Rok 2020 Kryon

10-2020 Velkolepost vědomí

Tento Kryonův živý channeling byl přijat Leem Carrollem a streamován v rámci akce Healing Wednesday 28. října 2020

Naskýtá se otázka: Můžete skutečně uzdravit své tělo a zároveň možná být dokonce i ateistou, někým, kdo nevěří v Ducha? Odpověď je ano. Ano, protože v prvé řadě je to vědomí, které léčí! Neřekli jsme: Vědomí a učení uzdravuje, nebo vědomí a víra v Boha uzdravuje. Ne, vědomí uzdravuje a to je univerzálně platné. Můžete si vzít jakoukoli homeopatickou tinkturu, která je signálem pro vaše tělo, vytvořeným vědomím, a neptá se, jaký je váš systém víry, ale míří přímo do centra uzdravení. Pojďme si o tom krátce promluvit.

.

10-2020 Innate ví, že se díváte

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem a streamován v rámci akce Healing Wednesday 21. října 2020

Na posledním setkání v rámci Healing Wednesday (Léčivé středy) jsme mluvili o innate, vašem chytrém těle, té „části těla“, které si možná ani nejste vědomi. Ani byste to nenazvali částí. Není to váš mozek, ani vaše srdce, ani vaše šišinka, ale kombinace všech těchto částí, které tvoří řídící a ovládací panel celého vašeho těla. Innate je chytré tělo.

.

10-2020 Systém staré dušeNové 12.03.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem a streamován v rámci akce Healing Wednesday 14. října 2020

Říkali jsme vám o době, ve které se nacházíte, a toto se trochu promítne i do tohoto channelingu.  Protože váš údiv vychází z toho, že všechno zde je náhodné, vaše bytost, vaše existence zde, systémy, které vás sem umístily, minulé životy, jestli na ně věříte.

.

10-2020 Kosmologie vesmíru

Tento živý channeling byl streamován pro Lemuria Starseed Gathering, 11. října 2020

Existuje něco, co popíšu jako jakousi membránu. Je to dimenzionální membrána, která obklopuje vesmír, což z něj dělá vesmír. Pokud však máte mnoho vesmírů dohromady – multivesmír, může nastat situace, kdy se tyto membrány občas dotknou.

.

10-2020 Prosba k vědcům

Tento živý channeling byl streamován pro Lemuria Starseed Gathering (Setkání lemurijských hvězdných semen) – 11. října 2020

Na této planetě se děje něco, co změní vaše myšlení. Už jsme to řekli dříve. Řekli jsme vám, že dojde k otevření obohaceného poznání a součástí tohoto otevření bude odhalení platnosti multidimenzionálních energií, které jsou součástí každodenní vědy. Můžete to dokonce nazvat Multidimenzionálním efektem. A právě o této věci chci diskutovat,  a ještě o dalších.

.

10-2020 „Vzpomínka na hvězdné matky“

Tento živý channeling byl streamován pro Lemuria Starseed Gathering, (Setkání lemurijkých hvězdných semen) – 10. října 2020

….Představa matky samozřejmě, i když jste dospělí, je něco, co je krásné a milé, ale skutečná vzpomínka je prchavá a vy to víte, i lidské bytosti v této místnosti to ví, že je to těžké, protože dětské vzpomínky, i ty hluboké, jsou nakonec zakryty. Vzpomínkami, na to, jak se věnujete svým věcem a stáváte se sami sebou. Ale není tomu tak v případě Hvězdné matky.

.

10-2020 Nová Lemurie

Tento živý channeling byl streamován pro Lemuria Starseed Gathering (Setkání lemurijkých hvězdných semen) – 10. října 2020

Ale uvnitř je něco, co se nyní dává do pohybu v tomto novém normálu v roce 2020.  Začíná posun a tento posun, milí, vám poprvé představuji jako Novou Lemurií. Tento pohyb představuje probouzení nejzákladnější informace. Tato nejzákladnější informace byla předána zdánlivě před dlouhým časem. Akáša lidské bytosti, paměť životů a energií lidské bytosti však není lineární. Ptáte se, jak si vůbec můžeme pamatovat něco z tak dávných časů? Jak je to možné? Je to lineární lidská bytost, která rozhoduje, že je to vlastně těžké, a že se nemůže rozpomínat tak daleko do minulosti. Drazí, Akáša ale takto nefunguje.

.

10-2020 Multidimenzionální komunikace s Innate

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem a streamován v rámci akce Healing Wednesday, 7. října 2020

….Máte úžasně inteligentní tělo! – ano, inteligentní tělo, které ví, co se děje. A ta inteligence je zodpovědná za veškeré procesy v těle. A ta konkrétní innate nejen ví, co se děje, ale dalo by se říci, že je to kontrolní (řídící) panel toho, co se děje. Samozřejmě spolupracuje s mozkem a vědomím, se srdcem a šišinkou, ale nepředstavuje jen jednu z těch věcí, nýbrž dostává informace od všech.

.

10-2020 Vaše inteligentní jáNové 26.02.2022

Tento Kryonův živý channeling byl přijat Leem Carrollem a streamován v rámci akce Healing Wednesday 2. října 2020

Jak je možné, že můžete vzít tinkturu jako léčivý signál, který je tak malý, že jeho části jsou měřeny v miliontinách – příliš malý na to, aby spustil jakoukoli chemickou reakci v těle? Vložíte si homeopatikum do úst, pod jazyk, a tělo provede to, kvůli čemu byl lék zhotoven. Homeopatie se používá a funguje po staletí. Pokud si v určitých zemích chcete koupit nějaký lék, nabídnou vám pouze homeopatika, protože přesně vědí, že vyšlou pod vaším jazykem mocný signál, který váš mozek vnímá. Toto je innate, drazí. Innate je nejen zodpovědná za věci tohoto druhu, ale také přebírá mnoho dalších úkolů. Pracuje také s vědomím. A tady se dostávám se tomu, co byste měli vědět.

.

09-2020 Žádné tlačítko „delete“

Tento 1. channeling Kryona byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci akce Emotional Tools for Our Time (Emoční nástroje pro naši dobu), 27. září 2020

Dnešní krátké poselství je na uvítanou pro všechny účastníky tohoto setkání. Mnozí z vás se ptají: „Jaké to vlastně je, co skutečně vidí druhá strana závoje, když se dívá na lidstvo? Co vlastně vidí, když se dívá na jednotlivce?“ Drazí, je to, jako kdybyste se dívali na nádherné dítě. Vidíme uvnitř vás krásné dítě, vidíme čistotu. Ale také vidíme, že jste zaneseni věcmi, včetně těch temných, které si sami vytváříte. Jsou to věci, které jste vytvořili a které vás brzdí. A proto vám v těchto dnech předáváme toto konkrétní poselství.

.

09-2020 Tajemství místnosti

Tento 2. živý channeling Kryona byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci akce Emotional Tools for Our Time (Emoční nástroje pro naši dobu) 27. září 2020

Váš lineární život je jako dům s mnoha místnostmi. Každá místnost obsahuje to, co potřebujete pro přežití: lásku, duchovní a neduchovní vědomí, vaše základní přesvědčení, jak věci fungují a vaše vnímání toho, co je skutečné a co ne. Je však možné, že někde v místnosti je něco dobře skrytého z vaší reality, kde jsou uloženy myšlenky, představy a emoce, jež nazýváte vědomím? Vítejte v konceptu, který začíná překračovat 4D svět, ve kterém jste všichni vyrůstali.

.

09-2020 Svolení pro uzdravení

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Léčivé středy / Healing Wednesday, 23. září 2020

Nyní zpět k léčiteli, který ve své praxi nedosáhne žádného léčebného úspěchu. Ačkoli se zdá, že jeho pacienti dali svolení, neudělali to doopravdy. Na určité úrovni mají pochybnosti, což brání uzdravení. Klíč ve skutečnosti nikdy není vložen do zámku. I když mohou vyslovovat slova, klíč nesedí. Kvůli tomu je to tak složité. Jak to můžete překonat? Jak na to můžete opravdu říct „ano“? Jak je možné, že můžete oloupat cibuli pochybností a být na místě, kde jste tak otevření, že modlitby mohou fungovat okamžitě? A co „vy sami spolu se sebou“? Co vaše schopnost dostat se na místo, kde není žádný léčitel, a získat stejnou energii, která vás uzdraví? Vítejte v „Kruhu dvanácti“. To je to, co tady děláme. Klíč se zasune do zámku, jakmile překročíte most. Je to složité, ale uzdravení je takové. Čím více o tom uslyšíte a budete s tím pracovat, tím snazší bude pro vás přijmout a vzít za své, že můžete udělat cokoli – cokoli!

.

09-2020 Krása systému Boha

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carollem při vysílání pro Českou a Slovenskou republiku,  20. 09. 2020

Poslouchejte. Jak by se vám líbilo žít déle? Jak by se vám líbilo nebát se a mít méně úzkosti? Jak by se vám líbilo udržet nemoc mimo tělo? Já vám povím, jak na to – začněte chápat, že všechny atributy, o kterých jsem právě hovořil, jsou založené na svobodné volbě. Protože když začnete chápat, že je ve vás část Stvořitele, část Zdroje, Boha, vaše tělo se začne měnit.

.

09-2020 Nová česká kultura je tady!

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carollem při vysílání pro Českou a Slovenskou republiku,  20. 09. 2020

Občané tohoto regionu, vy se svými minulými životy… už nemusíte trpět! Nikdy. Vy se svými minulými životy a svou kulturou vstupujete z černobílého světa do světa barev. Vy a vaše kultura už nikdy nemusíte opakovat minulost. Posloucháte? Minulost je stará energie. Toto není jen pro ty, kdo žili v Praze nebo v této republice. Je to pro celý region! A ten je veliký. Vy, co jste prošli utrpením – vy, vaši předkové a dokonce i ti před nimi… je načase, abyste si uvědomili, že to všechno je pryč. Nyní ale musíte přestavět vědomí toho, kým si myslíte, že jste…

 

09-2020 Nad mraky

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci Léčivé středy / Healing Wednesday, 16. září 2020

Můj partner se jednou zeptal pilota: „Co vás drží při tom, abyste pořád dál létali? Máte dobré i špatné dny a váš letový plán je opravdu tvrdý, létáte pořád. Co vás motivuje, abyste dál létali?“ A pilot se usmál a řekl: „Už dávno jsme se naučili, mnozí z nás, že bez ohledu na to, jaký máme den, jakmile vzlétneme nad mraky, vždy svítí slunce.“ Je to pravda. Kdykoli vzlétnete v letadle za deště, bouře nebo černé oblohy, jakmile vystoupáte nad mraky, je stále krásné počasí. Co tím (ten pilot) vlastně chtěl říct, je, že den nad mraky je vždy krásný, ať se ubíráte kamkoli. Rád bych použil tuto metaforu, abyste si uvědomili, že bez ohledu na to, jak se právě teď cítíte, láska, soucit a péče tu jsou vždy pro vás! …

.

09-2020 Chór moudrosti

Tento živý channeling Kryona byl přijat v pohoří Rila, Bulharsko, 13. září 2019

Někteří vědci jsou toho názoru, že na Zemi došlo k pěti pokusům o zahájení života, které mohly následovat za sebou, když se podívají na zem, když se podívají na skály, když se podívají na všechny věci, které mohou prozkoumat. Ve skutečnosti došlo k více než pěti pokusům, které se nezdařily, takže proces musel začít znovu od začátku. …

.

09-2020 Kanál modlitbyNové 17.02.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem v rámci Léčivé středy / Healing Wednesday, 9. září 2020

Všechny ty věci, které milujete na Bohu, všechny ty věci, na které jste si zvykli v tomto lineárním světě, se začínají měnit, a vy se stáváte silnějšími, lepšími, čistými, více milujícími, soucitnějšími A to všechno díky tomu, čím jste prošli – tou změnou, tím posunem, který se udál v roce 2012. Planeta se začíná vyvíjet a stává se vyspělejší. A toto uvědomění obdrží jako první ti, kteří budou sledovat programy jako je tento – staré duše.

.

08-2020 Potenciál vaší duše

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Banffu, AB, Kanada, 31. srpna 2020

Ale dopadá to tak, jako když si občas pochutnáte na dobrém jídle a pak se ten pocit vytratí, jakmile se vrátíte do práce nebo domů, nebo když se musíte dokonce vrátit i do nesnesitelné situace, kdy převládá strach, starosti, hádky a obavy. Tehdy se nízké vědomí znovu vrátí. Na planetě je tedy velmi mnoho lidí, kteří se pohybují sem a tam mezi tímto vysokým a nízkým stavem vědomí.

.

08-2020 Setkejte se se svou moudrostí

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem a streamován v rámci akce Kryon Intensive Retreat v Banffu, AB, Kanada, 29. srpna 2020

Právě teď, drazí, na této planetě, tu pro mnohé existuje schopnost posunout se dimenzionálně, a to i pro běžné staré duše, ne jen nutně pro channelery, nebo pro ty, kteří léta meditovali, aby získali vyšší vibrace. Energie, která se nachází na této planetě, umožňuje každému, kdo si to přeje, probuzení, které může probíhat po mnoho životů, možná i v těch nových. Energie, která uctívá staré duše, protože ony budou první, kdo se zúčastní dimenzionální posunu. Avšak i ti ostatní mají schopnost (se posunout), kterou vždy měli. To je hvězdná záležitost, drazí.

 

08-2020 Zkoušky a strasti staré duše

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem a streamován v rámci akce Kryon Intensive Retreat v Banffu, AB, Kanada,  29. srpna 2020

Tento posun ovlivní realitu, vědomí, a změní všechny ty věci, o kterých jste si mysleli, že jsou stálé a dané, včetně lidské přirozenosti. Ale tohle není tím tématem. Tématem jste vy a stará energie. Tady je jeden atribut, o kterém bych rád, abyste věděli. Pokaždé, když jste byli na planetě, je to jako škola, výuka. A to, co se učíte, je o vás, lidské přirozenosti, co funguje a co ne. Ale čím častěji tu jste, tím víc se stáváte osvícenější, co se týká výuky. A to znamená, že když se vrátíte, máte pocit, že už jste tu byli. I když to není přítomné ve vašem vědomí, vaše innate to ví, vaše šišinka to ví, že jste tu už dřív byli.

.

08-2020 Zeď minulosti

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Banffu, AB, Kanada, 28. srpna 2020

Minulost se stává zdí. Překvapivě je však tato zeď před vámi a ne za vámi. Je to zeď vaší minulosti, kterou musíte přelézt nebo prorazit. Někdy se pomalu rozplývá, takže můžete dokonce vidět, zda je něco na druhé straně. Zeď představuje všechno to, co vám bylo vštípeno, obavy, starosti a také to, co vás učili….

.

08-2020 Nepříjemná změna

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem a vysílán v rámci akce Kryon Intensive Retreat v Banffu, AB, Kanada, 28. srpna 2020

Co následuje po zimě, drazí? Víte to – zas vyjde slunce, stromům zas narostou listy. To je metafora pro věci, které se začínají dít. Nic se však tady neděje rychle. Víte to. Avšak nakonec budou moct být zasazena semena a budou růst, což nastartuje řešení a Američané začnou postupovat tak, že nebudou volit nikoho, kdo nebude souhlasit se změnami. Vidíte, jak to může být jiné?….

.

08-2020 Spojenectví s Gaiou

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Banffu, AB, Kanada, 28. srpna 2020

Tím „chybějícím partnerem“, jak bych to nazval, je Gaia. Není to planeta – je to Gaia! Gaia je jméno toho, čemu říkáme Matka příroda - teď už to víte. Má Matka příroda nějaký postoj? Má Matka příroda osobnost? Téměř každý, kdo se zajímá o planetu, by řekl: „Samozřejmě, tohle Matka příroda má.“ Je možné, že tato Gaia, tato Matka příroda je ve skutečnosti možná aktivní součástí vašeho božství? Je možné, že Matka příroda je nějakým způsobem zastoupena v duši člověka? Teď vám sdělím: Ano, je. A to se také ukazuje v systému mřížek, o kterém si teď znovu promluvíme. Ale dovolte mi předat vám něco, o čem většina z vás nepřemýšlí.

.

08-2020 Vedení dušeNové 12.02.2022

Tento živý Kryonův channeling přijal Lee Carroll v rámci streamovaného semináře pro Vancouver BC, Kanadě, 23. srpna 2020

Už dlouhou dobu předávám vám a také mému partnerovi informace, že se věci mění a mění se úplně vše, vaše realita se začíná postupně posouvat, dimenzionálně, chcete-li. A někteří to cítí. Říkali jsme vám, že léčitelé na planetě dostávají více, než kdy očekávali, že budou dostávat, včetně schopností pomáhat ostatním lidem. Říkal jsem vám, že jednotliví lidé nyní začali mít atributy probuzení. Probuzení, které bylo založeno na tom, co vám vždy bylo k dispozici.

.

08-2020 Přechod

Tento živý channeling přijal Lee Carroll ve Vancouveru BC, Kanadě, 23. srpna 2020

… Žijete ve velmi malé, mělké a povrchní realitě ve srovnání se skutečnou realitou, která tady existuje. Jeden z atributů, o který se tolik lidí zajímá, je srovnání vaší reality s další dimenzí. Ezotericky zaměření lidé stále tlačí na hranici reality a říkají: „No, toto je skutečné, ale můžeme se za to dostat a posunout se do té či oné dimenze.“ Drazí, ani vy nerozumíte tomu, že se neposunete do další dimenze, ale že odtud přímo vstoupíte do všech dimenzí. Vykročíte ze své reality přímo do něčeho neočekávaného a tím je velkolepost stvoření vás, vaší duše.
.

08-2020 Zima vědomí

Tento Kryonův živý channeling přijal Lee Carroll ve Vancouveru BC, Kanada, 22. srpna 2020

Právě dochází k probuzení. To jsou ta nejlepší slova, kterými to můžeme vyjádřit. Když se podíváte, co ve vašem jazyce slovo probuzení skutečně znamená, pak je to jiná forma reality, než je spánek. Víte, co je spánek. Probudit se ze spánku znamená vrátit se z časového období, kdy jste nebyli v úplné realitě. Probíráte se ze spánku, ve kterém můžete mít vize a sny, a vracíte se zpět do své obvyklé reality. Metafora probuzení tomu přesně odpovídá - ve staré realitě se chystáte probudit ze stavu dřímoty. Je to stav dřímoty staré energie, který jste považovali za skutečnou realitu…

.

08-2020 Vaše božské dědictví

Tento živý channeling přijal Lee Carroll ve Vancouveru, Kanadě, 22. srpna 2020

Změny v čase. Všechny věci se mění. Pak – co je vaše realita, drazí? Myslíte, že věci, okolo kterých nyní chodíte, jsou skutečné? Pravdy, které vám řekli, že jsou absolutní? Dokonce i božské věci, kterým věříte, že takto fungují? Toto jsou dětské povídačky a zkušenosti, protože zažíváte jen zlomek reality božské fyziky. Bůh je mistr fyzik, který vytvořil toto vše pro vaši zkušenost. Vaše majestátnost je to dědictví, které máte. Je to kontroverzní jen proto, že nižší energie je všechno, co jste měli, abyste s ní pracovali, jak vám bylo řečeno.

.

08-2020 Velké osvobození

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Kansas City, Missouri, 9. srpna 2020

Dokážete si něco takového představit? Chci vám jen říct, že je to v poli, protože to je to, o čem je covid. Je to osvobození od způsobů ve staré energii, které by bez této (covidové) doby nikdy nemohlo nastat. Někdy se tomu říká „nový restart“, což je samozřejmě technický termín, který znamená „vrátit se na nulu a začít znovu“. To znamená, že všechny staré způsoby učení, návyky, způsoby života a paradigmata zmizí. A pak se vrátíte k oné skládance svěží a čistí, bez břemene toho všeho, co vám bránilo ve změně. To je to osvobození. To je ta hlavní věc, kterou vám covid dává…

.

08-2020 Kruh dvanácti vysvětlen – 1

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Kansas City Missouri  8. srpna 2020

…Jsou lidé, kteří to zažili tak hlubokým způsobem, že se doslova vrátili ze smrti. V jejich tělech řádily nemoci tak, že doslova zastavily jejich srdce, a pak se něco stalo. Úžasné bylo, že byly napsány knihy, proběhly semináře, kde řekli: Nemáte ponětí, čeho jsme schopni… Choroba prostě zmizela z jejich buněčné struktury, takže se už nedala ani vystopovat, vrátili se z druhého břehu, kterému říkáte smrt, kde viděli to světlo a chtěli zůstat, ale bylo jim řečeno, aby se vrátili zpátky, aby vám mohli povědět o té energii, která je vaše… je naše!…

.

08-2020 Kruh dvanácti vysvětlen – 2

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Kansas City Missouri 9. srpna 2020

Mým cílem zde během všech těch let bylo dovést vás k tomuto bodu, a poté, až se tam dostanete, vám sdělit více o tom, co to je ten nový „normál“, nová lidská bytost, a všechny věci, které můžete prozkoumat v sérii Kryonových zpráv, které jsem vám za tu dobu poskytl. Vždy jsem byl milující, vždy jsem byl soucitný, nikdy jsem vás nežádal, abyste dělali něco, co by bylo nevhodné, nikdy jsem vám nevštěpoval doktríny, jen jste se měli dívat do očí Stvořitele a vidět sami sebe – to je celé, co jsem kdy dělal.

.

07-2020 Nacházet radost uprostřed chaosu – 1Nové 20.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Grand Rapids, Indianapolis, 25. července 2020

Rád bych dal této mimořádné sérii název Nacházet radost uprostřed chaosu. Vyhledávat a objevovat radost uprostřed chaosu. Nemohu podceňovat léčivou sílu radosti. Nedávno jsem předal channeling, kde jsem hovořil o některých zásadních hlubokých věcech a vlivech na lidi, vyvolaných určitými emocemi, činy a věcmi. Radost byla jednou z nich. Rád bych nyní v tomto tématu pokračoval. Chci vám poskytnout nějaké informace, o kterých jste možná ani nevěděli.

.

07-2020 Nacházet radost uprostřed chaosu – 2Nové 20.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v Grand Rapids, Indianapolis, 25. července 2020

Dnes bych vám chtěl předložit čtyři návrhy, čtyři atributy. Téměř nad každým z nich budou kroutit hlavou ti, kteří pracují v linearitě a logice a nedokážou pochopit něco jiného – zbytek příběhu, který  vám předám za chvíli. Nebylo by skvělé být v situaci, kdy se nic nezměnilo, a přesto byste se zítra, příštího dne, mohli probudit s klidnou vyrovnaností? A nejen to, budou to pozorovat i lidé kolem vás. To bude téma třetího channelingu. Jejda, právě jsem prozradil, o čem to bude zítra (Kryon se usmívá.)

.

07-2020 Nacházet radost uprostřed chaosu – 3Nové 20.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v Grand Rapids, Indianapolis, 26. července 2020

Promluvme si o čísle jedna. Negativita je zvyk, návyk. O této skutečnosti učí mnoho lidí. Učitelka Marilyn (Harper) to učí prostřednictvím Adironndy. Dokonce má metody, které nám připomínají, že jsme se ocitli v určitém návyku. Myslím tím následující: Kulturně jste zvyklí na určité fráze, určité způsoby, jak věci děláte, určité postoje. Z kulturního hlediska se chce každý přizpůsobit. Stává se tedy, že velmi často býváte negativní a ani o tom nevíte. Pokud chcete pomoci ostatním lidem ve svém okolí, nebude to možné s vaším negativním přístupem.

.

07-2020 Nacházet radost uprostřed chaosu – 4Nové 20.04.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v Grand Rapids, Indianapolis, 26. července 2020

Proč je radost něčím, co je potlačováno vládci, aby mohli mít nad lidmi kontrolu? Důvodem je to, že radost je jednou z primárních božských energií Tvořivého zdroje, ne-li ta hlavní. Chtěl bych promluvit k lidem, k matkám, jež žijí v těchto zemích: Pokud porodíte dítě, přijdete s ním domů a milujete je, co uděláte? Co uděláte jako první? Jaká je vaše první intuice? Nakloníte se nad dítětem a učíte je mračit se? (Kryon se směje.) Odpověď je samozřejmě ne! Budete ho jemně pošťuchovat a šimrat. Chcete, aby se na vás usmálo, že? To je instinkt. Každá matka to ví. Neučíte dítě být nešťastné. To se naučí samo tím, že vás bude pozorovat, pokud se pro to rozhodnete. Ale první věc, kterou matka udělá, je rozesmát dítě, protože když se dítě směje, váš svět se rozsvítí a vy to víte. Pochází to z druhé strany závoje, drazí.

.

07-2020 Stroj lásky – 1. a 2. část

Tento živý Kryonův channeling přijal Lee Carroll v Grand Rapids, Michigan, 18. července 2020

Vaše planeta? Vývoj byl, řekněme, opožděn. Až vědci začnou odhalovat, co se mohlo stát na této planetě, až začnou provádět vykopávky a analyzovat, uvědomí si, že tu už byl život před životem, před ním další život před životem, a další život před životem. A budou mít pravdu. Jinými slovy, život na vaší planetě několikrát začal a zastavil se….

.

07-2020 Stroj lásky – 3. a 4. část

Tento živý Kryonův channeling přijal Lee Carroll v Grand Rapids, Michigan, 19. července 2020

To je dobrá otázka. Dám vám odpověď: 5 125 let. Někteří z vás toto číslo možná rozpoznají. Za chvíli vám řeknu proč. Zde je něco, co byste měli vědět. Na této planetě před vámi existovalo pět civilizací, pět naprosto odlišných civilizací. Vy jste se zúčastnili civilizace číslo 5. Pokud se zeptáte odborníků, řeknou, že civilizace, jak ji znáte, je stará pouze 6 000 let. Poukáží na to, že Egypťané jsou jednou z nejstarších kultur; pyramidy jsou staré 5 000 let. Pokud sledujete historii ještě trochu dál pomocí sanskrtu a klínového písma, dostanete se do údolí Indu. A pokud půjdete na samou hranici toho, co je známo, je to možná 6000 let a před tím nebylo nic. Ale to je naprosto pošetilé!

 

07-2020 Pole ovlivňování 1 – Strach

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v San Antonio, Texas, 11. července 2020

Drazí, rád bych, abyste si poslechli (nebo přečetli) všechny čtyři channelingy zároveň. Důvodem je to, že se spojí a vytvoří jeden nádherný scénář s překvapením na konci. Tento první channeling nazvu Pole ovlivňování člověka. Ve čtyřech channelinzích budeme mluvit o čtyřech atributech tohoto pole ovlivňování člověka.

.

07-2020 Pole ovlivňování 2 – Radost

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v San Antonio, Texas, 11. července 2020

Toto pole je zcela kvantové pole, protože je to pole, které vnímá další kvantové energie. Tyto další energie jsou většinou energie jiných lidských bytostí. Pole lidí se překrývají. Proto často mluvíme o specifických atributech, které jsou téměř nakažlivé. To znamená, že pokud jedna osoba vykazuje jeden z těchto rysů, má je také někdo jiný a bude je mít i někdo další, aniž by znal původní příčinu. Například osoba nebo skupina lidí se začne něčeho bát. Připojí se k nim další skupina. Okamžitě pocítí strach a jsou vyděšeni, i když nevědí proč. Vidíme to. Vidíte to ve svých kulturách. Vidíte to ve svých vládách. Vidíte, jak diktátoři vytvářejí strach a jak ti, kdo to pak rozsévají dál, se na tento strach mohou spolehnout. To je základní princip.

.

07-2020 Pole ovlivňování 3 – Láska

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v San Antonio, Texas, 12. července 2020

Vliv lásky je jedním z největších vlivů celého lidstva, větší než radost. A víte, že mám pravdu. Přesahuje mnohem dál, netýká se jen jedné osoby, dítěte nebo matky. Pomyslete na lásku, kterou byste měli ke zvířeti. Otázka: Cítí zvíře vaši lásku? Je zvíře ovlivněno vaší láskou? Každý z vás, kdo milujete nějaké zvíře, ví, že odpověď zní ano. Je pak zvíře schopné vnímat, co promítáte do svého vlivného pole? A odpověď zní ano. Vy, kteří máte zvířata, vidíte, jak se to může i zneužívat, kdy vlivné pole zvířete může být trénováno takovým způsobem, že zvíře má kvůli prožitým zážitkům strach z lidí.

.

07-2020 Pole ovlivňování 4 – Innate

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v San Antonio, Texas, 12. července 2020

To je pole, které znáte a které jste opakovaně viděli. Nevěděli jste, co to je. Nevěřili jste tomu. Je to pole, které reaguje na homeopatii. Jak jinak lze vysvětlit, že když máte tinkturu, která je příliš chemicky naředěná na to, aby vyvolala nějakou reakci, a přesto tělo okamžitě reaguje na instrukce? Kolem vaší DNA je pole, které je inteligentní, které má co do činění s vaším stárnutím, s vaší regenerací, se vším tím, co by mohl Mistr udělat.

.

06-2020 Channelingy o uzdravení – 1. a 2. část

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v Raleigh, Severní Karolína, 27. června 2020

Čtyři atributy těla„Kryone, kam tím vším míříš?“ Dělám to zřídkakdy, ale tyto čtyři channelingy, dva dnes a dva zítra, budou milníkem v životě mého partnera. Budu mluvit o uzdravení. Dnes vám povím o čtyřech atributech těla, které se konkrétně vztahují k uzdravení. V dnešním druhém channelingu identifikuji první dva atributy. V prvním zítřejším channelingu se budu zabývat dalšími dvěma. V posledním (čtvrtém) channelingu dám svému partnerovi nové pokyny, co by měl dál dělat.

 

06-2020 Channelingy o uzdravení – 3. a 2. část

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem v Raleigh, Severní Karolína, 28. června 2020

…Všichni máte akášickou šablonu. Co je to šablona? Dalo by se říci, že šablona je předloha, vzor, který pomáhá formovat věci. Šablonu používáte znovu a znovu k vytvoření možná úplně obyčejných věcí, které chcete vytvořit opakovaně, ve více verzích. Tato akášická šablona opakuje to, co jste zažili v předchozích životech…

.

06-2020 Mýtus o strachu a obaváchNové 07.06.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v rámci konference Věda & Spiritualita 20. června 2020

Nazývají mně Magnetickým Mistrem. Pojďme si tedy chvíli povídat o magnetismu. Uvědomujete si vliv magnetismu na vás, planetu, veškerý život, prostě na všechno na vaší Zemi? Uvědomujete si jej? Věděli jste, že vaše slunce má magnetické pole, které zase interaguje s (magnetickým) polem Země a že skrz něj skutečně přináší informace z planet? Věděli jste, že to tak funguje? Věděli jste, že vaše magnetické pole na této planetě je spojeno s vědomím (lidstva) a že se k němu vztahuje? Věděli jste to? Je to dokázáno. Věděli jste, že zemské magnetické pole mohou vnímat ptáci, zvířata a stromy? Přemýšleli jste někdy o tom, jak ptáci na zimu migrují na jih nebo čím se řídí velryby při své cestě tisíce kilometrů tam a zpět? Znají magnetismus. Mají vrozený vnitřní kompas. Věděli jste to?

.

06 -2020 Bariéry a filtry 1 – StrachNové 23.03.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v New York City, New York, 6. června 2020

Jak se to tedy bude odvíjet do budoucna, jak to bude vypadat za deset nebo patnáct let? Řeknu vám to, protože někteří z vás se nad tím později usmějí a řeknou: „Podívejte se, co se stalo. Podívejte se, co se poté stalo. Nikdy předtím se to nestalo. Nevrátilo se to do původního normálního stavu, protože se věci začaly měnit.“ Ano, budou se měnit. Tato planeta začíná růst, dospívat. Jste uprostřed pandemie a to znamená, že se všichni po celém světě díváte a sledujete jeden druhého. To není něco, co by se dělo jen na jednom místě, děje se to po celém světě. Naposledy se takto na sebe všichni dívali za války….

.

06 -2020 Bariéry a filtry 2 – KulturaNové 23.03.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v New York City, New York, 6. června 2020

V první části jsme zmínili, že lidé se rodí velkolepí. V tom je zahrnuto opravdu všechno. Co jim brání v tom, aby přijali svou nejčistší podobu nebo pokročili vpřed, je temnější energie, která vždy byla na této planetě či až dosud přetrvávala, teď se však začíná rozpouštět.

.

06-2020 Bariéry a filtry 3 – RadostNové 24.03.2022

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v New York City, New York, 7. června 2020

Toto je třetí channeling série Bariéry a filtry. Dnešní poselství je velmi jednoduché, ale pro mnohé z vás nejvíc nepochopitelné. Vezmu vás na místo, které si možná pamatujete, možná ne. Dětství je zajímavé. Pokud jste prožili dobré a krásné dětství, pamatujete si je, rádi se tam vracíte a říkáte: „Kéž bych je mohl znovu prožít. Nebylo by to skvělé?“ Pokud jste měli špatné dětství, vše je zablokováno. Dokonce na ně nechcete ani pomyslet. Postoupili jste dál a nechcete se tam vracet. Avšak způsob, jak to má fungovat – a pro většinu z vás je to tak, že když jste byli dítětem, přemýšleli jste jako dítě, dělali jste „dětské“ věci; mezi tyto dětské věci patřil například tanec, kdykoli jste měli chuť tancovat, smích, kdykoli jste měli chuť se smát, a chichotat se, když nikdo nebyl poblíž – tomu se říká RADOST.

.

06-2020 Cesta hvězdného semena – 1

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Mt. Shasta, California 3. června 2020

Čekají nás tři části v rámci tří channelingů, tři energeticky specifické oblasti dnešní doby. Tato část bude celá o původu. Za chvíli bych rád rozlišil tři typy, o kterých budu hovořit a jakým způsobem. Když ale hovoříme o původu, odkud jste přišli, mnohokrát jsme hovořili o pravdě, která vám rovněž byla sdělena na základě informací, které pocházejí z druhé strany závoje, kterou jste právě slyšeli.

 

06-2020 Cesta hvězdného semena – 2

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Mt. Shasta, California 3. června 2020

…Někteří říkají, když to vezmeme z hlediska vědy, že existují důkazy, že lidská bytost začala mít 23 chromozomů přibližně před 200 tisíci lety. Pokud je toto vskutku datum začátku osetí, ke schopnosti dozrát nedošlo dříve, než před 60 nebo 50 tisíci lety, kdy byly lidské bytosti připraveny…

 

06-2020 Cesta hvězdného semena – 3

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Mt. Shasta, California 3. června 2020

Toto se stalo, drazí, na konci osmdesátých let. A když se to stalo, udála se spousta věcí. Pád berlínské zdi, pád komunismu, konec studené války. A to je doba, kdy jste potkali channelery, kteří přicházeli na tuto planetu.

 

05-2020  Tvoření obrazu života 1 – ŠanceNové 05.05.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat a vysílán Leem Carrollem v Los Angeles, Kalifornie, 30. května 2020

V posledních několika letech došlo k něčemu, co je vědecké a je to naprosto úžasné. Mám na mysli jednu myšlenku, objev. Většina lidí se na to podívá a nemá ani představu, co tento objev přináší. Došlo k tomu na prestižní Princetonské univerzitě, byl to projekt globálního vědomí. Když se na něj teď podíváte, zjistíte, že je stále kontroverzní kvůli tomu, co odhalil.

.

05-2020 Tvoření obrazu života 2 – ZdravíNové 05.05.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat a vysílán Leem Carrollem v Los Angeles, Kalifornie, 30. května 2020

A pak zjistíte, že existují lidé, kteří mají opravdu, ale opravdu velké štěstí, opakovaně, a tak se zeptáte: „Co se to děje, jak to dokážeš, jak to děláš?“ A když s nimi o tom mluvíte, řeknou vám: „Tvořím si obraz svého života. Tvořím si obraz svého života, jako kdybych seděl v restauraci a objednával si z jídelního lístku, dal bych si to, to a tohle taky. Děkuji mnohokrát.“

.

05-2020 Tvoření obrazu života  3 – KulturaNové 13.05.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat a vysílán Leem Carrollem v Los Angeles, Kalifornie, 31. května 2020

A to je vlastně také základní učení ezoteriky, že si můžete tvořit svou vlastní realitu. V minulosti však pro to existovala pouze ezoterická slova, ale dnes o tom existují důkazy. Mluvili jsme o tom včera. Hovořili jsme také o tom, co se podařilo dokázat na Princetonské univerzitě, že vědomí dokáže změnit i to náhodné ve vašem životě, čemu říkáte štěstí. Bez ohledu na to, co říkáme, vždy se najdou tací, kteří řeknou: „Nic se nezmění, lidská přirozenost se nezmění, a proto zůstanu nadále obětí.“ A pak jsou tu další, kteří řeknou: „Ne, ne, ne. Cítím celý život, že mám nad některými z těchto věcí kontrolu.“ A teď vám povím, že máte kontrolu nad vším, že tohle všechno můžete ovládat.

.

05-2020 Tvoření obrazu života 4 – TvůrceNové 13.05.2022

Tento živý Kryonův channeling byl přijat a vysílán Leem Carrollem v Los Angeles, Kalifornie, 31. května 2020

Nikdo vám to nikdy neřekl. Když jste byli malí, učili jste se někdy, že ve vás Bůh vidí velkolepost? Bůh se dívá na vaši duši a ví, že v ní je část Boha. Bůh vás zná jako Boží dítě, jako Božího přítele, možná dokonce jako Boha samotného. Taková je duše, kousek nebo část celého universa. To je to, kdo jste. Kdo jste!

.

05-2020 Změny – Ne to, co očekáváte

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll pro Seattle, Washington, 10. května 2020 – stream pořad

Zažil jsem všechny možné otázky, které byste mohli položit, drazí – o tom, co se stane, co to znamená, a řeknu vám – všechny jsou pozitivní, všechny. A to záleží na předpojatosti, která se k vám přiblížila a žije skrze vás, na strachu a úzkosti z čehokoli nového, kterou možná máte, a která dosedá obzvlášť tvrdě na starou duši. Neboť staré duše jsou šamani moudrosti, staré duše jsou léčitelé a channeleři zítřka. A já mluvím k těm, kteří jsou léčitelé a channeleři dneška. Mluvím k těm, kteří nyní poslouchají – vím, kdo jste, vy, …

.

05-2020 Jsme ve válce a já to nepostřehl?

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Seattlu, Washington, 10. května 2020

Řeknu vám příběh, roztomilý zábavný příběh. Možná alegorii, možná metaforu, ale ne parabolu, jen příběh. Představte si na chvíli, že v jiném čase, možná v jiném světě, byl problém se psy. A řekli: „Existuje tento problém, a proto musíte uvázat svého psa. Uvažte ho teď hned, nevypouštějte ho vůbec z  domu, protože už jen venčení psa způsobí problém. Uvažte psa pořádně, aby nemohl nikam jít. Můžete se na něj dívat, můžete si s ním hrát, ale přivažte ho.“ A tak vskutku všichni psi na světě byli brzo přivázání…

.

05-2020 Ve správný čas na správném místě

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Seattlu, Washington, 9. května 2020

Chci vám teď něco sdělit a odpovědět na otázku: „Drahý Kryone, jsme v této pandemii. Děje se to na správném místě ve správný čas?“ Ano, absolutně. „To znamená, že to bylo předpovězeno?“ Říkám vám: Vy sami jste si to vybrali, když jste překročili rok 2012. Jaká je nejrychlejší cesta pro divokou kartu nové Země? Odpověď zní: Všechno zastavit a začít znovu…

.

05-2020 Dělám to správně?

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Seattlu, Washington, 9. května 2020

Vrátím se k tématu závoje. Toto je název, který jste dostali a který jste si sami pro sebe vyvinuli, jako zeď, která vás odděluje od nás. A už jsme vám dříve řekli, že se jedná o zeď vaší reality, nikoli o zeď skutečnou. Pro vás je to jako skutečná bariéra, protože jste ve 3D a žijete v lineární dimenzi, kterou prožíváte a znáte už celé věky. Pokud však překročíte tuto dimenzi, dostanete se k multidimenzionalitě, což je zas pro nás skutečný svět. Součástí rozvíjející se lidské mysli je stávat se duchem, který proniká za tuto 3D realitu….

 

05-2020 Cvičení sebehodnoty

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Berkeley Springs, Západní Virginie, 3. května 2020

Vrátím se k té představě o tom, kým opravdu můžete být. Je tak smutné a frustrující vidět, že tolik z vás žijete s nízkou sebeúctou a sebehodnotou. Pokud jste staré duše planety, a vy jimi jste, pak máte probuzenou akášickou moudrost. A přesto tu stále existuje tolik strachu a obav. To se děje, když neexistuje sebevědomí, sebedůvěra v to, kým jste. Dovolte mi tedy ještě jednou jasně promluvit o tom, kdo jste.

 

05-2020 Nemožné zastavení se

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Berkeley Springs, Západní Virginie, 2. května 2020

Je čas na změnu. Opět se vše zastavilo, přestože to vypadalo, že to není možné, ale přesto se to stalo. Už jsme předali několik channelingů, které popisovaly přesně tento jev. Pokud se člověk dostane do potíží, jde k psychologovi. Psycholog mu poradí: „Vezměte si den volna. Jděte do lesa. Projděte se a zastavte svůj život, abyste mohli přemýšlet o věcech.“ Teď může celý svět přemýšlet o věcech.

 

05-2020 Skrytá cesta

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Berkeley Springs, Západní Virginie, 2. května 2020

Všechny ty věci, které vypadají dnes tak prapodivně, za nějakých sto let přejdou do všeobecného povědomí. Takhle to chodí, drazí, a vy jste to už viděli – viděli jste to dokonce ve vašich společnostech, že věci, které jste považovali za bláznivé, jsou dnes vaší vědou. Věci, o kterých jste si mysleli, že se nikdy nestanou, se dějí… a dokonce i věci, o kterých vám tvrdili, že se nemůžou stát, se dějí…

 

04-2020  Váš podíl na rozloučení

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v rámci celosvětového semináře  channelerů ze soukromí, 16.04. 2020

Nadešel konec třídenního semináře. Obvykle se vás při takové příležitosti shromáždí stovky v jedné místnosti. Ještě než ze sálu odejdete, je čas se rozloučit, ocenit své zážitky, pomyslet na lidi, které jste potkali, možná se zamyslet nad synchronicitami, které se udály.

 

04-2020 Pár skutečností o viru, které byste měli vzít v úvahu

Tento živý channeling byl přijat 14. dubna 2020 během celosvětového semináře channelerů ze soukromí

Drazí, váš imunitní systém toto ještě nikdy nezažil. Většina z vás má silný imunitní systém. Ale u těch z vás, kteří ho silný nemají, bude nadměrně reagovat na tento vir. Dalo by se říci, že to, co dnes zabíjí lidské bytosti, je jejich vlastní imunitní systém, ne ten vir. Ten vir to jen dostane na určitou úroveň, a pak imunitní systém, který se s ničím takovým nikdy předtím nesetkal, začne přehnaně reagovat, a tato přehnaná reakce způsobí smrt. Právě nyní jsem vám poskytl klíč k tomu, jak nahlížet na vědu. Pokud dokážete zapouzdřit tento imunitní systém tak, aby nereagoval nepřiměřeně, tato chřipka již nikdy nezabije žádného dalšího člověka.

 

04-2020 „Nová informace – To, co není tak zřejmé”

Tento živý channeling byl přijat 14. dubna 2020 během celosvětového semináře channelerů ze soukromí

…Můžete říct, že channeling prochází z tolika různých zdrojů. Ale toto pole je multidimenzionální zdroj  potenciálů na této planetě, které jsou ovlivňovány láskou, soucitem ducha. Jde až za věc, které říkáte závoj, a dotýká se tváře Stvořitele. Toto je místo, odkud všechno pochází. A jestliže slyšíte channeling, o kterém někteří říkají, že jej provozují, a je to naplněno strachem nebo egem anebo po vás chtějí, abyste dělali věci, které jsou nevhodné, anebo máte následovat různá stanovená pravidla, dávejte si pozor. Nechannelují z pole.

 

04-2020 Dysfunkční Bůh

Tento živý channeling byl přijat v Torontu, Kanadě, 5. dubna 2020

Je nevyhnutelné, drazí, že strach odejde, úzkost zmizí a to, co je nahradí, je energie, o které jsme tolikrát říkali, že je drahocenná, drazí. Pokud byste se podívali na energie kolem vás, které jsou vám k dispozici. Pokud se podíváte na světlo ve tmě a na to vše. Když se podíváte na andělskou posvátnost, nechápete snad, že andělská posvátnost vždy vyhraje, vždy vyhraje? Je jedno, jak temné něco je. Je jedno, jak temné cokoliv je. Světlo vyhraje. Říkali jsme vám již dříve, že definicí temnoty je nepřítomnost světla. Temnota není aktivní energie, temnota je nedostatek vnitřní energie. A když jsou věci temné, tak lidé začnou tvořit svoji vlastní temnotu. Když věci neobsahují světlo a vy světlu nedovolíte vstoupit, pak člověk začne tvořit svou vlastní temnotu…

 

04-2020 Moc Innate

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Torontu, ON, Kanadě, 4. dubna 2020

Je těžké uvěřit, velmi těžké, že jste nesmrtelní oběma směry. Vaše duše existovala ještě před Vesmírem. A vy se ptáte: „Co dělala? Jaké to bylo? Co vlastně dělala celý den?“ (Kryon se směje.) Jako by nějaký den vůbec byl… Je to tak lineární, to vaše lidské myšlení. Potřebujete vědět, jak všechno je. Detaily, jak všechno funguje. Řekli jsme to již mnohokrát, mnohokrát! Zajímáte se o to, jak láska funguje? Ne. Prostě ji jen přijmete. Opravdu chcete znát multidimenzionální kousky a části, které se poskládají dohromady, aby vás někdo miloval? Když se někdo do někoho zamiluje, je to téměř forma šílenství! Děláte určité věci, narážíte do zdí a máte rozzářené oči, protože to je láska ve své nejčistší podobě – láska člověka k člověku. Dokážete si pak představit lásku Boha k vám?

 

04-2020 „Manipulující strach“

Tento živý channeling byl přijat v Torontu, Kanada, 4. dubna 2020

Svět přitahuje drama, a tak, když vám dají informaci, která je korektní a přesná, tak půjdou do diskusních panelů a budou diskutovat a diskutovat… Věděli jste, že je možné zapnout zprávy hned, jak se probudíte, a vypnout je, až když jdete spát a poslouchat to samé třicetkrát, čtyřicetkrát pořád dokola? Jak se při tom cítíte? Jak se cítí vaše vnitřní dítě? Když všechno, co vidíte, je, že i dospělí mají strach? Hm?

 

04-2020 Rodičovství vnitřního dítěte

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Toronto, ON, Kanada, 4. dubna 2020

Každý z vás má to, čemu říkáme innate (vrozená moudrost těla). Mnozí z vás o ní vědí, protože jsme o tom mluvili už předtím, nyní je ale pravý čas mluvit o tom ještě jednou.

 

03-2020 – Kryon na Islandu – den první – Korona

Tento živý channeling Kryona byl přijat během cesty po Islandu 13. březen 2020

V přírodě jsou viry, bakterie, které zůstávají tam, kde jsou – v přírodě. Mají je stromy, mají je zvířata, a nevztahují se na lidi. Lidé mají svůj vlastní soubor virů a bakterií, se kterými fungujete, se kterými se jako lidé musíte vypořádat; ale příležitostně, čas od času, dojde k přenosu ze zvířat na lidi; někdy dokonce z rostlin na lidi. Ale to se stává pouze kvůli lidskému počínání, nikdy se to nestane přirozeně. Virus, který máte, se nepřihodil náhodou.

 

03-2020 Kryon na Islandu – den druhý, třetí a čtvrtý – písmena I, C a E

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem na Islandu – 14.- 16. března 2020

Dnešní písmeno je E. Ve slově Island (Iceland) je to třetí písmeno. Toto je čtvrté poselství. Mnozí už začínají odhadovat, co by toto písmeno mohlo znamenat. Někteří z vás už to uhodli, většina ještě ne. Přesto je to něco, o čem vůbec celý Kryon je. To slovo zní ENLIGHTENMENT – OSVÍCENÍ!

 

03-2020 Kryon na Islandu – den pátý a šestý – písmena L a A

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem na Islandu – 17.- 18. března 2020

Písmeno A představuje ASCENSION = VZESTUP. Dnešní učení není až tak „duchovní“. Vzestup je slovo, které je téměř vždy používáno právě v souvislosti s duchovností, spiritualitou (pozn. překl.: někdy se překládá i jako nanebevstoupení). I když ne tak docela, protože existuje mnoho jazyků, které zahrnují výraz vzestup znamenající prostě stoupání vzhůru. Například ve spojení s výtahem můžete v některých jazycích říct, že vzestupuje.
.

03-2020 Kryon na Islandu – den osmý a devátý – písmena N a D

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – 19.- 20. března 2020

Říkal jsem to už dříve a řeknu to znovu, že v některých zemích existuje kosmologie, která říká, že když vezmete hrst hlíny a přitisknete na ni svá ústa, dotknete se úplně každého předka, kterého jste kdy měli, protože oni jsou stále zde. Moudrost Země je moudrostí předků. Jak je to přirozené!

 

03-2020 Kryon na Islandu – den devátý a desátý – Ledová jeskyně a Na co bych se měl/a zeptat

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – březen 2020

Vědci chápou, že je mnoho věcí, které jsou neviditelné. Ale člověk, který prohlašuje, že věří jen tomu, co vidí, musí pochopit toto: To, co vidíte, drahé lidské bytosti, svýma očima, je jen maličké spektrum odrážejícího se světla. To je celá vaše realita, že? To protože věříte jen tomu, co vidíte. A přesto jsou oblasti světla a spektra světla, která tu jsou stále. Podle vás tu tedy nejsou, pokud je nevidíte?

 

03-2020 Kryon na Islandu – den devátý a desátý – Ledová jeskyně a Na co bych se měl/a zeptat
Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – březen 2020

Mnohokrát jsme hovořili také o další mřížce – kromě magnetické mřížky je tu i krystalická mřížka. Než se k ní dostanu, dovolte, abych vám pověděl o něčem, co je extrémně silné a také neviditelné. Gravitace. Věříte v gravitaci? Ovšemže zdravý rozum říká ano. Kolik neviditelných a skutečných věcí musím vyjmenovat, než pochopíte, že existuje mnohem více věcí, než jsou ty, které můžete pozorovat s pomocí svých očí?

 

03-2020 Kryon na Islandu – den jedenáctý – Korona 2

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během cesty po Islandu – březen 2020

Toto je poslední channeling v této skvělé zemi. V této místnosti promluvím opět o viru, který se i nadále šíří po celé planetě. Můžete se vrátit k prvnímu záznamu, a proto to nebudu až tak moc opakovat. Jenže právě teď, zatímco se stále více šíří, někteří říkají věci jako: „Kryone, jak je možné, že se tohle děje planetě, která měla vstoupit do oblasti vyššího vědomí? Jak je to možné?“ Na to odpovím: Dávali jste při channelinzích pozor? Opravdu jste četli ta poselství? Dva kroky vpřed, jeden zpět. V současnosti se nacházíte v kroku zpět. ..

 

02-2020 Nová pomoc – Uzly a Nuly

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v  Miami, Florida, 23. února 2020

Tohle je závěr víkendových zpráv – je to číslo čtyři. Tento víkend je o naději. O věcech, které možná přicházejí na tuto planetu. Dáváme Vám zprávy, v nichž se mluví o světle a temnotě. Zároveň Vám říkáme, že světlo začíná vyhrávat. Pokusili jsme se Vám vysvětlit proč. Proč by to mělo být nyní jiné než v minulosti? Vysvětlovali jsme Vám tu frustraci, již zažívají ti, kteří vidí tu přicházející změnu, ale nerozumí jí. Obecně zde však mluvíme o začátku nového cyklu….

 

02-2020 Jedinečný člověk

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v Miami, Florida, 23. února 2020

Jelikož jsme o tom mluvili, co vám přinese pokročilejší vyvinuté uvědomění v záležitostech diet a jídla? A odpověď je tato: vyšší uvědomění nebude vytvářet systémy, bude vytvářet praktiky (postupy) – tato výživa už se začíná projevovat v těchto oblastech vaší země. Nakonec přijde uvědomění si toho, čím Gaia opravdu je. Když jídlo pěstujete a následně jej ihned sníte, vaše tělo to oslavuje. Ovšem pokud se rozhodnete jej zachovat (konzervovat), zmrazit nebo uvařit způsobem, jenž jej ničí (znehodnocují), možná to není ten nejlepší způsob. A to je přesně to, co Američané dělali posledních dvě stě let….

 

02-2020 Vlak přijíždí

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v  Miami, Florida, 22. února 2020

Je zde velké množství věcí, které se mají ještě odehrát pro to, aby se lidstvo stalo multidimenzionálním. Ovšem stejně tak jako cokoli jiného ve vaší kultuře, zvané civilizace, pouze několik málo z vás něco začíná. A ostatní se dívají, co děláte. Je velmi možné, že by to mohlo dopadnout tak, že budete žít déle, budete šťastnější, šťastnější sami se sebou, se svým životem a tolerantnější vůči věcem, které vás dříve zatěžovaly. To je to tajemství – odhodit strach a úzkost…

.

2-2020  Boží plán

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v  Miami, Florida, 22. února 2020

…Součástí tohoto probouzení je mít barevné vidění místo černobílého. Někteří z vás si začínají uvědomovat, kým jsou a také začínáte vidět věci, které vám neříkali – totiž že tu nejste proto, abyste trpěli. Ne, nejste tady proto. „Tak proč tedy trpím?“ A to jsou ty otázky, se kterými jsem sem přišel pracovat. Když jste překročili milník 2012, začaly se dít na této planetě všechny možné věci – včetně probouzení se k základním pravdám…

 

 

02-2020  Uvést do akce Akášu

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Sacramentu, Kalifornie 16. února 2020

 Co vám způsobuje stárnutí?  Co říká lékařská věda, že vám způsobuje stárnutí? Věděli jste, že máte biologické hodiny, které tikají, a téměř hned vyžadují, aby chemické procesy dodržovaly daná pravidla, aby dodržovaly trend tikajících biologických hodin? Co kdybyste na chvíli přestaly tikat? Nemyslím vaše srdce. Co kdybyste mohli říct svým biologickým hodinám, aby změnily čas, který právě ukazují. Pokud by to bylo možné, žili byste déle. Vědomí tohle dokáže.

 

02-2020 Cykly

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem v Sacramentu, Kalifornie, 15. února 2020

Mnohé staré duše tvrdí, že jsou připravené – a přesto jsou produktem naprogramovaných vzorců, podle nichž změny znamenají potíže, starosti, problémy. A tím jsou postiženi zejména ti, kteří si změny vztahují na sebe. Vidí nějakou událost a pak si řeknou: „Proč se to děje? Musel jsem udělat něco špatně.“ Dokonce na sebe vztahují i cyklus počasí, o kterém mluvíme už desetiletí. Ta změna tu teď je a my jsme vám říkali, že přijde. ..

.
01-2020 Celkový pohled na lásku

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v Sarasotě, Florida, 19. ledna 2020

Existují lidé, kteří si toto vyslechnou a řeknou: „Víš, ty zde vykresluješ docela příjemný obraz o lásce. A co ti, kteří se rozhodli vstoupit do temnoty a dělat hrozné věci? Ti ovlivňují lidstvo strašným způsobem. A co oni, mají také anděly? Co oni?“ Víte co, jsou milováni stejně jako vy. Odpověď zní – ano, ano, ano, a ano…

 

01-2020  Cesta lidské duše – část 1

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Sarasotě, Florida, 18.01.2020

Už jsme vám říkali o systému výměny pohlaví, a jak respektuje to, co je pro vás pohodlné. Že jste po mnoho životů byli ženami. A pak došlo k výměně a byli jste zase po mnoho životů muži. Tak, aby se nemohlo stát, že byste přišli a nedokázali rozpoznat, kým jste. Vždy existuje doba pro adaptaci, kdy se vrátíte na planetu a znovu si uvědomíte, že máte stejné pohlaví. Cítíte se tak spokojeněji, což vám umožňuje existovat ve větším klidu. Je to tak učiněno čistě pro vás. Dává to smysl. Je to srozumitelné všem, všechny tyto systémy. A používáme výraz systémy, protože to je slovo nejbližší tomu, co však doopravdy systémem není. Je to zkrátka pouze způsob fungování.

 

01-2020  Cesta lidské duše – část 2

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Caroll v Sarasotě, Florida, 18. ledna 2020

Právě teď se na planetě děje mnoho věcí, které mění energii větru zrození. Toto téma ještě neuzavřu, protože s ním nejsem ještě úplně hotový. Budeme v něm pokračovat zítra. Zítra budu taky mluvit o tom, jaké to je probudit se z této temnoty a jaké jsou některé z vlastností, které spouštějí a povzbuzují probuzení. Přicházíte sem s plným vybavením vaší duše, řekněme s tunou věcí, s knihovnou plnou věcí a přesto vám říkám, že se nacházíte teprve v první knize na str. 3. To je to, kým jste a kde je v tuto chvíli lidstvo.

 

01-2020 Cesta lidské duše – část 2.5

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Caroll v Sarasotě, Florida 18. ledna 2020

… Vítr zrození je první nadechnutí, ne doba těhotenství. S tímto prvním nadechnutím dorazíte (na Zem) a ocitnete se na cestě. A s ním do vás proudí všechny ty věci, o kterých jsme už mluvili, krása, majestát, komplexnost tvořící vaši duši.

 

01-2020  Práce s Duchem – Láska

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carollem ve Phoenixu, Arizon, 12. ledna 2020

Tvořivý zdroj má mnoho jmen. V některých systémech je tak vznešený a tak mocný, že jsou mu dána jména, která nelze vyslovit. Obecně se uznává, že tento Tvořivý zdroj není jen zdrojem všeho, co je, ale je také spojen s lidmi prostřednictvím duše. Každý velký systém víry na planetě má nějaký druh duše nebo vysvětlení pro posvátnou část ve vás. Je to proto, že je to intuitivní. A mají pravdu. Každý z vás má kolem sebe něco, co je multidimenzionální částí, ale co je velmi, velmi obtížné popsat.

 

01-2020 Nový dar přenosu

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem ve Phoenixu, Arizon, 12. ledna 2020

Vítejte v novém světě, ve kterém něco znamenáte. Pokud patříte mezi ty, kteří tu sedí a trpí velmi nízkou sebehodnotou kvůli věcem, kterými jste prošli, nebo kvůli lidem, kteří vám tyto věci říkali, rád bych vám něco sdělil. Tohle samo buduje vaši hodnotu, bez ohledu na to, jak jste staří, jaké máte pohlaví nebo co si o sobě myslíte. Staré duše, prošly jste tím a to vytváří moudrost, energii a zralost. Tento motor přenosu míru a krásy vytváří rozdíl a vstupuje rovnou do této nové mřížky. To je to, kým jste. Chci, abyste si o tom sami přemýšleli a abyste se napřímili. Jste důležití, a proto jste tady!

.

01-2020 Posun 2020 – 1. část

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem ve Phoenixu, Arizona, 11. ledna 2020

Takže jsem vám řekl, že míříte k řadě událostí, místních i globálních, které souvisejí s měnícími se teplotami na planetě. Ve skutečnosti směřujete k ochlazení. Někteří to nazývají „malou dobou ledovou“. To zní děsivě, protože když řeknete doba ledová, myslíte na tu určitou dobu ledovou. Ale to nebude ono. Země prošla podobnými mikroklimatickými změnami, i když jste tu už žili. Víte, že změna nyní přichází, protože má dokonce svůj název. Když to začalo, nazývalo se to „globální oteplování“. Dnes se  to nazývá „změna klimatu“. Jednoho dne se to bude nazývat „klimatický cyklus“.

 

01-2020 Posun 2020 – 2. část

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem ve Phoenixu, Arizona, 11. ledna 2020

Než začne ochlazování na této planetě, bude docházet k převratným událostem, při kterých bude horko ještě větší a zima ještě chladnější, než planeta odhalí, co opravdu bude dělat. Toto bude začátek očekávané malé doby ledové. Nemusí to být vůbec děsivá věc, protože můžete vidět, jak přichází. Bude trvat desetiletí, než k vám dorazí. Ale mezitím ji už můžete vidět, jak přichází.

 

01-2020  Dualita – 1. část

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Boulderu, Colorado, 4. ledna 2020

Až dosud byla duše v energiích těch let, které člověk strávil na planetě, něčím, co nebylo chápáno, co nebylo uznáváno, ne doopravdy. Chápete, že tady je, a něco se o tom dozvíte od šamanů, učitelů a náboženství, ale nechápete to skutečně a ani s tím doopravdy nepracujete, dosud ne. Pokud bych vám nyní měl jmenovat jeden princip toho, co se děje v této nové energii, ale co ještě nikdy předtím nedělo, pak je to sloučení duše s tělesnou (fyzickou) stránkou.

 

01-2020 Dualita – 2.část

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Boulderu, Colorado, 4. ledna 2020

Chci vám něco ukázat. To není důkaz. Je to shoda okolností. Všimli jste si, že všechny velké vynálezy na této planetě se odehrávají současně po celém světě? Věděli jste, že bratři Wrightové porazili Francouze jen o pár týdnů? Pracovali na stejné věci, na motorovém létání. Všechny ty věci, které máte v medicíně a elektřině, byly vyvinuty ve stejnou dobu, jako kdyby někdo přišel na Zemi a řekl: „Tady je pro vás všechny něco nového.“ Prozkoumejte to, a pokud vám připadá nápadné, že to vypadá, jako kdyby planeta tyto věci dostávala najednou, pak pro vás máme něco nového. Za posledních deset let jsme o tom hodně mluvili.

 

01-2020 „Dualita – 3. část”

Tento živý channeling byl přijat v Boulder, Colorado, 5. ledna 2020

Dovolte nám tedy umístit vám na čelo novou poznámku: „Zrozen velkolepý!“ Tato poznámka bude vibrovat pravdou a objeví se pokaždé, když se na sebe podíváte do zrcadla. Můžete také začít psát další definice a začít je umisťovat všude kolem sebe: Já jsem láska. Umístěte ji přímo sem: [Kryon ukazuje na oblast srdce]. Já jsem soucit. Dejte ji přímo tady: [Kryon znovu ukazuje do oblasti srdce]. Já jsem zdravý. Dejte ji sem. Já jsem mladý. Dejte ji tady. Začněte vkládat tyto poznámky všude po svém těle, protože vy jste tím jediným, kdo vás může definovat!

 

 

zpět