04-2018 Kryon

Kryon v Berkeley Springs – 3. část – „Pokyny pro indigové“

Tento živý channeling byl přijat v Berkeley Springs, Západní Virginie, 14. dubna 2018

 

Úvodní channeling
Marilyn Harperová – ADIRONNDA

 

Tohle je tedy pro vás dobrý den, že? Ach, to je tak krásné, že vás vidíme, vaše světlo, váš jas. A nejste směšní. Nemůžeme tohle slovo ani vyslovit, že? Pochopte a vězte, že vaše vize o vás jsou pravdivé. Takže si představme něco zábavného, hm? Celé to vzrušení, které jste tu pocítili před několika okamžiky, je silné a až budete poslouchat tuto nahrávku později, vizualizujte si něco vzrušujícího a pak si uvědomte, jak moc je to silné, hm? Víte, drahé bytosti světla, opakujeme vám to znovu a znovu, jste tvůrci svého světa. Vytváříte své zkušenosti z tohoto světa. A tento svět může být naplněn radostí, protože můžete najít radost ve všem, dokonce i v bolesti, dokonce i ve strašlivých věcech, které se mohou stát. Zdají se být něčím, co pro vás nefunguje. A přesto, drahé bytosti světla, jste tomu řekli „ano“.Takže jste takovému zážitku přitakali. Máte příležitost pozvednout se nad to. Získáte možnost nahlédnout hluboko do všech koutů a říci: „Dobře, podívejme se, zda v tom můžeme odhalit radost, která je v tom skrytá. Podívejme se, zda můžeme odvalit kámen stranou.“ Víš, jaké to je, když odvalíš velký kámen ze země a odhalíš všechnu tu drobnou havěť pod ním, jak se plazí kolem dokola. Tato malá stvoření se plazí po zemi, protože jste odtáhli kámen, aby mohli utéct. To je to, co tu děláteDovolíte všem těm drobným, hrůzu nahánějícím věcem uniknout, propustíte je? Jste připraveni ten kámen odvalit?

Vidíte, nejdražší bytosti světla, jediná osoba, která vás odděluje od vaší innate, jste vy.Přestaňte s tím, přestaňte. Přestaňte se oddělovat od Zdroje. Vidíme vaše světlo. Vidíme barvu vaší energie. Vidíme vás. Nevíme, co víc můžeme ještě udělat, abychom vám pomohli vidět, ale budeme se snažit, dokud se neuvidíte. Protože jste dalším krokem evoluce. Takhle vypadá vývoj, takto jej vnímáte.

Cítíte vzrušení tohoto okamžiku? Toto vzrušení ve vás překypuje, šumí, bublá. Možná je vaším zvykem tuto bublinu znovu zatlačit dolů a neuznat ji. Proč? Proč? Protože pokud tu bublinu znovu zatlačíte dolů, pořád tam zůstává.Tato energie šířící lásku, talent, schopnosti, dovednosti, které vám poskytl Zdroj všech věcí, to je vaše innate. A když ji zatlačíte dolů, co se stane? Nezmizí. Pořád ve vás zůstává hluboká touha, že? Můžete jí stejně tak dobře umožnit vyplavat na povrch a nechat ji vyjádřit se jakýmkoli způsobem, jakým dokážete a říct sobě ano. Říkejte to při každé pozitivní příležitosti, která se naskytne. Míním tím, abyste s tím zacházeli chytře. Míním tím, že když vám někdo řekne, že v jednom týdnu máte cestovat do Aljašky, Kanady, Francie, Anglie a Egypta, pak si možná pomyslíte: „No, ale někde přece musím spát, ne?“ Však v letadle mají polštáře! (Adironnda se směje.) Pochopte, že když řeknete „ano“, řeknete „ano“ Zdroji všeho, co je, všemu, co Bůh pro vás stvořil. Bůh nedělá chyby a vy také ne.

Víte, nemůžete selhat, nemůžete neuspět, nedokázat to. Můžete třeba něco zkusit a nebude to dobře fungovat, ale to je jen zpětná vazba. Takže ty tři věci, které byste chtěli ve svém životě vytvořit, jak moc po nich toužíte? Jaké kroky jste skutečně ochotni podniknout, abyste byli svým skutečným Já 24 hodin/7 dní v týdnu? Jaké zkušenosti jste ochotni prožít, nádherné bytosti z lásky a světla, abyste byli „vámi“ (svým skutečným Já)? Co jste připraveni změnit ve svém světě? Čí je to rozhodnutí posunout se? Není naše, je to vaše rozhodnutí. Jako by vesmír ve vás vyvolával tuto touhu, vědomí, že byste měli být svým skutečným Já. Pak jste někde po cestě zapomněli, jak máte chodit. Zapomněli jste, jak kráčet dopředu. Tak to je to, co chceme – abyste se buď vrátili, nebo šli dopředu. Někteří lidé necouvají dobře. Podotýkám, že Marilyn je jednou z nich. Nikdy nejeďte za jejím autem, protože ona pojede stoprocentně dopředu. A ona vás žádá, abyste stoprocentně směřovali dopředu, abyste se sami sobě zavázali pochopit, že bez ohledu na to, jak malá se může zdát nějaká akce, která zahájí novou kapitolu ve vašem životě, ve vaší knize, může to být někdy velký čin. Vydejte se na cestu k úspěchu a vězte, že jste stoprocentně zodpovědní. A pokud se postavíte proti této akci, pokud se postavíte proti innate, kterou máte, proč? Jak to pak pro vás bude fungovat, co? Asi nijak valně.

Takže nechte svou intuici, vaše vyšší já, aby vás vedli na přímou, božskou cestu k vašemu životu, aby se s vámi začaly dít zázračné věci. Slyšíme, že někdo říká: „V mém životě se žádné zázraky nedějí.“ No, jestli je to tvoje záměrná objednávka do vesmíru, pak je to v pořádku. Protože každá věta, každá myšlenka je záměrnou objednávkou. Věříme, že každý z vás touží, aby jeho život byl plný nádherných dobrodružství ducha, osvícený, rozjásaný, mírný, přátelský, milující, mírumilovný, harmonický a soucitný. Takové je vaše jádro. Zhluboka se nadechněte. Tolik vás milujeme. Vidíme vás. Vidíme vaši lásku, vaše světlo, váš strach a znovu vidíme vaše světlo.

Důvěřujte sami sobě, důvěřujte svému vedení. Vykročte ve svém nitru a řekněte „ano“.

Namasté.

 

„Pokyny pro indigové“
Lee Carroll – KRYON

 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Tohle bude krátké poselství. Možná bude neobvyklé. Je to poselství, které jsem dosud tímto způsobem nepředal. A zabalím jej do příběhu, do situace, která se nikdy nestala, takže se spolu se mnou na to můžete podívat jako na potenciál, možnost. Rád bych, abyste si na chvíli představili, že můj partner (Lee) byl pozván, aby udělal přednášku indigovým dětem o indigových dětech. Má před sebou v auditoriu třídu absolventů jedné vysoké školy. Vyjde na pódium, a teď vám řeknu, co by jim mohl sdělit a rád bych, abyste pozorně poslouchali. Možná si pomyslíte, že je to pro indigové děti. Ale rád bych, abyste pozorně poslouchali.

.

První věc, kterou by (Lee) řekl, je: „Dospělí, opusťte tuto místnost. Učitelé, opusťte tuto místnost. Tito mladí lidé to vědí lépe a budou jen tiše sedět; v tomto okamžiku nepotřebují žádný dohled. Opusťte tuto místnost, protože budu mluvit s mladistvými od srdce k srdci, opusťte tuto místnost.“ A jeden po druhém by učitelé a všichni dospělí odešli. Odešli by do haly a divili by se, o čem se teď bude mluvit. A až by byli všichni pryč, včetně techniků starších 19 let, oslovil by děti, podíval se na ně a řekl: „Vím, kdo jste. Vím, že víte. Vím, že někteří z vás jsou frustrovaní a ani nevěříte, že jste na této planetě. Vím něco, co víte, a čemu žádný dospělý skutečně nerozumí. Vím, že máte jinou koncepční povahu a pracujete s velmi starým systémem. Vím to. Vím, že to je důvod k třenicím. Vím, že starý systém je mnohem víc než jen vaše škola. Ale když se podíváte na datum vydání vašich učebnic, můžete vidět, že jsou velmi aktuální. Ale nejsou, protože tolik z těch údajů a informací ve vašich učebnicích, indigoví, jsou jen revidovaná vydání. Dovolte mi definovat, co to je revidované vydání – nová obálka! Uvnitř jsou půl století staré, to vám zaručuji. Systém, který si osvojili vaši rodiče, způsob, jak s vámi mluví, jak vás vedou k disciplíně, jak vás milují, zdědili od svých rodičů. A dělají to nejlepší, co dokážou, protože to nejlepší a nejnovější, co kdy poznali, pochází od jejich rodičů – způsob, jak se děti učí, jak je vést k disciplíně, jak je vyučovat, to vše je staré minimálně 200 let! A vy to víte lépe, že, děti a mladí lidé? Je to jako kazeta, která hraje pořád dokola, ale ve skutečnosti nic moc neznamená. A vy víte, že tohle prostě nejste vy. Nějak to nezapadá do toho, o čem víte, že jste vy. Vím to všechno. A na planetě existují i jiní, kteří to také vědí. Co můžete udělat pro to, abyste tím prošli? Co říkáte svým mladším sestrám a bratrům, jak mají obstát a projít v systému, který vás tak frustruje, protože prostě nedává smysl?

.

Dám vám odpověď. Rád bych, abyste se usmáli a hráli tuto hru. Pokud je pravda, že jste inteligentnější, chytřejší než systém a to jste, dokažte to. Procházejte tím systémem s tolerancí vůči staré energii, o které dokonce ani ti, kteří vás učí, nevědí, že ji mají. A pokud jste chytřejší než systém, procházejte všemi zkouškami na výbornou. Dejte učitelům to, co chtějí slyšet. Jste dost inteligentní, abyste to zvládaliPokud se proti tomu bouříte, pak se stanete součástí dysfunkce, proti níž se bouříte. Zvládejte zkoušky s lehkostí. Dejte jim to, co chtějí, hrajte hru, usmívejte se, a když odcházíte ze třídy, smějte se tomu. Scházejte se mezi sebou a mluvte o tom, jak je to hloupé, a pak se vraťte zpět a hrajte hru. A až obdržíte diplom, který znamená „vyšel jsem školu“, poslouchejte mě, indigoví, pak právě v této době přepište knihy, přepište učebnice. Napište o tom, jak zacházíte se svými dětmi. Napište o tom, jak zacházíte s ostatními, protože jste chytřejší než systém. Staňte se systémem. Ať se systém stane vámi. Změňte planetu, protože jste chytřejší než systém.

.

Staré duše, pro každého v této místnosti, pro každého, kdo poslouchá… mám pro vás jedno slovo:„dtto“ (Udělejte totéž). Řekl jsem to minulou noc. Způsob, jakým můžete existovat ve staré energii, je hrát hru. Nedělejte výtržnosti, nevyvolávejte žádná dramataAť jsou zprávy sebehorší, usmívejte se. Víte to lépe, věci se mění. Zvládejte mistrovsky životní zkoušky, což znamená, že se nebudete bát, budete klidnějšíTím přepíšete budoucnost. Přepište, jak jednáte se svými přáteli. Přepište, jak učíte své děti, pokud na to máte věk. Dívejte se na ně jinak a mějte pochopení pro to, čemu čelí. Kdybyste to udělali, staré duše, pochopili byste, že Duch ví, že jste chytřejší než systém. Máte více světla než kdykoli předtím. A opravdu budete přepisovat, co se stane dál. A historie to ukáže.

.

Indigovým říkám toto, přijde den, kdy knihy budou odrážet to, co víte, koncepty, kterým rozumíte. Vyučování bude jiné, knihy budou jiné. A všechny ty věci, kterými dnes procházíte, indigoví, vyjdou najevo, protože to víte lépe. Toto je vaše dědictví. Proto jste tady.Pro staré duše platí „dtto“. To je poselství pro tento okamžik. Přijměte je a vstřebejte je.

A tak to je.

Kryon

.

Zdroj: www.kryon.com – Indigo instructions – MP3 – 17:49

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět