Rok 2020 Kryon

04.04.2020 „Manipulující strach“Nové 06.05.2020

Tento živý channeling byl přijat v Torontu, Kanada, 4. dubna 2020

Svět přitahuje drama, a tak, když vám dají informaci, která je korektní a přesná, tak půjdou do diskusních panelů a budou diskutovat a diskutovat… Věděli jste, že je možné zapnout zprávy hned, jak se probudíte, a vypnout je, až když jdete spát a poslouchat to samé třicetkrát, čtyřicetkrát pořád dokola? Jak se při tom cítíte? Jak se cítí vaše vnitřní dítě? Když všechno, co vidíte, je, že i dospělí mají strach? Hm?

 

04-2020 Rodičovství vnitřního dítěteNové 04.06.2020

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Toronto, ON, Kanada, 4. dubna 2020

Každý z vás má to, čemu říkáme innate (vrozená moudrost těla). Mnozí z vás o ní vědí, protože jsme o tom mluvili už předtím, nyní je ale pravý čas mluvit o tom ještě jednou.

 

03-2020 – Kryon na Islandu – den první – Korona

Tento živý channeling Kryona byl přijat během cesty po Islandu 13. březen 2020

V přírodě jsou viry, bakterie, které zůstávají tam, kde jsou – v přírodě. Mají je stromy, mají je zvířata, a nevztahují se na lidi. Lidé mají svůj vlastní soubor virů a bakterií, se kterými fungujete, se kterými se jako lidé musíte vypořádat; ale příležitostně, čas od času, dojde k přenosu ze zvířat na lidi; někdy dokonce z rostlin na lidi. Ale to se stává pouze kvůli lidskému počínání, nikdy se to nestane přirozeně. Virus, který máte, se nepřihodil náhodou.

 

03-2020 Kryon na Islandu – den druhý, třetí a čtvrtý – písmena I, C a E

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem na Islandu – 14.- 16. března 2020

Dnešní písmeno je E. Ve slově Island (Iceland) je to třetí písmeno. Toto je čtvrté poselství. Mnozí už začínají odhadovat, co by toto písmeno mohlo znamenat. Někteří z vás už to uhodli, většina ještě ne. Přesto je to něco, o čem vůbec celý Kryon je. To slovo zní ENLIGHTENMENT – OSVÍCENÍ!

 

03-2020 Kryon na Islandu – den pátý a šestý – písmena L a A

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem na Islandu – 17.- 18. března 2020

Písmeno A představuje ASCENSION = VZESTUP. Dnešní učení není až tak „duchovní“. Vzestup je slovo, které je téměř vždy používáno právě v souvislosti s duchovností, spiritualitou (pozn. překl.: někdy se překládá i jako nanebevstoupení). I když ne tak docela, protože existuje mnoho jazyků, které zahrnují výraz vzestup znamenající prostě stoupání vzhůru. Například ve spojení s výtahem můžete v některých jazycích říct, že vzestupuje.
.

03-2020 Kryon na Islandu – den osmý a devátý – písmena N a DNové 15.03.2020

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – 19.- 20. března 2020

Říkal jsem to už dříve a řeknu to znovu, že v některých zemích existuje kosmologie, která říká, že když vezmete hrst hlíny a přitisknete na ni svá ústa, dotknete se úplně každého předka, kterého jste kdy měli, protože oni jsou stále zde. Moudrost Země je moudrostí předků. Jak je to přirozené!

 

03-2020 Kryon na Islandu – den devátý a desátý – Ledová jeskyně a Na co bych se měl/a zeptatNové 22.04.2020

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – březen 2020

Vědci chápou, že je mnoho věcí, které jsou neviditelné. Ale člověk, který prohlašuje, že věří jen tomu, co vidí, musí pochopit toto: To, co vidíte, drahé lidské bytosti, svýma očima, je jen maličké spektrum odrážejícího se světla. To je celá vaše realita, že? To protože věříte jen tomu, co vidíte. A přesto jsou oblasti světla a spektra světla, která tu jsou stále. Podle vás tu tedy nejsou, pokud je nevidíte?

 

03-2020 Kryon na Islandu – den devátý a desátý – Ledová jeskyně a Na co bych se měl/a zeptatNové 28.04.2020
Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – březen 2020

Mnohokrát jsme hovořili také o další mřížce – kromě magnetické mřížky je tu i krystalická mřížka. Než se k ní dostanu, dovolte, abych vám pověděl o něčem, co je extrémně silné a také neviditelné. Gravitace. Věříte v gravitaci? Ovšemže zdravý rozum říká ano. Kolik neviditelných a skutečných věcí musím vyjmenovat, než pochopíte, že existuje mnohem více věcí, než jsou ty, které můžete pozorovat s pomocí svých očí?

 

03-2020 Kryon na Islandu – den jedenáctý – Korona 2Nové 01.05.2020

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – březen 2020

Toto je poslední channeling v této skvělé zemi. V této místnosti promluvím opět o viru, který se i nadále šíří po celé planetě. Můžete se vrátit k prvnímu záznamu, a proto to nebudu až tak moc opakovat. Jenže právě teď, zatímco se stále více šíří, někteří říkají věci jako: „Kryone, jak je možné, že se tohle děje planetě, která měla vstoupit do oblasti vyššího vědomí? Jak je to možné?“ Na to odpovím: Dávali jste při channelinzích pozor? Opravdu jste četli ta poselství? Dva kroky vpřed, jeden zpět. V současnosti se nacházíte v kroku zpět. ..

 

01-2020  Dualita – 1. část - Nové 13.05.2020

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Boulderu, Colorado, 4. ledna 2020

Až dosud byla duše v energiích těch let, které člověk strávil na planetě, něčím, co nebylo chápáno, co nebylo uznáváno, ne doopravdy. Chápete, že tady je, a něco se o tom dozvíte od šamanů, učitelů a náboženství, ale nechápete to skutečně a ani s tím doopravdy nepracujete, dosud ne. Pokud bych vám nyní měl jmenovat jeden princip toho, co se děje v této nové energii, ale co ještě nikdy předtím nedělo, pak je to sloučení duše s tělesnou (fyzickou) stránkou.

 

01-2020 Dualita – 2.částNové 21.05.2020

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Boulderu, Colorado, 4. ledna 2020

Chci vám něco ukázat. To není důkaz. Je to shoda okolností. Všimli jste si, že všechny velké vynálezy na této planetě se odehrávají současně po celém světě? Věděli jste, že bratři Wrightové porazili Francouze jen o pár týdnů? Pracovali na stejné věci, na motorovém létání. Všechny ty věci, které máte v medicíně a elektřině, byly vyvinuty ve stejnou dobu, jako kdyby někdo přišel na Zemi a řekl: „Tady je pro vás všechny něco nového.“ Prozkoumejte to, a pokud vám připadá nápadné, že to vypadá, jako kdyby planeta tyto věci dostávala najednou, pak pro vás máme něco nového. Za posledních deset let jsme o tom hodně mluvili.

 

01-2020 „Dualita – 3. část”Nové 30.05.2020

Tento živý channeling byl přijat v Boulder, Colorado, 5. ledna 2020

Dovolte nám tedy umístit vám na čelo novou poznámku: „Zrozen velkolepý!“ Tato poznámka bude vibrovat pravdou a objeví se pokaždé, když se na sebe podíváte do zrcadla. Můžete také začít psát další definice a začít je umisťovat všude kolem sebe: Já jsem láska. Umístěte ji přímo sem: [Kryon ukazuje na oblast srdce]. Já jsem soucit. Dejte ji přímo tady: [Kryon znovu ukazuje do oblasti srdce]. Já jsem zdravý. Dejte ji sem. Já jsem mladý. Dejte ji tady. Začněte vkládat tyto poznámky všude po svém těle, protože vy jste tím jediným, kdo vás může definovat!

 

 

zpět