5-2020 Kryon

Tvoření obrazu života 2 – Zdraví

.

Tento živý Kryonův channeling byl přijat a vysílán Leem Carrollem v Los Angeles, Kalifornie, 30. května 2020

.

Zdravím vás, drazí. Já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je druhý ze série čtyř channelingů nazvané Life imaging – Tvoření obrazu života. Už dřív jsem mluvil o tom, že Duch není schovaný v šatní skříni, neskrývá se někde na nějakém místě. To, čemu říkáte ve svém životě Tvořivý zdroj, ví, čím procházíte, ví, co se děje. A v tom jsme partneři v energii a ve všem, co nám dovolujete s vámi sdílet, ve všem, na čem nám dovolujete se podílet. Je mnoho lidí, kteří jsou doslova na kolenou a říkají: „Už nemůžu, nevím, co mám udělat dál.“ Ztrácejí rovnováhu a tak prohlásí: „Drahý Duchu, vezmi mě za ruku a s pomocí synchronicity a vědomého tvoření mi ukaž prostřednictvím mé intuice, co bude dál a co mám udělat.“ Nedojde k tomu okamžitě, nespadne to hned z nebe. Objeví se to v průběhu času, jak se budete posouvat od starého paradigmatu k novému.

 

Mluvím k mnoha lidem tady, kteří budou během několika příštích měsíců opakovaně objevovat, co se bude dít dál v jejich životě. Tolik lidí prochází tolika změnami. Změny, které požadujete od své vlády právě teď. Změny, které budete žádat pro sebe, pro svou rodinu. Změna, kterou budete vyžadovat ze všeho nejvíc, nakonec ovlivní vaše vztahy s těmi, kdo stojí za vámi, vedle vás a před vámi, kteří vás povzbuzují a říkají: „Přijmi naši pomoc. Dovol nám, abychom ti pomohli, dovol nám tu (s tebou) být.“ Jak vidíte, je to záležitost svobodné volby, není to žádná intervenceJe to krása vědomí člověka, který se najednou rozhodne úplně přehodnotit to, co si myslel, že ví, a přetvořit do něčeho mnohem elegantnějšího, mnohem většího. Nijak to neumenšuje to, drazí, co jste se dosud naučili, jen to mnohem více rozšíří.

 

Tolik z vás už od svého raného věku slýchalo o nádherné lásce Boha, Stvořitele. Ať už jej nazvete jakkoli, třeba Duch, Původní zdroj, je to milující Zdroj, soucitný a milující Zdroj. Většina lidí na této planetě v něj věří a má o něm určité znalosti. Co jste kolem něj vystavěli, drazí, je příběh pro děti. Různá učení vám vyprávějí o Boží lásce a pak vám na další stránce sdělí, že „design“ vašeho života pochází od dysfunkční bytosti, která pak bude trápit své děti. Ne teď, ale později, navěky, na místě, které neexistuje, které jste si vymysleli a nazvali peklem. Dává to vůbec nějaký smysl, že Tvořivý zdroj, tento milující Zdroj, který vás miluje tak nesmírně, že si to neumíte ani představit, by vám někdy udělal něco takového? A odpověď zní: Ne, je to jen příběh pro děti. Přetvoření obrazu života znamená opustit tuto dětskou báchorku.

 

V předchozím channelingu jsme vám vyprávěli o jakémsi stole, kolem kterého všichni sedíte. Je to metafora života. A ten stůl, kolem kterého sedíte, v sobě obsahuje vaši kulturu, vaše rodiče, to, co vám říkali, vaši práci, vaše vztahy, všechny další věci, z nichž si určitým způsobem skládáte svůj obraz života. Ale tento obraz na základní úrovni obsahuje pouze přežití, nemá nic společného s vašimi schopnostmi něco tvořit. To je to, když ustupujete ze své cesty a každou chvíli si děláte nějaké starosti. Je to člověk, který říká: „Jsem obětí života. Takový je můj obraz.“ Jak se vám to líbí? „Rozhodl jsem se, že jsem tady a jsem obětí světa a jsem možná ten, kdo zůstává doma a nosí roušku. Dokonce i když v mém domě nikdo jiný není, budu nosit roušku.“ Tohle je běžný obraz těch, kteří tuší, že přitahujete šance a štěstí, které byste mohli nebo měli mít, nebo i nemohli mít u tohoto originálního stolu zobrazujícího život.

 

Vysvětlili jsme to, když jsme ukončovali předchozí channeling, a mluvili jsme o lidech, kteří si uvědomili, že by možná mohlo být k dispozici něco, o čem se (stručně řečeno) předtím mluvilo ve velmi metafyzickém rozhovoru, a sice schopnost vědomí zapojit se do koherence samotné fyziky, abyste eliminovali náhodnost ve svém životě. Jinými slovy, pomocí intuice, vědomí, očekávání a představ ovládat to, co přijde zítra – laskavost, dobré věci, synchronicitu, věci, které se dějí tak, jak by se nikdy nemohly stát, pokud byste neměli opravdu velké štěstí.

 

A pak zjistíte, že existují lidé, kteří mají opravdu, ale opravdu velké štěstí, opakovaně, a tak se zeptáte: „Co se to děje, jak to dokážeš, jak to děláš?“ A když s nimi o tom mluvíte, řeknou vám: Tvořím si obraz svého života. Tvořím si obraz svého života, jako kdybych seděl v restauraci a objednával si z jídelního lístku, dal bych si to, to a tohle taky. Děkuji mnohokrát.

 

Co očekáváte, drazí, to dostanete.

Ale teď se zeptáte: „Co je to za mechanismus? Jak to vůbec může fungovat? Jak mohou naše myšlenky změnit realitu, se kterou nemůžeme nic udělat?“ A odpověď zní: Můžete s ní udělat cokoliv. Jste v koherenci (soudržnosti) s fyzikou planety, s polem, které obsahuje možnosti kohokoli, kdo může udělat cokoliKdyž začnete předvídat, očekávat, vytvářet a vidět věci, ovlivňujete pole. A to zas ovlivňuje to, čemu říkáte šance, možnosti nebo náhody. A pak už se nemůžete cítit jako oběť, když to můžete sami řídit a ovládat. Tímto jsme zakončili poslední channeling.

 

Pojďme tedy k druhé části. Podívejme se na vytváření nového obrazu a začneme otázkou: „Jak dlouho člověk může žít?“ (Kryon se směje.) Odpovíte: Ach, to nikdo neví. Je to otázka náhody, vždycky se může stát cokoliv.“ Opravdu? Jakou přesnou představu máte o stole, u kterého budete sedět? Co když se rozhodnete začít vytvářet vědomé obrazy, v nichž jste zdraví nebo v nichž bude váš imunitní systém silnější než kdy předtím? Co kdybyste to udělali, jaký by byl výsledek? A vy byste řekli: „Počkej, tady zacházíš trochu moc daleko. Chceš mi tím říct, že můžeme žít déle jen proto, že si to budeme vytvářet ve své představě?“ Ano, můžete. Je to pro vás opravdu taková novinka? Vysoké vědomí se může vydat na místo, kde můžete mluvit k tomu, kým jste, ke své vlastní buněčné struktuře. Napadlo vás to někdy? Můžete to ovládat a řídit bez ohledu na to, jaké jméno tomu dají nebo co říkají, že to dělá. Aniž byste na to pomysleli, pořád jste to vy, kdo to všechno může ovládat a řídit.

 

Je to vaše vědomí a vaše tělo, vaše buňky, vaše krev, všechno to, čím jste. Způsob, jakým se díváte na své tělo, váš mozek, vaše vědomí ve vaší hlavě, je takový, že se na sebe podíváte a řeknete si: „Ach, doufám, že to funguje!“ (Kryon se směje) Jako by to vám nepatřilo. Říkáte: „Bolí mě ruka, nebo bolí mě prst.“ Co když to „bolíte“ vy? Já bolím. Začněte mluvit se svým tělem způsobem, kdy něco požadujete ze své pozice šéfa, šéfa celé své vlastní buněčné struktury.

 

Jaký je obraz vašeho života? Jaké máte představy o svém zdraví? Jen se držíte a doufáte, že neonemocníte? Máte strach, že byste mohli onemocnět? Nebo se na to díváte tak, že si řeknete: „V tom všem je laskavost a já to mám teď na starosti.“

 

Pokračujme dál. Někteří z vás mě už dřív slyšeli říkat toto: Jaký by mohl existovat důkaz, že by vůbec něco takového mohlo být pravdivé? Vědomí ovlivňuje vaše zdraví. Dovolte mi, abych uvedl jeden výzkum. Vlastně nemusím vůbec citovat nějaký vědecký výzkum. Řekněme, že znáte někoho, kdo je hypochondr. Je to člověk, který se velmi brzy v životě rozhodl, že se bude všeho bát: „Nedotknu se kliky u dveří, protože na ní bude něco, co mně může ublížit. Bojím se, že bych mohl onemocnět. Vidíte tam tu nemoc? Nechci onemocnět, bojím se, že to chytnu.“

 

Můj partner vypráví příběh o jednom ze svých přátel ze střední školy. Byl to kamarád, který se vždycky bál všech nemocí. A během svého života je vlastně všechny dostal – podle plánu.  Teď to chápeme, protože to bylo jeho menu, které si objednalVšechny své obavy si doslova zobrazil, promítl do svého života. Slyšíte mě? Kolik z vás zná takové lidi, kteří se tak bojí nemocí, že pak onemocní? Nebo se tak bojí, že na něco umřou, a pak skutečně umřou.

 

Kamarád mého partnera ze střední školy už tu dlouho není. Zemřel na něco, čeho se bál, že na to umře. Tak si to „objednal“. Zkrátilo mu to život, protože mu nikdo nikdy neřekl, že má volbu nebát se toho. Nikdo mu nikdy neřekl, že by si možná – jen možná – mohl dokázat vytvořit obraz o svém zdraví.

 

„Kryone, myslíš tím, že mě moje vědomí může skutečně vyléčit? Dokážu pochopit tu část strachu. Co když se vydám jinou cestou? Míníš tím, že uzdravení je možné a zdraví je možné, když si je budu představovat, když si o tom vytvořím představu?“ Už jste mě slyšeli o tom mluvit dřív a teď je to poprvé, co vás znovu žádám, abyste pozorně poslouchali. Chci, abyste slyšeli toto. Děláte to už stovky let a stále jste na to nepřišliJak definujete, že funguje homeopatie? Řekněte mi to. Homeopatické tinktury jsou příliš malé, aby skutečně pronikly do lidského těla. Homeopatika jsou podle vědy příliš malá na to, aby mohla mít nějaký účinek. Ve skutečnosti však chemie není součástí homeopatie, opravdu ne. A přesto se zhotovují tinktury na určité nemoci a na určité záležitosti. Oč tu vlastně jde? A tady je odpověď: Tinktura, kterou si dáte pod jazyk jako homeopatický lék, je pokynem, instrukcí pro vědomí. To je to menu. Dáváte instrukce svému tělu pomocí symbolu, této tinktury, o které věda říká, že nemůže mít žádný účinek. Dáte si homeopatikum pod jazyk a uzdravíte se. Evropané to už vědí po staletí, Američané to teprve objevují. A víte, proč jste to neobjevili dřív? Protože máte medicínské instituce, které vám tvrdí, že to nefunguje. Proč to nepřehodnotíte, proč tuto informaci „nepřepíšete“ něčím, o čem historie ukázala, že to funguje? Začněte se ptát: Proč? A vyzkoušejte to sami!

 

V této zemi dojde k odhalení. Všimli jste si, jak se lidé za posledních pár let najednou rozhodli jít nakupovat zdravé jídlo? Jaký to koncept! Evropané si vždy pěstovali své vlastní jídlo, žili déle a neumírali na srdeční choroby, volné radikály nebo něco jiného. Když si to všechno spojíte dohromady, chápete, na co narážím? A najednou Američané sami zjistí: „Ach, chci jíst zdravé jídlo, chtěl bych něco organického.“ A pak jdete do nejbližšího fast-foodu a zeptáte se„Máte něco organicky vypěstované?“ Ještě před rokem by se vám smáli, ale teď už mají i něco z ekologického zemědělství. Věděli jste to? Je to probouzení zdravého rozumu.

 

A je tu ještě něco dalšího, co přichází. Američané, homeopatie funguje. Opravdu funguje. Brzy budete mít homeopatika ve svých obchodech (supermarketech) ve stejném množství jako máte alopatické léky. A podobně se to objeví i v Evropě. V určitých věcech jsou (v Evropě) hodně před vámi, Američané. Mluvím také ke svému partnerovi, který byl vždy Američan, přicházel na stejné věci a zápasí se stejnými problémy jako vy všichni, počínaje tím, že jste vždy jedli nesprávným způsobem, ve špatnou dobu a tak dále. Tohle vše teď právě vychází najevo a vy se o tom dozvídáte.

 

Takže co vám tím říkám, je toto: Existují důkazy v obou směrech, že to, co si myslíte, ovlivňuje vaše zdraví. Můžete se bát nějaké nemoci a přitáhnout si ji tak do životaNebo můžete dát pokyny svému tělu třeba prostřednictvím homeopatik, nebo také jinak, abyste se vyléčili. Poslouchejte pozorně! Existují prosté sady instrukcí vytvořené vědomím a ty pak pronikají do vašeho těla. Co s tím vaše tělo udělá? Vidí to. Rozumíte tomu? Není to chemická reakce. Tělo vidí pokyn přicházející z vědomí a vy se uzdravujete. Rád bych, abyste o tom přemýšleli. Tohle je přetvoření obrazu vašeho života.

 

Kolik z vás se právě teď bojí vyjít z domu, protože máte strach, co by se pak mohlo stát, protože máte strach z toho, o čem vám bylo řečeno, že by se mohlo stát, nebo možná ještě něco horšího? Země se může osvobodit od všech těch omezení. Nakonec se zhroutí hranice po celém světě. Ale říkám vám, že bude trvat roky, než vás opustí stigma, které bylo do vás vypáleno v posledních měsících. Jak jsem řekl už dřív, budou tací, kteří budou nosit roušky na neurčitou dobu, protože to tak budou chtít. A když se zeptáte proč, odpovědí: „Prostě proto.“ A pokud pak budete chtít vědět, proč proto, odpovědí: „Protože se opravdu bojím, že bych to mohl chytit. Je to tak nebezpečné.“ Možná nechytíte to, co tu je dnesAle cokoli zítra přijde, určitě to dostanete, protože se toho bojíteJe to, jako kdybyste si to objednali, a ono to přijde.

 

Tohle je nové. Co je nové, to není atribut, ale působení toho, co je tak zásadní a hluboké. Začnete vidět ty, kteří si vytvářejí špatné představy a ty, kteří si představují dobréBude existovat celá skupina lidí, kteří budou žít mnohem déle. Bude existovat i skupina lidí, kteří budou umírat ve výrazně mladším věku. A jediné, co budou mít společné, je to, že jsou lidé. (Kryon se směje.) Někteří se budou děsit svého vlastního stínu, protože se to tak naučili, a jiní začnou měnit způsob, jakým smýšlejí sami o sobě, směrem k vyššímu vědomí. „Tvořím si svou představu o věcech a s vědomím toho, že si je tvořím, si je opravdu vytvářím. Tvořím si je ve svém vědomí a tím je vytvářím – lepší zdraví, lepší imunitní systém – každý den se budu probouzet s radostí a očekáváním, že tohle bude dobrý den. Očekávám dnes laskavé věci, dobrou synchronicitu, o které ani netuším, že přichází. Dnes. A když ne dnes, tak zítra. A důvod je ten, že si o tom mohu vytvářet představu, mohu si to představovat a teď vím, že pro to existuje určitý mechanismus a je nádherný.“


Není to součást Boha, drazí. Je to ve vás zakořeněné a v koherenci (soudržnosti) s Tvořivým zdrojem, který vám dal tuto schopnost. Který vám dal tuto schopnost. To je krása vyvíjející se lidské bytosti. To je krása, s jakou se rozvíjíte do světa, v němž se hodně vzdálíte (původnímu) světu, v němž jste si představovali, že jste jen obětí různých možností, náhod a podobných věcí. Začínáte myslet mimo tuto krabici.

 

Ukončím to následující metaforou.

Vyjděte ze svých domovů, otevřete hranice, abyste mohli obejmout jeden druhéhoMetaforou je housenka, která vylétne ze svého kokonu a šťastně zjišťuje, že umí létat (Kryon se směje). O tom předtím ani netušila, byla pouhým hmyzem. Rozumíte tomu? Doufám, že ano.

 

Je to tak krásné, jsou to dobré zprávy. Proto jsem tady. Proto jsem tady.

 

Přemýšlejte o těchto věcech, drazí lidé, protože patří vám. Jsou vaší rodovou linií a vaším odkazem coby starých duší na této planetě, které se dívají, jak tu jsem před vámi.

A tak to je.

Kryon

 

Zdroj: www.kryon.com – Life Imaging 2 – Health – MP3 -  min. 33:28

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět