ví. A důvod proč to víte, je, že to rezonuje ve vaši Akáši. Byl jsi tady.

.

Jsou místa planety, která velmi dobře ukrývají tajemství. Jsou tajemství ukrytá na dně Středozemního moře, která ještě budou odhalena, jsou tajemství v Řecku, v Egyptě, a ZDE (úsměv). A kdy se stane zřejmým, že lidské vědomí se ponořilo na úroveň, v níž se světlo ocitlo v problémech, že jste byli „jako v podzemí“? Tohle jsou oblasti, které musely vzít tajemství mysterijních škol a úkryt je. A udělali jste to! A společnosti, které zde byly, byly těmi, které odvedly nejlepší práci, aby udržely tajemství skryté. A je pro ně mnoho jmen, drazí, a nejsou to správná či nesprávná jména. Některé z nich byly falešné společnosti s falešnými jmény, takže lidé se k nim nemohli dostat blíže. Všechny ale udržovaly světlo.

.

Dnešní odhalení, co můžete dělat s DNA, jako přeprogramování, všechno tohle, jako „dolování Akáši“, skutečnost, že je Bůh uvnitř vás, tohle byla tajemství! Ta nemohla být ukázána lidstvu s nízkým vědomím.

.

Od Plymouthu na jihu až k Wicku na severu, celý ostrov se spolupodílel. Je zde opravdu hodně portálů a stále velké množství energie, a mystéria byla ukrytáPtáte se sami sebe na smysl Druidů, ptáte se sebe na mytologii 11. století – na Merlina. Ne ani tak na muže, ale na kombinaci konceptů magie. Co byla ta magie? (Smích). To co učíme dnes – METAFYZIKA. A to je místo, kde sedíte. A ukryli jste to dobře. A ti kdo sedí zde v místnosti, jsou mistři v ukrývání (úsměv). Vaše Akáša je v tom hluboko zakomponovaná, drazí. Čekal jsem dlouhou dobu, abych mohl sedět na této židli, na tomto místě, abych vám mohl gratulovat za to, že jste to uchovali „ryzí“. A uchovali jste. A vy víte, že když se pohybujete po ostrově, je to tu něčím zvláštní, že?

.

Nyní bych vám rád představil člena rodiny, který je hned vedle mě, muže na židli. Je každým coulem Brit. Od spodu od Plymouthu nahoru k Wicku. Je produktem, stejně jako jeho Akáša je produkt všech krajů zde a jejich kolonií. A jejich kolonií. Informace o jeho poslední inkarnaci, o níž vše ví, jsme dokonce zveřejnili. Byl jako Australan. To co jsme nepublikovali, a to co ani on neví, jsou jeho další životy, jako kolonisty, kdy byl černochem. Ale vždycky Britem, a součástí kolonií. A dnes, zde sedí na židli „produkt“ těchto kolonií (smích). Vždycky Brit.

.

Je to jeho práce uchovávat tajemství! A je v tom dobrý. Odhalili jsme jeho život v Lemurii, jako strážce tajemství a posla zpráv královské rodině. Uchovával jejich tajemství, předával ústní zprávy, které potřebovali sdělit jeden druhému. Znal tajemství mysterijních škol. Byl vším, co si jen umíte představit. Byl součásti rytířského řádu Templářů, byl svobodným zednářem třetího stupně – jmenujte cokoli, on tím byl. Střežil tajemství země. Zná tuto zemi velmi dobře. Je v jeho Akáši. Mnohem více, než sám tuší jsou mu povědomé linie a údolí krajiny, vnímáni půdy (hlíny), chladné zimy. Zná je velmi dobře. A chystá se to ještě objevit. Uvědomujete si tu ironii, že? Jaký to je světový cestovatel, a my jsme jej drželi dál od Velké Británie, drželi jsme jej dál od Irska, ne tak docela od Irska, ale skoro, drželi jsme jej dál od Skotska, drželi jsme jej dál od míst, která by mohla rezonovat s jeho vzpomínkami. Aby střežil tajemství velmi dobře.

.

Ale drazí, rád bych, abyste věděli, že to není o něm. Je to o VÁS. Protože on střežil tajemství s VÁMI. A proč vám to říkám? Dříve, než vám odhalím „společnou nit“ těchto zpráv, které bych chtěl, aby tato země věděla, a strážci tajemství jim rozuměli, předtím, než to udělám, rád bych vám předal informace o mnohodimenzionální fyzice, způsobem, který jste předtím ještě neslyšeli, a které se budou vázat k tomu, o čemž někteří řekli, že jde o shodu okolností. A jiní řekli, že je to podvod. Pojďme hovořit o kruzích v obilí (smích). Myslíte, že bych neměl?

.

Nejprve se pojďme podívat na „shody okolností“, a ty nejsou žádné. Je čas propojit body. Úplně nejdříve mi povězte: Kdy tyto kruhy v obilí začaly? Ve větším množství? Jaký je časový rámec? A jaká to náhoda, že se kruhy začaly objevovat právě před Harmonickou Konvergencí, právě před 18tiletým obdobím, které představuje polovinu cyklu Precese rovnodennosti, tedy 36tiletým oknem. A tak se začaly objevovat. Přesně před posunem. Ve větším množství.

.

Druhá otázka: „Kde na této planetě se kruhy v obilí převážně vyskytují?“ A odpověď je:ZDE! Jaká to náhoda! A místa, která byla takto vytvořena, aby uchovávala tajemství mysterijních škol, co jsou zač? Aaah. Nejprve mi dovolte říci, čím nejsou. Nejsou vytvořena uprostřed noci, ve tmě, dvěma lidmi s klacky a lany a lahvemi piva. Věděli jste to?

.

Možná se z technologického pohledu díváme na „cestičky“ v polích, utvořené v noci s pomocí infračerveného světla, jakkoli to nazýváte. Kdybyste to mohli zaznamenat (natočit), něco byste viděli, a už jsme vám to řekli dříve a rádi bychom to potvrdili. Kruhy jsou vytvořeny během okamžiků. Znaky v trávě, všechny najednou bez kohokoli v okolí. Kdybyste to mohli zachytit na video, viděli byste zemi „zpívat“, vše během okamžiku, vše najednou. Možná je to poprvé, co tohle slyšíte. Hledejte potvrzeni.

.

Nyní vám řeknu něco málo o potenciálu, který kruhy představuji. A to je obtížné. Jsou to zprávy? Samozřejmě. Samozřejmě. Obsahují „jazyk“? Určitým způsobem ano. Jsou posvátné? Ne tak půda, na níž jsou vytvořeny, ale poselství, které obsahují ano. Zprávy o všem možném v budoucnosti, moudrost, posvátná geometrie, to vše je zde. Dokonce i DNA. Jak bych to měl vysvětlit? Prosím, abys nyní zpomalil, můj partnere, protože toto je nové. Chystám se vám dát pár příkladů.

.

Třináct měsíců před tím, než jste dostali nového papeže, jsem vám řekl, že budete mít nového papeže. A chci se vás zeptat: “Je toto předurčení?„ Ne. Bylo to věštění budoucnosti? Ne. Protože my vidíme potenciály, které se „vytvářely“ na soukromých místech, která nemůžete vidět - co se týče papežství, co se týče vědomí toho, který sestoupil, co se tyče potenciálů toho, který předstoupil a byl z jižní Ameriky. Jaká je to náhoda! A my jsme vám o tom říkali. Takže byste mohli říci, že zde byl potenciál ve výši 90ti procent, že se to stane. Z druhé strany závoje to bylo zřejmé. Neslo to energii „potenciálu„. Předali jsme vám ji, a odehrálo se to. Viděli jsme to předtím, než se to stalo. Jsme toho schopni díky fyzice multidimenzionální energie potenciálu. Jakmile je zde potenciál, nezáleží na tom, jaký druh energie má „fyzikální projevení“ v multidimenzionalitě. Skutečná fyzika nese energii, kterou má potenciál, že se něco stane. Stává se to realitou na vašich hodinách, 3D hodinách, které v multidimenzionálním stavu neexistují. Potenciál větší než 90 procent už v multidimenzionálním stavu nastal. Je to těžké vysvětlit, že?

.

Není to tak dávno, co jsme vám říkali, že bude další malá válka na středním východě. Mohli jste to vidět minulý měsíc. Bylo to předpovídání budoucnosti, je to předurčení? A odpověď je NE. Stejně jako v případě papeže, jsme viděli věci, které se ději „mezi řádky“; kdy nikdo jiný nevěděl o vědomí, které se vyvinulo, o jednotlivých „hráčích“, o tom všem! A my jsme byli schopni vám říci: Je 90ti procentní možnost, že to nastane. A nastalo. V „čisté“ multidimenzionální fyzice, které ještě nerozumíte, jsou kvantové vzorce pro energii potenciálu a jakmile dosáhnou určitého bodu, sami se manifestují způsobem, kdy můžete říci: “ Děje se to!“

.

Pojďme si například na chvíli představit, že se nacházíte v budově, kde se provádí zkoušky. Zkoušky tisíců lidí. Jsou připraveni zpívat krásnou píseň. Slyšíte nácvik, víte, co přichází a najednou otočili vypínačem, aby celé město mohlo slyšet tu píseň. Mohli to udělat jen v určitou dobu. A vy to celé vidíte, můžete sedět přímo na zkouškách, možná jste měli privilegium a seděli jste v rohu a celé to sledovali, zahaleni. Hodiny začaly odbíjet blízko tohoto místa, kde zpívali tuhle nacvičenou píseň v celé své nádheře a kráse. Vy jste opustili budovu a vyšli ven, abyste to sdělili lidem, že v určitou dobu bude znít krásná píseň. Nyní na chvíli zastavme. Je toto předurčení? Když vám lidé uvěří, možná. Možná ne. A až to nastane, a mohlo by, budou si myslet, že jste věštec? Možná. Možná ne. Ale co si myslíte vy? Když jste viděli 90-ti procentní potenciál, píseň byla nacvičena a je tedy připravena k tomu, aby byla zpívána, hodiny odbíjely k momentu, aby byla zveřejněna, a vy jste věděli, že to přichází. Toto má vzorce z kvantové fyziky. Je to energie potenciáluVlak nemůže být zastaven, protože jsou zde tyto potenciály. Tolik slov, abychom vám řekli o kruzích v obilí (smích).

.

Jak toto vysvětlit? Je zde „píseň“, která je připravena, aby byla zpívána na této planetě světlaMůže to trvat generace, drazí, ale je to na cestě, je to 90 procentní potenciál. Kdyby to tak nebylo, nebyl bych zde. Ano, máte svobodnou volbu! Ale okolnosti, že to změníte, jsou překvapivě proti tomu, protože sněhová koule už se valí. A my to vidíme v každém koutě této planety. Vidíme spojenectví pro mír. Vidíme vědomí, které se začíná měnit. Metafora o krásné písni, která má být zpívána, je nacvičována na planetě mezi vším terorem, temnotou a TÍM, co se kroutí ve tmě („bytost“ představující temnotu), protože máte příliš mnoho světla, drazí! Ono to ví, že prohraje. Neříkejte mu to!

.

Nejlepší způsob, jak to zastavit, je připravit je o jejich financování. Už jsme vám to dříve řekli. Najděte, odkud to pochází a zastavte to! To je nejlepší způsob. Sledujte to. Dokonce i ve vašich zprávách. Brzy! Přijdou na to. Proč někdo dotuje temnotu, když je zde tolik světla? Je zde tolik světla! Nyní sledujte mé zdůvodnění. Na základě všeho, co jsem vám řekl, sledujte mé zdůvodnění. Jestliže je zde vysoký potenciál pro vyšší lidské vědomi, pro mír na Zemi. Jestli tam venku je, a představuje 90 procent, je to formulováno, je to zde ve fyzickém projevení, je to pro vás „otisknuto“ ve zprávách v trávě, pravě teď, jež říkají: „Toto je budoucnost!“. Zprávy zpoza opony, ahh, zprávy od vás – potenciál, že už je to manifestováno určitým způsobem, metafyzicky.

.

A já vám řeknu, co tyto zprávy říkají. A je to důvod, proč sedím dnes zde, na této židliJe čas uvolnit všechna tajemství mysterijních škol. A je to těžké. Protože generace, které trávili svůj život ukrýváním informací, jsou ve vaší Akáši. Vy jste je vyčlenili, okleštili jste je společností, dali jste jim jména, ukryli jste je. A já vám nyní říkám – je čas je uvolnit. To není metafyzika vašich prarodičů! Toto je Nový věk! Toto je doba, na kterou prapředci čekali. Chránili jste tajemství z dobrého důvodu!

.

A nyní. Vy, strážci tajemství, rád bych, abyste opustili toto místo s novým konceptem toho, kdo jste, a proč jste zde. Je čas sdílet to, co víte. A nejlepší způsob, jak to provést, je žít „mistrovstvím“! Jak léčíte lidi, způsob jak dokážete léčit vaše vlastni tělo, všechny ty „šamanské“ informace, které jste drželi ukryté a izolované po celá ta léta! Uvolněte je! Ať ve vás lidé kolem vás vidí „majestát“. Uchovávání tajemství už je ze hry. Řekněte jim nahlas, když se budou ptát: „Můžete změnit své DNA, můžete změnit svou realitu, můžete změnit váš život, můžete změnit vaši délku života! To je Merlin! To je magie! A to vše přímo zde.

.

To je poselství. Zbořte zdi. Řekli jsme to minulou noc, když jsme seděli v jiné zemi, napříč poselstvími. Zbořte zdi. Přidejte se k ostatním, k nimž byste se dříve nepřidali. Sledujte synchronicitu lásky. Je možné, že jsou kolem vás tací, kteří nosí divný oděv, možná mají jiné náboženské vyznání, spiritualitu, ale kteří jsou “ naplněni Bohem“ a znají tajemství, jaké znáte vy?! Sledujte to! Jestli jsou také připraveni je uvolnit. Tato zpráva, kterou vám předávám, není vymezena (určena) pro Kryona. Je „vykřiknuta“ do trávy, je předána médiím! Toto je doba, na kterou jste čekali.

.

Kryone, co bychom s tímto měli dělat ve 3D? Pravě jsem vám to řekl. Vyjděte ven a žijte jako Mistr. Pozorujte, co říkáte, sledujte, jak rychle nebo pomalu se rozhněváte, hledejte Boha v ostatních, začněte řešit problémy ve svém životě, až se ostatní na vás podívají a řeknou: „Nevím co v tobě je, ale chci taky kousek!“ A vy řeknete: Áhh, to je kouzlo! (smích) A budete mít pravdu. Je to kouzlo. Představte si lidskou bytost, která dokáže prodloužit své roky pomoci své mysli, s pomoci intuice, kterou má díky portálu k vlastnímu vyššímu já, aby přinášela energii ze své minulosti, aby používala světlo ve svém životě, světlo, které oni uchovávali skryté po staletí. Propusťte to! Propusťte to! Spojte se s těmi, s nimiž byste se nikdy nespojili. Jsou tací, kteří si mohou říci: „Ostatní to dělají špatně, jejich metafyzika není jako ta naše„. Je čas zbořit bariéry a vidět v nich Boha. Nedívejte se na jejich víru, dívejte se do jejich srdce. Vědomí předesílá změnu. Hahá (smích) Někdo zde v obecenstvu ví přesně, kde tam je Bůh (myšleno v srdci). To bylo pro tebe, drahý/drahá.

.

Co budete nyní dělat? Toto je cyklus vědomí. Nyní přichází změna. Opusťte toto místo jiní, než jste přišli. Už jsme vám to říkali. Toto je cíl tohoto setkání. V následujících týdnech a měsících se některé věci, o nichž jsem dnes hovořil, stanou pro vás skutečné. Uvidíte, jak se manifestují způsobem, který jste nečekali. A vzpomenete si na tento okamžik. Tato poselství jsou předávána s láskou, pro tuto oblast, pro vás, pravě nyní. Je zde někdo komu stojí za to poblahopřát, za to jak dobře nese světlo po tak dlouhou dobu. Nyní to propusťte. A vyzařujte světlo! Můj partner je v tom všem s vámi. A tak to je.

Kryon

.

Poznámka ke kopírování:

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - „Releasing the Hidden Wisdom“ – MP3 nahrávky 11:37 min. a 29:52 min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Renata Z. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět