Novinky

12.06.2017

ode dneška nabízím takzvaný prázdninový režim. To znamená, pokud byste se chtěli, se mnou sejít, nebo chtěli léčení nebo terapii, anebo byste chtěli nějaký vámi zvolený seminář z mých stránek i když nejsou v kalendáři akcí, nebo když pro váš nejlepší čas pro nějakou akci už v kalendáři akcí něco je, rád je pro vás změním a i udělám, nebo se domluvíme na nějakém jiném termínu.

Vám, kteří se chystáte na dovolenou,  přeji hezké a slunné prožití dovolené a krásný pohodový prožitek všeho, co chcete poznat.

 

16.03.2017

Pozoruji , že od začátku tohoto roku se zvýšil mnohonásobně počet psychicky nemocných. Hlavní část je o tom, že jim hlasy říkají, co mají dělat a není to nic pěkného. Vyzývají je k sebevraždě a aby i sáhli na jiné, nebo jiné nepěkné věci.  Je to teď velice zvláštní a „zajímavá“ doba… Ale na druhou stranu je dobré, že jim umím pomoc!

 

14.01.2017

Posunul jsem mé nové léčení na další novou úroveň, kdy odebíráme opravdu hodně naprogramovaných věcí z vás pryč, ale děláte si to odebírání sami a i si při tom uvědomujete, proč to tak máte. Já u toho jen asistuji :) . Je to taková Super PPP – musím pro to vymyslet ještě nějaký název, aby to bylo jasnější.

 

22.10.2016

Už několik týdnů mám ověřené na sobě a i praktikuji na jiných – nové léčení, které je opravdu hodně jednoduché, jakoby se to vše v této době stále více zjednodušuje. Až to jednoho dne naplní mou vizi léčení, jen přiložením ruky a vše se v tu chvíli u toho člověka srovná. Tady to tak ještě zatím není, ale mohu u těch lidí, kteří mají Karmu už pod 49% – což jsou všichni ti, kteří u mne podstupují odebírání karmické zátěže a zatím velice málo těch v běžném světě lidí… Je to rychlé odebírání programů, což je taková vyšší PPP nebo i RUŠ. Lidé nemusí opakovat přijímací věty a i přesto si těch programů odeberou mnohem víc, než za několik terapií s touto metodou PPP. Ale jak už jsem psal, je to možně, až když mají karmickou zátěž pod 49%.

 

12.05.2016

od 16 května začínám ve Fortis Training hodinu meditací. Na vás, kteří ho navštěvujete, se budu těšit vždy v pondělí a ve středu od 19 hodin.

 

06.04.2016

Zjistil jsem, že mohu pomáhat v odebírání karmické zátěže z lidí, kterou všichni mají dostatek. Dělám to přes minimálně x Akutní léčení (u každého je to individuální a měřím, kolik jich potřebujete) nejlépe pak po prvním Akutním léčením s přechodem do dlouhodobého léčení – více zde

 

11.03.2016

od 22.března 2016 začínám 1x týdně léčebné hodinové meditace vždy v ve čtvrtek od 19:35 do 20:35 hodin  a nová další hodina od prosince 2016 v pondělí od 10:05 do 11:05 (doplněno 14.01.2017) ve studiu www.zone4you.cz. Pokud jste členy, rád vás uvidím na lekcích. Je to docela převratná novinka a myslím si i průkopnické od vedení klubu. Děkuji jim za vstřícnost a důvěru. Léčení není nikdy dost a v této době je ho obzvláště potřeba…

 

21.1.2016

měl jsem do teď 2 webové stránky a tu jednu www.shamballa1024.com ke dni 12.2.2016 ruším a doména bude přesměrována sem na tento nový web. Tak vás tu všechny vítám, i když jste přišli na starší webové stránky. Doufám, že se vám tu bude líbit. Oba weby byly identické, a ten strarý jsem nechal jen proto, že měl dobré místo ve vyhledávačích… Teď už nastal čas pro změnu, něco končí a nové začíná. Tak jako pro vás i pro mne.

 

 

22.2.2015

Na začátku února mi přišel dopis od advokátů Karla Nejedlého, že nesmím používat jeho ochrannou známku Metoda RUŠ jak pro semináře, tak i pro terapii. Že prý nejsem certifikovaný v pořádání seminářů a i terapií. Metodu RUŠ jsem se naučil v roce 2007 a od té doby používám jak pro sebe, tak i pro druhé. Byl jsem až do roku 2012 na jeho stránkách jako certifikovaný terapeut Metody RUŠ, tento rok mě ale vymazal, jako i mnoho dalších, protože jsem už nesplňoval jeho nové finanční záměry. Teď už musí každý jeho „certifikovaný“ terapeut chodit každý rok na nějaký jeho opakovací seminář nebo jako asistent. I tudy se mu zaplatí jeho půjčka. Bohužel jeho vize, aby tuto metodu uměl každý člověk v České republice, se rozplynula strachem, že nepřežije a dalšími, jim podobným.

 

Od této chvíle nabízím to samé ale pod jiným názvem Metoda PPP (Přijmout, Pochopit, Propustit). Přijďte se naučit používat tuto metodu PPP, která je pro každého dostupná. Ulehčí se vám váš život, urovnají se ztahy s vašimi blízkými a budete víc v klidu a míru se sebou a i s okolím. Bude vám toho mnohem míň vadit a zlepší se vám i vaše zdraví. Tou samou metodou PPP dělám i terapie. Certifikaci po mě Bůh nevyžaduje, i když od něj vše pochází…

 

04.10.2014

Integruji Germánskou novou medicínu do dlouhodobého a akutního léčení.

 

28.7.2014

Vyšla první Kryonova kniha v češtině, více najdete zde: www.transformace.info

 

8.01.2013

Nabízím novinku -  semináře Kvantového léčení Milostí 1-3, buď jednotlivě jako 3 samostatné semináře nebo jako kompletní víkendové semináře – všechny 3 najednou. Jste tímto srdečně vítáni a můžete se začít hlásit. Je to jednoduché a účinné léčení/přetransformování pro vás a vaše okolí.

 

7.10.2012

Pokud jste sem přišli z jiných webů, po uvedení mého úplně prvního překladu Kryona v Čechách, pak jděte do sekce Duševní jóga – Poselství Kryona. Tam najdete  všechny jeho české a slovenské překlady od roku 2007. Pokud se budete chtít porozhlédnout na mých stránkách, jste vřele vítáni a pokud se rozhodnete pro nějaký seminář, který vám určitě pomůže na cestě vaším duchovnem a sebepoznáním, rád vás osobně poznám.

 

Přes Kryona jsem se dostal ke všem mým energiím, které mám a pak i k Metatronovi, se kterým spolupracuji dodnes a přes něho jsem se zase dostal k Shamballe a teď i ke Kvantovému léčení Milostí…