Novinky

03.04.2019

Čekací doba na terapie odebírání Karmické zátěže je asi 1-2 týdny. Díky za trpělivost

 

05.12.2018

Milí přátelé, už mohu z každého z Vás, pokud budete chtít, odebrat Vaší Karmickou zátěž na už jen asi 3%…, které Vám zbydou na vyčištění. Většina lidí ji má přes 90%. Jde to i pro Vaše milé, bez toho aby o tom věděli.

 

Postupně jsem mohl před rokem a něco odebrat na asi 48%, které lidem pak zůstaly  na dovyčištění, pak na 33%, pak na 22%, před měsícem pak na 12%, pak 6% a teď pod 3%. Ale určitě to půjde ještě dolu, mám další nápady, jak na to. Ty zbylá 3% procenta odstraníte nejlépe s metodou PPP (dříveRUS). Jsou to hlavně přesvědčení Vašeho rodu, různé výroky, zvyky a návyky a Vaše naučené chování od dětství do teď, které pak musíte rozeznat a změnit nebo přijmout metodou PPP. To bohužel nikdo za Vás neudělá :) Až když ty věci uvidíte, teprve pak je můžete začít měnit. Dřív je ani nevidíme, protože si myslíme, že takto vypadá náš svět, to je ta správná realita…

 

12.06.2017

ode dneška nabízím takzvaný prázdninový režim. To znamená, pokud byste se chtěli, se mnou sejít, nebo chtěli léčení nebo terapii, anebo byste chtěli nějaký vámi zvolený seminář z mých stránek i když nejsou v kalendáři akcí, nebo když pro váš nejlepší čas pro nějakou akci už v kalendáři akcí něco je, rád je pro vás změním a i udělám, nebo se domluvíme na nějakém jiném termínu.

Vám, kteří se chystáte na dovolenou,  přeji hezké a slunné prožití dovolené a krásný pohodový prožitek všeho, co chcete poznat.

 

16.03.2017

Pozoruji , že od začátku tohoto roku se zvýšil mnohonásobně počet psychicky nemocných. Hlavní část je o tom, že jim hlasy říkají, co mají dělat a není to nic pěkného. Vyzývají je k sebevraždě a aby i sáhli na jiné, nebo jiné nepěkné věci.  Je to teď velice zvláštní a „zajímavá“ doba… Ale na druhou stranu je dobré, že jim umím pomoc!

 

14.01.2017

Posunul jsem mé nové léčení na další novou úroveň, kdy odebíráme opravdu hodně naprogramovaných věcí z vás pryč, ale děláte si to odebírání sami a i si při tom uvědomujete, proč to tak máte. Já u toho jen asistuji :) . Je to taková Super PPP – musím pro to vymyslet ještě nějaký název, aby to bylo jasnější.

 

22.10.2016

Už několik týdnů mám ověřené na sobě a i praktikuji na jiných – nové léčení, které je opravdu hodně jednoduché, jakoby se to vše v této době stále více zjednodušuje. Až to jednoho dne naplní mou vizi léčení, jen přiložením ruky a vše se v tu chvíli u toho člověka srovná. Tady to tak ještě zatím není, ale mohu u těch lidí, kteří mají Karmu už pod 49% – což jsou všichni ti, kteří u mne podstupují odebírání karmické zátěže a zatím velice málo těch v běžném světě lidí… Je to rychlé odebírání programů, což je taková vyšší PPP. Lidé nemusí opakovat přijímací věty a i přesto si těch programů odeberou mnohem víc, než za několik terapií s touto metodou PPP. Ale jak už jsem psal, je to možně, až když mají karmickou zátěž pod 49%.

 

06.04.2016

Zjistil jsem, že mohu pomáhat v odebírání karmické zátěže z lidí, kterou všichni mají dostatek. Dělám to přes minimálně x Akutní léčení (u každého je to individuální a měřím, kolik jich potřebujete) nejlépe pak po prvním Akutním léčením s přechodem do dlouhodobého léčení – více zde

 

11.03.2016

od 22.března 2016 začínám 1x týdně léčebné hodinové meditace vždy v ve čtvrtek od 19:35 do 20:35 hodin  a nová další hodina od prosince 2016 v pondělí od 10:05 do 11:05 (doplněno 14.01.2017) ve studiu www.zone4you.cz. Pokud jste členy, rád vás uvidím na lekcích. Je to docela převratná novinka a myslím si i průkopnické od vedení klubu. Děkuji jim za vstřícnost a důvěru. Léčení není nikdy dost a v této době je ho obzvláště potřeba…

 

21.1.2016

měl jsem do teď 2 webové stránky a tu jednu www.shamballa1024.com ke dni 12.2.2016 ruším a doména bude přesměrována sem na tento nový web. Tak vás tu všechny vítám, i když jste přišli na starší webové stránky. Doufám, že se vám tu bude líbit. Oba weby byly identické, a ten strarý jsem nechal jen proto, že měl dobré místo ve vyhledávačích… Teď už nastal čas pro změnu, něco končí a nové začíná. Tak jako pro vás i pro mne.

 

04.10.2014

Integruji Germánskou novou medicínu do dlouhodobého a akutního léčení.

 

28.7.2014

Vyšla první Kryonova kniha v češtině, více najdete zde: www.transformace.info

 

8.01.2013

Nabízím novinku -  semináře Kvantového léčení Milostí 1-3, buď jednotlivě jako 3 samostatné semináře nebo jako kompletní víkendové semináře – všechny 3 najednou. Jste tímto srdečně vítáni a můžete se začít hlásit. Je to jednoduché a účinné léčení/přetransformování pro vás a vaše okolí.

 

7.10.2012

Pokud jste sem přišli z jiných webů, po uvedení mého úplně prvního překladu Kryona v Čechách, pak jděte do sekce Duševní jóga – Poselství Kryona. Tam najdete  všechny jeho české a slovenské překlady od roku 2007. Pokud se budete chtít porozhlédnout na mých stránkách, jste vřele vítáni a pokud se rozhodnete pro nějaký seminář, který vám určitě pomůže na cestě vaším duchovnem a sebepoznáním, rád vás osobně poznám.

 

Přes Kryona jsem se dostal ke všem mým energiím, které mám a pak i k Metatronovi, se kterým spolupracuji dodnes a přes něho jsem se zase dostal k Shamballe a teď i ke Kvantovému léčení Milostí…