11-2021 Kryon

Probuzení a uvědomění – 4

.

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Healing Wednesday, 24. listopadu 2021

.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je čtvrtý channeling ze série čtyř, kterou jsme nazvali Zvláštní atributy uvědomění. Proč by měly být zvláštní nebo divné? Nu, teď už některé z nich znáte, už jsme o nich mluvili. A možná nejsou úplně přiměřené tomu, co jste si mysleli, že vám uvědomění přinese.

 

Pro ty z vás, kteří jste neslyšeli ani se nezúčastnili těch předchozích tří channelingů, bych rád uvedl stručné shrnutí. Pod pojmem uvědomění chápeme to, že se člověk probudí do větší pravdy. Větší pravda, o které zde mluvíme, je možná velmi podobná vědomí, jež je možná v nějaké krabici a myslí si, že je úplné. Je to (jako) intelektuál, který si myslí, že dokáže přemýšlet o čemkoli, ale nedokáže. Zdá se, že je to krabice víry téměř celého lidstva, která existuje po staletí, a jsou v ní stále stejné druhy přesvědčení a názorů. Vaše technologie pokročí, budou se objevovat vynálezy a společnost se možná bude posouvat a měnit, využívat nové technologie, ale krabice vědomí zůstává stejná.

 

Když jsme přišli na tuto planetu a můj partner začal s channelingem, první věc, kterou vám řekl, bylo: „To, co očekáváte, že se stane kolem roku 2000 a roky po něm, se nestane.“ Řekli jsme vám, že třetí světová válka nebude. Dále jsme vám řekli, že to, co někteří očekávali, co bylo napsáno v bibli, že se stane něco opravdu mimořádného, vzestup nebo mnoho jiných věcí, nebude takové, jaké by mělo (podle bible)  být. Mnozí lidé se také báli roku 2000 a doby po něm. Říkali jsme vám, že by se mohlo stát něco opravdu mimořádného. Když jsme v roce 1989 začínali, stále tu ta možnost existovala, protože lidstvo může udělat, co chce, takže jste se mohli úplně zničit, to jste ale neudělali.

 

Ve skutečnosti se stal pravý opak a vy jste propluli rokem 2000, i když jste se toho všichni tak neuvěřitelně báliPak jste začali číst, co vlastně říkali prastaří o roce 2012, že přijde nějaký mimořádný posun. A všechno se to týkalo lidského vědomí. A to vše se stalo kvůli rotaci a kolébání planety a její pozice v rámci vaší galaxie. To, co by potom vaše planeta vytvořila, by byla precese rovnodenností a něco by se mělo stát s lidským vědomím. To bylo proroctví prastarých. To je shrnutí.

 

V posledních třech týdnech jsme vás však seznámili s některými zvláštními vlastnostmi, které přicházejí s uvědoměním. Tady je to, co vám chci povědět. Ta krabice vědomí, ve které jste uvízli, chcete-li to tak nazvat, právě začíná praskat. Je to podobné jako v té ztemnělé místnosti, kdy lidé najednou spatří škvírou ve dveřích světlo za nimi. Takže když něco takového uvidíte a jste stále v temné místnosti, obvykle se dostaví dvě reakcebuď se toho bojíte a spousta lidí je opravdu vystrašená, nebo se vydáte přímo k těm dveřím, abyste je otevřeli a viděli, co tam vlastně je. A ti z vás, kteří se probouzíte a ptáte se: „Co je to za světlo, které jsem nikdy předtím neviděl?“se stáváte víc vědomými. A my to nazýváme uvědomění, teď už to víte.

 

Co je tedy toto uvědomění a co je to za světlo? To je to, o čem mluvíme v Kruhu dvanácti celý rok. Drazí, co vám chci předat, je toto. Existují některé zvláštní atributy, o kterých jsme mluvili a které vám ještě předáme. Odhalíme vám ještě trochu víc, proč se dějí tak zvláštním způsobem, jaký byste nečekali.

 

Uvědomění je obvykle probuzení do duchovní pravdy a vy začnete vidět anděly a chápat to či ono – tak tohle s tím nemá vůbec nic společného, ale má to něco společného s vámi. O tomhle všem jsme už mluvili. Věci, se kterými jste spojeni, se začínají rozpojovat, pokud jste si toho všimli. To je vlastně nejlepší způsob, jak vám to můžeme vysvětlit. V prvním channelingu o prvním atributu jsme vám něco řekli, a teď vám povíme pravý opak. V tom prvním channelingu jsme vám sdělili, že začnete mít trpělivost s věcmi, s nimiž jste nikdy dřív trpělivost neměli. Teď vám řekneme opak: budete si uvědomovat věci, které vás doslova budou přivádět k šílenství, s nimiž jste předtím byli v pohodě(Kryon se směje.) Někteří z vás to začínají vidět. Kolik z vás začíná velmi zvláštně reagovat na věci, se kterými jste vždy byli v pohodě a která jste léta běžně zažívali? Jdete s rodinou na večeři a všichni si jen hodně stěžují. Vraštíte obličej nelibostí pokaždé, když slyšíte jejich stížnosti, a začínáte si uvědomovat, že něco je špatně a takhle to být nemá.

 

Toto je probuzení do vyššího vědomí, které začíná vidět, co se děje s naprogramováním lidí. Jinými slovy, vychází najevo podvědomí. Vychází najevo a ukazuje se. Najednou si to začínáte uvědomovat a vůbec vám to nesedí. Například vtipy vyprávěné na účet ostatních. Vždycky jste se jim smáli a mysleli jste si, že je to skvělé. A najednou si uvědomujete, že to vůbec není v pořádku, že to není správné. Mohou nastat i další zvláštní věci. Mění se vaše zájmy. Vše, co vás vždy tolik přitahovalo, o co jste se zajímali, vaše koníčky – to vše se mění. Někteří z vás možná hodně sportovali nebo něco jiného a najednou s tím přestávají. Ostatní, kteří u sportů zůstávají, se vás pak užasle ptají: „Co je to s tebou? Proč se najednou zajímáš o ptáky?“ (Kryon se směje.) Tohle tady někdo dnes potřeboval slyšet. A je to pravda. Je to možná kvůli určitému napojení na planetu, na zvířata. Začínáte se probouzet do odlišné myšlenky, kvůli čemu tady jsou zvířata. Drazí, toto je skutečně radikální změna toho, kým jste. Všiml si toho někdo?

 

To jsou ty věci, o kterých mluvíme jako o zvláštních, podivných atributech probuzení. A pak byste mohli říct: „Ale ty přece nemají nic společného s mou spiritualitou!“ A zde přichází odpověď: S vaší spiritualitou mají společné úplně všechno. Za chvíli vám vysvětlíme proč.

 

Co to je, co způsobuje tak neobvyklé a odlišné zážitky při probouzení, o nichž jste si nikdy nepomysleli, že se budou dít? Tady je jeden velký důvod. Někteří máte pocit, že už dlouho nepatříte do vaší kultury. Nebo co takhle: Ať jste se narodili kdekoli, hrdí na svou kulturu a znalí jí natolik, že jste se s ní ztotožnili, a najednou se někteří z vás dívají kolem sebe a začínají si uvědomovat, že už ani nemáte pocit, že do ní patříte. Ne že by existovala jiná kultura, ke které byste chtěli patřitUž se prostě necítíte příjemně, necítíte se s ní tak semknuti jako dřív. Tohle je opravdu velký atribut.

 

Tolik z vás to zažívá, že si možná opravdu začínáte myslet, že jste se zbláznili. Protože už nemilujete věci, které jste milovali předtím. A věci, které byly dříve přijatelné, jsou teď nepřijatelné. Samozřejmě, jak jsme již mnohokrát zmínili, to způsobuje spoustu problémů doma. Protože váš manžel/manželka nebo životní partner se na vás dívají a ptají se: „Kdo jsi?“ (Kryon se směje.) Někdy se jim ta změna líbí, ale někdy ne. Záleží jen na tom, jakou cestou se sami vydají, drazí. A o tom jsme už mluvili dříve.

 

Takže tady je odhalení, někteří to možná pochopíte, někteří ne. Možná si myslíte, že vám probuzení přináší především vize andělských bytostí. Možná si myslíte, že probuzení vám přinese více pravdy o Bohu, které jste nikdy předtím neviděli. Můžete si myslet, že probuzení vám odhalí věci, které víc vycentrují vaši spiritualitu, pokud to tak chcete nazvat. Ale nic z toho to není, přesto na tom něco trochu je.

 

Co kdyby vám to světlo nebo ty dveře, jakmile vyjdete z krabice, odhalily něco jiného, nebo co kdybyste začali vidět něco úplně jiného? Uvidíte rozsáhlé probuzení, které vám poskytne „větší obraz“A to je ten důvod, drazí. Vaše duše je nesmírná. Vaše duše je větší, než si uvědomujete. V Kruhu dvanácti vás tam vezmeme a řekneme vám o ní. Ale opravdu jste to očekávali? Zatímco předtím byste nikdy ani nepomysleli na svůj akášický záznam nebo všechny životy, které hrají významnou roli ve vašem současném životě. Už tomu nemůžete uniknout, protože jakmile se rozsvítí světlo, začnete je všechny tušit, vnímat - ne však matoucím způsobem, drazí, ale velkolepým způsobem. Protože si začínáte vybírat a volit určitým podvědomým způsobem skrz svou Akášu, kým jste byli, kdo možná překonal toho, o kom si myslíte, že jste teď. Začnete přijímat uzdravení ze svých minulých životů, která nyní chcete, s pomocí vědomí, s tím, v co teď věříte, že můžete vytvořit.

 

Je to škvíra světla, která vám vše ukáže. A stanete se o trochu většími Mistry, než jste teď. Mistři to věděli. Viděli to. Počítali s tím, že jsou reinkarnovanými Mistry. A teď se to všechno začíná dít vámTo je to odhalení, proč se dějí divné věci. Proč se podivujete nad tím, že už nepatříte do své kultury? Protože vaše Akáša má jinou kulturu. Možná je taková, kterou si teď nemůžete znovu vytvořit, ale je toho dost na to, abyste se rozpomenuli a zeptali sami sebe: „Patřím sem vůbec?“ A odpověď zní: „Ach, ano.“

 

To je jeden z atributů probuzení, který není divný, ale úžasný. To je to, kým jste.  To je to, co se dějeA s tímto mistrovstvím přichází jistá moudrost, uvědomění skrze tuto škvíru.

 

Požádal jsem zde svého partnera, aby dal dohromady seznam hostů, kteří budou o všech těchto věcech mluvit v tomto konkrétním programu, a vnesou trochu víc světla do toho, proč jste tady, a co se bude dít dál. Budou tady. A teď už to víte.

Já jsem Kryon, zamilovaný do lidstva.

A tak to je.

Kryon

 

Zdroj: www.kryon.com – Awakening & Awareness – Part 4 – MP3 -  min. 15:51

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

.

zpět