1-2015 Kryon

Akášické filtry

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Sylvan Lake, Kanada, ve středu, 25. ledna 2015

.

Zdravím vás drazí, jsem Kryon z magnetické služby.

Můj partner ustupuje stranou, ale vše, co jako člověk je, zůstává. [Pauza.]

Nejlepší channelingy, které vyžadují lidský jazyk, musí přijít skrze člověka. Existují všechny možné druhy channelingů, o kterých jsme vám řekli už dříve, a to je malířství, hudba, sochařství a další. Ale instrukce a jazyk přichází skrze člověka. Musí. Musí. A je to v úctě k lidstvu, je to v úctě k tomu, jak proces funguje… k Bohu uvnitř. Instrukce od člověka pro vás znamenají víc, než myslíte.

.

Kdyby pocházely od skály nebo stromu, měli byste sklon uctívat skály nebo stromy; někdo by namítl: „Pohni tou skálou nebo poraz ten strom.“ Když přijde na člověka, budou tací, kteří možná nebudou souhlasit. Ale pak budou tací, kteří budou schopni rozlišit a budou vědět. Protože lidská bytost má vestavěnou vlastnostBoha uvnitř. A tak je to trochu napínání vaší představivosti, že se člověk může natáhnout a přivést Božství. Dnes večer chci, abyste to pocítili.

.

A schopnost rozlišení, kterou budete mít, je pro nás důležitá. Chceme, abyste věděli, že to je skutečné. Když máte situaci nebo někdo říká, že „channeluje“, děláte si poznámky a jdete domů – a chováte se jinak. O to jsme ale nežádali. Chceme ve vás rezonovat krásou a pravdou. Chceme, abyste věděli, že tato konkrétní zpráva vám nikdy neublíží ani po vás nebude chtít nic nepatřičného. Milujeme vás stejně jako matka a otec milují své potomky.

.

Nejsme vaši rodiče, jsme rodina. Jsme milující rodina a laskavost tohoto sdělení by měla být zřejmá. Vaší odvahy si velmi vážíme. Přemisťujete se od staré energie k nové a v tomto posunu je tak velký příslib! Neboť samotné paradigma lidství, buněčná struktura, vědomí… nesou velký potenciál pro zlepšení. A ta část, která nás tak těší, je vědomí, že vás můžeme učit. Něco velmi, velmi zvláštního. O tom, jak se měníte.

.

Lidská rasa se chystá posunout k moudřejšímu typu energie. Ale moudrost má mnoho forem. Není to nezbytně jen o vašem vědomí. Dovolte, abych vám ukázal něco, co jsme probírali včera večer na menším setkání, a o čem mluvíme pořád dokola už mnoho let.

.

Vaše tělo, vaše buněčná struktura, dokonce i to, co nazýváte intelekt, myšleníto všechno je určitým způsobem omezené. Je to omezeno faktem, že ten tělesný motor, který nazýváte DNA, pracuje pouze s třetinovou účinností vzhledem ke svým možnostem. Tělesný motor je navržen tak, abyste měli mnohem delší rozpětí života než nyní. DNA, kterou máte, intelekt, který byste mohli mít, spojení s druhou stranou závoje, které byste mohli mítto vše závisí na účinnosti, která je větší, než máte. A tomu se právě přibližujete – k větší účinnosti. Nedívejte se na čísla – že byste měli mít určité procento tady nebo tam. To vám všechno říkáme, abychom vám to objasnili, ale když se zabýváte multidimenzionální energií, nemůžete používat lineární pojmy.

.

Evoluce lidských bytostí – vás všech, ne jen starých duší – se zaměří na účinnost DNA. A staré duše budou první, které to uvidí a použijí. To znamená, že vy to pak jako učitelé budete učit jiné, kteří nejsou schopni to vidět a používat tak snadno jako vy. Proto staré duše nejsou skupina vůdců, ale jsou zkrátka ta starší skupina. Ti, kteří mají větší pochopení a moudrost ohledně toho, co s tím dělat. Ti mladší, a teď mluvím o mladších duších, které nemají tu životní zkušenost jako vy – ti mladší si všimnou, že máte něco, co oni nemají. Někteří vás kvůli tomu odmítnou a ti druzí budou chtít to, co máte vy. Víc a víc jich uvidí moudrost starších duší, to zlepšení, a budou to chtít. Nakonec bude vaším úkolem přivést je „online“ s tím, co víte.

.

Drazí, chce se mi plakat už jen při tomto prohlášení – konečně je tu svět, kde civilizace začíná vyrůstat. Dělící čára, která odděluje staré od mladých, bude založená na počtu životů, které jste žili, místo na počtu let, které jste nyní na Zemi. Starým duším může být 20 let a u jejich nohou budou ti, kteří spatří jejich moudrost. Ne vrásky ve tváři. A to prozření přijde ze zcela jiného místa ve vašem mozku než nyní a vy budete vědět, kdo jsou. Takže někteří budou těmi starými na planetě a jiní těmi mladými a mezi nimi nebude žádná generační propast; neboť budou mít současně probíhající, synchronizovanou moudrost.

.

Jedna z věcí, o kterých vám chci dnes večer říct, je to, že nastane obrovský rozdíl ve vývoji lidstva a bude v tom, co se stane s vašimi těly. Chci to s vámi nyní zopakovat. Vaše tělo nyní funguje přibližně na třetinu svého potenciálu. Ve vašem životě je právě teď tolik věcí, které bychom nazvali problémem. Je to jakoby „vám vaše tělo něco dělalo“. Tak to není. Dělá věci odděleně od vás, protože nemáte most mezi svým vědomým myšlením a činy své buněčné struktury. Fyzicky chytáte choroby, víte o nich všechno… a je tolik věcí, se kterými bojujete celý život! Co je pro vás dobré, co pro vás není dobré… Jíte potraviny, které byly geneticky upravené? Co to udělá, jaký efekt to na vás má? Všechny tyto věci se samy zlepší, drazí – s tělem, které se začíná vyvíjet, takže bude vědět, vědomě i na buněčné úrovni, co se děje. Budete mít schopnost rozlišení ohledně jídla – vkročíte do obchodu, ucítíte jeho vibrace a buď ho odmítnete, nebo přijmete. Máte tušení, co to udělá s prodejem produktů? (Kryon se směje.) Až lidé prostě přestanou kupovat výrobky, protože jim intuice řekne, aby je nekupovali, bude to mít výrazný efekt. Velmi „3D“ efekt. To zčeří energii napříč celou tovární výrobou. Atributy, rostliny… jen si to představte; to je lidský vývoj.

.

A co další věci? Už jsme vám o nich říkali. Ve vašem těle jsou neovlivnitelné věci– neumíte je řídit, nedokážete je ovlivnit, můžete se s nimi jen vypořádat. To se začne měnit. Řekli jsme vám, že se vaše intuice bude zostřovat. Začnete pozorovat spojení mezi mozkem, srdcem a intuicí. Začnete si uvědomovat, že systém vašeho těla je mnohem větší, než vám řekli vědci. To není chyba vědy – věda dělá, co umí, aby vám dala ty nejlepší poznatky ohledně toho, jak věci fungují po biologické stránce. Drazí, lékaři a zdravotní sestry jsou vyškoleni nejlépe, jak je možné; ale snažím se vám říct, že nevědí, co nevědí – a to není jejich vina.

.

Až lidské bytosti pokročí a začnou se rozvíjet, pak jako první budou mít moudrost. To pak budete vnímat jako změnu vědomí. Proces vzestupu. Chci vás připravit, abyste to pochopili – buňky vašeho těla se začnou měnit. Včera jsme vám řekli o buněčném vědomí; to vše je toho součástí. Ale tady je jedna velká věc. Už jsme vám o tom říkali.

.

Některé z vás trápí věci, nad kterými nemáte žádnou kontrolu. Je to krásné, stará duše, že máte Akášu, která si pamatuje. Ale když máte tělo, které pracuje na 33 procent, nemůžete kontrolovat, co vám dává. A někdy vám dává drama z minulého života. Kdy jste byli naposledy zabiti? A jak vás to ovlivňuje dnes? Nemáte nad tím kontrolu. Jdete spát, máte sny, někdy mimořádně rušivé, a možná se opakovaně vracejí. Chcete vědět, odkud pocházejí? Je to energie z Akáši. Je to minulý život, který jste žili – krátký život, kdy se cosi stalo. Zůstává to s vámi, drží se vás to; nemáte nad tím kontrolu. Jdete k vykladači minulých životů, který je obdařen schopnostmi, aby mohl pomoci lidem. A pokud je v tom dobrý, bude schopen vám pomoci porozumět a nechat to odejít. Pak budete moci přepsat, co se stalo v minulosti.

.

Některé nejlepší léčebné metody na této planetě, jak jsme vám řekli minulý týden, nejsou založeny na chemii. Už ne. Jsou založeny na energiích. A energie, o které převážně mluvíme, je energie znalosti, moudrosti a vědomí. Když něco objevíte a něco znáte, můžete to opravit a přeprogramovat. Dnes jste se dozvěděli něco málo o poklepávání a dekódování (na předchozím semináři) dozvěděli jste se doslova o řeči těla. Mluvíte se svou buněčnou strukturou, a ona vám pomáhá tím, že vám odpovídá. Dozvěděli jste se o tom, jak léčit sami sebe. Někteří jste zoufalí, protože znáte pravdu a nemůžete se k ní dostat! Víte, jak změnit věci ve vás, ale nevíte, jak se k tomu dostat. A proto jste dnes tady, protože já mám pro vás zprávu: přišli jste ve správný čas na správné místo. Slibuji – dostanete se k tomu. Protože jste o to požádali, protože to tato energie podpoří. Přestaňte s tím zápasit. Přestaňte se to snažit rozluštit a řekněte: „Drahý Bože, děkuji ti za spojení, které jsi mi dnes dal – protože odteď to bude jiné. Já to řídím.“ TO je vaše evoluce! Fakt, že o to žádáte, vyvolává energii řešenísamotné uznání, to poznání, že to dokážete, dá vše do pohybu. Vědomí těla… Nemusíte s tím zápasit, nemusíte to dělat. Musíte jen uznat, že to je.

.

Zastavte se se mnou na chvíli, než vám předám zprávy, které jsem vám dosud nikdy nedal, a oslavujte. Sílu staré duše. Krásu synchronicity, která vás přivedla do skupiny jako je tato, abyste naslouchali členovi rodiny, který vám říká, „kde hoří“ (Kryon se směje). Dává vám dobré zprávy.

.

Bez ohledu na to, co je před vámi na této planetě společensky. Nezáleží na tom, co říkají ve zprávách. Vše začíná vámi – neodvíjí se to od velkého k malému, ale od malého k velkému. Lidské bytosti se změní – jedna po druhé. Výsledkem bude větší moudrost, přijetí nebo nepřijetí – potravin, politiky, postojů, všeho. A jak se to začne šířit po celém světě – a to se stane, nakonec zapnete zprávy a nebude tam to, co dnes. Jste netrpěliví. Já vám řeknu, že přichází nová energie, vy zapnete zprávy a řeknete „Ale není to vidět!“ Nechápete, že to VY to řídíte – tím, co dnes děláte, ne tím, co říká vaše televize. Vaše dnešní změny ovlivní další lidi zítra. A ti ovlivní zase další ten příští den. A tak dále. Planeta se mění pomalu.

.

Sociologové vám řeknou, že od počátku lidstva byly jen čtyři změny ve způsobu, jak věci děláte. Tak pomalé to pro ně je. Studují lidské chování ve skupinách. Neberte tuto zprávu jako sdělení, že to bude trvat velmi, velmi dlouho; dochází ke zrychlení změny. Je to součástí vaší rekalibrace.

.

Vraťme se k Akáše. Čím jste si prošli? Staré duše, řeknu vám pravdu – čím vším jste prošli? VŠÍM. Jmenujte, co vás napadne – vším jste prošli. Vším. Protože lidská zkušenost zahrnuje tolik věcí, obzvláště ve staré energii, kde jste neměli takové pohodlí jako máte dnes – v oblasti zdraví, léčení, pochopení, vědomostí, poznání. Už dříve jsme vám řekli, že lidské bytosti se rády opakovaně rodí do tzv. akášických skupinříkali jste jim karmické skupiny. Ale karmickou energii necháváme odejít, stará duše ji už nepotřebuje, a tak jim budeme říkat akášické skupiny. Máte sklon se znovu rodit na stejná místa, do stejných rodin, po určitý počet životů a pak můžete postoupit dál.

.

Co vás přiměje narodit se v malém městě v Kanadě? Ne všech, co jste tady, se to týká. Já vím, kdo je zde, ale teď mluvím s místními. Proč? Kolik z vás cítí, že tady byli prvními průkopníky? Zajděte ještě dál. Kolik z vás obdělávalo tuto půdu ve starých dobách? A jestli jste byli jedni z nich, chtěl bych vám připomenout něco, co jsem řekl včera večer – kolik dětí jste ztratili? To bylo v těch časech tak běžné. Jak na to reagujete? Objevuje se to ve vašich snech, staré duše? Víte, stará duše se probouzí a stává se citlivější, a to je pro vás dobrá zpráva. Víme o tom, vaše tělo o tom ví, blížíte se k multidimenzionální bariéře moudrosti, poznání. Tělo se stává chytřejším. A tento proces vám přináší větší duševní zdraví. A udělá to tak, že vám předá mocnikoli automatickyvybrat si novější akášický filtr. Můžete řídit, co z Akáši k vám přijde.

.

Co to tedy znamená? Pokud máte nevhodné vzpomínky, které stále ovlivňují váš život, stačí, abyste to přiznali a řekli jste svému tělu (a přitom skutečně použijte „my“, tedy množné číslo – viz dřívější Kryonovo učení – pozn. překl.): „Nepřejeme si takové vzpomínky, protože negativně ovlivňují tento náš život.“ Vaše tělo, vaše innate, vaše buněčná struktura, to vše jste vy, ne nějaká jiná entita. Vaše Akáša není někde jinde. Nikdo jiný nemačká ty knoflíky za vás. Ale při třiceti či třiatřiceti procentech (aktivace DNA – pozn.překl.) to tak vypadá, že? Můžete řídit své sny, své energie. Některé zvyky, které máte, pocházejí z vašich minulých životů. Některé věci, na které dnes reagujete (to zahrnuje i alergie – pozn. překl.), jsou nedokončené záležitosti z minulých životů. Nic z toho není vhodné pro starou duši, která je pokročilá a má moudrost. Nic z toho nepotřebujete, už se tím nemusíte nechat obtěžovat. Ach, to je dobrá zpráva. Chápete, co říkám? Máte nad tím kontrolu. A začátkem toho je Akášický filtr.

.

Někteří ještě budou mít ty sny a řeknou: „Kdy se jich zbavím?“ To vychází z vašeho sebevědomí, drazí. To je dualita, která se vás snaží dostat. (Kryon se směje.) Je to vaše volba – a vždy byla. Máte znalosti o světle a temnotě, a co z toho si zvolíte a s čím spolupracujete, to nemá s vaší Akášou nic společného. Ale je toho tolik, čím jste, a zakládá se to na tom, čím vším jste byli. A já vám říkám: budete schopni vyčistit své jednání. Až se zbavíte nevhodných věcí, které se k vám vracejí z minulých životů.

.

Akášické filtrování„Ach, Kryone, jak to mám udělat, kam mám jít? Kde mám začít?“ A má odpověď je: ANO! (Smích.) Číslo jedna je vždyvěříte tomu? Číslo dvěpokud tomu věříte, můžete to změnit, začnete to vnímat jako svou realitu. Pak s tím začnete pracovat.Stejně jako dolujete svou Akášu, tak používáte i Akášické filtry.

.

Začnete mluvit se svým vlastním tělem, jakoby to byl váš přítel, protože je – ono začne fungovat lépe než kdy předtím, protože tak to je – bude více vědomé, protože takové jebuňky jakoby naslouchaly, protože skutečně naslouchají. Vaše Akáša je multidimenzionální část vaší vlastní DNA. Vybudujte si své afirmace a říkejte je, kdykoli chcete. Afirmace, to jste VY hovořící s VÁMI. A můžete říci jen: „Drahá Akášo, nyní mám moc, skrze moudrost a vzestup, nad tím, co nás trápí a obtěžuje.“ Používejte slovo „my (nás)“; ne „vy/ty“, ne „oni“. „Teď se chystáme filtrovat naší Akášu, dej mi informace, které potřebuji vědět, a nech odejít věci, které nepotřebuji.“ Místo stálých nekontrolovatelných myšlenek, pocitů a energií, které k vám přicházejí a ruší vás způsobem, který tvaruje váš život, nyní nad nimi máte kontrolu.

.

Jako ostatní věci je i toto nové – možná právě teď nevíte, jak s tím pracovat. Někteří to dokážou, někteří ne, protože jste jedineční. V této místnosti jsou staré duše, které vyjdou ven jiné a vyzkoušejí to okamžitě, a budou mít výsledky. A pak jsou jiní, kteří toto slyší online, jsou to velmi staré duše, ale právě se učí, jak zpracovat své pocity, svou víru. A těm to potrvá déle. Nebičujte se za to, pokud nebudete mít okamžité výsledky. Je to od vás tak lidské! Dejte tomu čas.

.

Moudrost dávných předků měla něco společného. Dívali se na čas jinak. Neměli žádné z těch moderních věcí, které máte dnes. Když chtěli komunikovat s přítelem v jiné části země, napsali dopis, svým vlastním způsobem, a za několik měsíců dostali odpověď. Jaký to systém! A oni ho milovali. (Kryon se směje.) Chápali, že kvalita potřebuje čas. To je starobyléa i vy to máte v sobě, protože jste svými vlastními předky. Není načase nejen filtrovat svou Akášu, ale možná udělat i něco aktivnějšího? Povolat věci, které potřebujete vědět, které vyčnívaly, protože byly pozitivní, protože vám třeba zachránily život, nebo vám přinesly klid a útěchu. A byly od Boha.

.

To je poselství pro tento večer. Duchovní vzestup a moudrost se právě rodí na této planetě. Staré duše ji budou mít jako první a budou učit ty další. Je to začátek. Nějakou dobu to potrvá. Toto je poprvé, kdy jsme vám předali tuto informaci. Čekali jsme na tuto skupinu, na tento čas a na to místo. Přemýšlejte o tom…

.

Věci nejsou vždy tak, jak věříte, že jsou.

.

Pláčeme radostí, že jste dospěli k tomuto bodu, kde vám konečně můžeme začít předávat některá semena pravdy, která způsobí rozdíl ve vašem životě.

Odejděte z tohoto místa změněni.

.

A tak to je.

KRYON
.
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/   – MP3: „Akashic Filters“ – 31:02 min.
.
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Dagmar H. (www.kryon.webnode.cz a www.transformace.info) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

.

zpět