4-2015 Kryon

Osm otázek

Tento živý channeling byl přijat v Montevideo, Uruguay, 22. dubna 2015

.

Buďte pozdraveni, moji milí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Opět vím, kdo je tady a kdo naslouchá (nahrávce). Neznám budoucnost, avšak vidím potenciál těch, kteří to budou poslouchat a číst. A tak vám říkám, že jste očekáváni. Toto je lehké poselství – snadné pro nás. Uvidíme, zda bude snadné i pro vás.

 .

Dnes vám poskytneme seznam s osmi otázkami. Zodpovězte si je ve svém nitru a rychle poznáte, o co jde. Jsou to otázky, jakým způsobem postupujete do nové energie. Proč je těch otázek osm? Opět se podívejme na význam čísel. Pro nás je osmička číslicí manifestace a tvoření. Můžete si tedy pod tím interpretovat cokoli. Prostřednictvím těchto otázek uvidíte proč.

.

Staré duše, jste tady, abyste manifestovaly novou realitu pro planetu. A budete to dělat pořád – neexistuje nic, co by tvrdilo, že se to musí odehrát rychle. Nejlepší jídla jsou ta, která se musí dlouho připravovat. Následující otázky jsou tedy určeny ke zkoumání, ani ne tak kvůli tomu, jak jste na tom teď, jako spíš do budoucna. A poskytnou vám náměty k přemýšlení. Tady je první.

.

 

1. Nový způsob přežití

Mluvili jsme o přežití, o staré energii, která vás metaforicky drží v jeskyni. Z této jeskyně vycházíte jen na tak dlouho, abyste si našli potřebnou potravu nebo práci a pak se zas vracíte zpátky. Takové je přežívání ve staré energii. Dalo by se říct, že to děláte pro svou ezoterickou ochranu. Neboť v minulosti byly staré duše kvůli své víře pronásledovány, a proto jste nyní opatrné. Stará energie je jako tygr bengálský – vždy připravena na vás zaútočit. Vy jste však v roce 2012 překročili mezník a my jsme vás vyzvali, abyste vylezli z jeskyně a vyzkoušeli novou energii, ve které se tygr již nevyskytuje.

.

A zde je otázka: Jak si vedete v novém módu (režimu) přežití? Děláte stejné věci jako předtím nebo vylézáte z jeskyně? Cítíte se dostatečně svobodní, abyste hovořili o své víře s jinými lidmi – beze strachu z tygra nebo z toho, že vás někdo odsoudí, začne pronásledovat? Neboť to je myšlení staré energie. Kde dnes stojíte? Jaký zaujímáte postoj? Jste v pohodě nebo dál bojujete proti staré energii? Jen vy znáte odpověď.

.

 

2. Vyrovnanost

Lidé, kteří objevují novou energii, se stávají vyrovnanými. Vyrovnaný člověk se vždy vrací do svého středu. I když máte špatný den, dokážete se opět vrátit do svého středu? Vyrovnaný člověk je takový, v jehož přítomnosti se lidé rádi zdržují. Jak je to v tomto ohledu s vámi? Nakolik jste vyrovnaní? Je hodně starých duší, kterése necítí dobře mezi ostatními lidmi, protože se stále ještě nacházejí ve starém způsobu přežívání. Existuje však nový způsob vyrovnanosti, kdy staré duše přitahují jiné lidi. Protože nijak nehodnotí, neposuzují a lidé to vnímají. Jinými slovy: vidí vás a chtějí být s vámi. Jak si tedy stojíte v této oblasti? Kolik z vás se skrývá před ostatními? Nemyslím tím v každodenním životě, ale v ezoterickém smyslu? Kolik z vás chápe, že vyrovnaný člověk ukazuje svým postojem a chováním Boha? Bůh ve vašem nitru se poměřuje tím, jak jednáte s jinými lidmi. Nechoďte a nerozhlašujte svou ezoterickou víru, nýbrž odpovídejte těm, kteří za vámi přijdou a zeptají se vás na to. A to budou dělat, když budete vyrovnaní. Jste vyrovnaní … nebo ještě ne? Jen vy znáte odpověď.

.

 

3. Strach

Čeho se bojíte? Máte strach ze stejných věcí jako dřív nebo se váš strach trochu změnil? Vyprávějte mi o svém strachu. Obává se někdo z vás, že nedělá věci správně? A proč si vůbec takovou otázku kladete? Máte strach, že budete souzeni? Máte strach z toho, co by se mohlo stát, když něco neuděláte správně? Dovolte mi, abych vám řekl, co od vás Bůh žádá: lásku, pochopení a mír ve vašem srdci. Máte z toho strach? Moji milí, pro nás nehraje žádnou roli, jak k tomu přistupujete. Můžete stát na hlavě a třikrát se otočit kolem dokola (Kryonův humor), můžete odříkávat stovky modliteb a používat nějakou zvláštní řeč … nebo také ne. Nám na tom nezáleží. My si jen přejeme, abyste viděli Boha ve svém nitru. Ať žijete v jakékoli tradici, pro Boha to nehraje žádnou roli. Chceme jen, abyste nám podali ruku. Pracovník světla, který má strach z Boha, nemůže Zemi sloužit. Nastal čas, abyste se chopili naší ruky. Čeho se bojíte? Odpověď znáte jen vy sami.

.

 

4. Hněv

Moji milí, co vás zlobí? Co vás frustruje? Změnilo se to během posledních tří let?Vyrovnaný pracovník světla nezná žádný hněv. Znáte snad nějakého mistra, který by byl permanentně naštvaný? Ne. Říkám vám, že když naleznete Boha ve svém nitru, zmizí časem vše, co vás štve, zlobí nebo frustruje. Nakonec zůstanete klidní iv situaci, která vás dřív štvala. Jak to zvládáte teď? Jen vy sami si můžete odpovědět.

.

 

5. Bezpodmínečná láska

Dokážete nějakého jiného člověka milovat v jakékoli situaci? Dokážete brát s láskou člověka, který se s vámi hádá, nadává vám a uráží vás? Nebo z vás vysává energii? Jak jste na tom s tímto tématem? Dokážete milovat člověka, který vás pořád dráždí? To je příležitost dokonale poznat, o čem mluvím. Milí lidé, jakmile dosáhnete bodu, kdy dokážete zůstat v takových situacích zcela uvolněni, pak budete mít částečnou představu o tom, co uměli mistři. Představte si mistry této planety, co museli vydržet a jak byli pronásledováni. Všichni byli schopni dívat se na své pronásledovatele a navzdory všemu je milovat. Jak jste na tom vy? Odpověď znáte sami.

.

 

6. Ve všem vidět lásku Boha

Tento bod souvisí s předchozím. Dokážete vidět potenciál boží lásky ve všem, co se na planetě děje?Dokážete rozpoznat širší obraz ve všem, co se děje? Dokážete pozorovat neklid, nepokoje a války a přitom rozpoznávat širší obraz – energii změny na planetě na základě boží lásky? Pomalu, zvolna se tyto věci budou řešit a rozpouštět díky pozměněné energii a boží lásce. Dokážete ve svém životě rozpoznat synchronicity, které přinášejí třeba i nepříjemná témata a problémy, a vidět v nich lásku Boha? Možná řeknete: „Kryone, to je už hodně těžké.“ Můžete se však ohlédnout a spatřit zásadní témata, která jste už propustili. Můžete se podívat do své minulosti a vzdát hold synchronicitám. Pak řeknete: „Ach, kdyby nedošlo k tomu, co se stalo, pak bych nebyl tam, kde jsem.“ Teď mámpro vás výzvu. Využijte stejnou moudrost a dívejte se dopředu, nikoli zpět. Uvidíte, že události, jimiž procházíte, jsou často těmi, o které jste žádali. Dokážete vidět ve všem lásku Boha? Sami si na to odpovězte.

.

 

7. Starosti

Kvůli čemu si děláte starosti? To je velká výzva. Postupujemeod jednoduchého k obtížnějšímu. Dělat si starosti patří ve staré energii k lidské přirozenosti. Když se ve tři hodiny v noci vzbudíte a nemůžete znovu usnout, co vás napadá? Kvůli čemu si děláte starosti? Co vám říká logický synaptický rozum? Často vás ponouká, abyste si dělali starosti. Nabízí vám projekce událostí, které se nikdy nestanou. Brání vám ve spánku. Jak jste na tom? A co vaše dramata? Točí se vaše myšlenky stále dokola kolem nějaké dramatické situace a vyvolávají obavy? Je to začarovaný kruh, který sami posilujete. Jak jste na tom?

.

Moji milí, vyrovnaný pracovník světla rozumí synchronicitám a nedovolí synaptickému mozku, aby mu stál v cestě. Příště, až se zas vzbudíte ve tři hodiny nebo kdykoli jindy, a začnete si dělat starosti, byl bych rád, abyste přijali svou božskou část a odsunuli synaptický mozek stranou. Jste příliš velkolepí na to, abyste si dělali starosti. Čas, kdy jste vzhůru, využijte pro lásku k Bohu.Využijte tento čas myšlenkami na ty, jimž můžete poslat energii. Prožijte čas bdění rozjímáním o tom, jak moc vás Stvořitel miluje.

.

 

8. Milovat sám sebe

Tohle je nejtěžší bod.Kdy se naučíte milovat sami sebe? Kdy pochopíte, že tu jste za určitým záměrem a ne náhodou? Že jste byli stvořeni jako velkolepé bytosti, nikoli hříšné? Že Bůh ve vás dlí od okamžiku vašeho narození. Jste na této planetě jako staré duše a nosíte v sobě nejvyšší moudrost všech lidí. Žili jste tady už tolikrát a víte, jak to vše funguje. Stará energie, v níž jste žili, vám však brání to vidět. A proto se cítíte být nehodní.

.

Nastal čas to změnit. Vyzývám vás: Až dnes přijdete domů, podívejte se do zrcadla – ne proto, abyste v něm viděli unaveného člověka – podívejte se sobě do očí a vyslovtetato slova: „Jsem ten, který jsem. Zasloužím si tady žít a být milován Bohem. Jsem velkolepý/á.“

.

Milovat sám sebe není egoismus – milovat sám sebe je normální. Znamená to vnímat, že tu existujete z určitého důvodu, že vás Bůh zná, že stojíte zpříma a můžete být hrdí na to, že jste v této době člověkem na této planetě. Nesete světlo pro planetu. Můžete se za to milovat? Když vás můžeme milovat my – proč to nedokážete vy? To je pro pracovníka světla to nejtěžší. Nejste nikdy sami, nikdy. Bůh vás všechny miluje.

.

 

A to je to poselství. Jak se s ním vypořádáte? Jen vy sami znáte odpověď.

.

 

Budoucnost starých duší

Tak jsme si prošli seznam všech osmi otázek. O každém jednotlivém bodě jsme již v posledním roce mluvili. A zatímco tady sedíte, možná sami sobě říkáte: „Myslím, že jsem u žádné z těch otázek neuspěl.“ (Kryon se usmívá) Pokud si to myslíte, pak mi naslouchejte: Buďte vítáni na Zemi! Neboť tak se vede vám všem. Je to jen začátek vědění toho, co vám chybí. Všech osm odpovědí už existuje. Už vám patří. My nevidíme čas tak jako vy. Vidíme už hotová řešení. Známe potenciály, kde budete příští rok – a co je ještě důležitější – známe potenciály, kde budete ve vašem příštím životě. V tomto životě zaséváte semínka a příště se probudíte s moudrostí, kterou dnes zaséváte. Budete moudří už jako děti, nebudete už opakovat stejné chyby, probudíte se mnohem dřív pro ezoterické záležitosti a budete vědět, kým jste. To je budoucnost starých duší, které jsou tady a naslouchají tomuto poselství. Je velkolepé – je to změna pro planetu Zemi. Takové je dnešní poselství. Mohlo by to být ještě lepší?

.

Vskutku, až se podíváte do zrcadla, byl bych rád, abyste ve všem viděli boží lásku. Vím, kdo je dnes tady a kdo právě naslouchá. Díváte se do zrcadla a myslíte si: „Jsem už moc starý. Nelíbí se mi, co se mnou věk udělal a toužím po tom, být zas mladý.“ K tomu bych vám rád sdělil, že budete opět mladí. Připravte se na to. A nebudete dělat stejné chyby. Líbí se vám ta představa? Měla by.

.

Staré duše, já jsem Kryon a miluji vás za to, čím jste prošli, co jste udělali … a co uděláte.

 

A tak to je.

KRYON

 

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ – MP3 – Eight questions, 27:35 min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět