10-2017 Kryon

Kryon v Argentině – Sobota- 2

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Buenos Aires, Argentina, 28. 10. 2017

.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Rád bych navázal na emoce tohoto channelingu (Lee channeluje opět až po Prageetovi Harrisovi, opět se tedy jedná o duální channeling – pozn. překl.), na energii, kterou navodil Alcázar (bytost, jíž channeluje Prageet Harris – pozn. překl.) a na hluboké věci, které zde byly řečeny. Znova vám říkám: tohle je jeden channeling. Nejsou to dva channelující lidé. Jeden následuje po druhém jako dvě ruce, jež se propletou jedna do druhé. A důvod je ten, že energie těchto informací je vždy čistá. Posun je za dveřmi. Já vím, kde sedím. Já vím, kde jsem.

.

Chci vám dnes večer dát nějaké důvody pro to, co se momentálně odehrává s tmou a světlem. Prostřednictvím podobenství vám chci předat informace, kterým třeba budete rozumět. Starodávní s vámi mluvili o posunu, kterým právě teď procházíte. Viděli to ve hvězdách. Nebylo to však něco, co se mělo nutně odehrát. Když se podíváte na to, kdy jsem já přišel na tuhle planetu (ve stejný rok jako Alcázar), dva roky předtím, než se odehrálo to, čemu se dnes říká Harmonická konvergence. Bylo to něco jako potvrzení, že dojde ke změně. Že se něco má odehrát. A také že se odehrálo. Vyhnuli jste se všem těm pochmurným proroctvím zkázy a zániku, které byly ještě aktuální, když jste se narodili. Poslyšte, drazí, stále je zde mnoho proroků. Jsou zde takoví, jež vám řeknou, že se stanou určité věci – tak, jako to říkali vždy. Následně uběhne nějaký čas a tyto věci se nestanou. (Kryon se směje) Všimli jste si toho? Drazí, nacházíte se v době bez jakýchkoliv proroctví!Uvědomujete si to? Není zde žádné staré písmo, které by vám řeklo, co se bude dít dál. Nejsou zde žádní velemoudří proroci, kteří by vám dávali informace o tom, co máte dělat, protože by to oni věděli lépe než vy samiTato planeta má nyní kontrolu sama nad sebou a načasování světla je na vás. Řekli jsme vám, že jedním z problémů, které máte, je ten, o němž se dnes hovořilo – paradigma se mění. Nové formy porozumění. Jak se stát multidimenzionálním. A to je těžké pro ty, kteří si prošli celou tu cestu starou energií. Pak se zde odehrává ještě něco dalšího. To, jak se vyšší vědomí začíná vyvíjet, to je stále sotva začátek. Temnější vědomí, nižší formy myšlení a ti, kdo chtějí mít kontrolu nad ostatními, budou bojovat se světlem všemi prostředky, kterými disponují. A to vše proto, jelikož temnota je poprvé v historii lidstva v problémech. To je to, co se děje.

.

Mám pro vás jedno malé podobenství. Není dlouhé a někteří z vás jeho význam pochopí, někteří naopak ne. Často vám dáváme podobenství o jedinci jménem WoWo není muž nebo žena. V angličtině, tedy v jazyce, kterým mluví můj partner, je Wo „wo-man“ (anglicky „man“ = muž a „woman“ = žena – pozn. překl.). To znamená, že Wo je obojím pohlavím zároveň, reprezentuje vás všechny. Ale pro potřeby tohoto příběhu budeme o Woovi mluvit jako o „něm“.

.

Wo je stará duše. Je si velmi vědom toho, kým je. Wo s sebou odjakživa nese ohromné množství světla, které ovšem dosud nikdy nebyl schopný ostatním ukázat. Je to skoro jako by byl sám vybroušeným drahokamem, jenž vydával silnou záři, kterou ovšem musel před okolním světem skrývat. Muselo to tak být proto, jelikož ve staré energii vždy byli tací, kteří odmítali světlo a odporovali mu. Jako by okolo Woa byla určitá skupina lidí, která se v blízkosti jeho světla necítila příjemně. A někteří z nich proti tomuto světlu opravdu bojovali. Pro Woa to bylo frustrující. Ostatní v jeho okolí s sebou nenesli stejný druh světla jako on, proto Wo ani neměl mnoho přátel. Ne takové, na něž by se mohl obrátit a ptát se: Co mám dělat? Wo si zvykl na skutečnost, že temnota často vyhrává. A zdálo se, že čím více by svému okolí ukazoval své světlo, tím by to bylo pro něj horší. Vypadalo to, že temná energie zde bude stále zastoupena ve velké míře bez ohledu na to, co by udělal. V přemíře (Kryon se směje).

.

Wo věděl, že posun přichází. A sám pro sebe si říkal: Až posun přijde a ukáže se, že Starodávní měli pravdu, objeví se na planetě vyšší vědomí. A v tu chvíli budu moci projevit své světlo. Proto jsem tady! Abych se podílel na posunu! Abych nechal svůj drahokam konečně zářit! Nemůžu se toho dočkat. Mezitím minul rok 2012, rok 2013 se také stal minulostí a konečně, v roce 2014, se Wo rozhodl, že nechá své světlo více zářit. Jenže byl šokován a překvapen. Protože když začal ukazovat své světlo, bylo to jako by se proti němu postavila celá armáda temné energie, aby ho zastavila. Zdálo se, jako by oni všichni o drahokamu věděli! Nemohli mu ublížit, ale mohli jeho zář zastavit (drahokamu – pozn. překl.). Chtěli zabránit tomu, aby to světlo mohl kdokoli vidět. Vypadalo to, že jsou všude – bojovali proti krásnému světlu, které Wo nesl. Pomyslel si: Skončí tohle všechno vůbec někdy? Je vůbec možné, abych mohl někdy naplno nést své světlo? A tak se rozhodl udělat něco zajímavého. Otevřel se a ukázal své světlo úplně všem, v plné jeho kráseNásledně, k jeho velkému údivu, viděl temnotu, jak přímo před ním padá na kolena. To byl ten rozdíl mezi starým a novým! (Kryon dojatě) Wo si řekl: Kdybych já to jen byl býval věděl dříve, že mé světlo je to, co dokáže porazit temnotu!

.

A to je příběh o Woovi. To je příběh… o Argentině, o krásném drahokamu se srdcem ze zlata, o zemi s obrovskými zdroji přírodních krás, se světlem srdce a emocí, která je připravená zářit. A drazí, co se přihodilo? Poslouchejte mě – tenhle drahokam jižní Ameriky je tolik odlišný od ostatních zemí! Někteří lidé si tohle vyslechnou a neporozumí tomu. Která jiná země má písně o své vlastní historii, které zpívá celý svět? (Kryon se směje) Nádherná Argentina. Tolik lidí si přeje přijet do vaší země a užívat si krás, které tady máte. Máte zde plný dům zásob (myšleno metaforicky – pozn. překl.)! Krásné spojení se severní polokoulí. Nicméně tomuto drahokamu nebylo nikdy dovoleno se naplno rozzářit. Protože je až příliš zářivý. Všimli jste si některých věcí, které se odehrály od roku 2012? Některé z nich dokonce ani nedávají smysl. Tohle je čas, kdy se věci začínají lepšit. S vyšším vědomím je zde předpoklad vítězství. A to není to, co se stalo.

.

Poslouchejte mě a porozumějte tomuto: jestliže zde temná energie vydrží, zabrání tomu, aby vaše světlo svítiloPokud dopustíte, aby tady převládala temná energie, drahokam nebude vidět! Přitom je nádherný a může mít vliv na celou jižní Ameriku. To je to, kým je Argentina. Záležitosti, kterým ve svém životě čelíte, jsou zde proto, jelikož vaše světlo září až příliš silně (Kryon dojatě). Světlo, které nesete, je až příliš velké, proto k sobě přitahujete ty, kteří jej chtějí zadržet a kteří si toto nepřejí. Dokud vás budou kontrolovat (tito lidé, tyto energie – pozn. překl.), váš drahokam nebude vidět. A proto se zdá, že zde byly záležitosti, které sem nyní nepatří.

.

Drazí, něco přichází. A bude se to týkat lidí mladších, než si myslíte. Ve vládách některých zemí mají pocit, že tam musí mít starší lidi nebo ty, kteří již překročili určitou věkovou hranici. A to proto, aby tito jedinci už měli dostatečnou moudrost pro vedení celé země. Ale nenechte se mýlit. Přicházejí mládí. Nenechte se zmást jejich věkem, protože tito mladí reprezentují starou duši, která je připravena odhalit ten drahokam a nechat ho zářit, tak oslnivě! Tento drahokam, který je Argentinou! Je zde naděje, je zde nádherná naděje.

.

A říkám vám nyní znova to, co jsem vám řekl včera večer. Stará duše, co očekáváš? Nesuď budoucnost podle toho, co se stalo v minulosti! Wo to nevěděl. Neměl ani tušení, proč jeho světlo nemůže zářit. Až do chvíle, kdy ho odhalil (Kryon se směje). A světlo obyvatelstva této země je odpovědí na to, zda tento drahokam opravdu může zářit. Vědomí starých duší, jež jsou zde – to, co ony povolí či nepovolí ve svém vědomí, síla očekávání, síla meditace a modlitby, to vše je silnější než jakákoli vláda, která kdy existovala!Trpělivost, porozumění… Spatřete ten drahokam, je zde! Zářivější, než si myslíte. Ale vy to víte, není-liž pravda? A to je ta frustrace, kterou si mnoho z vás vždy procházelo. Proč ten drahokam nezáří jasněji, proč je zde tolik problémů? To enormní množství světla, jež je zde, k sobě přitáhlo temnotu, všimli jste si? (Kryon se směje) Nyní vám sdělím, nakolik jste vy sami důležití pro tento kontinent. A proč, když svět pomyslí na jižní Ameriku, napadne ho nejdříve Argentina. Je zde něco velmi výjimečného, co vás propojuje se severní polokoulí jako žádnou jinou zemi v jižní Americe.

.

Chci, abyste odešli z tohoto místa v míru, s úsměvem na tváři – a to díky tomu drahokamu, kterým je Argentina. A také díky konci temného vědomí a postupnému omezení toho, proti čemu jste bojovali a co je temné. Nejste sami, protože tohle se děje po celém světě. Všimli jste si toho? Najednou přijde temnota, zdá se dokonce jako by měla započít další válka. (Kryon se smějeNízké vědomí se opravdu usilovně snaží udržet věci takové, jaké byly, všimli jste si? Kdybyste se tak mohli navrátit do Studené války, všechno by bylo skvělé. (Kryon se smějeKontrola je mnohem snadnější, když žijete ve strachu, víte. Můžete to vidět všude, ale temnota nevyhraje. Světlo vyhrává tuhle bitvuVůbec poprvé v historii chce většina lidí na této Zemi mír. Jsou sjednocení jako nikdy předtím, ale temnota se to stále snaží otočit ve svůj prospěch. Jsou zde síly, jež se snaží roztrhnout některé organizace, oddělit je od sebe. Některé země se od sebe vzájemně chtějí odtrhnout. To je reakce nízkého vědomí na světlo, které přichází. Dnes je to jiné, co říkáte? Kryone, jak dlouho bude trvat, než se to všechno opraví? Já nevím. Co očekáváte? Ó, mocné uvědomělé lidské bytosti, co očekáváte?

.

Jestliže vás přijde navštívit soused a začne mluvit o politice, co očekáváte, co mu na to řeknete? Přemýšlejte o těchto věcech. Protože to je to, co předvede světlo. Je těžké, velmi těžké, vymazat své staré zvyky a návyky. Uvědomili jste si, že mladí lidé tyhle návyky nemají? Všimli jste si toho? Pokud je těmto zvykům nenaučíte, oni sami je nemají. Tito lidé mají rozdílnou představu o tom, co je možné. A tak je to po celé planetě. Nejen zde. Posun je před vámi. Vyšší vědomí je vaše, jestliže si to přejete. Vše máte absolutně pod kontrolou. Slyšeli jste to? Jak rychle se to stane, to záleží na vás.

.

Tohle je zpráva od Kryona. Tohle je zpráva i od Alcázara. Protože tohle je dnešní zpráva z druhé strany závoje pro lidi na této planetě. Věci nejsou vždy takové, jaké se zdají být. Přestaňte se dívat na zprávy a hledat v nich pravdu (Kryon se směje), protože oni vám vždy dají frustraci a temnotu. Do toho investují.

Vy jste to světlo, drazí. Vy jste budoucností toho drahokamu. Nechte ho zářit. Namasté.

A tak to je.

Kryon

.

Zdroj: www.kryon.com – „Kryon channelling – SATURDAY 2 “ – MP3 – 24:50

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Jan H. (www.kryon.webnode.cz).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět