5-2016 Kryon

KRYON V BUDAPEŠTI – Den druhý

Úvodní miniposelství

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Lidská bytost je daleko velkolepější, než jste kdy pomysleli. Přeji si navázat na mého partnera – hovořil o vyvíjející se lidské bytosti. Mluvil o něčem, co se děje ve vědomí takové lidské bytosti, jejím mozku. Ještě jste si však nedali dohromady, co se děje z biologického hlediska. Řekli jsme vám, že uvnitř vaší DNA je plán posvátnosti. “Kryone, je možné vést rozhovor s vlastním tělem?” Samozřejmě! Děláte to celou dobu. Kdykoli praktikujete kineziologii, kterou někteří nazývají svalovým testem, ptáte se těla na to, co nevíte. Pokud to děláte velmi aktivně, uvědomíte si, že existuje část těla, která je “chytřejší” než vy. Co kdybyste si mohli pohovořit s tou posvátnou částí (těla)? Co kdybyste se jí mohli zeptat: “Co se právě teď děje?” Řeknu vám to – je to v DNA! Kdybyste do toho mohli promítnout určitý pocit (postoj), bylo by to “vzrušení”. Celé tělo je připraveno na další posun! A drazí, drahé staré duše, je pro to důvod. Protože vaše Akášické záznamy jsou hlubší, než si myslíte. Co si opravdu myslíte, že v nich je? Můžete říct: “Všechny moje předchozí životy, Kryone!” To je správně. Co dál? A vy byste řekli: “To je opravdu vše, co tam je.” (pousmání Kryona) Opravdu? A co třeba, když zrovna nejste na Zemi? Můžete mít planetární Akášu? Myslíte si, že DNA může nést tak mnoho informací? A co třeba galaktická Akáša? Co když je někde uvnitř vás vzpomínka na každý život, jakéhokoli druhu, který jste kdy žili? A co planety, o nichž jsme vám říkali, že se “probudily” před vámi? Přesně jako se to nyní děje zde. Jestli je to pravda, je to opravdu hodně informací, které musíte roztřídit, že?

 

Rád bych položil otázku těm, co “čtou” minulé životy (regresní terapeuti). Jaké jsou to životy, které mohou lidskou bytost “postrčit”, a lidé si z nich pamatují všechny reakce? A tito regresní terapeuti by řekli: “Jsou to ty, v nichž bylo nejvíce emocí nebo dramatu.” Možná jste se utopili před 18ti životy, a nyní si to znovu přinášíte jako strach. A co to vzít obráceně? Co třeba něco velmi hlubokého a vzrušujícího? Víte, co je zajímavé? Jak se ženy cítí ohledně plození vlastních dětí. Myslíte si, že je to jenom chemie, která vás vede k tomu mít dítě. (Kryon se směje?) Nebo by to mohlo být něco více? Co třeba neuvěřitelná radost?! Každá matka, která dala život, to zná! Bolestivé? Ano! Ale na tohle nemyslíte, když je čas mít další! Je to radost!Co když to přichází z Akáši? Neuvěřitelný soucit, radost a láska dítěte. Není nic, co by se tomu podobalo. Drazí, není to chemie! Je to Akáša! Proč jsou ženy, které jednoduše nechtějí mít děti? Nemají vůbec žádné pocity, které by je vedly k tomu, aby měly dítě. Protože, ať už je to z jakéhokoliv důvodu, Akáša říká: “Tentokrát ne.” Není to chemická záležitost.

.

Co dál by mohlo být v Akáši? Je to nejradostnější věc, jakou si umíte představit. Ta nejkrásnější událost, která se kdy stala. A já se vám chystám říci, co to je. Staré duše, je to vaše planetární Akáša. Věci, které vás postrčí, abyste si pamatovali, jak vás ovlivnily. A nemá to nic do činění s časem či věkem. Je to událost, která se u vás objevuje právě teď.Začátek rozpomínání, staré duše, kdy jste byly naposledy na planetě, která se vyvíjela – a na to, co to znamená být na planetě bez válek, kdy soucit začíná měnit dokonce i každodenní myšlení. Nezáleží na tom, za kolik generací. Je jedno, jak čas plyne. Staré duše jsou zde úplně pokaždé.

.

Všechno to uvidíte. Dva kroky vpřed, jeden zpátky. Není to jednoduché. “Budou nějaké nezdary?” Samozřejmě! “Nastanou časy, kdy budeme zpochybňovat tuhle pravdu?” Ano! Ale časem uvidíte, o čem tady diskutujeme a hovoříme, tu radost ze zrození dítěte nového vědomí. Když se podíváte dnes do očí dítěte, uvidíte to. Nedělá si starosti s věcmi, jako vy, když jste se narodili. To je to, co vám chci říci. Akášické rozpomínání. Planetární posunTy leží v DNA každé staré duše zde, protože už jste to dříve dokázali. Jak si myslíte, že je vaše duše opravdu stará? Přemýšlejte, jak moudrá může být. A jak moudří budete příště (v další inkarnaci). Dokonce už jako dítě můžete vědět to, co víte teď, hned jak budete dost staří na to, abyste hledali Boha. A najdete Tvořivý Zdroj uvnitř sebe, přesně tam, kde vždy byl. A budete žít svůj život jinak, než žijete nyní.

.

Je to krásná představa, viďte? Někteří odsud odejdou a řeknou: “No, nejsem si úplně jistý.” Nebudete kvůli tomu posuzováni. Jen takové malé chichotání Kryona. Jen počkejte. Já mám čas (pousmání). Uvidíte. (smích)

.

A tak to je.

KRYON

 

Poselství tří
Alcazar, Moudrost posvátného ženství, Kryon

alt

 

Alcazar / Prageet Harris

Drazí, znova se k vám přidáváme. Znovu vás zveme, abyste zavřeli oči. Požádejte, aby se energie v místnosti zesílila. Vnímejte ji a žádejte o víc. Před několika okamžiky jsme vám řekli, že už JSTE tvůrci. Tvoříte si svou realitu každým momentem. A v této době si tvořte věci, které preferujete, ne ty, které chcete zkusit. Jak to můžete změnit? Navrhujeme dvě možnosti. Něco, co si můžete vyzkoušet. Něco jednoduchého a snadného. Vyžaduje to jen váš záměr a pozornost. Často si snižujete vibrace svým posuzováním.Je čas posuzování odhodit. Když soudíte ostatní, vaše vlastní vibrace klesá. Stěžování si, pomlouvání snižuje vaši vibraci. Takže, když se sami přistihnete při posuzování, negativitě, zachyťte to. Najděte něco krásného na té osobě či okamžiku a soustřeďte se na zvýšení své vibrace s pomocí vděčnosti.

.

Ještě horší je sebesouzení, protože když často soudíte sami sebe, jedno posuzování vede k dalšímu, a dalšímu, a vaše frekvence / vibrace klesá a vy se cítíte hůře a hůře.Když se přistihnete, že soudíte sami sebe, zachyťte to a najděte něco krásného, za co se můžete ocenit. Už tím, že se přistihnete při tom, že sami sebe soudíte, stáváte se více vědomými, protože jste si toho všimli. Oslavujte své uvědomění. Tímto způsobem vaše vibrace tolik neklesnou. Když jsou vaše vibrace vyšší, jste efektivnější ve své kreativitě. Takže to je jedna věc.

.

A nyní můžete zkusit něco jiného. Je to věta / fráze, kterou jsme již předali mnohým po celém světě. Podporuje vás to ve vědomém myšlení, ve vědomém tvoření. Je to velmi jednoduchá fráze, která zní: “DěkujiPřines mi víc. Pojďme si to vysvětlit. Když se stane něco krásného ve vašem životě, okamžitě vyslovte do veškerého bytí: Děkuji, přines mi víc takových zkušeností!” Cokoli se vám děje, při čem se cítíte dobře. Takže když máte úžasnou meditaci, řeknete: “Děkuji. Přines mi víc takových meditací.” Když se přistihnete, jak si vychutnáváte skvělé jídlo… Děkuji, přines mi víc chutných jídel. Když k vám přicházejí peníze… Děkuji, přines mi víc takových proudů peněz. Když se ocitnete v momentu uvědomění… Děkuji, přines mi víc uvědomění.” Milující objetí od přítele… Děkuji, přines mi hlubší propojení s mými přáteli” Tímto způsobem jste vědomě do Vesmíru vyjádřili, jak chcete žít. Nádherný západ slunce… Děkuji, přines mi víc požitků z přírody. Účast na takovém úžasném shromáždění probouzejících se lidí… Děkuji, přines mi víc.” Je čas se posunout. Je čas se posunout z pozice oběti k vědomému tvůrci. Vy jste zodpovědní za svůj život. Žádejte ho. Drazí, milujeme vás a žehnáme vám. Ctíme vás. A velmi brzy k vám budeme znovu hovořit.

——————-

.

Moudrost posvátného ženství / Peggy Phoenix Dubro

Já jsem moudrost posvátného ženství, jež má v úctě moudrost posvátné mužství. Hovoříme k vám v těchto časech změn, abychom vám připomněli jednotu, která je nyní vaše. S velkou vděčností, drahý Alcazare. Vskutku. Čím méně soudíte sebe a ostatní, tím více vidíte a víte. Nastal čas, abyste si nárokovali nové úrovně svobody uvnitř vás. Světlo vaší bytosti je jasné a silné a připravené ještě více zářit.Transformace je splynutí toho, co znáte jako mužskou a ženskou stránku uvnitř vás. A to je vaše. Za to vše, co děláte, za všechnu tu práci, všechno to uvědomění, když se nikdo nedívá. Ó, bylo to vidět a vy jste byli slyšet! V tento moment je zde pro vás možnost propustit stará omezení, která vám už více neslouží, protože pokračujete k volbě více vyjádřit to, kým jste. A energii “posvátnosti” a celistvosti, kde dříve byla energetická omezení, s nimiž jste souhlasili ještě dříve, než jste se inkarnovali.

.

Žádáme vás, abyste nadechovali vzduch přímo pod vaši hrudní kost.A dýchali v rytmu “dávání života” (zrození). Jste připravení? (dýchá v rytmu a stejně pak všichni v sále)Jemnost, mírnost mohou být velmi silné, víte to? Je to cesta vědomí posvátného ženství. Prociťte úlevu, jak vaše korunní čakra reaguje. Opravdu jste tvůrci. Úcta jednoho k druhému značí, že jste spolutvůrci.Nejdřív praktikujte přinášení všech svých aspektů do sjednocení s tím, kdo jstePovzbuzujeme vás, abyste praktikovali, co to znamená být v „teď“, coby multidimenzionální bytost.Existují pro vás příležitosti v roce 2017. V tento moment vás žádáme o “projektování”, abyste vytvořili svůj potenciál v “teď” z toho, co nazýváte budoucnost. Takže až opustíte toto místo, a budete rozjímat a integrovat vše, co zde bylo, a budete volit, kam budete směrovat svůj nejdrahocennější zdroj, svou osobní energii, a spolutvořit svou realitu volby – s větší svobodou, jasností a soustředěním –je to vaše! Dech daru života, prosím. Pro jistotu seďte na židli a vejděte do silného sjednocení s tím, kdo jste. Energie “propuštění” je s vámi. Zrození skrze svobodu, vědomí spolutvoření (opět dýchá v „porodním“ rytmu a na konci velké úlevné, slavné hmmmm). Vnímejte sebe, svou přítomnost na planetě. Přišli jste, abyste se inkarnovali – a to je to, co nyní děláte. Požehnaní v jednotě. Žití s přijetím toho, co je, takže můžete lépe vidět, co může přijít. Vaše drahocenná přítomnost je ctěná. A jste slyšeni. Nekonečnost nyní říká: “Poslouchejte.” Je to energie bezpodmínečné, nekonečné lásky. A já vás zdravím jako moudrost posvátného ženství, jež má v úctě moudrost posvátného mužství. Boží požehnání. Ze srdce do srdce. Až do příště… (Výdech.)

——————-

.

Kryon / Lee Carroll

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Rád bych vám dal odlišný pohled na to, co se zde děje. Když prozkoumáte to, co si myslíte, že se zde děje, je to lineární. Tři channelingy, tři entity. A pokud je to tak, váš pohled nemůže být víc nesprávný. Rád bych hovořil o druhé straně závoje. Odtud tyto hlasy, instrukce a vědomí přichází. Nejsou ode mě oddělení. Já nejsem oddělený od nich. Na druhé straně závoje pro vás není žádná jednotlivost či linearita, jakou byste si mohli představit. Všechno tohle je pro vás těžké si představit. Když jste na druhé straně závoje, je to jako “polévka” energií, kde je vše jistým způsobem spojeno dohromady. Kdybyste to mohli prozkoumat na kvantové úrovni, viděli byste všechno propojené se vším. Tohle není poselství tří entit. Můžete říci: “Kryone, ale zní to tak, protože tu jsou tři hlasy, a možná i tři sady instrukcí.”Vše to bylo předáno skrze tři lidské bytosti z jednoho zdroje.Slyšíte “skupinu”, která představuje Tvořivý Zdroj. A ten je i uvnitř VÁS.

.

Kryone, řekni nám více o druhé straně závoje. Tato žádost přichází od někoho zde, právě teď. Užíváte si ty informace, které se dozvídáte, že? Protože část vás si je pamatuje. Pamatujete si je všechny. Ale neumíte je opravdu specifikovat či pojmenovat. “Existuje na druhé straně závoje hudba?” Co si myslíte? Co si opravdu myslíte? Slyšíte “Maestra” (myslí tím Roberta Coxona, který během poselství hraje na klávesy, a kterému se i kvůli “channelování” hudby říká Maestro). On to slyší a hraje to. Některá jeho hudba vás bere na to místo a vy to víte. Říkáte si: “Co je na té hudbě zvláštního, co mě ztišuje, připomíná mi lásku?” Na druhé straně závoje je hudba, která zní neustále. Je to jako “předivo” vesmíru. Už jsem vám o tom dříve říkal. Můj partner ustupuje stranou a jeho určitá část to slyší. Říká mi o tom. Říká: “Co je toTohle si pamatuji. Co je to?” Je to hudba, kterou vždy slyšíte, když nejste zde (na Zemi). Až na to, že nástroji jsou světlo a fyzika. Není slyšitelná ušima. Je to druh hudby s vibrací, která s vámi vlastně spolupracuje. Vaše duše tuto hudbu zná.

.

Kryone, je na druhé straně závoje tanec?” (Smích.) Děláte si legraci? Děláte si legraci? (Smích.) To je to, co děláte! “Tančíte” ve světle, v hudbě, vaše jména jsou zpívána hudbou ve světle. Spolupracujete na fyzice stvoření všech věcí. Dvě duše tančící společně. Děláte si legraci? To je vše, co děláte. Rodina, která představuje tančící duše na druhé straně závoje. Drazí, proto se ti přede mnou tolik usmívají! (Smích.) Je to radostné rozpomínání na všechny tyto věci. Cítíte to? Opravdu tomu rozumíte? A nyní, můžete to přivést k sobě na židli? Můžete tančit s Duchem, když jste na Zemi? Tohle je pozvání. “Přines mi víc.” (Smích.)

.

Pro teď to stačí. A tak to je.

KRYON

Hlavní poselství

                                       alt

 

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Vskutku, už nastal konec dne. Mohou být tací, kteří řeknou, že plynutí energie po setkání ustane. Už jsme to říkali dříve, neustane. Je kvantová. Znamená to, že je multidimenzionální, je nadčasová. To, co jste mohli pocítit v tento den, bude s vámi pokračovat, když to dovolíte. O této záležitosti jsme vám předali celé poselství minulý týden (poselství z Amsterodamu v Holandsku). Ale to není to, o čem bych chtěl hovořit.

.

Drazí, kultury lidských bytostí jsou velmi rozdílné. Pokud jste někdy cestovali, víte to. Jsou tak různorodé, že nikdy nevíte, co můžete očekávat. Jídlo bude odlišné, podle tradic, stejně tak i oblečení. Někteří dokonce jezdí na druhé straně silnice (pousmání). Všichni jste rozdílní. A jak rostete, a jak zažíváte vaši “historii”, utváří to váš způsob myšlení. Předal jsem vám poselství v únoru letošního roku. Předal jsem vám seznam pěti kroků, které mohou u jednotlivců nastat. Nebyl to seznam, my nedáváme seznamy. Byl to koncept toho, co bude následovat. Rád bych to udělal znovu, ale jiným způsobem. Protože tamten byl předán jiné kultuře. Ne této. Věděli jste, že jsou mezi vámi veliké rozdíly dokonce i z ezoterického pohledu? To, co vám bylo řečeno, je před Bohem vhodné. Pro jinou kulturu to může být úplné jiné. Nebude to nyní trvat zase tak dlouho, kdy k vám chci v tomto městě opět hovořit. A předat vám určité koncepty. Koncepty týkající se otázek, které mohou být pokládány.

.

Kryone, já jsem stará duše. Co mohu udělat, abych lépe “spolupracoval” s posunem? Jak se budu cítit? Co se mi stane? Řekni mi, co potřebuji vědět.” A odpověď je pro vás odlišná, kvůli způsobu, jak jste byli vyučováni a trénováni. Historie, která je obsažena ve vaší Akáše, je odlišná od ostatních. Co vám bylo řečeno, abyste příště očekávali, se také liší od ostatních. Takže první koncept vždy zůstane stejný bez ohledu na to, co nastane. Musíte věřit, že posun je skutečný. V jazyce mého partnera je pro to výraz “cognize = poznat / uvědomovat si”. Takže když něco převezmete (získáte) a dostatečně si to osvojíte, stane se to vaší realitou. Věříte v magnetismus? V neviditelnou sílu mezi dvěma magnety? Věříte v ní? A odpověď je: “Samozřejmě! Je to fyzika!” Někdy magnety drží tak pevně u sebe, že je dokonce nedokážete od sebe oddělit. Drazí, tato síla byla a JE neviditelná. Ale uvědomujete si ji a věříte v ní a přijímáte ji uvnitř sebe. Vnímali jste ji v uspořádání, které je malé. Dokonce i když je úplně neviditelná, je vaší realitou.

.

Jaký je váš pocit ohledně posunu, precese rovnodennosti, Mayského kalendáře, proroctví původních obyvatel (domorodců) této planety? Někteří řeknou: “Je skvělé o tom přemýšlet, ale není to pro mě! Kryone, můžeš mi dát důkaz, jaký chceš, ale nemyslím, že je to pro mě skutečné.” Jestli jste to vy, už dál neposlouchejte. Protože všechny atributy, o kterých budeme hovořit a které představují posun, se u vás neuskuteční. Není zde žádná negativita, žádné odsuzování. Drahý, je to svobodná volba zůstat stejný! Rozumíte tomu? Láska Boha je bezpodmínečná. Když odsud odejdete jako nevěřící, Tvořivý Zdroj půjde s vámi. Můžeme čekat celý život, až do vašeho posledního dechu, čekajíc na to, že připustíte, že Bůh je uvnitř, a vy to přesto nikdy, nikdy nemusíte připustit. A jestli jste to vy, i tak budete mít stejnou oslavu na druhé straně závoje, jako mají staré duše (smích). Drazí, není to o tom, zda děláte věci správně či špatně, ve světle či v temnotě. Vaše duše je nadmíru milována. Ale je zde mnoho z vás, kteří to cítí ve svém městě, ve své zemi. Někteří z vás cítí věk vaší země, portály, které jsou zde. Cítili jste je po staletí. Jste jiná kultura. Ale když kráčíte posunem, budete muset v posun věřit. Budete jej muset přijmout uvnitř sebe a říci: “Ano, toto je způsob, jak to funguje.” Bez ohledu na to, k jaké kultuře nyní hovořím, toto je první krok.

.

A nyní, pro vás, je tu další krok. Číslo dvě. Drazí, budete sami sobě muset dát svolení ke změně. A to je obtížné. Protože jsou zde ti, kterým věříte a které milujete, kteří vám říkají, že tohle není to, co byste měli dělat. Jsou to ti, které ctíte a respektujete, dokonce i když už tu možná ani nejsou (už zemřeli), kteří vám říkali, že tyto změny nepředstavují způsob, jak to funguje. Jste i tak připraveni se změnit? Rád bych něco řekl. Jestliže tito lidé už nejsou zde, možná jsou to ti, co vás vychovali v určitém systému víry, který se snažíte ospravedlnit vůči tomu, co vidíte zde. Možná cítíte porušení důvěry, kterou vůči nim cítíte, kvůli posunu. A tady je to, co vám chci říci. Oni jsou tady! A teď zde sedí a říkají: Nyní známe pravdu. Jsme na druhé straně závoje, dělali jsme to nejlepší, co jsme mohli, když jsme byli na Zemi, ale nyní víme o posunu. Možná jejich hlasy slyšíte. Nebo dokonce cítíte jejich přítomnost, když říkají: “Je to v pořádku! Je to v pořádku. Ve staré energii jsme tě učili to nejlepší, co jsme znali. O posunu jsme nic nevěděli. Neměli jsme ani tušení, že Země bude takto zvyšovat své vědomí.”Můžete dát sami sobě svolení k posunu?I přes to všechno, co vám kdy bylo řečeno? Budete muset přes toto projítBudete muset dát záměr k posunu. A vědět, že je to vhodné a moudré a dokonalé.

.

Číslo tři. Rád bych, abyste použili svou představivost. Protože nyní začínáte pracovat sami se sebou. Rád bych, abyste si vizualizovali sami sebe, jak otevíráte dveře spirituality vaší duše. Opatrně, pomalu, nechávajíce světlo vejít dovnitř. A jak pomalu kráčíte ke dveřím, uvědomujete si, že je to “znovuzrození” a víte ještě předtím, než těmi dveřmi projdete, že dveře jsou vaše. A když už jste na druhé straně, dveře zmizí. Už se nemůžete vrátit zpátky.Ty dveře nejsou dveřmi Boha, jsou to VAŠE dveře. Vytvořili jste je a dovolili si jimi projít. Jsou to dveře, které má úplně každá lidská bytost. Dveře svobodné volby poznat Boha, znát Boha, ne jej uctívat, ne pro něj trpět, ne stát uvnitř skupiny a být zvědav, kde Bůh je! Znát Stvořitele uvnitř vás, vztah, který je osobní, protože je součástí Tvořivého Zdroje. Není to vaše duše a Bůh! Bůh je stvořený z duší (smích)!

.

Jste na to připraveni? Můžete to udělat v rámci své představivosti? “Kryone, to zní děsivě, že se nebudu moc vrátit zpátky. Když to udělám, co se stane? Opravdu, co se stane? Když ztratím své přátele, svou rodinu. To je to, co se stane? Kryone, pocházím z kultury, kde je rodina velice, velice důležitá. Nemohu projít dveřmi s vědomím, že je mohu ztratit.” Ó, drazí, jenom tomu nerozumíte, víte? Dovolte mi se vás zeptat. Jestliže se najednou stanete krásnou soucitnou osobou, je mnohem snazší s vámi vyjít a mnohem víc se smějete, myslíte si byť jen na okamžik, že vás kvůli tomu vaše rodina vyžene? Víte, v čem je to tajemství? Nic jim neříkejte! Pouze BUĎTE. Nechte mistrovství, které máte uvnitř sebe, aby se samo začalo projevovat laskavostí a soucitem. To je číslo čtyři. To je to, co se stane.

.

Před mnoha lety inženýr jménem Lee seděl na židli. Rozpoznal realitu Boha uvnitř. A abychom se dostali do jeho mysli, jeho přítomnosti, vše co jsme dělali je, že jsme jej milovali. Ptal se, co se stane. A cítil největší mír, jaký kdy v životě pocítil. Jeho obavy z jeho života zmizely. Ó ano, určité situace zde byly neustále, ale strach a obavy zmizeli. Začal cítit intuitivní soucit, který změnil jeho život. A pravá přátelství, která měl, zesílilaZtratil jen ty, kteří neměli rádi takto soucitnou osobu. Drazí, nemůžete ztratit svou rodinu, když se stanete lepším člověkem! Když jim řeknete, že jste změnili náboženství, pak možná ano. Toto není evangelistické (pozn. překl.: nic nekážete). Toto není nové náboženství. Toto je akceptování pravdy o Bohu uvnitř a začátek vnitřního léčení. Faktor radosti, který můžete cítit a ostatní jej mohou vidět. Vystoupení ze strachu a dramatu. Drazí, v této kultuře je to velmi atraktivní. Vyhlížejte více přátel. Nemusí vědět o knize, kterou čtete. Ale když se vás zeptají, co způsobilo tu změnu ve vás, můžete jim jednoduše říci, že jste objevili, že Bůh je větší, než vám bylo řečeno. A oni tomu budou věřit, protože to uvidí!

.

Číslo pět. Co se opravdu po tom všem stane? Jaký bude dlouhodobý výsledek? Říká se tomu rovnováha. Delší život. Jak moc se usmíváte? Sedíte zde po celou dobu s kyselým výrazem nebo je to pouze nyní? Hovořím teď k někomu z vás? Bojíte se usmívat? Možná si to volíte, protože si myslíte, že je to slabost ve vás, když máte z Boha uvnitř radost? Co dokážete opravdu ocenit, když se podíváte do zrcadla? Mohou lidé ve vás vidět záři Boha?Nemusíte dělat vůbec nic. Nemusíte psát knihy, nebo být léčitelem nebo psychologem, žádnou z těchto věcí. Jen se pohybujte po planetě s vlastním světlemPlaneta se mění, protože jste tady! To je dlouhodobý výsledek! Měníte sami sebe, to mění ostatní kolem vás a to pak mění planetu. Může to být jasnější, drazí? Čeho se tolik bojíte? Bojíte se, že to neuděláte dobře? Uvědomujete si, že se Bůh na vás dívá s tím, že není žádné správně či špatně? Můžete to zkoušet, kolikrát si přejete, a padat a padat. V očích Boha jste vždy vzácní a drahocenní, vždy. Řekl vám někdo něco jiného?

.

Řekli vám, že je pouze rozhněvaný Bůh, který je nefunkční, soudí vás a posílá vás na nějaké místo? Věříte, že Tvůrce vesmíru a vaše duše fungují tímto způsobem? Řekl jsem to snad stokrát… neudělali byste to svým dětem a ani Bůh vám nic takového neudělá. Kolik je z toho mytologie a kolik pravda? Každý Mistr, který kdy chodil po této planetě, hovořil k Bohu uvnitř sebe! Co vy na to? Toto jsou atributy, o kterých jsem chtěl hovořit. Je to jiné, než jak jsme o tom hovořili v únoru 2016. Protože je to pro vás. A proto tomu lépe rozumíte. Toto není jenom zpráva od Kryona. Každý z řečníků na pódiu, na které se díváte, má pro vás takovou zprávu. (Při channelingu byli na pódiu přítomni všichni, kteří na semináři vystupovali.) Každý channeler na pódiu vám předá takovou zprávu.Můžete ji slyšet v hudbě “Maestra”, můžete ji vidět ve vědě doktora (Dr. Todda Ovokaityse),můžete jí cítit v záměru té, která napsala knihu z informací channelera (nejspíše myslí Moniku Muranyi, která z informací Kryona a Leeho již napsala 3 knihy). Vede je to kupředu v lásce Ducha. Není to pouze o jednom z nás. Jsme to my všichni.

.

A tak to je, že v tento den říkáme sbohem. Ale v jazyce multidimenzionality pro to není žádné slovo. Viděli jste včera i dnes “světelný jazyk”? Je zde na pódiu jeden člověk, kdo jej zapisuje, cítí jej a channeluje (myslí tím jazyk Plejáďanů včetně světelných kódů, které kreslí Robertova partnerka Lilly Wong). Víte, co tento jazyk říká? (Smích Kryona.) Že jste Bohem milováni. Jednoduché.

.

A tak to je.

KRYON

.

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ MP3 – Kryon in Budapest – Sunday, 13:34 a 28:38 a 27:17 min. min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Renata Z. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět