Rok 2021 Kryon

08-2021 Atributy změny – 3Nové 01.07.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrolem v rámci Healing Wednesday, 18. srpna 2021

Jen zdůrazním, že na všech těch věcech, které můžete očekávat, se shodli duchovní vůdci a šamani po celém světě. Oslavují to, co se duchovně děje na planetě. Dokonce i domorodci mluví o cyklech. A cykly se zakončují, aby buď začaly znovu, nebo aby se dramaticky změnily. A teď tu jste. Někteří se zeptají: „Má s tím vším něco společného covid?“

.

08-2021 Atributy změny – 2Nové 24.06.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 11. srpna 2021

Je spousta různých věcí nebo okolností, které s sebou přináší nová energie. Mohli byste říct: Myslím, že to největší je nové světlo. Nebo byste mohli říct, že se mění způsob fungování institucí, nebo to či ono, co způsobil či nezpůsobil covid. Ale říkám vám, že tím největším jsou změny – změny, které jste neočekávali. To je na tom to největší. A tak si dnešní poselství podpoříme trochou výzkumu, trochou vědy.

.

08-2021 Atributy změny – 1Nové 24.06.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 4. srpna 2021

Existují čtyři atributy změny, které bych vám rád ukázal a promluvil o nich. Ve skutečnosti jich je více než čtyři, ale tyto čtyři, které jsem vybral, jsou možná nejrelevantnější pro tuto dobu. A jsou to také ty, které vám chci představit, a o některých jste neslyšeli. Některé jsou udivující, překvapivé, jiné zas velmi kontroverzní.

.

07-2021 Praktické běžné věci – 4Nové 24.06.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 28. července 2021

Dnes se bavíme o ještě obtížnějším tématu. Protože jak se energie této planety zvyšuje a začíná ukazovat více světla, zároveň vyplouvá na povrch také spousta temnoty. Víte to. Ta metafora je velmi jasná: rozsvítíte-li světlo na dříve temném místě, najednou se objeví špína – a nejen špína, ale možná i další věci, skrývající ve stínech. Je to metafora, ale děje se to i u vás doma, děje se to dnes s energií kolem vás. Najednou vidíte, jak v lidech a ve společnosti zesiluje dualita temnoty a světla. Najednou začínáte vidět temnější a nižší energie jako něco, na čem se už nechcete podílet. A přesto jsou prorostlé ve vaší společnosti a vy jim nemůžete uniknout. Co uděláte?

.

07-2021 Praktické běžné věci – 3Nové 24.06.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 21. července 2021

Tato série poselství se týká běžného každodenního života pracovníků Světla a toho, jak se vyrovnáváte s energiemi na planetě. Toto třetí poselství se zaměřuje na chození do práce. Liší se od druhého poselství, od rodinných vztahů, jak se s nimi vyrovnávat, liší se od běžného setkávání s lidmi.

.

07-2021 Praktické běžné věci – 2Nové 08.06.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 14. července 2021

Minulý týden jsme mluvili o tom, jak tuto situaci řešíte, a někteří řekli: „No, utíkáme pryč a schováváme se.“ A ve skutečnosti to někteří z vás tak dělají. Protože je to dost náročné, když jdete například navštívit svou rodinu nebo jdete do práce a setkáváte se s kolegy. Je to pro vás někdy těžko proveditelné. Ale my jsme vám řekli: Nestraňte se, protože pokud se budete izolovat od ostatních svým životem a svou moudrostí, nepomůže to ani jedinému člověku na planetě!

.

07-2021 Praktické běžné věci – 1Nové 08.06.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 7. července 2021

Vybral jsem čtyři běžné věci, které jsou pro staré duše a pracovníky světla obtížné. Bude to praktické a vy některé z těch věcí rozpoznáte. Poskytnu vám instrukce. Některé jsem vám předal už dříve, některé hodně dávno, některá vám znovu připomenu, abyste je mohli dnes slyšet. Doufám, že je rozpoznáte, protože jak se začínáte probouzet – a já tento termín používám v určité souvislosti, protože probuzení vychází ze spánku a spánek je skutečně jakousi realitou – takže zatímco se probouzíte z tohoto stavu spánku a otvíráte oči, pak je to metafora staré duše v nové energii, která si nyní začíná uvědomovat věci kolem sebe, které si nikdy předtím neuvědomovala, včetně větší pravdy.

.

05-2021 Čtyři atributy uvědomění – 4Nové 28.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 26. května 2021

Drazí, jak byste popsali náhodu? Náhoda se přihodí, když kolem nejsou žádné jiné atributy, které by to změnily – věděli jste to? Náhody se stanou, když kolem nejsou žádné jiné atributy, které by to změnily… pokud tam jsou atributy, které to můžou změnit, náhoda je předpojatá – tím nebo oním směrem. Hypochondr, který se obává nemoci, dostane nemoc, které se bojí. Zdá se vám to divné? Ten, kdo se ráno probudí a těší se ze života se slovy: „Žádná nemoc se mě netýká, nemá v mém životě šanci, tohle se mi nestane“, má větší šanci se nemoci vyhnout. A pokud ji dostane, má nástroje k tomu, aby to změnil.

.

05-2021 Čtyři atributy uvědomění – 3Nové 28.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 19. května 2021

Věci se mění, a to velice rychle. A tento nový obzor je metaforou. Ve skutečnosti znamená, že máte široce otevřené možnosti pro své vědomí, které čekají na své objevení. Tento nový obzor vědomí, který nikdy předtím neexistoval, přinese nový druh reakcí, činů, perspektiv. A také to nejdůležitější – zvýšené povědomí o větší pravdě, z duchovního hlediska.

.

05-2021 Čtyři atributy uvědomění – 2Nové 20.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 12. května 2021

Nyní jste v nové energii. Překročili jste milník a zrychluje se to; opravdu se to zrychluje, a nastal čas, abyste viděli jiný druh dospívání/růstu, který se odehrává přímo před vašima očima. Předali jsme na to téma mnoho channelingů. Ale to je ta metafora – tak co to je, co je tak hluboké, o čem tu mluvíme? Jaký je to pocit, jaké to je? Jaký je další krok? Abych vám mohl povědět o těchto věcech, dám vám pohledy a myšlenky, abyste je mohli sami promyslet.

 

05-2021 Čtyři atributy uvědomění – 1Nové 20.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 5. května 2021

„Slon pod stolem“ znamená, že jste odlišní. Nazvu to: posun vědomí. Někteří to nazvou: probuzení. Řeknu vám, že je to nový obzor lidského vývoje. Nejen to, co se probouzí, ale jde o posun vnímání planety, který se postupně začíná odehrávat. A nevztahuje se to pouze ke spirituálním věcem. Ve skutečnosti se to týká toho, jakým způsobem přemýšlíte. Lidské vědomí začíná vibrovat výše. A první věc, která se odehrává, drazí, první věc je, že si lidé začnou více uvědomovat to, co si dříve neuvědomovali. Namísto probuzení tomu říkejme vyšší vědomí. Toto je tedy nový obzor. Vyšší vědomí. Konkrétně to, co je Duch, vaše vlastní spiritualita. A proto jste tady.

.

04-2021 Čtyři velkolepé kontroverzní pravdy – 1Nové 18.05.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat a vysílán Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 7. dubna 2021

Myslíte, že si to jen vymýšlím? Stačí se podívat na malby v některých vašich kostelech, které toto vše zobrazují. Jak si myslíte, že se vaše děti cítí, když jdou do těchto kaplí a vidí takové obrazy, tu hrůzu, když se nebudou správně chovat?

.

04-2021 Čtyři velkolepé kontroverzní pravdy – 2Nové 18.05.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat a vysílán Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 14. dubna 2021

A tady to je. Drazí, VAŠE GALAXIE JE PLNÁ RŮZNÝCH FOREM ŽIVOTA, jako je ta vaše. Slyšeli jste to? A to nemluvím o mikrobech, které můžete najít na měsících některých planet ve vaší sluneční soustavě, mluvím o těch (formách života), které mohou dokonce vypadat jako vy…

 

04-2021 Čtyři velkolepé kontroverzní pravdy – 3Nové 07.06.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat a vysílán Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 21. dubna 2021

Drazí, vaše duše, které jsou věčné, bez začátku, vždy byly a vždy budou, což je pro vás těžko pochopitelné. Takové jsou vaše duše. Vy, vaše esence, vaše duše hrají na této planetě mnoho rolí. Jinými slovy, reinkarnujete se. Je to velkolepé, protože je to plán, jenž pomáhá pokroku této planety s vědomím, které můžete používat podle své svobodné volby. Je to „motor“ vědomého pokroku, protože vaše duše se vrací jako někdo, kdo tu již byl, zvládl to a pak má šanci posunout minulost, protože vaše zkušenosti jsou uloženy ve vaší Akáše. Je to jako ve škole, kdy postupujete ve třídách, v kvalitě učení.

.

04-2021 Čtyři velkolepé kontroverzní pravdy – 4Nové 07.06.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat a vysílán Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 28. dubna 2021

Co vás vaše kultura učí? Co je první věcí, kterou zjistíte? V kultuře mého partnera, ke které mluvím většinu času, najdete obrovské oddělení člověka od Boha. Oddělení je tak velké, že vám bylo řečeno, aby si vás Bůh všiml, musíte udělat mnoho věcí. Existuje mnoho doktrín, učení, která tvrdí, že nikdy nemůžete mluvit osobně s Duchem, s Bohem jako jeden na jednoho. Musíte mít nějakého svatého prostředníka, který to za vás udělá. Vy jdete za ním, a on jde k Bohu. Byl na to léta trénován. Toto konkrétní nastavení, které jste dostali od narození, vám dává perspektivu toho, jak moc jste podle tohoto přesvědčení malí. Bůh sedí na jakémsi trůnu jako otec, jenž vás sleduje, ale ve skutečnosti vás nezná. Vaše modlitby jsou někdy vyslyšeny, někdy ne, někdy musí být předány přes jiné (prostředníky). Někdy musíte zdolat nějaké schody nebo počítat perly nebo něco udělat, abyste získali nějakou energii. Protože jste před Bohem tak malí, takto vás to učili. Tohle je pravdou mnoha učení na této planetě: Bůh je velký a vy jste malí.

.

03-2021 Čtyři katalyzátory pro léčení – 4Nové 09.02.2022

Tento Kryonův živý channeling byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 24. března 2021

Zopakujme si, že první částí série bylo pochopit, že chemie vašeho těla reaguje na vědomí. Že tím, jak mluvíte sami se sebou, se vytvoří spojenectví, které umožňuje uzdravení, jaké tu nikdy předtím nebylo. Jinými slovy navazujete komunikaci. Také jsme v prvním channelingu zmínili, že lidstvo tomu často nerozumí. Lidé prostě žijí ve svých hlavách, dívají se na své tělo a říkají: „No, doufám, že funguje.“ A ponechávají tělu kormidlo bez jakýchkoli pokynů, zda má směřovat na sever nebo na jih, takže tělo se samo pohybuje kolem v kruzích a chytá různé nemoci nebo cokoli jiného. Ve výchozím nastavení se zdá, že funguje náhodně nebo nefunguje. Ale říkali jsme vám tak často, že zodpovědnost je na vás! Předali jsme vám jedno podobenství za druhým a také mnoho různých modalit, metod a návrhů, jak se můžete zkontaktovat se svou innate a mluvit se svými buňkami.

.

03-2021 Čtyři katalyzátory pro léčení – 3Nové 09.02.2022

Tento Kryonův živý channeling byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 17. března 2021

Existuje kvalitní výzkum, jenž ukazuje, že chemie těla se smíchem mění. A vyplynula z toho zábavná součást. Už jste někdy slyšeli o józe smíchu? Existuje cvičení, při kterém se scházejí skupiny lidí, jako jste vy, kteří rozumí tomu, o čem teď mluvím, a společně se smějí. Teď se zeptáte: „Co je stimuluje ke smíchu? Co je rozesměje? Vyprávějí si nějaké vtipy nebo legrační situace, aby se smáli?“  Ale odpověď zní: Ne, není to nutné. Je tu však jiný objev, když se prostě z ničeho nic začnou smát. Namítnete: „To nemůže fungovat.“ Ale ano, může. Můžete smích předstírat….

.

03-2021 Čtyři katalyzátory pro léčení – 2Nové 30.01.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 10. března 2021

Čtyři poselství, která tento měsíc předávám, nazývám Katalyzátory pro léčení. Tohle je druhý channeling. Pojďme se podívat na slovo „katalyzátor“. Můžete jej definovat vědecky nebo chemicky, jak budete chtít. Já bych jej definoval tak, že je to energie, která pomáhá něco změnit. Je to koncept, který pomáhá něco pochopit a změnit v něco jiného. V tomto smyslu toto slovo používáme. Takže katalytické energie pro léčení jsou věci, o kterých říkáme, že pokud je máte a používáte, pomáhají při léčení, které pro vás může být velmi jedinečné, ať už jde o uzdravení nemoci, uzdravení postoje, uzdravení konceptu nebo uzdravení strachu. Proto je tato druhá část tak důležitá.

 

03-2021 Čtyři katalyzátory pro léčení – 1Nové 30.01.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 3. března 2021

Když si to analyzujete, chemické reakce, způsob jak tělo funguje se všemi svými orgány, od dne, kdy jste se narodili, do vašeho posledního vydechnutí, všechny ty procesy jsou stejné a stále se opakují. A kvůli tomu vnímáte své tělo následovně: Člověk roste, trochu se něco o těle naučí a uvědomí si, že s tím skutečně nemůže nic moc dělat – že prostě buď funguje, nebo ne. A tak hodně z vás se podívá na své tělo a řekne: „Doufám, že zůstaneš zdravé.“ Je to jako když jediná věc, kterou člověk má, je hlava a všechno to ostatní, co je spojené s hlavou, je něco jiného, o čem doufáte, že to funguje. (Kryon se směje)

 

02-2021 Čtyři aspekty soucitu – 4

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 24. února 2021

Toto je poslední ze série čtyř channelingů o soucitu. Možná vám v budoucnu vysvětlíme další druhy soucitu, ale v tuto chvíli vám chceme předat tyto čtyři aspekty soucitu kvůli tomu, co se právě teď na planetě děje. A počtvrté vám dávám definici soucitu, jak ji chápeme my a jak ji nenajdete ve svém slovníku. I tento popis je plný metafor. Poslouchejte. Soucit je spojení s Bohem, Duchem, Tvořivým zdrojem – spojení, které vám umožňuje splynout s energií vřelého otevřeného srdce, zralou laskavostí a porozuměním pro vše, co je.

 

02-2021 Čtyři aspekty soucitu – 3

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 17. února 2021

Co s tím udělat, je následujícím tématem. Protože třetí aspekt v této sérii o soucitu je soucit k sobě samým. Pokud si vybavíte první dva aspekty, pak jsou snazší, přestože se jejich témata různí. Tentokrát je to o vás. Jednou z nejtěžších věcí pro člověka je pochopit, jak milovat sám sebe…

 

02-2021 Čtyři aspekty soucitu – 2

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 10. února 2021

Znovu opakujeme: Jde o spojení s myslí Ducha, Tvořivého zdroje, které pak umožní splynutí energie, vytvářející vřelost, zralou laskavost a plné porozumění. To je čistý soucit, jak jej vidíme my. A platí to pro všechno, co se právě teď kolem vás děje.

 

02-2021 Čtyři aspekty soucitu – 1

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 3. února 2021

Představte si na chvíli, vy, kdo máte děti, že vyrostly a žijí si vlastní životy. Každá matka a každý otec milují okamžik, kdy jejich dítě zatelefonuje: „Ahoj mami, ahoj tati, miluji vás.“ Existují rodiče, kteří mají telefon stále u sebe, aby nezmeškali hovor. Rozumíte, co vám tím sděluji? Duch je pořád na telefonu. Jakmile se připojíte a naladíte na tato poselství, je to, jako kdybyste nám zavolali. A teď mluvíme my s vámi a vy mluvíte s námi skrz lásku, která proudí oběma směry.

 

01-2021  Čtyři tváře strachu – 4

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 27. ledna 2021

….Co kdyby to bylo ve vás vrozené z minulých životů, protože jste to už dřív, před dvěma nebo třemi životy, také dělali? A tak to bylo pro vás absolutně přirozené. A teď je to něco, co chcete dělat, protože to máte v krvi, jak byste řekli. Ale co když jste to dělali ve své minulosti?

 

01-2021  Čtyři tváře strachu – 3

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 20. ledna 2021

….Pokud pociťujete strach a máte obavy, nejste sami. Chceme se s vámi podělit o řešení, jak se vymanit ze strachu. Téměř vždy je řešením, jak se vymanit ze strachu a obav, rozpoznat, co jsou zač. Na důvody strachu se většinou zapomíná. Je to téměř tak, jako byste vypátrali něco, čemu jste nerozuměli, a najednou se vám rozsvítilo světlo a vy byste řekli: „Ach, a tohle je to všechno, co to je? Myslel jsem, že je toho víc, z čeho bych měl mít strach.“ Tohle je pak rozpuštění určitého konkrétního strachu…..

 

01-2021  Čtyři tváře strachu – 2

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v rámci Healing Wednesday, 13. ledna 2021

 Strach, o kterém budu mluvit, jakkoli je téměř neznámý a obtížně srozumitelný, jakkoli je mimořádně skutečný, je strach z osvícení. Už jsem o tom častokrát mluvil. Pokud jste to dříve neslyšeli, dovolte mi, abych vám představil scénář. Staré duše, byli jste tu už tolikrát. A protože jste staré duše, rozvíjeli jste se, postoupili do moudrosti možná už před mnoha, mnoha věky a začali jste si klást otázky, které si nyní začínají pokládat mnozí další. Probudili jste se do větší pravdy možná v předchozích životech….

 

01-2021  Čtyři tváře strachu – 1

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v rámci Healing Wednesday, 6. ledna 2021

Pokud se něčeho obáváte, máte z něčeho strach, drazí, pak nic, co je prezentováno v kterémkoli z těchto programů, jej skutečně nemůže obejít. Je to tvář, kterou jste si sami pro sebe zvolili. Tato konkrétní tvář, drazí, je tvář, která překáží čemukoliv, co vám předáváme. My nemůžeme překonat váš strach, a pokud nedokážete překonat svůj strach vy, pak se to všechno zastaví….

 

01-2021 Rok odhalení

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v rámci streamovaného pořadu, 1. ledna 2021

Za okamžik dám název letošnímu roku a ten bude velmi přesný právě proto, co je obsaženo v Poli. První otázka, kterou lidé kladou, je kdy už to skončí, protože i v tuto chvíli, kdy spolu mluvíme, to stále probíhá. Odpověď je, že v roce 2021 přijde světlo; objeví se světlo na konci tunelu. Samozřejmě budou další záležitosti k řešení, další konspirace, další obtíže. Ale postupem času dospějete k novému chápání toho, co je normální. To přichází, drazí, a vy to víte….

 

zpět