1-2017 Kryon

VYLEPŠENÁ “INNATE”

Tento živý channeling Kryona byl přijat v San José, California, 15. ledna 2017

.

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je závěr dvou dnů, kdy se mnoho z vás zúčastnilo obou z nich. V rámci procesu je v tom kontinuita vědomí. Bylo zde toho dnes hodně, co jste mohli cítit, a stejně tak i včera, pokud jste si to dovolili. Stále jsou tací, kteří jsou frustrovaní, že necítí vůbec nic. Můžeme zde hovořit o určitých věcech, “channelovat” o určitých věcech, ale realitou zůstává, že vám nic z toho nedochází. Téměř každý, co zde sedíte, je zde za účelem “učení se”, jak sami sobě pomoci v rámci tohoto posunu. Drazí, pokud zde není žádné vaše “uznání” posunu, věci se mohou zhoršovat, protože v ”nové” energii se již nemůžete držet starého paradigmatu energie. V nové energii již nemůžete pokračovat v tom, co jste dlouho předtím dělávali. Už to nefunguje! A dříve či později uvidíte svou vlastní dysfunkci, jestliže se nebudete moci posunout k tomuto novému způsobu myšlení, této energii, která je “ochotná” vás podporovat.

.

Říkáme to stále znovu a znovu, máte vítr v zádech, ale nic to neznamená, pokud nevztyčíte svou plachtu. A to platí pro vás všechny. Jsou zde věci, které jste v energii, která je tady pro vás, nečekali. Nebo jim nevěříte. Takže jste vždy tvrdě pracovali, sami a pro sebe, dělali jste, co bylo nutné. Ale najednou vám myšlenka, že máte něco z toho odhodit prostě nedává smysl, bojíte se toho nebo si procházíte něčím jiným.

.

Nazval jsem tento channeling “Vylepšená innate”. Je to podobné téma, jaké jsem vám předal již dřív, ale toto je určeno této skupině (v místnosti). Mnoho z vás v těchto dvou dnech pocítilo něco speciálního. Nepřisuzujte to prezentujícím (na pódiu – pozn. překl.). Odtud vaše pocity nepochází. Je to energie laskavosti, lásky a soucitu, která vychází z nitra každého z vás a omývá vás krásou, kterou si zasloužíte. Není to energie z vnějšího zdroje. Je to jeden z velkých posunů paradigmat této doby, že krása pochází z nitra. Kolik z vás strávilo svůj život se sepjatýma rukama, kdy jste děkovali Bohu, prosili Boha, volali Boha. A teprve nyní zjišťujete, že každá jedna věc pochází od Boha uvnitř vás. Ó, a to není to vše, co je uvnitř.

.

Vaše biologie je stvořená k tomu, aby poslouchala vše, co jí řeknete. Přináším vám něco k zamyšlení, co pak následně obohatím o další informace. Jde o téma běžně známé všem, kdo o zdraví přemýšlí alternativními způsoby, a nazývá se to homeopatie. Rád bych toto téma na malou chvíli prozkoumal, a to velmi věcným 3D způsobem. Chci, abyste poslouchali pozorně, protože toto je předpokladem k tomu, co přijde pak.

.

Homeopatie je mezi lidmi již velmi dlouhou dobu. Předpoklad homeopatie však není založen na vědě a proto už sám název v některých kulturách nebyl přijat. Ve skutečnosti také existuje věda, která jí zesměšňuje. A zde je to, jak to funguje. Jde o tinkturu, kterou si dáte pod jazyk, jde o léčebnou substanci, zředěnou chemicky v tak malé koncentraci, že je složité ji vůbec změřit v jednotkách ku miliónu, tak je malinkatá. Lék je stvořen pro vás, k tomu, co vás trápí, abyste si jej vložili pod jazyka vaše tělo vidělo “záměr” toho, kdo lék vytvořil a toho, kdo ho vložil “dovnitř”. Tělo záměr vidí, následuje instrukce a samo se léčí a uzdravuje a zbavuje se problémů. To je základ homeopatie.

.

Učili jste se, že když takový lék doplníte o jasně vyjádřený „záměr“, pak ještě zlepší a umocní léčivou látku, která je uvnitř. A když se na to dívají vědci, říkají, že neexistuje žádný způsob, jak by to mohlo fungovat. Říkají, že to musí být pouze “myslí”, protože zde není žádná chemie, která by mohla eventuálně způsobit v těle reakci, jelikož je příliš nepatrná. Je jí prostě příliš málo.

.

Drazí, lidé užívali tuto metodu po staletí, a dávno před vznikem medicínských léků, dokonce i dávno před objevením Aspirinu. Vypovídá to o tom, jak lidé na prostředky k léčbě nahlíželi. Není to nic nového a funguje to! Na jiných kontinentech jsou miliony lidí, kteří homeopatii užívají i dnes. Daleko víc, než vy. Důvěřují pravdivosti, skutečnosti a projevu homeopatie ve 3D světě. Je to něco, co funguje. Takže máte systém, o němž je známo, že funguje, který je založen na vědě, kde “innate” vašeho těla vidí to, co děláte skrze lék/tinkturu a váš záměr a uzdraví se. Jak byste to mohli kromě homeopatie nazvat? Bylo by to “vědomí” vaší innate. Innate je připravena reagovat na to, co jí dáváte, a vy to můžete během let pozorovat a pracovat s tím, pokud tomu věříte.

.

A víte, co je na tom zábavného? Ve vaší zemi existují chirurgové, kteří vás léčí, napíší vám či vydají recept a současně vám poradí, abyste použili určitou homeopatii, abyste neměli žádné jizvy. A když se jich zeptáte: “Jak to, že jedna homeopatie funguje a jiná nebude?” A oni vám odpoví: “Prostě to tak berte.” Není zde žádné potvrzení, ať tak či tak, prostě jen vědí, že to funguje! A funguje.

.

Pojďme tedy tuto diskuzi trochu rozšířit. Je to vědomí “innate”, které je mnohem “vyspělejší” než kdy dřív. Je součástí nového člověka a je připraveno na nové věci. Rád bych nyní této skupině něco sdělil. Co když vám řeknu, že v každé jedné lidské bytosti je takové vědomí innate? Mohli bychom dokonce říci, že čeká s široce otevřenýma očima a vztaženýma rukama, aby vám pomohlo, a říká: “Co víc tu je, co mohu udělat pro tvé vlastní tělo? ” Toto je chemie ve své nejlepší podobě, která je uvnitř DNA, je to innate, jež je napojená na vaši Akášu a vaše vyšší já.

.

Innate je nádherný systém vědomí. Nevytváří pouze chemické reakce v “nechemických” částech těla. Nezajišťuje pouze “léčení” v rámci homeopatie. Dělá všechno! Zajímalo vás někdy, co je to opravdu spontánní uzdravení? Je to innate ve své nejdokonalejší podobě! Jste to vy s vámi, dokonalí!

.

Zajímá vás, co můžete udělat právě teď? Ach, měl by vám vzrušením běhat mráz po zádech. To, co můžete udělat právě teď, se trochu liší od toho, co si myslíte. Je tolik možností. Innate je připravená pomoci vašemu vědomí zbavit se věcí, které již více nepotřebujete, které již více nebudou fungovat. Jestli ale máte k tomuto defenzivní přístup, fungovat to nebude, a to je v této nové energii to “nové”. Jestliže máte “spouštěče”, které po (své) “aktivaci” způsobí, že se naštvete, spouštěče, díky kterým jste znepokojení, když slyšíte nějaké slovo nebo vidíte nějakou situaci, a kdy můžete doslova cítit, jak vás z toho “pálí žáha”, jak byste v této situaci instruovali své tělo, abyste se toho zbavili? Co dát tělu instrukci, aby se zbavilo všeho nevhodného, co vám brání vidět krásu toho, kdo jste? Mohlo by to fungovat?

.

Nyní, jsou lidé, kteří právě teď poslouchají a říkají si: “To jsou jenom slova. Nejspíš to nebude fungovat”. A těm z vás, kteří si to teď říkáte, to opravdu fungovat nebude, protože tento skutečný záměr vytváří bariéru, bariéru, která také dále vytváří dysfunkci v tomto celém procesu. Rád bych, abyste si vzpomněli na tu tinkturu, která je čistá, bez předpojatosti a kterou si můžete dát pod jazyk. Tělo ji “vidí” a poslouchá (řídí se instrukcemi – pozn. překl.).

.

Innate chce jen to, co je pro vás dobré. Innate představuje totéž, jako vaše testování svalů (kineziologie). Je to vaše součást, která je stvořená k tomu, aby vám pomohla žít déle. Je stvořená k tomu, abyste se cítili pohodlně, aby vám pomáhala a předávala vám informace. A drazí, innate se nyní zdokonaluje a její funkce se bude vyvíjet ještě víc. Bylo by škoda jí nevyužít. Proč ji všichni nevyužíváte? Muž sedící na židli (myslí Leeho – pozn. překl.) ji potřebuje využít.

.

Pojďme uvolnit některé věci. Co je to? Společně s mužem na židli můžete říci vaší innate: “Drahá innate, dnes propouštím vše nevhodné, co mě udržuje ve stavu znepokojení a obav, dnes pouštím vše, díky čemu jsem méně zdravý.“ Toto je vhodná doba k propuštění záležitostí, které nefungují a zvláště těch, o nichž si myslíte, že je neřídíte, protože je naopak řídit můžete. Věda provedla experimenty, které skutečně dokazují, že buňky poslouchají vědomí! Chemie těla je vytvořená z vědomí, přičemž tělo ukazuje, že doslova poslouchá lidskou bytost, a to daleko víc, než jste si kdy mysleli.Innate je ještě velkolepější než to!

.

Drahá innate, propouštím všechny frustrace, které mi brání v tom, abych se posunul vpřed. Drahá innate, propouštím všechny výmluvy, které mi brání v posunu vpřed.“ To je povel (příkaz), ne pouze přání! Stejně tak jako je tinktura příkazem, který říká tělu: “Tady je má objednávka, tohle má nastat, protože mé vědomí je v souladu s mým duchovním já a má innate je laskavým systémem!“S innate si nepřejete, aby se něco stalo, spolupracuje s ní a hovoříte k ní.

.

K tomu tématu je mnoho otázek, a jedna z nich je tato: “Jestliže je innate tak dokonalá, proč jen nedělá, co je potřeba?” A já vám řeknu proč. Drazí, předpoklad života samého, celkového “nastavení” vašeho vyššího já, spirituality říká, že máte svobodnou vůli.Máte svobodnou vůli se zabít. Můžete to dělat pomalu, jestli chcete, a to s pomocí vašich špatných zlozvyků či výmluv, nebo to můžete udělat ihned najednou. Je to vaše svobodná volba. A innate pouze čeká, připravená na instrukce. A jestliže strávíte celý svůj život, aniž byste kdy pochopili, že můžete ke své buněčné struktuře hovořit, vaše tělo bude dělat jednoduše pouze to, co samo chce, v plné nefunkčnosti a nerovnováze.To je původ každé nemoci. Věděli jste, že věda prokázala, že ti, kteří jsou plní radosti a často se smějí, žijí déle? To proto, že jejich buněčná struktura je v rovnováze, je zde soulad a koherence (soudržnost), jež pracují společně, aby vás udrželi naživu. A to je pouze smích a radostA já zde hovořím o instrukcích pro život.

.

Jaké jsou dnes vaše instrukce pro vaše tělo? Každému z vás řeknu, že máte záležitosti, které musíte pustit. Co třeba otázka sebeúcty? Znovu o tom musíme hovořit (Kryonův povzdech). Ta stojí v cestě mnohému. Drazí, pojďme pustit všechno, co vám kdy kdo řekl o tom, kdo jste. Pouštím vše, co mi bylo řečeno, že definuje to, KDO JSEM! Drahá innate, a vy, kdo jste ke mně hovořili, systémy, o nichž jste mi říkali, dokonce i instruktoři a ti, které jsem miloval, JÁ nyní pouštím všechny informace, které nejsou dost velkolepé pro mé tělo!“ Co třeba hovořit takto? Můžete to udělat? Pojďme to udělat společně! Muži na židli (hovoří opět k Leemu), poslouchej. Platí to i pro tebe. K propuštění věcí, které jsou nevhodné, a vaše innate přesně ví, které to jsou, jí musíte dát pouze svolení, abyste se dostali tam, kde budete cítit, že máte „vítr v zádech. Opustíte toto místo s jinými pocity, než jste přišli… a časem si začnete všímat svého posunu.

.

Jsou lidé, kteří cítí, že “cvičení” je pro ně příliš těžké a nechtějí to dělat. A někteří na to řeknou: “Víš, že bys měl cvičit”. A oni odvětí: “Ano, já vím, že bych měl…” (smích v publiku). A pak konečně najdete přítele, nebo něco jiného, co vám řekne: “Půjdu s tebou,” dostanete se na místo, kde budete cvičit, nebo místo, kde se můžete procházet, či běhat, cokoli, a tak to tak trochu děláte. Pak se vrátíte a řeknete: “To bylo strašné.” (Opět smích v publiku.) Ale přítel vám řekne: “Pojďme to udělat znovu,a tak to uděláte znovu, třikrát, čtyřikrát, pětkrát a zrovna, když už jste připraveni říci, že je to nesmysl, začnete vidět výsledky! Jen malé, ale pak nejednou, páni, jsi tam venku, ještě dříve, než vyjde slunce, a běžíš kolem bloku! (Opět smích v sále.) A v čem je rozdíl? Začal jsi vidět výsledky.

.

Drazí, funguje to přesně tímto způsobem. To, co uděláte dnes, právě nyní, se mnou, začíná pomalu, ale vaše innate to slyší, jestliže máte čistý záměr. Pokud to děláte, protože jste v nějaké skupině, nebude to fungovat. Ale pokud to myslíte vážně, započne to proces. A jakmile začnete vidět výsledky, jaké by měly být, začnete se cítit dobře, budete v noci lépe spát, nebudete se obávat věcí, kterých se obáváte nyní, a vaše prožívání radosti se vrátí, takže budete “probuzení” a radostní a ne plni bolesti, úzkosti, utrpení a obav – už žádná z těchto věcí. To je vše “staré vybavení”, které už není pro vás. A vy to začnete cítit a budete vědět, že to funguje.

.

A pak se začnete dívat na určitá specifika, abyste odhodili a propustili věci, které vás tvoří. Pouze pro vás. Mnoho z nich je ve vaší Akáše a vy to víte, že ano? Nesete je ve své Akáše a táhnete si je sebou a ony jdou s vámi. Vy ale můžete říci: „Drahá innate, propouštím veškeré věci ze svých akášických záznamů, které mi dnes brání vidět moji velkolepost.“ Dívejte se na to, jakoby se už stalo. Proto jste dnes přišli. Proto jste přišli. Nechť je to pro vás počátek mnoha sezení určených k propouštění (starého a nevhodného) a nechť vidíte výsledky a běžíte kolem bloku, ještě než vyjde slunce.

A tak to je.

KRYON

.

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - MP3 – Enhanced Innate

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložily Věra K. a Renata Z. (www.kryon.webnode.cz).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět