Sacred Breath

Posvátný dech

Zasvěcení do „Posvátného dechu“ nás vrací zpět na počátek časů. Ještě dříve, než se kdokoliv z nás na Matce Zemi pohyboval, bylo toto místo místem „prvního dechu“. Přivádí nás k místu, které bylo dlouho zapomenuto nebo zastrčeno v naší paměti, na místo, na kterém získáváme opět kontakt k našim posvátným písním a tancům a svou schopnost neléčit jen druhé a sami sebe, nýbrž stejně tak posílat uzdravení nejvnitřnějšímu jádru naší planety a tím se možná dostat blíže k odpovědím na otázky našeho srdce.

 

„Posvátný dech“ není náboženství; není určitým systémem víry, ale přivádí nás opět dohromady spíše jako rodinu. Žádný předsudek, žádná barva pleti, žádný etnický základ…jen velká rodina, která žije na Matce Zemi. Jde o lásku, respekt, výměnu srdcí. Jsme jednotou.

 

Mám hodně systémů, ve kterých lze studovat, jak léčit rukama, systémy reiki a ne-reiki. Musím připustit, že my lidé mnohdy míníme, že „více“ je lépe a „méně“ je spíše nedostatkem a proto je stále nabízeno něco nového. Odpověď na to je, že „Posvátný dech“ není bezpochyby nový, vždy tady byl. Neexistuje nic, co by bylo živoucí více, než dech. Je životně důležitý. Bez něj bychom přestali existovat. Neexistuje nic, co by bylo pro náš život důležitější, než jednota s dechem Tvůrce.

 

Tento systém přesahuje fyzickou formu. V „Posvátném dechu“ nejde o to, naučit se správné technice dechu, měl by ti ukázat, jak můžeš vidět a cítit srdeční ozvy Matky Země… a to vědění, že je živoucí. Dýchá a léčí nás. Vesmír a vše, co je na ní a pod ní (velká Matka Země), jde a leze, létá a co je nad ní (co má křídla, Otec Nebe, Pramatka Měsíc), jsou částí celkového plánu všech věcí. Toto vědění se musí stát v nás posvátným prostorem. Jde o dech spojení s Bohem/Bohyní. Pánem nad životem, dechem, smrtí a znovuzrozením.

 

Počet zasvěcení: 1
Předpoklad: pro předávání dál jakýkoli mistrovský stupeň
Cena: Kč 3.500,-