Kryon a vynalezy

Nejlepší přicházející vynálezy

 

Nebuďte překvapení, pokud ty nejpokročilejší objevy, které učiníte a které hluboce změní tuto planetu, nebudou mít nic společného s umělou inteligencí nebo obrovským množstvím výpočtů.

 

Můžete říct, že je to „návrat k základům“, protože některé z nejlepších vynálezů budou využívat vzorce a základní fyziku, která tu vždy byla, jen vás dosud nenapadlo ji použít tímto způsobem.

 

„Kryone, o čem to mluvíš?“ O konci baterií – a také (elektrické) sítě!

 

Dovolte, abych vám pověděl o magnetickém energetickém kole. Mohou to být dokonce dvě či tři kola, ale je zde jednoduchý vzor, uspořádání magnetů, které při správném rozložení mohou udržet toto kolo v chodu – navždy.

 

S využitím jednoduché dvojčinné energie tlaku a tahu malých či velkých magnetů můžete toto kolo roztočit navždy. Uvědomujete si, že přirozené magnety jsou velmi silné, viďte? Tlačí a táhnou s velkou silou, bez přestávky či potřeby obnovy, bez vedlejších účinků, bez potřeby paliva. To je obrovské tajemství!

 

Proč jste toto dosud neviděli? Rozmístěte je takovým způsobem, kdy proti sobě budou tlačit a táhnout a otáčet tak kolem jakékoli velikosti chcete – do konce času! Vše, co budete muset udělat, je tu a tam promazat kolečka. Napadlo vás to?

 

Drazí, poslouchejte: pokud dokážete něco přimět, aby se to otáčelo, můžete to propojit s generátorem elektřiny. Tím získáte elektřinu navždy!

 

Chci, abyste se zamysleli nad tím, co to znamená. Představte si: Žádné baterie. „Kryone, o čem to mluvíš? Budeme potřebovat baterie.“ Drazí, toto prohlášení je tak včerejší!
Představte si své oblíbené zařízení. Možná telefon. Co kdybyste místo baterií měli maličký, miniaturní motor, který bude pohánět toto zařízení v reálném čase – navždy!

 

Nejenže v budoucnosti nejsou žádné baterie, ale ani žádné nabíjení ničeho. Každá elektronická věcička má zabudovaný svůj vlastní točící se generátor.

 

„Kryone, jak velké může být toto kolo?“ No, pojďme se zamyslet: Vše, co jsem řekl, lze zvětšit. Takže místo baterie v elektrickém autě bude větší točící se elektrický motor, který bude vždy dodávat elektřinu tomu, co nyní nazveme super kondenzátor/kapacitor  (něco, o čem jsme hovořili pouze krátce).

 

Vždy budete mít dostatek elektřiny, abyste mohli jet stovky a stovky mil, aniž byste museli kdy zastavit. A dokonce i když budete spát, elektřina bude stále generována do „super kapacitoru“. Nikdy nepřestane.

 

„Kryone, pořád nerozumím tomu, jak by tohle mohlo změnit celou planetu.“

 

Drazí, hovořím o individuální elektřině pro úplně každou budovu, která je na této planetě – bez připojení k jakékoli síti. ŽÁDNÉ DRÁTY A ŽÁDNÝ VNĚJŠÍ ZDROJ.

 

Žádné vzorce počasí nikdy nevyřadí město z provozu ani nezpůsobí, že by někdo zemřel, protože nebude mít elektřinu a zdroj tepla – to protože bude hned vedle v malém točícím se motoru, který se nikdy nezastaví a vždy bude vytvářet tolik elektřiny, kolik jen bude zapotřebí.

 

Magnetismus je odpovědí. Je zdarma, okamžitý a poskytne mobilní elektřinu pro všechny.

A tak to je,

 

Kryon

zpět