Otázky a odpovědi 1 – Kryon

Kryon a Lee Caroll – O KRYONOVI

 

Kdo je Kryon?

Otázka: Drahý Lee, řekl jsi, že „Kryon“ je jméno pro podpůrnou skupinu Země, která je přes fyziku. Je to tvoje organizace nebo někoho jiného? Pokud ano, tak koho? Je to pro mě velmi důležité.

 

Toto je Kryonova odpověď, když byl dotázán: „Kdo jsi?“ Říká, že všechny svaté entity mají specializaci. Vaše je v tom, že přijdete na planetu jako je Země a žijete reinkarnované životy, čímž napomáháte velkolepému Vesmírnému záměru. Kryon nikdy nebyl člověk a nikdy nebude. Jeho specializace je pomáhat s fyzikální podporou kolem vás.

 

Jak jste změnili vědomí planety, Kryon přišel se svou fyzikální skupinou a posunul magnetickou mřížku, aby ji vyrovnal s novými atributy vašeho vědomí. Tento posun magnetismu byl dokonce potvrzen na CNN… Takže to nemá nic společného se mnou (říká Lee Carroll). Je to Kryonova odpověď na Kryonovu otázku.

Přeložila Satu Satu

 

Vzestoupený Mistr?

Otázka: Drahý Kryone, jsi členem Vzestoupených Průvodců spolu se Saint Germainem, Kuthumim, Hilarionem, Maitreyou, Gabrielem a mnoha dalšími, které známe tady na Zemi? Jsi Vzestoupený Mistr, Kryone?

 

Odpověď: Ne. Jsem služebník lidstva v jeho cestě za vytvořením pokoje na Zemi a zvýšením vibrací planety. Vážím si všech Vzestoupených Mistrů, neboť i oni mají specializaci, se kterou vám pomáhají. Pracuji s nimi se všemi, zvláště se Saint Germainem. Můj interdimenzionální protějšek je Metatron. Často spolu pracujeme na záležitostech fyziky vaší planety. Všichni ostatní Mistři jsou zpět na Zemi v určité formě energetické práce v této době vaší historie. Všichni se vrátili a pracují s vámi denně.

Přeložila Satu Satu

 

Kryonovy atributy

Otázka: Drahý Kryone: Mé otázky jsou: (1) Měl jsi dětství? (2) Procházel jsi procesem učení, abys získal znalosti, které máš? (3) Procházel jsi dospíváním tak, jako my v naší dimenzi? Také se vyvíjíš a učíš?

 

Odpověď: Ne, ne a ne. Dovolte mi, abych popsal něco nepopsatelného. Moje atributy jsou shodné s vámi. Když nejste na planetě Zemi, jste součástí toho, co nazýváte Bohem. Nebyl zde žádný začátek. Není zde žádná minulost ani budoucnost. Proto je naše esence věčná a zároveň nová. Lekce, které se nyní učíte jsou účelným procesem, který není „andělskou výukou“. Je to pro váš 4D Vesmír ve vaší 4D časové linii. Barevné prýmky, které nesete coby andělské bytosti, jsou jako ocenění za službu a máte jich tisíce. Jsou o ocenění a vyjádření, ne o učení. Všichni máme stejnou informaci a vždy jsme měli. Je kompletní a je o všem-co-je. Jsme naplněni moudrostí celku a všemi zkušenostmi tohoto celku. Pokud jedna entita získá nové uvědomění, získáme jej všichni. Věř tomu či ne, jsi toho součástí! Nepamatuješ si to? (Kryonův vtip.) Samozřejmě, že ne. Dualita, kterou jsi akceptoval kvůli svému úkolu na Zemi, to před tebou kompletně skryla.

 

Jste rodina. Jste Bůh. Jste věční.

Přeložila Marie Kuchařová

 

Kryonova existence

Otázka: Drahý Kryone, stále zápasím s tou velikou částí sebe, která nevěří, že existuješ. Jak překročím tuto bariéru? Jak mohu konečně opravdu začít jednat v harmonii s mým úplným já? Cítím se zaseknutý a jen mě to děsí, když čtu o naléhavosti odejít z ohrady.

 

Odpověď: Drahý, nikdy jsi ani neměl věřit, že existuji. To není mým učením. O čem tato lekce opravdu je – to je, abys uvěřil, že TY existuješ! Jsi opravdu částí Boha? Opravdu můžeš změnit věci kolem sebe? Je to, co vám říkáme o vašem vztahu s Vesmírem správně?

 

To jsou hluboké otázky lidstva – nikoli Kryonova existence. Takže se ponoř do sebe a začni sám sobě klást otázky o sobě. Co ti tvůj „střed“ říká? Je to o vítězství nad dualitou… pojmenoval jsi to: ta část tebe, která pochybuje, že se můžeš zharmonizovat sám se sebou.

 

Požehnaní jsou Lidé, kteří chápou, že když začnou cestu sebe-objevení, pak jim budou zodpovězeny nejzásadnější otázky o Bohu. Je to hluboké studium a mělo by začít čistým záměrem.

 

„Bože, prosím, řekni mi, co potřebuji vědět.“ Toto je nejvíce ceněná životní otázka.

Přeložila Marie Kuchařová

 

Co dělá Kryon?

Otázka: Drahý Kryone: Když jsem nebyl tady, viděl jsem někdy Kryona? Co děláš, když nepomáháš tvořit proces, který právě probíhá na Zemi?

 

Odpověď: (a) Už  jsi mě někdy viděl? Ano. Znáš mne dobře a vidíš mne pokaždé, když se navracíš z planety. Běžíš uličkou lásky a objetí od energií z Gaii a těch jako jsem já, kteří jsou součástí tvé podporující rodiny. Proto se mohu tolika z vás zdát známý.

 

(b) Co budu dělat, když vám nebudu pomáhat? To se nikdy nestane, protože druh věcí, které děláme společně, je procesem neustálého budování vědomí multiverz. Přemýšlej o tom jako o kruhu lásky, který nikdy nekončí… party, kterou všichni milujeme a užíváme si, že na ní můžeme být.

Přeložila Marie Kuchařová

 

48 kroků k Osvícení

Otázka: Drahý Kryone, četl jsem na jiném webu, že Kryonovy bylo uloženo předat lidstvu 48 kroků (naučit je těmto krokům). Na těch stránkách je pochopitelně nutné zaplatit hodně peněz za každý z těchto kroků. Připomíná mi to některé další stránky, kde používají stejnou techniku. Mají 101 věcí, které se máš naučit a za každou platíš. A samozřejmě v obou případech nesmíš říct nikomu jinému o krocích, které ses naučil, protože by to už dál nebyl byznys.

 

Chtěl bych vědět, jestli má Kryon pro lidstvo 48 kroků. Pokud ano, proč za ně máme platit?

 

Odpověď: Drahý, v průběhu 16 let jsem vám předával poselství prostřednictvím svého Partnera [Leea], a nikdy jsem vám nepředával 48stupňovou sérii. Naopak, mnohokrát jsem vám předal opačnou zprávu – že neexistuje žádná obecná cesta k Osvícení. U každého zveřejněného poselství můžeš vidět, že je zdarma touto cestou [internet].

 

Cesta k Vzestupu a Osvícení redukuje vše na jediný krok – otevřít dveře s čistým záměrem a začíst svůj vlastní komplexní proces. Je to vnitřní cesta, která je pro každého jedinečná a často vyplněná lekcemi a zdánlivým procesem krok-za-krokem, který je pro každého člověka také unikátní. Jste lineární a učíte se v přímé linii a proto tolik z vás chce vědět, jak tato linie vypadá. Ale tento proces je specifický stejně jako člověk, kterému náleží. Proto nemůžeme vydat obecné kroky k Osvícení. Jsou inspirovány a vytvářeny na základě minulých životů i současných činů každého člověka na jeho či její vlastní cestě – právě teď.

 

Jediná cena za tuto znalost je lidský čas a čistý záměr získat a pochopit to a potom tomu dát ve svém životě význam takového stupně, abyste byli schopni započít tento proces. Mějte se na pozoru před těmi, kdo zadržují zásadní informace, poskytují je za peníze a říkají vám, že jsou pro vás příliš božské, abyste s nimi mohli zacházet, případně že potřebujete členství v jejich komunitě, abyste nalezli Boha. Protože toto není cesta k Duchu. (Ve smyslu „Bůh“, pozn.př.)

 

Výměna energie ve vašem ekonomickém prostředí je vhodná barterovou dohodou (něco za něco). Můžete obdržet produkt, který byl vyroben s láskou, či určitý druh tréninku ve specifické ulehčující technice, nebo možná obdržíte specifické lineární pokyny, jak pomáhat druhým i sobě pomocí specifických výzev. To vše je ve vaší kultuře vhodné, protože to reprezentuje energii za energii a také poskytuje systémovou rovnováhu ve vaší ekonomii (kde každý vyhrává tím, že dostane, co potřebuje). Ale zásadní spirituální informace náleží každému člověku na planetě a jsou zdarma. Požehnaná je Lidská bytost, která chápe, že tyto informace jsou v ní a vždy byla. Jediná věc, kterou je potřeba udělat, je otevřít knihu života a znalost Mistrů je jim k dispozici, když řeknou: „Drahý Bože, jsem připraven. Řekni mi, co potřebuji vědět.“  Tehdy vás zaplaví andělé a umyjí vaše nohy. (Metafora, kterou Kryon často používá – pozn.př.)

Přeložila Marie Kuchařová

 

Kryonovo jméno

Otázka: Drahý Kryone: Jaký je smysl či význam tvého jména – Kryon?

 

Odpověď: Je těžké to vysvětlit. Je to zvuk uvnitř vaší energie a obsahuje v sobě poselství. Ten zvuk slyší podobně všichni lidé, má smysl pro buněčnou strukturu všech. Není to ani mé skutečné jméno, ale je jediné, které je použitelné ve vaší 4D.

 

Význam? Je to jméno skupiny podporující Zemi, jejíž význam je také ukrytý v tomto zvuku a ten je spojený s účelem této skupiny. Takže uvnitř tohoto jména je probíhající komunikace, ale s několika 4D rozpory.

 

Otázka: Ahoj, já jsem Monika z Argentiny a nevím, jak vyslovovat „Kryon“. Ve španělštinu říkám „Kreeon“ a nejsem si jistá, zda je má výslovnost správná. Děkuji.

 

Odpověď (od Leeho): Moniko, děkuji ti za tuto otázku. Nejsi sama, kdo říká „Kreeon“ – všichni Francouzi to vyslovují stejně! V Americe je toto jméno vyslovováno jako Cry-ahn (čti Krájon – „r“ není tak chrčivé jako v češtině, „á“ je polodlouhé a „o“ neznělé – pozn. př.), ale vážně si nemyslím, že by v tom byl příliš velký rozdíl. Kryon říká, že je to „zvuk ve vzduchu“ a že má něco společného s energií kolem nás. Nicméně jsem také objevil, že i jiné výslovnosti mají velmi dobrou energii. Naši francouzsky hovořící přátelé to po léta vyslovovali jako „Kreeon“ a dokonce jej i jinak psali (Kryeon). Takže toto jméno vyslovuj jakkoli chceš a věz, že je to tvůj záměr, který je ctěn a ne to, jak vyslovuješ jméno.

Překlad Marie Kuchařová

 

Kryonovi channeleři

Otázka: Jsem si jistý, že se na první otázku ptá každý šarlatán, ale zeptám se i tak. V roce 1990 jsem v naší spirituální skupině channeloval entitu, která sebe nazývala Kryon. V té době jsem o něm ještě neslyšel. Viděl jsem sám sebe skrze něco, co jsem si vyložil  jako „skleněné dveře“.  V té době jsem nevěděl nic o mřížce. Krátce jsem přijal informaci – když jeden z členů skupiny hledal osobní informaci, dala energie jasně najevo, že otázky musí být všeobecné povahy. Bylo to v jihozápadní Alabamě. Tuto entitu jsem už nikdy nechanneloval. Obdržel jsem informace od dalších channelů, ale už ne od Kryona. Co to bylo za channeling? Jaký byl jeho význam?

 

Odpověď: Právě jsi potvrdil platnost své vlastní zkušenosti! Nikdy dřív jsi neslyšel o mé energii a přesto jsi ji pojmenoval správně. Také jsi nevěděl o mřížce, ale přesto jsi jí „viděl“. Bylo to skutečné? Ano. Byl to Kryon? Ano.

 

Každý může příležitostně „vplout“ do Kryonovy energie a my vás v tom povzbuzujeme. To je to, co se ti stalo. Milujeme, když se to stane a vážíme si času, který s námi strávíte. Chováme v srdci chvíle, kdy se to stane a znovu vám říkáme, že je to potvrzení toho, že jste rodinou! Oslavujte, kdykoli se to stane.

 

Jste hluboce milováni. Není nic, co by říkalo, že entita Kryon (či kterákoli jiná), bude stále ve vaší energii, takže si nemyslete nic o tom, když se přesunete k dalším záležitostem. Stálých Kryonových channelerů je 9, jak jsem již uvedl v mých předchozích poselstvích. Je jeden fakt, který jsem nikdy nesdílel a ten vám pomůže ověřit platnost Kryonovy energie – porovnat ji s jinými, kteří říkají, že channelují Kryona. Pokud se setkáte s člověkem, který se nazývá Kryonovým channelerem (jedním z devíti), a chcete vědět, jestli je to pravda, pak vězte, že by tento člověk musel channelovat pouze Kryona! Pokud jsou příležitostně přítomné jiné entity, budou součástí Kryonova poselství.

 

Otázka:  Drahý Kryone, channelují v současné době Kryona nějaké ženy? Pokud ne, je pro to nějaký důvod?

 

Odpověď: Nejprve mi dovolte odpovědět doslovně. Poté vám dám odpověď v rámci pochopení záměru, se kterým byla otázka položena. Já jsem Kryon, část toho, co nazýváte Bohem – stejně jako vy. Moje služba je jiná než vaše, přesto mezi námi existuje spojení. Kterýkoli člověk může kdykoli channelovat mou energii. Vstoupí s tím, co nazýváte Vyšší Já a doplněk celého vašeho božství. Je k dispozici kdykoli bez potřeby jakéhokoli povolení. Jste rodina a říkám to více než 15 let. To tedy znamená, že desítky tisíc žen channelují Kryona každý den!

 

K záměru vaší otázky – ve skutečnosti se ptáš, jestli je některá „rozpoznaná“ ženská Kryonova channelerka stejného typu jako můj partner (Lee). Odpověď zní ano. Některé z nich jsou součástí původních devíti,  o kterých jsem hovořil, ale nejsou ještě populární a některé nejsou součástí této devítky, ale otevřeně učí. Pokud si přejete vědět, kdo je „skutečný“ a kdo není, je to jednoduché. Hledejte stejnou energii, jakou vám předávám prostřednictvím svého partnera. Je nezaměnitelná. Také se dívejte na to, zda obsah poselství je v souladu s tím, co jsem vám již předal.

 

Neexistuje žádná preference v pohlaví, když dojde na lásku Boha.

Přeložila Marie Kuchařová

 

Kryonův příchod a odchod

Otázka: V jedné z Kryonových prvních knih se myslím říká, že jeho práce bude skončena v roce 2002. Kryon by měl odejít, ale ostatní s námi zůstanou a budou pomáhat. Je to stále pravda? Chtěla jsem se připojit ke Kryonově plavbě v roce 2003. Pracovala jsem na hlubokém očištění mých dluhů, aby se tento můj sen mohl uskutečnit. Cítila bych se velmi špatně, pokud bych zmeškala šanci vyskytovat se v přítomnosti jeho energie a slyšet ho hovořit.

 

Odpověď: Jak jsme channelovali již téměř před rokem, Kryonova svita (doprovod), která měla na starosti změnu mřížky, odejde na konci roku 2002.  Energie „Já Jsem“ Kryon  zůstane do konce Lidstva. Říkali jsme vám v roce 1989, že tu vždy byl. Proto ti, kteří si myslí, že jsme přišli v roce 1989 by si měli položit otázku, jak by bylo možné, abychom „přišli“ v roce 1989, když jsme tu vždy byli? Odpověď je, že SKUPINA MĚNÍCÍ MŘÍŽKU přišla v roce 1989 a odejde v roce 2002. Poté, co byly spirituální aspekty mřížky v roce 2002 dokončeny, channelovali jsme také informaci, že Kryonova „skutečná“ práce začíná v roce pětky (2003).

Přeložila Marie Kuchařová

 

Poznámka ke kopírování:
Původní zdroj: www.kryon.com  – Otázky a odpovědi (Q&A)

 

Překlad Marie Kuchařová a Satu Satu pro www.kryon.webnode.cz.
 Jednotlivé otázky a odpovědi i celý text je možné použít za předpokladu,
že zůstane zachován původní smysl a že bude připojena tato poznámka včetně
aktivních zdrojů.

 

zpět