10-2014 Kryon

Práce s Novým normálem

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carrollem v Myrtle Beach v Jižní Karolíně, v sobotu 12. října 2014
.
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Ti, kteří dnes sedí přede mnou, a také ti, kteří čtou přepis tak činí proto, že existuje něco uvnitř jich samotných, co se mění. Cítí posun a chtějí o něm vědět víc. V této místnosti jsou lidé, kteří přišli pro konkrétní informaci a doufají, že ji dostanou. Už byla doručena. Jiní si přišli pro léčení, o kterém doufají, že proběhne. Už proběhlo. Když se lidstvo s vysokým vědomím setká v lásce Boha, změní mnoho věcí okolo sebe. Tento princip vždy fungoval. Když se dva nebo více lidí setká, zesílí a zmnohonásobí své energie. Když se něčím zabývají s moudrostí, modlitbou a meditací, mění svět.  
.
V této skupině je záměr vědět více. Cítíme to a víme o tom. Dám vám rychlý přehled základů změny. Sedíte v něčem, co nazýváme rok jedna. Rok 2013 nebyl rokem jedna (po roce 2012 – pozn. př.) Byl to rok rekalibrace, kdy mnohé muselo být posunuto a změněno, abyste se mohli dostat do roku jedna.
.
Rok 2014 je rokem jedna. Je to posvátný rok čísla sedm (celkový součet číslic – pozn. překl.). (Následuje dlouhé mlčení). A o tom to je. Můj partner se pokouší uchopit věci, které mu ukazuji. Proto se odmlčel. Ukazoval jsem mu jednoho z vás. Ty víš, kdo jsi. (Kryon oslovuje vybraného jednotlivce) Prošel jsi tolika věcmi. A stále jsi tady! Jeho život je snadný v porovnání s vaším. Občas ukazuji někomu ze skupiny jeho Akášu. Je to záměrně. Ten člověk teď vidí, že má před sebou ještě mnoho učení o životě.
.
Staré duše přede mnou vytvoří rozdíl na planetě. Stále jsou však lidmi a jejich DNA pracuje pouze o něco více než na 33%. Řekl jsem, že změna, kterou zažijete, změní význam toho, co nazýváte „normální“. Dnes budeme rekalibrovat „normální“ a povídat si o tom, jak by mohlo vypadat vyrovnání se s novým normálním. V červenci tohoto roku jsme vám dali první channeling o tom, co to nový normál znamená.
.
Mnoho z vás vnímá rozvrat v životě. Někteří mají zdravotní problémy. Jiní se potýkají s problémy ohledně svých schopností, na které poukazujeme jako na metafyzické – „za fyzikou“. Hovořil jsem o problémech léčitelů, „čtenářů“ (těch, co čtou energie – pozn. překl.) a senzibilů, kteří toto slyší (či poslouchají) v kterémkoli časovém rámci. My víme, kdo jste. Tento proces změny vyvolává lidské emoce.
.
Když se věci mění, čekáte, že se časem vrátí k normálu – takový je váš život. Když jste nemocní, chvíli to trvá, a pak se to zase vrátí do normálu. Všichni ti, kdo vás dostávají do rovnováhy, se vás snaží navrátit do stavu, ve kterém jste byli předtím. Toto je však nové paradigma – ne to staré. V novém paradigmatu se věci mění. Už neexistuje návrat k normálu. Jak jsme vám řekli, proběhlý posun není od starého „normálu“ k jinému neměnnému „normálu“. Ve skutečnosti se posunujete od jednoho posunu k dalšímu. Změna bude pokračovat. A tak nový „normál“ začíná tím, že si zvyknete na změny. A to není úkol, který by byl pro člověka snadný.
.
Dali jsme vám příklad, který některým připadal legrační. Představte si, že váš nábytek a dům jsou inteligentní. Jdete do práce, a když se vrátíte, tak zjistíte, že se nábytek rozhodl přemístit. Každý z kusů je na jiném místě. Můžete jim říct, aby se chovali slušně, a dát je tam, kde byly. To můžete. Jenže nábytek je nyní vyladěný na odlišnou frekvenci. Chce se hýbat a tak se tedy hýbe. Můžete se rozhodnout, že dáte svému nábytku zelenou a podíváte se, kde chce být. „Ok, to je dobré, nechme to tak.Přijmete novou situaci, dokonce zjistíte, že se vám líbí! Jdete do práce, vrátíte se a vše je opět jinak.
.
Co teď? Lidská bytost se musí naučit, že když se vrátí z práce domů, bude to vždy jiné. Nebo může dokonce uznat, že je nábytek inteligentní a říci: „Mám ten nejlepší nábytek; vždy sám sebe přestaví tak, že se stěží můžu dočkat, co udělá příště.“ (Obecenstvo se směje.) Vejdete do dveří a máte radost ze změn. To se týká lidské bytosti, která uznává a přijímá vnitřní posun v sobě samé. Určité aspekty lidského bytí ovšem nemají rády změnu a touží po normálu. Takže první věc, která může v nové situaci pomoci, je zvyknout si na ni. Naučit se ji milovat a očekávat ji.
.
Jak to funguje u konkrétních atributů energie? Co když u někoho probíhá posun v těle – co když se to týká jeho zdraví? Když řeknu, že není možné vrátit se do normálu, co to pro vás znamená? Dovolte, abych se zeptal: byli jste spokojení s tím, jak to bylo? Jak by se vám líbilo vrátit se do bodu, kdy budete zdravější než když jste onemocněli? Je něco takového možné? Odpověď zní: ano. To není návrat k normálu, že? Je to návrat do více vědomého stavu a ke zdraví, které byste ani nečekali.
.
Pokud někdo v obecenstvu pracuje s energií, možná byl obrazně pozván na projížďku. Během ní zažil frustraci a hněv, protože se zdá, že ztratil schopnosti, které měl. Mohli jste mít citlivost, kterou jste pomáhali lidem v jejich životech. Jsou zde intuitivní léčitelé. Někteří v sále se živí pomocí lidem. „Jak tě tak poslouchám, Kryone, ptám se sám sebe: k čemu to je – jakému laskavému účelu to poslouží, že mi bylo odebráno, co jsem měl?
.
Mnozí nevidí řešení. Ví, že jsou staré duše, a že ztratili, co uměli. Budeme vám znovu opakovat, co jsme už řekli. Vysílání, které „chytáte“ a přijímáte, a které umožňuje tyto dary, změnilo frekvenci, ta je nyní vyšší. Přijímající stanice ve vásšišinka mozkováse musí naladit na vyšší frekvenci, aby se vám mohlo vrátit, co jste měli. Přitom není nic takového, jako „vrátit se zpět“. Takže se stane to, že se vám vrátí vaše schopnosti plus něco navíc. Jste na to připraveni? Chystáte se přepsat, kdo jste. Lidská bytost, čtenář duchovních informací (člověk, který vidí energie druhých – pozn. překl.), která pomáhá druhým lidem, přepíše svůj program tak, že její schopnosti budou rozšířeny. Poznáte to, až se začnou vracet.
.
Potřebujete vědět jednu věc – nebude to stejný pocit jako dřív. Sedíte tu a čekáte, až se to vrátí. Mám pro vás jednu informaci. Vaše normální reakce na tyto záležitosti zdraví je: „Čas léčí.“ Čekáte, až dostanete zpět, co jste ztratili. Ale idea čekání na to, až se věci vrátí, nepatří do nového paradigmatu. Měli byste tedy čekat nebo konat? V roce 2013 jsme vám řekli, abyste nic nedělali. 2013 byl rokem čekání. Rok 2014 a dál jsou roky akceŽádám vás, abyste jednali.
.
Vstaňte, otevřete dveře, a já vám sdělím některé další atributy, které můžete vyzkoušet. Některé se vám možná nebudou líbit, protože se jimi nechcete zabývat. Chcete mít zpět to, co jste měli, je to tak? (Kryon se usmívá pod vousy). Právě jsme řekli, že to se nestane. V obecenstvu jsou lidé, kteří to nechtějí slyšet. „Když budeš čekat dost dlouho, vrátí se to.“ Ne, nevrátí. Čekání už ničemu nepomůže. Čekání je prázdno, protože stará energie se už nevrátí. Jak uchopit nové? Začněme tedy výuku.
.
Číslo jedna: očekávejte změnu. Už jsme to řekli. Pochopte, že staré se nechystá vrátit a nevrátí se. Pochopte, že potřebujete být proaktivní. Potřebujete, metaforicky řečeno, zatlačit na některé energie a dveře, abyste reaktivovali svůj přijímač (šišinku mozkovou – pozn. překl.) a mohli jste tak přijímat nové signály. Není toho potřeba mnoho, ale budete na tom muset zapracovat.
.
Opravdu si myslíte, že můžete jen tak sedět a polehávat, a vše se vrátí, kde to bylo? Že TO je vhodné pro velkolepost vašeho posunu v energii, o které s vámi hovoříme? Že vše se vrátí k starému? Nevrátí. Budete se muset pohnout, myslím energeticky. Vstaňte a pohněte energiemi kolem sebe. Každý z vás ví, co to pro něj znamená, protože jste nezávislí, jedineční a specifičtí. Každý z vás má svou skládanku. Ne vše, co říkám, platí pro každého čtenáře. Ale pro některé to platí! (Kryon zdůrazňuje – pozn. překl.). Vy víte, ke komu hovořím.
.
Bod dva: pochopte, že máte pomoc. Můj partner vysvětlil funkci části těla – šišinky mozkové. Popsal také něco uvnitř vás – koncept zvaný innate. Definoval ho jako vědomí vnitřní moudrosti těla. S touto moudrostí můžete komunikovat pomocí testování svalů (kineziologie – pozn. překl.). Tato vnitřní část vám pomáhá se probudit, protože vám říká, co potřebujete udělat. Je kombinována s intuicí.
.
Řeknu, co potřebujete vědět: vaše tělo naslouchá! Očekává, že s ním budete hovořit – jakýmkoli způsobem, který považujete za vhodný. Pomocí záměru, vědomí, slovním vyjádřením… Je připraveno najít novou frekvenci. Vaše buněčná struktura vibruje očekáváním. Nemusíte se příliš snažit a tlačit. Vše, co potřebujete udělat, je aktivovat v sobě část, která vám pomůže najít novou frekvenci a revitalizovat, co jste měli – a dostat víc.
.
„Kryone, mluvíš v kruhu.“ (Pousmání.) „Řekni nám něco konkrétního.“ Udělám to. Existují dávno známé věci, ke kterým se potřebujete vrátit. Pojďme hovořit o afirmacích. (Kryon se směje.) Fungují? Odpověď zní: VELMI DOBŘE. Velmi dobře. Když nahlas vědomě vyslovujete záměr, fyzicky to vnímáte ušima, buňky chápou, co děláte. Vzpomeňte, že jsem řekl, že vaše tělo naslouchá. Afirmace je v tomto čase nejrychlejší cestou, jak změnit svou realitu. Funguje to?
.
Řekněme si, co nefunguje. Znáte lidi, kterým se říká „hypochondři“. Stále si stěžují a strachují se ohledně toho, co by mohli chytit. Stále nová a nová hlasitá verbalizace, jakou nemoc by mohli dostat, jaké všechny starosti jim to přinese a co s nimi bude špatně. A pak, k jejich naprostému zděšení, se to vše stane! Tak pracuje afirmace. Funguje. Cokoli řeknete svému tělu, ono to slyší a bude s vámi v tomto směru spolupracovat. Chápete?
.
Afirmace byste si měli vytvořit sami. Můžete je získat z knih a pravděpodobně budou fungovat, ale co takhle nějaké uzpůsobené přímo pro vás? Dovolte, abych předal několik náznaků ohledně afirmací.
.
Lidskou přirozeností je verbalizovat afirmace určitým způsobem. Např.: „Toužím po lásce ve svém životě. – Má touha je, aby se věci v mém životě děly podle dokonalého scénáře. – Toužím po tomhle, toužím po tamtom… – Toužím spolupracovat s Bohem tím nejlepším způsobem. – Toužím, toužím, toužím…Víte, co si z toho všeho tělo vybere? „To je někdo, kdo hodně touží.“ (Smích v obecenstvu.) To je veškerá informace, kterou si tělo vezme. Není to dobrý způsob afirmace pro velkolepou lidskou bytost.
.
Afirmace by měla sdělovat, co máte, nikoli po čem toužíte a chcete to dostat, rozumíte? Afirmací je: „Já jsem láska.Já jsem zdravý.Já jsem toto, já jsem tamto…“ Já jsem – je to, co jste. Když tyto věci říkáte nahlas každý den, nastartujete proces. To opakování, drahý, není jen nějaká zábava pro Boha. Někteří to tak totiž vnímají. Říkají si: „Opakuji to dokola a dokola, kdo poslouchá?“ (Úsměv.) Nechápou to.
.
Innate je most, který musíte vybudovat tímto způsobem – most mezi vaší tělesnou stránkou a vnitřní moudrostí. Začněte hovořit ke svým vlastním buňkám a ke své innate. „Já jsem láska. –jsem čtenář (energií) světové třídy. – Já jsem intuitivní léčitel, který pomáhá lidem na planetě. – Já jsem člověk, kterého Bůh den co den používá pro pomoc lidstvu. – Já jsem láska.“  
.
Já jsem laskavý. Já jsem ohleduplný. Já jsem trpělivý. Já jsem ten, kdo miluje své příbuzné! (Kryon se pobaveně směje a obecenstvo s ním.) Já jsem! Vaše tělo to uslyší znovu a znovu. „Dobře, Kryone, to se mi líbí. Tak kolikrát to tedy potřebuji říci a jak moc nahlas?“ Jsme pobaveni vaší nevědomostí. Grrr…! (Kryon napodobuje znechucený zvuk, obecenstvo to kvituje smíchem.) Stačí, když víte, že když pracujete sami se sebou, pouze vy na to máte odpověď, drazí.
.
Jak často byste to měli říkat? Jsou mezi vámi někteří, kterým stačí říci několik afirmací, když jedou z místa na místo, aby si připomněli, kdo jsou. Jiným z vás to stačí jednou denně. Jiní z vás dvakrát denně. Jaký je váš cíl? Co se snažíte dělat? Už jsme vám to říkali: nesnažte se, ale BUĎTE. Toto je skutečně začátek velké změny. Co to pro vás znamená? „Mám novou frekvenci a pracuji s ní. – Všechny aspekty mého života, o které jsem se dosud tolik strachoval, jsou nyní pod kontrolou a v pořádku. – Já jsem léčitel.
.
Nejde o toužebné myšlení. Afirmace je prohlášení pravdy. Dovolte mi ještě jednou definovat to, co už si pravděpodobně uvědomujete. Lidská přirozenost pracuje s lidským mozkem. To, o čem nyní hovoříme, je pro vás plně lineární. Afirmace však mají multidimenzionální aspekt, kterému ve skutečnosti plně nerozumíte. Slova ve vzduchu jsou frekvence, prohlášení záměru jsou energie. Nevidíte je, neumíte je měřit. Přesto jsou absolutně mocné
.
Modlitba funguje, meditace funguje. To je kvantová fyzika. Ohromilo by vás množství energie, které dokážete vytvořit už jen tím, že prohlašujete věci sami pro sebe do vzduchu?. „Kryone, musím to říkat nahlas?“ Vy víte, co vám odpovím. Je lepší, pokud to uděláte. Získáte tím lepší přístup k vašemu systému – když váš systém (tělo, innate – pozn. překl.) slyší afirmace 3D způsobem ze vzduchu, z vašich úst. Ano, můžete afirmace prohlašovat i v duchu bez mluvení, pokud je to vaše přání. Ne u všech to však bude fungovat…
.
Díváte se na vibrační posun. Věci už nefungují tak, jak dosud fungovaly. Co brání tomu, aby afirmace potichu fungovaly? Představte si tento příklad. Řekněme, že jste např. mistr tesař. Váš talent jako tesaře byl celá léta skvělý. Roky jste byli schopní mistrovsky zatloukat hřebíky a používali jste u toho velmi velké kladivo tak bravurním způsobem, že jste byli schopni zatlouci hřebík i jedinou ranou. Zvládli jste jednou ranou celou cestu hřebíku do dřeva. Vaše zacílení na hřebík bylo dokonalé, věděli jste, jakým druhem dřeva bude muset hřebík projít. Nikdy jste neminuli. Byli jste rychlí, byli jste zdatní a druzí o vás říkali: „Tohle je skutečný mistr řemesla.“
.
Je v tom hrdost, že? Rok za rokem. Brzy k vám někteří přicházejí, některé z nich učíte. Jeden úder, perfektní odhad… kladivo ve vaší ruce působí elegantně, je vyvážené právě pro vás, dokonale jste si na něj zvykli. Získali jste představu toho, co popisuji?
.
Jednou se probudíte, a minete dokonce i dřevo. Je to pryč. Snažíte se to získat zpět. Hřebík po hřebíku se ohýbá. Několikrát jste se praštili do palce, takže jste opatrnější. Jak na to zareagujete? Jaká bude přirozená lidská reakce? Chci, abyste tím prošli spolu se mnou. Hněv? Ano. Frustrace? Ano. Jaký uděláte závěr? Ztratili jste to. Bylo dobré, když jste to měli, a nyní je to pryč.
.
To je reakce, kterou bych nazval „konečnost 3D“
člověk rychle dojde k závěru, že všechno skončilo. To protože jste dříve nic podobného nezažili. Nevíte, co přichází. Nevíte, co nevíte. Proto následuje frustrace, hněv… „Končím! Je po všem.“ Někteří se dokonce obrátí zády k Bohu. Tak hluboké to je. Co je to ve vašem životě, s čím si nedokážete poradit? Je to tak hrozné, že jste se odvrátili od Boha.
.
Ať mi řeknete cokoli, odpovím vám, že tato reakce je od vás velmi lidská
. Je pod úrovní vaší velkoleposti. Není to logické, když máte Boha ve svém nitru. Tak, co vám to vlastně říkám? Říkám vám: překonejte sebe. Vrací se to, řemeslníku! Strávil jsi celé roky něčím, o čem si nyní myslíš, že ztratilo koordinaci? Nikoli. Kladivo se změnilo. A hřebíky namísto klidu poskakují kolem…
.
Co s tím uděláš? Můžeš se naučit odhadnout, kam se hřebíky hýbou. Protože pak budeš vědět, kam máš udeřit kladivem! Nyní nezatloukáš pouze statické hřebíky. Zatloukáš hřebíky, které se hýbou – to je mnohem lepší! Jsi mnohem talentovanější. Tesař, který dokáže zatloukat hřebíky v pohybu!
.
Je to legrační předpoklad, že? Ale je to přesně to, co se děje. Vaše talenty se zvětšily. Všimli jste si, jak se změnily parametry? Co kdybych vám řekl, že vaše kladivo je jiné? Co uděláte, pokud má vaše kladivo jinou váhu a je vyváženo pro vás nezvyklým způsobem? Připravte se na to slovo. TRÉNUJTE! (Praktikujte to – pozn. překl.)
.
Některých z vás už se to týká a je to bod tři – začít znovu od začátku. Vraťte se na začátek. Co jste dělali na začátku, když jste si začali osvojovat to, v čem jste dobří, drazí? Možná jste byli dobří v procesu zdraví. Zapřemýšlejte o tom. Co jste dělali, abyste byli zdraví? Všímali jste si toho, co jíte. Pracovali jste se svou energií. Prozkoumávali jste vše kolem sebe, co bylo potřeba, abyste se dostali tam, kde to pro vás fungovalo.
.
Nyní máte představu, že vše, co jste objevili, pro vás bude dobré navždy. Právě se to ale změnilo! Začněte znovu a najděte nové věci. Čtenáři energií a senzibilové, a všichni ostatní, kteří pracujete s energií – teď, když se frekvence změnila, najděte, kde je nová frekvence! Jak cvičit? Zatlačte na dveře. Nechte k sobě přijít pacienty, kteří jsou ochotni trénovat spolu s vámi.
.
Pamatujete si, jak jste to dělali poprvé? Channeleři, pamatujete si, jaké to bylo poprvé? Hovořím i se svým partnerem. Poprvé to bylo příšerné. Zeptejte se mě! (Obecenstvo se směje.) Hrozné. Nemohli jsme se dostat přes každé druhé slovo, dokonce ani to ne. Dokud se v tom můj partner vnitřně neuvolnil. Čím více trénoval, tím lépe to zachycoval. Nyní je to jeho druhá přirozenost. Naučil se ustoupit stranou. Není Kryonovou loutkou. Pracuji v souladu se svým vyšším já. To víte, že? Vědomí mého partnera, jeho hlas, intelekt, kultura, jazyk… to není Kryon, to je on. Překládá Kryona. Spolupracujeme. On ustupuje stranou ve vědomí, ale pracuje a procvičuje to.
.
Nechce se vám začít to celé znovu od začátku, že ne? Dovolte, abych vám řekl, že nemusíte. Když začnete tlačit na dveře, a vrátíte se zpět k základům, základy se rozvinou rychle.Budete muset vytrvat. Trochu to změníte a ono se to rozšíří. To je způsob, jak se lze nastavit na „nový normál“. Rozšířením toho, co jste měli, v něco většího, velkolepějšího a úžasnějšího.
.
Můžete se smát tomu, jak hřebíky poskakují kolem, protože máte kladivo, které je vždycky trefí! Vlastně se z toho začíná stávat hra. Hřebíky samy chtějí do dřeva! Jen si předtím rády trochu zatancují. Chápete, co se snažím říci? Stává se to radostným prožitkem. Přitom je to ta stejná věc, o které jste si před chvílí mysleli, že je hrozná. Věci se hýbou, energie se posouvají, nic není stejné… Co kdybyste jen… vždyť přeci máte schopnost s tím vším jen tak plynout – do té míry, že se to stává tancem!
.
Vítejte, do bytí novým člověkem, do vyššího vědomí a stávání se kvantovým. To vás chceme naučit, to vám chceme říci. Někteří si to vyslechnou a řeknou: „Nemám tušení, o čem Kryon mluvil.“ Není to tak docela pravda. Můžete si to přečíst nebo poslechnout vícekrát. Můžete si ho poslechnout později, abyste plně pochopili, o čem mluvíme. Možná se vás tyto informace netýkají… Zatím! Můžete si toto poselství zapamatovat a vrátit se k němu později, až budete mít pocit, že se něco děje.
.
Právě teď pro vás všechny: chci, abyste viděli velkolepost toho, kdo jste. Potenciály reality. Je zde v sále nemoc? Chci vám říci, že máte tolik kontroly nad svou vlastní chemií! Naslouchá vám. Chce od vás slyšet to, co musíte říci. Jaké jsou afirmace, které byste vy řekli svému tělu? Kromě afirmace „já jsem zdravý“ buďte více specifičtí. „Já jsem bez bolesti. – Nikdy již některé druhy zkušeností nezažiji. Nepotřebuji je, není pro ně důvod.“
.
Zjistíte, že máte větší kontrolu nad svým tělem, než jste si kdy mysleli, že máte. I nad takovými věcmi, o kterých vám lékařství tvrdí, že je kontrolovat nemůžete. „Má krev je čistá. – Složení mé krve je vyvážené.“ Tvrdím vám, že coby lidská bytost máte v nové energii v těchto slovech mnohem větší moc, než myslíte.
.
Afirmace? Ano. Energie, kterou vytváří? Nikdy jste neviděli nic podobného. To je jedna z věcí, kterou nová energie přináší. Začít znovu? Ano. Ale ne s potřebou tolika roků praxe, jako předtím. Jen malá chvíle, kdy jdete zpátky k začátkům a zatlačíte. Přestaňte čekat. Je čas jednat. Výzva zvyknout si na nový normál se týká mnoha z vás v tuto chvíli, a některých později – samozřejmě těch, kteří už na to přišli.
.
To je naše zpráva pro dnešek. Poseďte se mnou ještě chvíli. Jen ještě malou chvíli. Uvědomujete si, kdo jste. Víte, kdo jste, abyste mohli přijmout tuto zprávu, Lemuřané? Pomáháte civilizaci začít, máte v sobě kousek Boha. Mnozí jste svými vlastními předky. Prošli jste historií této Země – tolik z vás! Není náhoda, že když můj partner cestuje kolem planety, hovoří pouze ke starým duším. Zkuste nad tím zapřemýšlet. Zasloužíte si být svobodní od bolesti. Zasloužíte si mít zpátky všechny věci, o kterých si myslíte, že jste je ztratili. Hovořím nyní ke konkrétním lidem, kteří to nyní poslouchají. Ke konkrétním členům rodiny, které znám tak dobře. (Kryon velmi dojatě, v následující větě hovoří opět ke konkrétnímu jedinci) Právě teď víš, ke komu hovořím.
.
Afirmace: „Léčím se…,“ ne, to není dost dobré. Afirmace: „Já jsem vyléčen ze svého zármutku. Požehnaný je Pán, můj Bůh, který žije v mém nitru.“ Právě jsem hovořil k někomu, kdo to potřeboval slyšet. Je to v pořádku? Chci, abyste se připravili na mistrovství, protože tímto směrem to směřuje. U každého z vás. Na určité úrovni v určitou dobu váš život půjde tímto směrem. Připravte se na novou lidskou bytost.
.
A tak to je.
Kryon
.
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/  – MP3 – „Working With The New Normal“, 33:34 min.
.
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Pavel Z. (www.kryon.webnode.cz a pro www.transformace.info.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
.