Ra Sheeba

Ra Sheeba

Ve společné vibrační energii lidstva jsme dosáhli potřebné vibrační úrovně a začal sem pronikat informační a energetický vír. Naposledy byla tato úroveň přístupná v Egyptě, když tohoto vibračního stupně dosáhli „Strážci“. Hlavní představitelé byli připraveni a ten jediný, který měl moc ji předat lidem, byl faraon. Po smrti faraona bylo vše ztraceno. Tito „strážci“ se opět vrátili na svému života, připraveni opět tuto energii udržovat. Má být cennou podporou pro „vzestup“. Už nemůže být zneužita, protože tuto energii bude ovládat zodpovědně více lidí. Je to poprvé, co se energie“Ra“ spojí s energií „Sheeba“.

 

„Sheeba“ – sexuální, kreativní, radostný výraz lásky, ženská „část“ sloupu univerzální léčivé energie, která vede přímo ke Zdroji. „Ra“ – paprsek z centra velkého centrálního slunce. „Sheeba“ ukazuje cestu k „Ra“. Jen skrze „Sheebu“ můžeme dosáhnout „Ra“ a najít naši pravou stezku domů. Léčení Ra-Sheeba pracuje bezprostředně na čakrách, mění naši DNA a elektromagnetické pole. Učí nás propojit se s láskou.  Zasvěcení změní tvé vibrace, změní barvu tvé duše, tvé aury, tvých čaker a otevře cestu k proudění lásky tvou bytostí. Jen ti, kteří se „uvolili“ být opět „strážci“ a opatrovníky energie Ra, jsou připraveni být zasvěceni.

 

Poselství Lorda Budhy:
„Učení karmy bylo zásadně nepochopeno a sám jsem o tom málo učil. Osvobodit se z karmického kruhu vlastně není obtížné. Je to jen taková velká výzva, protože se na světě neučí, co znamená nést plnou odpovědnost za vlastní konání. Je to osobní věc. Je to rozhodnutí. Příliš mnoho z vás věří, že existují síly, které nemůžete kontrolovat a proto se ani nesnažíte převzít plnou odpovědnost.“

 

Počet zasvěcení: 2

Předpoklady: I.-XII. st. Kundalini-reiki nebo Shamballa 1024 nebo Usui+Karuna+Imara
Cena: Kč 5.000,-