Silver Violet Flame

Stříbrně-fialový plamen

á jsem Saint Germain, strážce fialového plamene či fialového plamene s dodatečnou dimenzí stříbrně-fialového plamene. Protože se časy mění a vibrace se zrychlují, musíme přidat jiné barvy k podpoře těch, které již používáme.

 

Vyšší vibrace znamenají různá období a tak musí být použity různé léčebné postupy a metody. Tedy stříbrně-fialový plamen. Lze s ním provádět mnoho věcí. Můžeš spálit všechny své negativní pocity a emoce. Musíš jen vše, co ztěžuje tvou cestu, předat stříbrně-fialovému plameni. Když se nyní tvé myšlenky pohybují jedním směrem, kde je nechceš mít, myšlenky které narušují tok energie Krista ve tvých fyzických tělech, když pracuješ na tom, co tato přerušení jsou a čas ubíhá, je pro mnoho lidí snazší, když předáte tyto myšlenky stříbrně-fialovému plameni.

 

Také však existují mantry, které můžeš použít. Samozřejmě to znamená, že je třeba doplnit jen přídavek „stříbrně“ do manter fialového plamene. Mnozí považují za nejjednodušší a nejpoužitelnější následující vyjádření:

JÁ JSEM bytost stříbrně-fialového… (mantra není celá – pozn.)

 

Nyní ti tuto mantru dávám, abys ji použil/a v nejrůznějších situacích všedního dne. Jednou situací by byl čistící efekt. Lze říci, že jsou mantry stříbrně-fialového plamene duchovním antiseptikem. Můžete své vědomí, své myšlenky, své fyzické tělo nechat zaplavit tímto duchovním antiseptikem a VŠE bude čisté. Když budete tuto mantru opakovat ráno v koupelně nebo na toaletě, přinesete stříbrně-fialovou barvu, stříbrně-fialovou energii do vašich pokojů, vašich obývacích pokojů a v důsledku toho zvýšíte vibrace. Nechceme vám tento systém opakování mantry nebo denní dávku manter vnucovat.

 

Přijmete-li toto denní opakování mantry, je to mantra, která je velmi hodnotná a je třeba o ní uvažovat. Nechte tuto mantru proudit svým denním životem, opakujte ji mnohokrát denně, potom zjistíte, jak vše začne být stříbrně-fialové. Vibrace vnikne do stěn domu, do kovu vašeho auta, do kovu vašeho šperku, do vašeho energetického systému jak fyzicky, tak duchovně. Dokonce i vy sami začnete zářit stříbrně-fialově!

 

Počet zasvěcení: 1
Předpoklad: pro předávání dál jakýkoli mistrovský stupeň
Cena: Kč 2.500,-