7-2015 Kryon

Zpráva uprostřed roku 2015

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Laguna Hills v Kalifornii, 4. července 2015
.
Zdravím, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Proces channelingů je pro některé odlišný. Neexistuje správný nebo nesprávný způsob, pouze individuální způsob, unikátní pro lidskou bytost. V této místnosti jsou lidé, kteří channelují – já vím, kdo je tady. Děláte to svým vlastním způsobem, skrze vlastní intuici, a dostáváte to, co dostáváte a říkáte, co říkáte a je to přesnéto je channeling.
.
To, co vidíte tady, je přímé spojení mezi mnou a mým partnerem a takto to funguje už 26 let. A on se při tom cítí dobře (už si na to zvykl). Ustupuje stranou na místo, o kterém jsme mluvili dříve a kde cítí se dobře. My přitom využíváme vše, co lidská bytost má – jeho kulturu, jazyk, intelekt a ochotu vyjadřovat se jasně, abychom s vámi mohli mluvit v reálném čase. Duch s vámi nekomunikuje lineárním způsobem. To, co slyšíte, je jeho interpretace a překlad multidimenzionálního poselství, které mu přichází mnohokrát (opakovaně). Naučil se ho linearizovat pro vaše uši. Ale zároveň je tu i něco, čemu říkáme třetí jazyk. Je multidimenzionální a přichází z této židle. Právě teď mluví s některými z vás – cítíte to, dalece to přesahuje slova, která budou následovat. Je to dostupné pro kohokoli, kdo ta slova slyší – dokonce i pro ty, kteří to uslyší později. Ten třetí jazyk, to je intuitivní komunikace s Duchem, zatímco mě posloucháte.
.
Jsme rodina. Nejsme vaši učitelé, jsme rodina. Protože když nejste tady, jste jako my. Je pro vás tak těžké uvěřit, že jste víc než si myslíte, že jste! Filtr, který máte, a který z vás dělá člověka a nic víc, s vámi zůstává po celou dobu, až do posledního vydechnutí před smrtí a vy stále přemýšlíte: „Je to skutečné?“ To je svobodná volba. Musí to tak být, drazí lidé.
.
A přece tu sedíte. Někteří z vás věří a poznávají, že je to skutečné, a někteří z vás cítí, že jsem tady. Řekl jsem už tolikrát, že jsem tu proto, že jsou věci, které byste měli vědět. Díváme se na vás a gratulujeme vám ke všemu, čeho jste dosáhli. A nejen to, také k vaší ochotě naslouchat, dozvědět se, slyšet.
.
Někteří z vás si toto pustili, protože je něco trápí. Chci, abyste ty starosti na chvíli odložili – věděli jste, že to jde? Část vás to „ví lépe“ – „nenaletí“ na to, co vám způsobuje bolest/strádání. Ať už jde o cokoli ve vašem životě, můžete to na chvíli odložit a cítit lásku Boha ve svém životě. Třeba jen na moment zkusit dosáhnout vyváženosti normálního stavu, abyste mohli volně dýchat… aspoň na okamžik – a vědět, že je vše v pořádku – vědět, že vás známe.
.
Toto nazveme Zpráva uprostřed roku 2015 – není to dlouhý náročný channeling, je to jeden z těch, který by vám měl říct, kde se nacházíte. Mluvíme o tom, co se děje – praktickým způsobem, skrze zdravý rozum. Hovoříme k celému lidstvu i ke starým duším.
.
Je v tom rozdíl, neboť nová energie s sebou nese rysy, které pocítí všichni na celé planetě – pomalu, aby je to nevyděsilo… a pak jsou zde atributy, které cítí staré duše velmi silně a velmi rychle; a vědí to. Se změnou vašeho způsobu myšlení mluvíme o mentálních rysech vědomí a říkáme, že začínáte myslet jinak. To je těžké, protože to skutečně zahrnuje vědomí.
.
Když se rozhlédnete po Zemi a uvidíte, jak se věci dějí, uvidíte, že jsou zde různé druhy vědomí. Lidé začínají myslet jinak, aby se setkali a jednali jinak; je tady mentální rozdíl. Nemůžete na to ukázat prstem a ani sociologové zatím nepostřehli, o co jde. Probíhá tu zjemnění. Někteří začínají chápat, že už nemusí sedět v určité krabici, že je v pořádku být expanzivnější a svým myšlením tu krabici přesahovat. Můžete to vidět v náboženství, možná to vidíte i v politice. Probíhá to i u běžných lidí, na které působí přicházející energie – a my jsme vám říkali, že tu budou.
.
Teď to shrneme, abyste rozuměli, o čem mluvíme… Před nějakou dobou jsme hovořili o tom, že se nacházíte v nové oblasti vesmíru; jak se vaše sluneční soustava pohybuje středem galaxie, vstupuje do odlišného prostoru, který v sobě obsahuje odlišný druh energie. Zeptejte se nějakého astrologa a astronoma, neboť oba chápou důsledky tohoto jevu. Astronom vám řekne, že to může de facto ovlivnit heliosféru Slunceta potom ovlivní vaši magnetickou mřížku, která pak ovlivní vás. Toto učení vám Kryon předává od začátku – jsem magnetický mistr a toto moje označení má svůj důvod.
.
Proto může nastat jiné myšlení a přichází přesně podle plánu, drazí, a my jsme to řekli už dříve a mnozí z vás to začínají pozorovat a cítit. Je možné, že Země a Sluneční soustava se pohybují do jiného druhu prostoru s energií, kterou jste dosud neviděli a která je naplánována, na trati, vhodně a se záměrem načasována pro případ, že projdete milníkem roku 2012 – potřebovali jste to. A vy jste tady a přesně tak to je. Přemýšlíte jinak.
.
Jaká je ta nejlineárnější, nezadržitelná síla, která je stejná jako nejtěžší věc, kterou je třeba změnit? A vy asi řeknete: „No, soudě podle toho, co jsme viděli, to musí být náboženství na této planetě. Zdroje těchto starých systémů víry se nikdy nezměnily a to vytváří problém za problémem, protože tu není žádná ochota ke změně.“ Ale ono se to mění! (Pousmání.) Začnete to pozorovat, drazí, takřka ve všech těch krabicích, které nazýváte náboženství, ale jednou z největších změn je papež.
.
Říkali jsme vám o tom a oslavovali jsme to ještě před tím, než k tomu došlo. Říkali jsme vám, že budete mít nového papeže. Říkali jsme vám, co bude dělat. V té době jste se domnívali, že starý papež zemře. Jaká to změna paradigmatu! Tomu se říká „divoká karta“. Divoká karta znamená, že se stane něco, co nikdo nečekal – něco, co by se podle zažitého modelu nemělo stát. Představte si dva žijící papeže! Dokonce i Vatikán je z toho zmaten. (Smích.) Proti všem předpokladům jeden z nich rezignoval. Nerezignoval, aby zemřel, drazí, jistě jste si všimli, že je stále tady. A nový papež se ujal funkce, a navzdory všem pravděpodobnostem je z Jižní Ameriky. A navzdory všem předpokladům začal mluvit jinak než jakýkoli papež před ním. Protože ví, že aby zachránil svou církev, musí je přimět, aby začali myslet jinak. Musí nastat posun ve vědomí uvnitř církve, aby církev mohla nadále existovat. Ve skutečnosti je ohrožena víc, než tušíte. A bude více takových jako on, kteří budou chápat tyto věci. Je to způsob, který bychom nazvali duševní (mentální) postoj lidstva.
.
Máte na dosah věci, které jste nikdy předtím na dosah neměli. Většina planety právě teď chce mír na Zemi; jen menšinu to nezajímá. Za chvíli o tom budeme mluvit více.
.
Kde jste vy v tomto okamžiku? Jste v roce DVA, už jsme vám to říkali dříve, drazí, že tato nová energie se měří od roku 2014. Rok 2013 se nepočítal. Byli jste příliš zaneprázdněni svou vlastní rekalibrací. 2014 byl rokem JEDNA. Toto je rok DVA. Jak si vedete? Mluvili jste někdy nedávno s dvouletým dítětem? (Smích.) Jak si vedete? Jste na začátku a vedete si dobře.
.
Jaké jsou zásadní záležitosti, kterými procházíte? Strach – to je první věc. A zvládáte ho dobře. Navzdory všemu vidíte, co je před vámi a začínáte si uvědomovat a poznávat, že to je důvod, proč jste naživu. Staré duše, to je to, na co jste čekaly. A přestože může být hodně těžké tím procházet, konečně je to tady! Takže jak to využijete? Jak to poznáte? A co to znamená? Můžu vám všem něco říci? V tomto okamžiku historie vaší planety – uvolněte se.
.
Postupem času začnou být tyto věci jasné. Součást duševního přenastavení neboli evoluce vědomí všech lidí na Zemi znamená, že začnou chtít, aby jejich spiritualita dávala smysl, místo aby se jen slepě řídili pravidly svých rodičů. Bude to muset dávat smysl. Uvidíte odhalení velkých duchovních skupin. Uvidíte ty, kteří tvoří rozdíl, a budou to dělat novým způsobem. Uvidíte probuzení dokonce i v rámci církve – všech církví – až uvidí, že se jejich základna (počet členů) zmenšuje, protože to nedává smysl. A tehdy začnou věci měnit. Jiní prožijí obrodu. Rozdíl bude v tomto: sledujte, jak dochází k nárůstu u soucitného duchovního systému. Pokud zjevně zahrnuje soucit a lásku, bude na vzestupu. Nedělejte tu chybu, abyste ho spojovali s mistrem nebo někým z minulosti – o tom nemluvím. Pokud je tam soucit a láska, bude to znamenat růst. To je nové paradigma – kde není soucit a láska, ale zřejmě je tam něco jiného, to bude na ústupu. Je to prosté. Sledujte to. Uvidíte to. To je posun v myšlení.
.
Fyzickyjak si vedete? Drazí, fyzické tělo lidské bytosti bude procházet obrozením v uvědomění. Dovolte, abych vám to řekl srozumitelněji. Lidské bytosti začnou dbát více na to, co jedí, co dávají svému tělu a začnou si uvědomovat, že to, co bylo nazýváno alternativní medicínou, nemusí být alternativou. Místo toho to může být prostě další možnost, která funguje. Začněte si toho všímat, protože to může být blíže hlavnímu proudu, než si myslíte.
.
Drazí, o věcech, které se dějí a jsou právě teď objevovány, jsme vám řekli už dříve. Začínáte se posouvat do nového modelu léčení, který bude zahrnovat více druhů energií než chemii. Tak se na to podívejte; uvidíte fungovat energii ne New Age způsobem, jak to nazýváte, ale jako energetickou léčbu – to znamená léčení a léčebné prostředky, které zahrnují fyziku ve stejné míře jako chemii. Někdy budou pracovat společně, blíží se to; v určitém smyslu už je to tady. Je to nové. Takže fyzicky pro vás – jak pro lidskou rasu, tak pro pracovníka světla: začnete reagovat odlišně na tato léčení.
.
Je toho víc. Pro staré duše: budete mít více povědomí o tom, jak zůstat na této planetě déle. Slyšeli jste? (Úsměv.) To může mnohým připadat nefér. Proč by nějaká skupina lidí měla mít lepší uvědomění než jiní? A řeknu vám znovu, že je to stejné jako ve škole – žáci, kteří tam jsou devět let místo dvou, umí víc, jsou schopni najít správný směr uvnitř systému lépe než jiní, protože jsou tady déle. Proto se, drazí, začnete probouzet a vidět věci, které jiní neuvidí. Před mnoha lety (a je to už 15 let) jsem vám dal channeling, který říkal, že přijde čas, kdy síla vědomí rozhodne o tom, jak se člověk uzdraví – místo síly jejich chemie. A je to tady.
.
A o tom vám chceme říci, protože to je jiné. Můj partner s vámi dnes začal mluvit o některých nových věcech, které lidé začínají lidé přijímat. V tomto procesu má mnohé co dělat s vědomím, s fyzikou vědomí, i s energií planety, které odporují novým chemickým vynálezům. To je způsob, jakým to chodí. Uvidíte toho více a více. Ale stará duše si toho bude vědoma více a rychleji. Buďte ostražití. Protože je to před vámi, drazí – a vy to uvidíte a jiní ne.
.
Dovolte synchronicitě, aby vám přivedla do cesty věci, které vás udrží déle naživu. Fyzické tělo člověka se začíná vyvíjet skrze DNA a v tomto procesu je to právě stará duše, která z toho bude mít užitek jako první. Jste tady déle, zažili jste více, váš akášický záznam je silnější a přímo křičí, že to je přesně to, na co jste čekali. Jste tady přesně načas. Bude toho víc.
.
Třetí je spiritualita. Teď nemluvíme o spiritualitě v této místnosti nebo u těch, kteří poslouchají, mluvíme o Zemi obecně. Říkali jsme vám, že přijde den, drazí, kdy tohle přijde a je to tady. Uvědomujete si, co se děje? Vy totiž ve skutečnosti bojujete s dualitou. Poprvé v dějinách je na této planetě válka tmy proti světlu, ne země proti zemi. Vidíte to? Říkali jsme vám, že se to blíží, řekli jsme, že bude existovat organizace temnoty – jedinců, kteří budou usilovat o to, aby věci zůstaly tak jak jsou. Pod maskou duchovního systému budou vytvářet temnotu a zastrašovat vás – a to se teď děje. Řekli jsme vám také, že ten strach, který vytvářejí, vás může zastavit, pokud to dovolíte. To je vše, co mají. Vedete si dobře, neboť to vidíte tak, jak to je. Někteří mají skutečně strach; ale stará duše to už kdysi viděla, a také ví, že jí to nemůže ublížit. Neboť světlo nakonec zvítězí.
.
To, co probíhá právě teď, je velmi zajímavé, dovolte, abych vám to vykreslil. Nepřipadá vám zajímavé, že se taková síla může shromáždit tak rychle a přesunout se do tolika oblastí, a vlády s tím nic nedělají? To protože se díváte na paradigma, které je všechny zaskočilo. Jsou zvyklí bojovat proti jazykům, zemím a ideologiím – ne proti tomu, co je temné. Dělá jim potíže dokonce se shodnout na tom, že to je problém, protože si myslí, že to pomine, ale to se nestane. Bude se to zhoršovat, než se to nakonec zlepší. Přijde bod zvratu, kdy jim to konečně dojde a spojí se dohromady – bude to vědomí planety proti několika. Nebudou mít šanci.
.
Ale ne hned. To, co v této době můžete sledovat v TV, slouží jako důkaz, že jsou tato slova přesná a pravdivá; vaše vlády nikdy nic podobného neviděly. Proto mají sklon to přehlížet. Mají sklon říkat, že to přejde, že je to přechodný výstřelek, plácnutí do vody. Ale není. Je to nové. Je to nejtemnější věc, jakou si umíte představit a je schopna rekrutovat odkudkoli; neboť temnota je kdekoli, kam chcete pohlédnout. Drazí, se svobodnou volbou máte ty, kteří myslí tímto způsobem – kdekoli a v jakémkoli společenském postavení. Bez ohledu na světlo. Mohou být na místě, které je duchovně osvícené, a přesto, a nemusíte to ani vědět, myslí v temnotě. To je výzva dualitybudou přitahováni temnotou. Této skupině nebude činit potíže stahovat rekruty z nejpodivnějších míst, dokonce i z církve. Temnota bude přitahovat sama sebe, neboť temnota kolem sebe nemá ráda světlo.
.
Takže znovu opakujeme: světlo je aktivní, tma nikoli. Proto světlo převládne, pokud se rozsvítí. Zatím není rozsvícené. Ale bude. Nezaměřujte se příliš na to, co vidíte v budoucnosti. Znovu opakuji: to vše je podle plánu. Mohu vám říci, aniž bych cokoli prozradil, že vaši rodiče, kteří vás oseli a kteří si říkají Plejáďané, prožili to samé. Každá planeta svobodné volby, která překročí ten mezník, kdy přechází do statutu absolventa, má přesně stejný problém. Bitvu se starými způsoby, bitvu s temnotou. Není to očividné, když to sledujete? Temnota a světlo. Vidíte soucit a lásku a vidíte její nepřítomnost. Je to stále zřetelnější, že? To protože se vyvíjíte. Byla doba, kdy to lidé neviděli – a teď to vidíte velice jasně.
.
Nakonec je zde toto: přichází divoká karta. Vše, co vidíme – tedy potenciály planety z celkového pohledu – nás vede k tomu, abychom řekli toto: divoká karta není špatná karta. O nic víc, než byla ta poslední, která přivodila pád Sovětského svazu. Divoká karta může být ve skutečnosti něčím, co nikdo neočekává podle starého modeluněco, o čem nikdo nevěděl, že to tu je. Má to co do činění s vynálezy. Můžou se začít objevovat některé vskutku neobvyklé. Nejsou v plánu. Ale když to tak vezmete, to nebyl žádný z těch, které jste dostali. Dovolte, abych to doložil. A vy mě sledujte a spojujte body.
.
Drazí, ty největší vynálezy, které lidstvo dostalo, vám byly předány ve chvíli, kdy jste je potřebovali. Možná řeknete, že vynálezy postupují kupředu logickým způsobem – když objevíte jednu technologii, tak vede k další a další. V zásadě byste měli pravdu; ale ne s divokými kartami. Jednou z posledních divokých karet, které jste obdrželi a na které jste byli připraveni, bylo létání. Vidíte to už více než sto let, že? A přece – lidé pouštějí draky už tisíce let. Pozorují ptáky po celou dobu jejich existence. Vzhlížejí k obloze a říkají si: „Kéž bych uměl létat.“ A přece něco tak snadného jak to znáte teď – létání – bylo tak neskutečné. A pak jste to najednou dostali.
.
Nárokujete si to jako Američané… američtí vynálezci vám dali letadlo – dva výrobci kola vymysleli něco, na co nepřišel nikdo během celých dějiny před nimi! Avšak porazili jste Francouze o pouhé dva týdny! Ti všichni na tom pracovali zároveň.
.
Drazí, vynálezy jsou předávány této planetě, jakmile je na ně vědomí připraveno. Stejné to bylo s rádiem. Také vám bylo dáno, když jste ho potřebovali. Nebylo to jen přirozené rozšíření jiného vynálezu. To samé platí pro Teslův střídavý proud. Nikdo by na to nemohl nikdy přijít, dokud nepřišel mistr, který měl tyto znalosti už před svým příchodem. Mimochodem, když se podíváte na jeho život, má toho mnohem víc, co vám může dát. A nic z toho nezapadlo. Když vidíte něco takového, musíte vědět, že vynálezy jsou něco, co obdržíte ve chvíli, kdy to potřebujete.
.
A přicházejí další. Vlastně budou tři. Nemůžu vám říct kdy, jak nebo kde. Řeknu vám jen to, že jste tu přesně načas pro další fázi, další divokou kartu, na kterou se můžete těšit. A bude to dobrá karta, drazí, stejně jako ty předtím. A je na čase. Až to uvidíte, poznáte to. Navzdory všem očekáváním poznáte, že to je jiné. Bude to zásadní. (Úsměv)
.
Drazí, je nám potěšením dávat vám všechny tyto informace v tento den. Tady jste – všechny planety byly přesně tam, kde jste nyní vy. Není to žádné překvapení. Z našeho pohledu není v roce dva žádné překvapení. Dospívání, rozeznávání nových energií, zbavování se tyranů, růst…
.
Mír na Zemi? Je zaručený, pokud budete pokračovat. Mír na Zemi bude nezbytný pro některé vynálezy – to proto, abyste je nezneužili pro výrobu zbraní. Blíží se to. Mír na Zemi není konec, je to začátek. U Plejáďanů to bylo stejné. Mír přichází s vědomím, které obsahuje moudrost. Je to součást nového člověka.
.
Takže, abych to shrnul: kde jste? Objevujete soucit na Zemi. Staré duše se probouzejí do nových energií – temnota s vámi bojuje, protože se vás bojí. Vaše zprávy a vaše média jsou staré energie a vy to víte. Přicházejí nové druhy zpráv a médií, na která se můžete obracet, a která jsou vyvážená – přinášejí programy, které chcete sledovat, místo těch, která jsou vám vnucována. Všechny tyto věci jsou před vámi. Osobně, fyzicky a duševně, drazí, jste v roce dva.
.
Můžu vám říci toto: jste nezměrně milováni. Chceme, abyste zůstali. Nechceme, abyste byli frustrovaní. Pokud procházíte rekalibrací, poslouchejte toto: všechny tyto věci nic neznamenají. Je to pro vás tak tvrdé. Vydržte. A vězte, že existuje část, která ví, čím procházíte. Která vás drží za ruku a říká vám „vydrž“ – je zde láska, je zde soucit. Má to smysl. Zvládnete to.
.
Jsou to dobré zprávy.
.
A tak to je.
Kryon
.
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/  – MP3 (29 minut) – Mid Year 2015 Report
.
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Dagmar H. (www.kryon.webnode.cz) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
.