Tachyon-Reiki

Tachyon-Reiki

Tachyon není ani kmitočet, ani energie, ale je to základ všech frekvencí. Všechny vzniká z tachyonů. Narazí-li tachyon na disharmonii, vyrovnává ji. Forma dokonalé prvotní energie je uložena v tachyonu. Tachyon není žádná léčebná energie, ale každou hmotu transformuje do požadované energie. Je rychlejší, než Světlo a přeměňuje dokonce na pozitivní energii i negativní elektromagnetické pole.

 

Zasvěcení probíhá jednotlivě v termínech dle dohody v 9 stupních.

  • Tachyon I. – jeho obsahem je energetizování a zasvěcení do tachyonů. Začátek výuky. Vytvoření prostředků, které se mohou umístit na tělo, mohou se použít pro energetizování vody nebo je lze použít k neutralizaci elektromagnetických polí.
  • Tachyon II. – zesílení energie tachyonů.
  • Tachyon III. – další energetizace a zesílení. Žák se učí vytvořit ještě silnější nástroje pro podporu léčebných zásahů. Jde o stupeň mistr/učitel, po jehož absolvování je žák schopen předávat ostatním Tachyon-Reiki I.-III. stupně.
  • Tachyon IV.-VI. – další zesílení energií (u tachyonu VI. Až o 100 %). Teoretický úvod do laserové antény pro přesné účelové energetické vyzařování. Nyní může žák předávat dál Tachyon-Reiki IV.-VI.
  • Tachyon VII.-IX. – Zvýšení průtoku energií, jejich zesílení. Oproti Tachyon VI. se zvýší o 300 %. Žák se naučí, jak proměnit své tělo na tachyonovou anténu. Nyní je schopen předávat dál i Tachyon-Reiki VII.-IX.

Mezi jednotlivými zasvěceními se doporučuje minimálně sedmidenní odstup na usazení energií.

 

Předpoklad: Kundalini-Reiki 1.-12. stupeň
Cena: Kč 2.700,-