Gold-Reiki

Gold Reiki + Booster I.

Gold-Reiki – Mistr/učitel

 

Vzdělání Gold-Reiki je třístupňový zasvěcovací program. Po třetím zasvěcení dosáhneš úrovně Mistra a můžeš do Gold-Reiki zasvěcovat i ostatní.

 

Gold-Reiki je možností, jak zvýšit a zjemnit energie Kundalini. Poté, cos ukončil Kundalini-Reiki Mistr/učitel, můžeš pokračovat stupni Booster, které v tobě zesílí působení kundalini. Jedná se o šest zasvěcení. Druhou cestou je pokračovat v Gold-Reiki, která sestává ze tří zasvěcení a končí stupněm Gold-Reiki Mistr/učitel. Gold-Reiki je jiná vibrační frekvence než Kundalini-Reiki a je pociťována jako měkčí. Je to příjemná, láskyplná energie. Nech rozhodnout svůj cit, zda chceš raději pokračovat Gold-Reiki po ukončení základních stupňů Kundalini-Reiki nebo chceš zesílit proudění pomocí stupňů booster. Obě cestě se nevylučují. Vyzkoušej si, co ti lépe vyhovuje.

 

Předpokladem je ukončení základního vzdělání Kundalini-Reiki stupněm Kundalini-Reiki Mistr/učitel. Tři stupně Gold-Reiki zesílí a zjemní energii kundalini. Mezi zasvěceními by mělo být nejméně 7 dnů odstupu k zajištění širšího rozvoje energie. Uzavřením Gold-Reiki 3 jsi Gold-Reiki Mistr/učitel a můžeš do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

 

Booster I.

další 3 zasvěcení pro zesílení této energie

 

Počet zasvěcení: 6
Předpoklad: Kundalini-Reiki Mistr/učitel nebo nějaký Mistr/učitel z Nových druhů Reiki
Cena: Kč 1.800,-