1-2021 Kryon

Čtyři tváře strachu – 3

.

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 20. ledna 2021

.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Zdravím členy (Kruhu dvanácti), vás všechny, a zeptám se vás, je toto něco, na co jste se těšili? A doufám, že odpověď bude ano, protože jste tady se záměrem si to poslechnout (přečíst). Přemýšleli jste někdy nad tím, zda ti na druhé straně pociťují totéž? Řeknu vám toto – jsou tací, kteří obrazně řečeno stojí na druhé straně závoje ve frontě, aby tu teď s vámi byli. Channeling je jako otvor do závoje. Někteří z vás si teď uvědomují, že je to otvor, skrz nějž může proudit láska, protože jste k tomu přístupní, vnímaví, protože jste tady, protože to posloucháte. Později to budou poslouchat (nebo číst) další, kteří se toho teď neúčastní nebo kteří nejsou členy Kruhu dvanácti. Jak jsme už dřív řekli, všechny channelingy jsou a budou k dispozici pro každého na této planetě.

 

Chci však mluvit k těm, kdo jsou součástí Kruhu dvanácti a jsou tady přítomni v určený privátní čas a pro meditaci. Těšíme se na to. Je to odlišné vnímání, které jste možná nikdy předtím nezažili, protože jsme tady, abychom vás viděli. Tohle je zkušenost mého partnera ze všech těch channelingů, které kdy předal. Ať už to byl ten nejdelší nebo ten nejkratší, kdykoli sedí na židli a začíná pozdravením, vnímá pocit pomoci, podpory a uvolnění, že dveře mezi námi – mezi vámi a mnou – jsou otevřené. Dveře mezi světy, takže láska může proudit do pokynů a moudrosti, k čemuž v této chvíli dáváte svolení.

 

Mluvíme o čtyřech tvářích strachu. Teď mám pro vás tu třetí tvář, která je trochu jiná. Každý strach vychází z odlišného místa. Říkali jsme vám, a opakujeme to také pro ty z vás, kdo možná právě posloucháte tento channeling, že tyto tváře strachu brání vyléčení. Toto je léčivý program. Mluvíme o vaší ochotě vidět a slyšet, přijímat a uznat to, co vám léčitelé říkají. Je to těžké, pokud se pořád bojíte.

 

Existuje mnoho těch, kdo se naladí na tento program nebo se stanou členy (Kruhu dvanácti), protože se snaží zbavit se strachu. To je tento program, drazí, vítejte tady. Pokud pociťujete strach a máte obavy, nejste sami. Chceme se s vámi podělit o řešení, jak se vymanit ze strachu. Téměř vždy je řešením, jak se vymanit ze strachu a obav, rozpoznat, co jsou zač. Na důvody strachu se většinou zapomíná. Je to téměř tak, jako byste vypátrali něco, čemu jste nerozuměli, a najednou se vám rozsvítilo světlo a vy byste řekli: „Ach, a tohle je to všechno, co to je? Myslel jsem, že je toho víc, z čeho bych měl mít strach.“ Tohle je pak rozpuštění určitého konkrétního strachu. Jakmile si jednou posvítíte na to, co to vlastně je, z čeho máte strach, je mnohem snadnější rozhodnout se, zda ve strachu budete pokračovat. 

 

Zaznamenejte si tento okamžik, protože jsou tací, kteří říkají, že byste se neměli strachovat, a řeknou vám důvod – protože to není dobré(Kryon se směje.) Není, a vy víte, že není. Když jste z něčeho znepokojeni, a někdo k vám přijde a řekne: „Nedělej si žádné obavy, podívej, já si je nedělám“, pak vám to nepomůže. Pravda je taková: Musíte si to uvědomit a přijmout sami pro sebe, proč je to tu, zda je to něco, kvůli čemu byste měli být znepokojeni, nebo je to jen něco, o čem se říká, že je to „papírový tygr? Nebo je to něco skutečného? „Ach, už chápu.“ Takže jste to vy, kdo vidí a uvědomí si, co to je, svou myslí, svým vnímáním, a to pak způsobí, že se strach a obavy rozpustí. Třetí tvář strachu nazveme:

 

STRACH, KTERÝ SI VYTVÁŘÍTE SAMI V REÁLNÉM ČASE.

Když říkám, že si jej sami vytváříte, neznamená to, že jej sami vyvoláváte, iniciujete, ale že určité věci vnímáte jako hrozivé, vyvolávající strach, a zapisujete si vlastní program. Takže toto jsou obavy a strachy, které nejsou zapsány v minulosti, nepocházejí z přežití, nepocházejí z ničeho jiného, než z vašeho života poté, co se sem narodíte. Co by to mohlo být? Reprezentují nejvíc strachů, které máte. Společnost, ve které žijete, je společnost, která má určité rámce a pravidla, a vy můžete mít strach, že je v této společnosti nezvládáte či nesplňujete na základě toho, co vám lidé říkají. Hodně druhů těchto strachů, strachů v reálném čase, si způsobujete sami ve svém současném životě. Vy sami se rozhodujete, z čeho máte strach. 

 

Dovolte mi, abych s vámi něco zopakoval. Jak zjišťujete, co se kolem vás děje, jakou na to máte metodu na to, abyste se dozvěděli, co se děje ve vašem městě, ve vašem sousedství, ve vaší zemi? A odpověď zní: Prostřednictvím zpravodajství. To je strach číslo jedna, který si sami dobrovolně způsobujete, přivozujete. Díváte se na zprávy, posloucháte zprávy, čtete zprávy. Jste si vědomi, nebo možná ne, že v této kultuře, v této době, v tento den a v tomto okamžiku jsou zprávy součástí zábavy (showbyznysu) a musí vám prezentovat něco, na co se chcete dívat, protože z komerčních reklam, které se ukazují během vysílání, jsou placeny mzdy (v médiích). Proto se do vysílání vkládají takové věci, které jsou pro lidi nejatraktivnější, což jsou temné věci. Mohou to být temné věci, které se dějí na planetě, stále stejné věci, ale nepředkládají vám žádné pozitivní věci. Vždy existují i dobré stránky, které se vztahují k určité situaci. Dobrým příkladem je virus. Už jsme to říkali dřív a není to kontroverzní, že mnoho lidí to začalo chápat a vypínat zprávy.

 

Přestali je už sledovat. Ukazují vám míru nakažených, počty mrtvých a málokdy, pokud vůbec, mluví o hrdinech, o počtu zotavených z nemoci. A tak malují obraz, který vás děsí. Přejdou k další věci a děsí vás. A když dělají svou práci dobře, děsí vás hodně. Takže se vrátíte zpátky a díváte se na další strašné, děsivé, hrozné věci. Jaké je pro to řešení? Existuje něco, co můžete udělat sami. Vyberete si zapnout zprávy, abyste se dozvěděli o těchto věcech, a ony vstoupí do vaší psychiky a zůstanou tam. Už jsme vám dřív říkali, že neexistuje žádné tlačítko delete (kterým byste to smazali). Řekli jsme, že pokud se od toho chcete oprostit, ale zároveň chcete vědět, co se děje, abyste si ve zpravodajství vybírali. Jak to dokážete? Možná najdete zprávy na místech, kterým důvěřujete, a spíš si je přečtete, než abyste je sledovali vizuálně jako zábavný program. Tohle hodně lidem pomáhá. Někteří prostě přestali sledovat zprávy nebo jim stačí jednou týdně sledovat zprávy, které si sami vyberou podle toho, co by chtěli vědět. Díky tomu získají mnohem větší klid.

 

Kolik z vás se bojí viru? Virus není něco, čeho byste se měli obávat, drazí, je to něco, co byste měli pochopit. Kolik průzkumů ohledně viru jste si udělali, místo abyste jen prostě poslouchali politiky ve zprávách? Je mezi nimi velký rozdíl, jeden chce děsit, vyvolat strach, druhý chce vytvořit pochopení. Když řeknete: „Ach, to je to, co dělám, zabývám se vyhlídkami a nadějí,“ – pak tohle, moji drazí lidé, vytváří klid a mír nad něčím, čeho se ostatní bojí. Není to žádný mor. Je tolik věcí, které vám byly řečeny, které bez pochopení a znalostí skutečně vytvářejí strach. Je to kontroverzní. Co vám říkají vaši duchovní vůdci? Že jste zatraceni, že jste se narodili špinaví, že jste se opravdu narodili špinaví? Je možné, že milující Bůh, jenž vás nezměrně miluje, k jehož obrazu jste byli stvořeni, je možné, že tento Stvořitel vás bedlivě sleduje, takže když se nechováte správně, že ten samý Stvořitel může po vaší smrti vzít vaši duši a navěky ji vystavit mukám? Možná vás zaživa každý den upalovat, možná vás stahovat z kůže? Zeptáte se: „No, Kryone, kde jsi vzal takové vizualizace?“ Tyhle vizualizace mi předal můj partner, který to jasně viděl namalované na zdech uvnitř kostelů. Muka.

 

Jak to vnímáte, když si to přeberete na sebe, abyste tomu věřili a nosili sebou? Jste zatraceni? Vyzýváme vás, abyste tyto druhy strachu pochopili, zrušili a přepsali. A to můžete. Téměř každou věc, které se bojíte, v určitém bodě, kdy si dokážete sednout a podívat se na ni, můžete přepsat tím, že ji porozumíte, možná pomocí afirmací, abyste zrušili něco, co je uloženo ve vašem podvědomí. Tohle všechno můžete přepsat.

Ty největší strachy, co máte na této planetě, jsou ty, které si sami na sebe nakládáte, protože jste si je sami buď vytvořili, nebo vás druzí přiměli, abyste se něčeho báli. Kolikrát vám bylo řečeno, že se něco stane? Tohle se stane, dej si pozor na tohle, dej si pozor na tamto. Jsou věci, které přicházejí, o kterých lidé říkají, dávej si pozor, až to přijde. Je tohle váš život? Bojíte se budoucnosti? Bojíte se své kultury, která tvrdí, že něco neděláte správně? Nebo nevíte, jak dlouho vám vydrží vaše zaměstnání? Chápete to? Všechny tyto věci jsou emoce, které si sami vytváříte.

 

Už jsme vám to říkali dříve, žijete v energii, která podporuje tyto temné druhy energie v tomto okamžiku, ale nebude to pořád. Tohle je to, co se čistí na této planetě. Přijde čas, kdy strach nebude energií číslo jedna, která se vás bude zmocňovat. Přichází to. Ale právě teď, pokud tyto věci dokážete přepsat a pochopit, se začínají rozpouštět a mizet. A najdete pravidla pro sebe samotné, že až uslyšíte někoho vám něco říkat, tak to prostě jen nepřijmete jako pravdu, ale začnete si to analyzovat a řeknete: „Zajímalo by mě, zda to tak opravdu je.

 

Tady je to velké téma, než to uzavřeme: Jste stvořeni k obrazu Stvořitele plného lásky a soucitu, to jsou ty nástroje, to je to, kým jste. To je to, kým jste. Nejste tady jako oběť. Nejste tady proto, abyste se báli. Jste tu proto, abyste to vyčistili a smazali klidem a bezpečím a věděli, že jste dost chytří, abyste viděli rozdíl, co takové je a co takové není. Co takové je, je skutečnost, že máte dědičné právo, nástroje a všechny ty věci, abyste to všechno vyčistili, přepsali a posunuli se do budoucnosti, kterou vytváříte vy, která je bezpečná s ohledem na vaši velkolepost. Pochopili jste to? Nejste obětí věcí, které přicházejí, nad všemi máte kontrolu. Máte intuici, kam máte jít, a co máte udělat. Učíme vás tyto věci pořád znovu a znovu. Chci, abyste seděli s hrdostí a skutečně pochopili, co můžete udělat.

Tohle místo, kde jste, je bezpečné.

A tak to je.

Kryon

 

Zdroj: www.kryon.com – Four Faces of Fear – Part 3 – MP3 -  min. 16:08

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět