Novinky

03.03.2022

Kopil jsem si přístroj Biophilia Hunter Metatron NLS. Umí skoro všechno najít a i léčit. Někteří z vás znají určitě Oberon. Tak to je další podobná verze… Chtěl bych jím potvrzovat léčení, nebo ukázat, co je v těle jinak a pak přes Karmickou zátěž to vyřešit a pak porovnat…

Zatím se s tímto mnohostraným přístrojem seznamuji a testuji

 

07.11.2021

Nové články od Kryona – O rozvodech a nové vynálezy

 

31.10.2021

Jsme nyní ve velice zvláštním období, kdy se zvětšuje tlak na lidstvo od temnoty. Světlo už ale vítězí a temnota o tom moc dobře ví, proto se rozhodla zvýšit své úsilí ať to stojí, co to stojí. Moc času ale nemají, a tak stačí od nás jen vyčkat, až se sama zhroutí.

Matka Zem teď ještě víc zvyšuje přetransformování svého povrchu, což se už děje a bude nadále dít. Přijde možná jedna větší nebo více událostí do konce tohoto roku. Je ale pořád ještě čas na své čištění a odhazování všeho toho, co už je pro Vás nefunkční, všechna stará přesvědčení, neboť na Nové Zemi je nepotřebujeme. Energie, které přichází přes naše Slunce a z kosmu, jsou už několik měsíců mimořádně silné a blíží se brána 11:11 a pak hned 12.12 a slunovrat. Energie se navyšují a budou neustále vzrůstat. Nacházíme se uprostřed vzestupu vědomí lidstva a každý z nás tu máme nějaký ten účel, proč jsme se v tomto období tu narodili.

Píši Vám ale hlavně o očkování neschválenou vakcínou, kterou umím snadno vypnout a vypnul jsem už mnoho lidem tu v Brně, kde bydlím, ale i na dálku. Tlak na lidi se neustále stupňuje a pokud ne Vy, tak Vaši blízcí se třeba nechali naočkovat. Je to ale zvratné jak pro Vás, tak i pro Vaše milované. Pokud chcete obraťte se na mne, můžete to zaplatit i pro jiné.

Pokud vás něco trápí, můžete se u mne objednat na terapii metodou PPP (dříve Ruš). Je to opravdu vynikající metoda, se kterou se z toho problému rychle dostanete. Nebo se ji přijďte ke mně naučit. Nebo přijďte ke mně, nebo můžeme i na dálku, na odebírání Karmické zátěže, viz dále dole.

Dále bych chtěl upozornit ty, kteří nemají ještě dodělanou Shamballu, aby si ji někdy i po letech dodělali, zvýší se vám tím energie a určité věci z vašeho života odejdou a srovnáte se víc ke svému středu.

 

06.10.2021

měl jsem tu dalšího pána (78let) po očkování Pfizeru. Tomu magnet nereagoval. Měl velké bolesti zad a nemohl v noci vůbec spát, protože to tak v posteli bolelo, jen v sedě jakž takž. Přišel poprvé před 3 týdny, pak tu byl ještě jednou po týdnu a teď po 14 dnech potřetí. Po vypnutí vakcíny, vše postupně zmizelo, může zase normálně spát, chodit, ohýbat se a přestal být unavený. Předepsal jsem mu kapičky od paní Podhorné na posílení ledvin, jater, krvetvorby… Ukázal jsem mu nějaké cviky na zlepšení jeho kondice. Domluvili jsme se na dalším, kdyby něco potřeboval…n

Pak tu byl ještě mladý muž také po očkování 2 dávkou Pfizeru koncem července 2021. Nebyl magnetický. Jeho příznaky byly – strašně veliká únava, probouzení v noci, pocit nevyspání. Po vypnutí vakcíny obrovská úleva, může opět normálně spát a má hodně energie.

 

08.08.2021

včera jsem si mohl na mé sousedce vyzkoušel magnet na místu vpichu po Pfizeru. Na videích o očkování proti Corona viru jsou vidět lidi, jak jim na místě vpichu drží magnet. Většina lidí, kteří ke mě chodí na léčení, nechtějí očkování a tak jsem čekal na příležitost . Sousedka ji má už od května, donutila ji dcera. A magnet jí tam drží a drží už i směrem dál na hořejším rameni, asi jak to postupuje do těla. Ztěžovala si mi, že se od toho 2. očkování neustále potí, nemůže spát a má občas návaly strachu, dušnosti. 3 dny jí v místě vpichu bolelo a teď nemůže zvedat tu levou ruku. Tak jsem jí to vypnul/zneutralizoval a budu ji pozorovat.

No a dnes přišla a děkovala mi, že jí  dlouho nebylo tak dobře. Že co jsem jí to ten večer deaktivoval, mohla konečně spát a nepotila se, a že se jí prý i o mne zdálo… ale v dobrém, prý tam byli její mrtví rodiče a přišel jsem tam k nim a oni říkali, že by mně měla pohostit, že jsem velice vzácná návštěva, tak prý doma měla jen slivovici, a tak jsem dostal štamprle a pak se po tomto snu v noci ve 3 hodiny vzbudila…

 

01.06.2021

Tak jsem měl první paní na komplikace po očkování Pfizerem týden po druhé dávce, selhání ledvin, dialýza a čekání na to, jestli jí ledviny znovu nahodí… Odebrány všechny bytosti jak na ní, tak doma i v nemocnici, dále odebrány všechny její konflikty, zacyklení, koleje a další věci bez kterých to nejde a samozřejmě odebrání karmické zátěže, kterou měla na 100%. A hlavně byly vypnuty všechny nedobré věci z vakcíny. Ted už to s ní je dobré, dostane se z toho…

 

23.05.2021

Pokud máte očkování nebo pochybnosti po očkování, přečtěte si tento channeling od Lee Carroll Kryon o očkování

 

30.08.2020

pro všechny! Mnohem jednodušší je pro Vás navýšit si zdraví, když jste relativně zdraví. Pokud se zhoupnete do nějaké těžší nemoci s diagnozou od doktorů, s panikou se pak mnohem tížeji pracuje, než když Vám „nic“ není a ještě jste to tak „daleko“ nedotáhli…. Panika úplně zamlží rozum a úsudek. A pak spotřebujete mnohem víc prostředků na navrácení zdraví, než  když jste relativně zdraví, a není tu potřeba tolik toho „dělat“.

Proto doporučuji vždy prevenci, anebo, když už jste se zhoupli, Vás vyvedu odtud ven, pokud budete chtít… Vždy to záleží jen na Vás, jak se rozhodnete.

 

17.02.2020

Pokud budete chtít urychlit svůj Vzestup, pak Vám doporučuji přijít na odebírání Karmické zátěže, která Vám to umožní. Je to vlastně Milost, kterou dostanete, pokud tedy budete chtít…

Bonus je, že se u toho začnete zbavovat i Vašich různých nemocí, které máte a nevíte si s nimi rady. I tady dostáváte Milost…

 

12.06.2020

ode dneška nabízím takzvaný prázdninový režim. To znamená, pokud byste se chtěli, se mnou sejít, nebo chtěli léčení nebo terapii, anebo byste chtěli nějaký vámi zvolený seminář z mých stránek i když nejsou v kalendáři akcí, nebo když pro váš nejlepší čas pro nějakou akci už v kalendáři akcí něco je, rád je pro vás změním a i udělám, nebo se domluvíme na nějakém jiném termínu.

Vám, kteří se chystáte na dovolenou,  přeji hezké a slunné prožití dovolené a krásný pohodový prožitek všeho, co chcete poznat.

 

05.12.2018

Milí přátelé, už mohu z každého z Vás, pokud budete chtít, odebrat Vaší Karmickou zátěž na už jen asi 3%…, které Vám zbudou na vyčištění. Většina lidí ji má přes 90%. Jde to i pro Vaše milé, bez toho aby o tom věděli.

 

Postupně jsem mohl před rokem a něco odebrat na asi ještě 48%, které lidem pak zůstaly na dovyčištění, pak na 33%, pak na 22%, před měsícem pak na 12%, pak 6% a teď pod 3%. Ale určitě to půjde ještě dolu, mám další nápady, jak na to. Ty zbylá 3% procenta odstraníte nejlépe s metodou PPP (dříve RUS). Jsou to hlavně přesvědčení Vašeho rodu, různé výroky, zvyky a návyky a Vaše naučené chování od dětství do teď, které pak musíte rozeznat a změnit nebo přijmout metodou PPP. To bohužel nikdo za Vás neudělá :) Až když ty věci uvidíte, teprve pak je můžete začít měnit. Dřív je ani nevidíme, protože si myslíme, že takto vypadá náš svět, to je ta správná realita…

 

16.03.2017

Pozoruji , že od začátku tohoto roku se zvýšil mnohonásobně počet psychicky nemocných. Hlavní část je o tom, že jim hlasy říkají, co mají dělat a není to nic pěkného. Vyzývají je k sebevraždě a aby i sáhli na jiné, nebo jiné nepěkné věci.  Je to teď velice zvláštní a „zajímavá“ doba… Ale na druhou stranu je dobré, že jim umím pomoc!

 

14.01.2017

Posunul jsem mé nové léčení na další novou úroveň, kdy odebíráme opravdu hodně naprogramovaných věcí z vás pryč, ale děláte si to odebírání sami a i si při tom uvědomujete, proč to tak máte. Já u toho jen asistuji :) . Je to taková Super PPP – musím pro to vymyslet ještě nějaký název, aby to bylo jasnější.

 

22.10.2016

Už několik týdnů mám ověřené na sobě a i praktikuji na jiných – nové léčení, které je opravdu hodně jednoduché, jakoby se to vše v této době stále více zjednodušuje. Až to jednoho dne naplní mou vizi léčení, jen přiložením ruky a vše se v tu chvíli u toho člověka srovná. Tady to tak ještě zatím není, ale mohu u těch lidí, kteří mají Karmu už pod 49% – což jsou všichni ti, kteří u mne podstupují odebírání karmické zátěže a zatím velice málo těch v běžném světě lidí… Je to rychlé odebírání programů, což je taková vyšší PPP. Lidé nemusí opakovat přijímací věty a i přesto si těch programů odeberou mnohem víc, než za několik terapií s touto metodou PPP. Ale jak už jsem psal, je to možně, až když mají karmickou zátěž pod 49%.

 

06.04.2016

Zjistil jsem, že mohu pomáhat v odebírání karmické zátěže z lidí, kterou všichni mají dostatek. Dělám to přes minimálně x Akutní léčení (u každého je to individuální a měřím kineziologií, kolik jich pro odebrání potřebujete) nejlépe pak při prvním Akutním léčením s přechodem do dlouhodobého léčení – více zde

 

11.03.2016

od 22.března 2016 začínám 1x týdně léčebné hodinové meditace vždy v ve čtvrtek od 19:15 do 20:30 hodin  a nová další hodina od prosince 2016 ve středu od 11:30 do 12:45 (doplněno 14.01.2017) ve studiu www.zone4you.cz. Pokud jste členy, rád vás uvidím na lekcích. Je to docela převratná novinka a myslím si i průkopnické od vedení klubu. Děkuji jim za vstřícnost a důvěru. Léčení není nikdy dost a v této době je ho obzvláště potřeba…

 

21.1.2016

měl jsem do teď 2 webové stránky a tu jednu www.shamballa1024.com ke dni 12.2.2016 ruším a doména bude přesměrována sem na tento nový web. Tak vás tu všechny vítám, i když jste přišli na starší webové stránky. Doufám, že se vám tu bude líbit. Oba weby byly identické, a ten strarý jsem nechal jen proto, že měl dobré místo ve vyhledávačích… Teď už nastal čas pro změnu, něco končí a nové začíná. Tak jako pro vás i pro mne.

 

04.10.2014

Integruji Germánskou novou medicínu do dlouhodobého a akutního léčení.

 

28.7.2014

Vyšla první Kryonova kniha v češtině, více najdete zde: www.transformace.info

 

8.01.2013

Nabízím novinku -  semináře Kvantového léčení Milostí 1-3, buď jednotlivě jako 3 samostatné semináře nebo jako kompletní víkendové semináře – všechny 3 najednou. Jste tímto srdečně vítáni a můžete se začít hlásit. Je to jednoduché a účinné léčení/přetransformování pro vás a vaše okolí.

 

7.10.2012

Pokud jste sem přišli z jiných webů, po uvedení mého úplně prvního překladu Kryona v Čechách, pak jděte do sekce Duševní jóga – Poselství Kryona. Tam najdete  všechny jeho české a slovenské překlady od roku 2007. Pokud se budete chtít porozhlédnout na mých stránkách, jste vřele vítáni a pokud se rozhodnete pro nějaký seminář, který vám určitě pomůže na cestě vaším duchovnem a sebepoznáním, rád vás osobně poznám.

 

Přes Kryona jsem se dostal ke všem mým energiím, které mám a pak i k Metatronovi, se kterým spolupracuji dodnes a přes něho jsem se zase dostal k Shamballe a teď i ke Kvantovému léčení Milostí…