11-2019 Kryon

Cesta lásky 3

.

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Mexico City, Mexiko, 10. listopadu 2019

 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Tohle je třetí channeling ze série nazvané Cesta lásky, kterou předávám v Mexico City. Nyní to bude osobní. Budou přicházet informace, které se budou týkat osobně vás všech.

 

Stručně shrnu předchozí channelingy. První channeling představil krásu a velikost Boha. Mluvil jsem o tom, kolik z vás má jinou představu o Bohu, že má určitý způsob lidského vědomí a že je to rozzlobený, soudící Bůh, který vás týrá a trápí. Není to vůbec skvělá verze a navíc ani nedává duchovní smysl, že by Stvořitel vesmíru měl mít některou z těchto vlastností. Řekli jsme, že tohle musíte úplně pochopit, než se pustíme do druhého channelingu. A v tom druhém poselství jsem mluvil o velkoleposti vaší duše. Připomněl jsem vám, že vaše duše je částí Stvořitele. Každý člověk má ve svém nitru božství a na základě svobodné volby máte možnost je nalézt, nebo ne.

 

Nyní se dostáváme ke třetímu poselství. Číslo 3 v tibetské numerologii znamená katalyzátor. Podněcuje a urychluje energii. Je to dobré číslo pro toto poselství, protože dnes je trochu odlišné, než dřív. To je důvod, proč je Kryon tady. Přišel jsem před 30 lety z jediného důvodu – abych vám pomohl projít touto transformací. Včera a dnes se v Berlíně koná oslava, neboť k tomuto datu padla před 30 lety berlínská zeď, krátce po rozpadu Sovětského svazu. Byl to začátek doby, která nebyla předpovězena, kdy jste nakonec překročili milník 2012. A proto nyní potřebujete toto poselství.

 

Člověk, zejména stará duše, je nyní zapojen do velmi velkého plánu. Začínáte se měnit a je to krásné, protože se jedná o potvrzení proroctví vaší země (USA) – proroctví Orla a kondora,  týkající se milníku 2012. Toto proroctví říkalo, že když překročíte milník 2012, lidstvo se začne vyvíjet. Teď vám sdělím něco praktického, co byste měli vědět. Ti, kteří do vás zaseli semena, už o milníku 2012 věděli. Tyto bytosti z hvězd vás sledují věky. Můžete se zeptat: Co se musí stát, aby vzniklo rozvinuté lidské vědomí? Nebo se to prostě stane jen tak? Drazí, tady je odpověď: Máte podporu. Po celá ta léta od prosince 2012 po dnešní channeling v roce 2019 se postupně otevíraly časové kapsleuzly a nuly. Pokud jste o tom nikdy neslyšeli, povím vám, že je to systém, který byl pro vás uložen pro případ, že byste na základě své svobodné volby překročili milník roku 2012. Proto v něm končil mayský kalendář, protože to byl konec starého věku. Najednou se začínají na planetě dít věci jakoby samy od sebe. Mají však nádherný důvod, proč se dějí. Tyto časové kapsle se otevírají ve správný čas a do mřížek planety se vlévá světlo. To je metafora pro vzestupnou energii poznání, soucitu a všech těchto věcí, které jsou nyní v mřížce a které můžete vnímat. Zveme vás proto, abyste to vnímali a využívali.

 

Pojďme si o tom promluvit, o několika změnách paradigmatu a věcech, které neočekáváte. Mluvím zde ke starým duším, které tady sedí na židlích, i k těm, které to teď poslouchají (a čtou). Udělali jste zkušenosti a vaše minulé životy byly jako kurzy ve škole. Každý život vám přináší více zkušeností a moudrosti pro vaši duši. A přede mnou sedí staré duše této krásné země, Mexika, země s velkým něžným srdcem.

 

Možná jste nepochopili, že na tom nemusíte pracovat tak tvrdě, jak si myslíte. Do krystalické mřížky proudí světlo a poskytuje nástroje, které si můžete vyzvednout a použít. A to je mnohem jasnější pro staré duše, protože tyto věci vnímají. Jeden ze spouštěčů je spojen s prvními dvěma channelingy. Když plně pochopíte, kdo jste, začnete se uvolňovat. To znamená, že musíte pochopit téma sebehodnoty. Včera vás Alcazar (Alcazar je průvodce Hvězdné brány channelovaný Prageetem Harrisem – pozn. překl.) na tomto pódiu vyzýval: „Milujte sami sebe! Sledujte, co se začne dít, když budete milovat sami sebe.“ To je naprosto správné. Když si začnete uzdravovat nedostatek sebehodnoty a začnete se uvolňovat s tím, kdo jste, začne se dít něco, co se dosud nikdy nestalo. Toto speciální světlo, které proudí do mřížek, začíná protékat vaší šišinkou a začne vám poskytovat informace o vás a vašem životě.

 

Mnozí zde sedíte a ptáte se: „Co mám teď udělat? Jsem v takové situaci, mám takový problém…“ Řeknu vám něco, co je nové. Pokud dokážete sedět v klidu a míru sami se sebou, vyřešíte si své problémy ve své mysliTím se vytvoří prostor, kde můžete začít milovat sami sebeToto je spouštěč pro informace, které pak do vás začnou proudit a sdělí vám, co máte udělat dál nebo jaká jsou řešení vašich 3D problémů ve vašem životě. „Kryone, chceš tím říct, že když tady budeme jen tak sedět a milovat sami sebe, že pak dostaneme informace?“ Ano!

 

V minulosti takové paradigma neexistovalo, avšak zkoušeli jste najít řešení čtením knih, zašli jste za spirituálním lektorem nebo procházeli nějakým procesem sebezkoumání, abyste zkusili vyřešit problémy ve svém životě. Nyní však máme rozvíjející se vědomí, které začíná „vyživovat“ samo sebeRád bych, abyste očekávali intuitivní nápady. Čím více dokážete milovat sami sebe, tím více odpovědí dostanete. Ale pokud se budete točit v obavách, dramatech nebo frustracích, nic se nestaneOdpovědi se objeví, až se ztišíte – a jsou to nové odpovědi.

 

Můžete říci: „Nemám moc dobrou intuici.“ To se teď mění. Jedna věc, kterou byste pravděpodobně měli udělat, je podívat se na sebe do zrcadla a prohlásit: „Moje posvátná intuice zesiluje. Jsem na cestě lásky a miluji sebe sama.“ Toto je pro vás potvrzení, že dostanete řešení bez vnější pomoci. Vnější pomoc je dobrá věc, protože ne každý je stará duše. Někteří z vás jsou učitelé, léčitelé a channeleři, protože nyní je váš čas. Ale většina lidí na Zemi nejsou staré duše a budou potřebovat moudrost, kterou si nyní začínáte vyzvedávat díky zvětšujícímu se světlu z mřížek.

 

Nyní bych vám rád představil jeden velký posun paradigmatu, který souvisí s tím, co lidé očekávají a který je založen na všem, co jste v minulosti zažili.

 

Někteří lidé cítí, že je zapotřebí něco udělat. „Kryone, máme novou energii a nové nástroje. Vezmu si nástroj a něco udělám.“ Ostatní jsou frustrovaní a nevědí, co dělat. „Co bude dál?“ Dovolte mi vyprávět příběh – příběh majáku. Už jsem ten příběh dlouho nevyprávěl, ale teď je zapotřebí, abyste jej pochopili. Na skále stojí maják, který vyzařuje své světlo každou noc – den co den, týden po týdnu. Svým světlem nedělá nic jiného než že září. V tomto malém podobenství říká vědomí majáku: „Kdo jsem? Jsme v nové energii, a tak musím něco udělat. Ale jsem ukotven ve skále. Kdybych se jen mohl z této skály vzdálit, mohl bych něco udělat. Mohl bych jít na jiná místa a ukázat své světlo. Jsem frustrovaný, jen tu sedím ve tmě, po celá léta na stejné skále. A teď přichází nová energie a já pořád sedím na skále a svítím každou noc – a to je vše, co dělám.“

 

Nyní opustíme frustrovaný maják a trochu se vzdálíme, abychom viděli větší obraz. Tento maják noc co noc naviguje lodě, které jsou na moři nebo oceánu, do bezpečného přístavu Země. Maják zachraňuje životy tím, že hodinu za hodinou vyzařuje světlo. Majáky, rozumíte tomu podobenství? Možná spočívá vaše bytí v tom, že jako staré duše v této nové energii prostě jen tady jste a chápete, co vás učím. Lidé si vás začínají všímat, protože se jinak vypořádáváte s dramaty a frustracíNemusíte nikam chodit a nemusíte nic dělat. Být majákem v této nové energii znamená, že ukazujete světlo ostatním lidemVe skutečnosti zachraňujete životy, věděli jste o tom?

 

Toto jsou nová paradigmata. Jste skutečně připraveni přijímat to světlo, které je nově k dispozici v mřížkách? Jsou to nové nástroje, které tady máte k dispozici. To je metafora. Věci, o které jste dříve žádali, jsou nyní k dispozici. Možná se ptáte sami sebe: „Jak poznám, jaké jsou tyto nástroje?“ Vraťme se zpět k prvnímu bodu, pokud jste dávali pozor: prostřednictvím vaší šišinky bude přicházet intuice o věcech, o kterých jste možná nevěděli.

 

Ti z vás, kteří vnímají, že tu jste za určitým účelem a už jste se něco pokusili vytvořit, jste lidé činu – tvůrčí lidé. Máte potřebu něco dělat. Pak jsou majáky, které prostě jen stojí a ukazují své světlo. Každý člověk je jiný. Tohle je však určeno těm tvůrčím lidem: Kolik z vás se pokusilo udělat to, o čem jste ve svém nitru věděli, že jste sem kvůli tomu přišli? Napsat knihu, vybudovat léčitelské centrum nebo další věci, které byste chtěli udělat. Někteří z vás to zkoušeli ve staré energii a neuspěli. Nebyl na to správný čas. Jste tvůrčí lidé, ale nebyl na to ten správný čas. Ale teď, říkám vám, ten správný čas nastal.

 

Ale ještě něco jiného, co lidé dělají, je zajímavé. Pokud něco zkusí a nefunguje to, rozhodnou se„A je to, nechám to být.“ Někdo se vás zeptá: „A co ta kniha?“ – „No, nejde mi to. Zkoušel jsem to, ale nefungovalo to. Co se dá dělat.“ 

 

Předpokládáte tedy, že stačí jeden pokus! Poslouchejte mě, poslouchejte, tvůrci: Teď je ten správný čas pro věci, o nichž víte, že jste sem kvůli nim přišli - ach, teď je ten správný čas! Zasejte semena! Využijte svou intuici a zasejte semenaOčekávejte synchronicitu, která vám přijde do života, kterou jste neočekávali, ale kterou chcete. To znamená, že to, co víte, intuitivně přichází do pole, kde jsou jiní, kteří to dokážou rozpoznat a poté vám synchronně zkříží cestu. Jsou to lidé, které jste kdysi potřebovali a nikdy se neobjevili – například pro vybudování léčebného centra nebo zahájení jiného projektu.

 

Teď zas hovořím k vám, majáky. Nenechte se frustrovat, že nejste tvůrčí lidé. „Kryone, jak mám vědět, zda jsem maják nebo tvůrčí člověk?“ Vy lidé příliš přemýšlíte a příliš analyzujete. Víte velmi dobře, kdo jste. Budete to vědět.

 

Nakonec bych rád řekl něco naprosto zásadního. Staré duše, bez ohledu na to, z jaké kultury pocházíte, je čas oživit lásku Pachamamy – znovu se spojit se Zemí. Země by měla být součástí vaší meditace. Domorodí lidé uctívali Zemi. Můžete namítnout: „Pro ně to bylo snazší, protože když se ráno probudili, bylo to všechno, co měli. Tehdy neexistovalo žádné jiné rozptýlení, takže uctívali Zemi, která byla kolem nich, ovlivňovala je a dávala jim obživu.“

 

Ale to Země stále dělá. Vidíte, že Země nese ty mřížky, o nichž jsme mluvili. Gaia je tu pro vás, věděli jste to? Je tu pro vás kvůli určitým (životním) podmínkám jako je vzduch, který dýcháte a jídlo, které konzumujeteGaia má vědomí. Někteří z vás říkají, že je to Matka příroda. To je klíč – Pachamama, je to matka. Rád bych, abyste začali uctívat Zemi bez ohledu na to, kde žijete. Rád bych, abyste ve svých meditacích pochopili, že by bylo nádherné, kdybyste dělali to, co prastaří vždy dělali: zahajujte svou meditaci uctěním planety. Uvědomujete si, že žádný z vašich moderních systémů víry to nedělá? Co říkají vaše moderní spisy o planetě, co říkají o vědomí planetyTo vše bylo z toho odstraněno, úplně to chybí. A teď nastal čas, abyste to vrátili zpět. Domorodí lidé na této planetě vás toho mohou tolik naučit o tom, jak věci fungují! A součástí tohoto posunu, drahé staré duše, je návrat k tomu, co funguje. Uctívejte Gaiu!

 

 

V dalším dnešním channelingu se zaměříme na vás osobněji. Nazvu to: Vyhrát boj.

 

Ach, jste tak velkolepí a je tu pro vás tolik věcí, abyste lépe porozuměli sami sobě! A čím více o sobě budete vědět, tím snazší to pro vás bude na cestě lásky.

A tak to je.

Kryon

 

Zdroj: www.kryon.com – The Path of Love 3 – MP3 –  30:03 min.

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
zpět