Orgon Life Force

Orgon Life Force

Zasvěcení do orgonové životní síly

Je to opět energie z „dílny“ Ole Gabrielsena a jde vlastně o Orgonový generátor.

 

Předpokladem pro získání zasvěcení je kundalini reiki, alespoň 1-3, pokud máte kundalini reiki až do 12. (Booster III.), je to lepší. Pak je ještě potřeba Tachyon Reiki 1-9. Vyrábí se podobné věci, jaké jsou uvedeny v manuálech Tachyonu a jde o volné pokračování.

 

Orgon přeměňuje špatné a disharmonické energie na pozitivní a zdravou energii. Dělají se s ní generátory, které se umisťují třeba i v přírodě a ony pak upravují ovzduší, vody (rybníky, stojaté vody, splašky) a špatnou energii u atomových elektráren, atd. na harmonizující energii.

 

Po zasvěcení jste schopni vyrábět bez užití jakéhokoliv zvláštního materiálu velmi silné orgonové generátory. Tato varianta je mimo standardní cestu k výrobě orgonových generátorů, protože není odkázána na použití speciálních materiálů. Můžete proměnit vše v orgonové generátory (životní energetické zesilovače) bez užití krystalů, kamenů nebo kovů. (tzv. orgonových komponent).

 

Orgon změní každý materiál na subatomové úrovni, tím se stává zprostředkovatelem životní síly, která se nikdy neopotřebuje. Vytvoření trvá jen několik sekund.

Vytvořte si s orgonovou – životní silou přívěsek, náušnice, kroužky, tyčky, šátky, krystaly, oleje atd.

Generátor lze též použít na radionické bázi a v radionických přístrojích.

 

Počet zasvěcení: 1
Předpoklad: Tachyon 9
Cena: Kč 1.500,-