4-2019 Kryon

Epická cesta po Egyptě – 2. channeling

Před výstupem

.

Tento živý channeling přijal Lee Carroll u hory Sinaj, Egypt, 4. – 22. dubna 2019

 .

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Pro ty, kteří právě přišli k této nahrávce, je to druhý channeling v Egyptě. Skupina se nachází na úpatí velmi posvátné hory. Jsme v Sinajské poušti. Skupina se chystá vylézt na horu Sinaj různými způsoby, pěšky nebo na velbloudu. Jsou dvě věci, které můj partner nemá rád: chlad a lezení na horu. Chystáme se udělat obojí. Bylo rozhodnuto, že začnete s výstupem v půl druhé ráno, když je ještě tma. Skutečný důvod by mohl uniknout těm z vás, kteří tady nesedí v této skupině více než stovky lidí. Pojďme si o tom chvíli popovídat. Ve skutečnosti chcete dorazit na vrchol v okamžiku, kdy vychází slunce, protože východ slunce je vždy metaforou pro nový začátek. Je svěží, nese s sebou energii, která je pro mnoho lidí úžasná.

 

Hora Sinaj je posvátná pro mnohé systémy víry na této planetě. Protože je tak posvátná, cestu na ni absolvují statisíce lidí. Někteří na ni budou stoupat celé hodiny, někteří ji zdolají na hřbetě zvířete. Důvody jsou zcela odlišné. Kdybyste se zeptali každého jednotlivce, každý by měl jiný důvod. Od toho, že chce vidět krásné věci, až po ten, že zde se nalézá odhalení něčeho, co se tu stalo, kvůli jeho předkům, kvůli jeho kultuře, nebo proto, že má pocit, že to v něm bylo tolik let a on neví proč, a tak je tady, aby to zjistil. Jsou to různé ezoterické důvody, které můžete sepsat do celého seznamu, které jsou velkolepé a nádherné, ale vždy osobní. Hora proslula díky jednomu člověku a tomu, co udělal, co se nazývá exodus. Drazí, až dorazíme na vrchol, řeknu vám o tom muži víc. Chci vám předat nějaké informace a, ano, přepsat některé věci, jak to vždycky dělám. Ale teď chci nově určit účel této skupiny. Možná si myslíte, že důvodem je exodus a to, co se tu událo na počátku semitské kultury v celé své velkoleposti. Ano, všechny tyto věci jsou tady a ještě mnoho dalšího. Bylo to první místo, kde se Tvořivý zdroj ukázal člověku ve vaší civilizaci. To je hluboké. Někteří se budou ptát: „Zůstává tam pořád ještě ta energie?“ Drazí, krystalická mřížka to zapsala velmi jasně, a tak to můžete cítit velmi zřetelně.

 

Ale už nejde o exodus. To je historie. Když dnes budete stoupat nahoru, rád bych, abyste mysleli na něco jiného, a sice na nové začátky. Planeta je v současné době v exodu od staré energie, přímo skrze precesi rovnodenností předpovězenou předky, do nového vědomíExodus skončil v roce 2012. Nyní je začátek nového vědomí. Existuje mnoho důvodů, proč vylézt na tuto horu. Kéž jeden z nich je obnovou všeho, co je vždy ve vás, a co vás sem přivedlo, co vnímáte jako neúplné. Existuje mnoho důvodů k restartu v nové energii, jež přichází, a který se vleče kvůli starým systémům, staré energii, starým emocím a starým problémům. Výstup na horu pak může být významný. Jste na posvátném místě. Je to správný čas, abyste se zbavili starých věcí, drazí. Exodus od toho starého do počátku toho nového.

 

Kéž je tento vrchol hory vaším Kanaánem. Kéž je tento vrchol hory cestou do té energie, která vám byla tak dlouho slibována, kvůli které tu teď právě jste. Jsou zde lidé, kteří využijí tento výstup a východ slunce, aby se rozloučili s rodinou, kterou ztratili. Vím, kdo tu je. Existují lidé, kteří touto cestou projdou vědomě a metaforicky, aby mohli projít osobním restartem, aby mohli pokračovat bez žalu, který z určitého důvodu zažili. Jsou tu lidé, kteří polezou na tuto horu, protože je to povede k odpuštění sobě samým kvůli tomu, o co dřív prosili. Toto je skutečně správné místo, abyste to tu udělali. To je místo pro všechno z toho, co jsme zmínili.

 

Všichni jste zde z různých důvodů. Ale hlavní důvod je ten, ať už se stane cokoli, až se společně dostaneme na vrchol, považujme to za něco, co ukončí starý vzorec, exodus ze staré energie do něčeho, co je pro vás tak nové. Každý z vás má volbu to udělat, nebo ne. Toto je svobodná volba, která byla božským Tvůrcem dána každému jednotlivému člověku. A přichází dokonce dřív, než se společně podíváme na pyramidy, sfingu nebo chrámy. Je to dobrý způsob, jak začít dobrodružství, nemyslíte? Přemýšlejte o těchto věcech v příštích několika hodinách, a jak bude vycházet Slunce. Rád bych, abyste přemýšleli o zbytku svého života, protože může být odlišný kvůli tomu, že jste tady a kvůli tomu, co právě děláte, protože hora ví, kdo jste. Začněte výstup.

A tak to je.

KRYON

 

Zdroj: www.kryon.com – Base of Mt. Sinai – Before You Climb – MP3 – 14:19

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět