7-2019 Kryon

Tapisérie

.

Tento živý channeling byl přijat Leem Carrollem v Laguna Hills v Kalifornii, 14. července 2019

 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je tzv. mini-channeling, který ukončuje naše setkání. V této místnosti je mnoho starých duší, z nichž některé se narodily jako učitelé nebo léčitelé. Je to myšlenka, že se rodíte s pamětí, kterou jste si sebou přinesli z druhé strany, a vy se rozpomínáte na určité dary a talenty, které máte. Některým z vás byly tyto dary dány velmi brzy a vy jste je dlouho ignorovalitakže je musíte znovu objevit. Znamená to být odlišní ve vaší kultuře. Ale vy je stále dosud vlastníte a přišli jste sem s nimi. To znamená, že existuje mnoho starých duší připravených udělat další krok – nechci tomu říkat, že je to absolvování studia, ale na planetě jsou úrovně energie a vědomí, které vám mohou připadat lineární, i když mluvíme o nelineárních věcech, jako je vědomí. Přestože vědomí obsahuje multidimenzionální atribut, a my jsme vám o tom říkali, přesto znáte rozdíl mezi vědomím, které se angažuje pro temnotu, a vědomím, které se angažuje pro světlo. Dalo by se tedy říci, že existují různé úrovně (vědomí). Je to způsob, jak rozlišovat lidi podle jejich různých stupňů vývoje.

 

Jak to například vypadá pro andělskou bytost, která přichází na planetu? Vidíte ji jako jasnovidnou v těchto evolučních podmínkách? Víte, existují tací, kteří vám mohou sdělit, zda jste v koherenci (soudržnosti) nebo ne. Pokud tedy existují senzitivní lidé, čtenáři energii, kteří mohou cítit a vnímat energie, pak už to vědí. A tento dar může být prokletím, nebo něčím velkolepým, záleží na tom, jak se interpretuje a používá. Někdy vás tato senzitivita, která se zvyšuje s vaším vývojem, může skolit zármutkem nebo frustrací. Jindy zas překonáte svůj postoj, dozrajete do toho, porozumíte tomu a naučíte se tyto dovednosti. Ale je toho víc. To vše se děje právě teď na této planetě, a to nejen vám v této místnosti, ale desetitisícům starých duší, které se právě teď probouzejí. Jsou v tom rozdíly.

 

Nadnesli jsme něco, co bych vám chtěl předat, co je dnes odlišné. Důvodem je, abyste pochopili, že existují věci, o kterých nevíte. Mluvili jsme o Merkabě, o energetickém poli, které vás obklopuje a není to pole – je to vaše Merkaba. Žijete ve vozidle – takto jej budu nazývat – které řídíte a tím je Merkaba, bublina o průměru 8 metrů, která obklopuje každého z vás. To znamená, že všichni tady v místnosti sedíte také v Merkabě těch ostatních. Drazí, důvodem toho, že je Merkaba tak rozměrná, je to, že skupina jednotlivců může vytvořit koherenci (soudržnost). Přemýšlejte o tom. Někteří máte vysokou úroveň vědomí a evoluce a můžete vidět světlo v jiných lidech, zatímco jiní ne. Když se dostáváte na úroveň koherence, znamená to, že v těchto okamžicích koherence jste všichni na stejné úrovni klidu a míru – právě na těch několik okamžiků. Už jsem vám to říkal předtím, protože tak to funguje. Ale je toho víc.

 

Také jsme vám řekli, že vědomí se nenachází někde na určitém místě, protože má multidimenzionální atribut, že nesídlí výhradně ve vás, ale že je to energie, že je to něco, co se může přemístit i na jiné místoTo znamená, že skupinové vědomí lze přemístit někam jinam a že můžete společně dosáhnout úrovně, kterou ještě neznáte. Ale je toho víc.

 

Také jsme vám řekli, že jednoho dne věda objeví způsob, jak vidět kvantová pole. Momentálně to ještě není k dispozici. Pokud tomuto vědeckému vysvětlování nerozumíte, podívejte se na to takto: Nikdo dosud neviděl gravitaci. Myslíte si, že jsou to vlny, ale nemáte vůbec tušení, co to je. Také nechápete, že gravitace je obvyklý produkt hmoty a hustoty, a když říkám obvyklý produkt, pak tím myslím, že jej lze změnit. Ani to nemůžete vědět, protože jste ještě neviděli vzory. Až uvidíte vzory, budete to vědět, pak to bude zřejmé. Abyste však mohli tyto vzory rozpoznat, musíte mít kvantové vidění. A až k tomu dojde, a my vám to říkáme předem, vědci vás a všechno ostatní, co je kvantové na této planetě, uvidí poprvé tak, jako nikdy předtím. Protože Merkaba obsahuje vzory a u každé jednotlivého člověka budou jeho vzory odhaleny.

 

V těchto vzorech je uloženo nové léčení, protože místo zcela alopatické, biologicky lineární představy chemie, kterou jste používali pro pomoc a léčení a mnoho dalších věcí, o kterých jste se učili, začnete léčit úplně novým způsobem. Protože Merkabě uvidíte všechny informace o každém orgánu ve vašem těle. Ukáže vám, co se kde děje nebo ne. Ukazuje váš věk i duchovní milník – ano, dokonce se zbarví podle toho, na jakém evolučním stupni se nacházíte, drazí. Nikdy jsem vám to předtím neřekl, ale co když vaše Merkaba skutečně obsahuje barvy? Co když tyto barvy, které někteří z vás vidí na channelerech, médiích (jasnovidcích) nebo kolem ostatních, jsou letmým zábleskem barev Merkaby? Tyto barvy jsou většinou iridescentní, duhově měňavéprotože jsou multidimenzionálními aspekty toho, čemu říkáte barva. Nemohu vám to vysvětlit podrobněji, protože tam ještě nejste a chybí vám k tomu smysly. Existuje tolik druhů světla, které nemůžete vidět. Řekněme tedy, že (Merkaby) jsou rozpoznatelné podle jejich barev. Ale to, co skutečně vyniká (bije do očí), je, že čím vyšší je frekvence, vibrační úroveň vědomí člověka, tím jasnější jsou jeho znalosti a tím víc je radostnější. S Bohem uvnitř se barvy mění.

 

Vydejte se nyní se mnou na chvíli na krátkou cestu nad atmosféru vaší Země, dokud neuvidíte před sebou otáčející se kouli. A předpokládejme, že existuje někdo, ať už je to anděl, nebo ne, kdo se může dívat na Zemi speciálním objektivem. To, co uvidí tímto objektivem, jsou pouze věci vyladěné na jeho čočky. A uvidí Merkabu nebo energetická pole lidí. Teď se připravte, protože pokud budou zářit v barvách v souladu s vývojovými kroky v procesu osvícení, budou tam takové barvy, které budou vyčnívat nad ty ostatní. Rád bych vás uvedl do tématu vzorů.

 

Učitelé, léčitelé, zvláště staré duše – všechny se projevují, takže je možné okamžitě poznat kohokoli s touto schopností. Je možné spatřit, kdo je stará duše a kdo není, kdo právě přišel a kdo ne, kolik z nich je tady, jaký je postoj a vědomí planety. Jak vypadá tento vzor? Pokud položíte tuto otázku, pak je to, jako byste se ptali na celý vzor tapisérie. Kolik je těch, kteří jsou nejvíce osvícení, a jak se to projevuje na vzoru tapisérie? Předpokládejme, že v horní části barevné škály je duhově měňavá nádherná purpurová. Kolik lidí má tuto barvu? Kde se v současnosti nachází planeta? Už lidé objevili, jak společně spojit tyto „purpurové“? Odpověď zní, že v současné době jich není mnoho. A ne, ještě to neobjevili. Ale objeví.

 

Obraťme teď na chvíli list. Tentokrát se na vás nedívá žádný anděl, ale některé bytosti, které pocházejí z jiného místa v této galaxii a jsou osvícené, protože tu jsou o miliony let déle než vy. Takže cestují na Zemi, aby viděli, jak se máte. Přiletí na určité místo a vy je možná budete moct vidět svými nástroji, svýma očima. Nazvěte si je, jak chcete, ale oni jsou tady a dívají se na vaše vzory, protože mají kvantové vidění. A položí si následující otázku: „Měli bychom už přistát? Máme ukázat, kdo je tady? Máme jim ukázat osvícení galaxie? Máme jim už ukázat rodinu?“ A odpověď by kolektivně zněla: NE.“ Je to stále příliš nebezpečné, protože tapisérie ještě není purpurová. Tohle je metafora a právě jsem vám předal perly pravdy o setkání s těmi z jiných míst, kteří jsou pokročilejší než vy - ne technicky, drazí, ale pokročilejší v oblasti vědomí. Pokud jde o vědomí, jste v současné době příliš nebezpeční na to, abyste se setkali s rodinou.

 

To setkání s vámi bude oslavou v této galaxii, a to je důvod, proč se na vás dívají. Dívají se do „trouby“, aby zjistili, zda jste připraveni. A zatím nejste, protože jste právě dosáhli bodu, ve kterém jste odhalili vědomí základní pravdy. A to je důvod, proč je Kryon tady. Otevřete dveře a pak se začne měnit vaše energie, způsob vašeho myšlení, faktor radosti. Všechny tyto věci se začnou měnit a začnete řešit puzzle (skládanku) osvícení.

 

Co to pro vás znamená osobně? A co pro lidi kolem vás? Ti senzitivní z vás to začínají vnímat. Světlo začíná osvětlovat věci, které nejsou správné, nejen fyzicky, ale i ezotericky. Co s tím vším uděláte? Začnete vidět odstíny různých Merkab, jak to dokážou jen staré duše. Směřujete k tomu, od staré energie, v níž někteří lidé mohou vidět barvy a jiní se tomu smáli, k nové energii, ve které i věda rozpozná různé barvy a smát se tomu pak budete vy. Protože v tuto chvíli jde o kvantovou energii. Multidimenzionalita tady vždy existovala, téměř ve všem a v celém životě na této planetě. Dosud to však nebylo vidět. Ale až nadejde čas, drazí, ukáže se to. A pak budete vědět, jak vás vidí shora ti, kteří čekají na setkání s vámi a kteří vás nazývají rodinou. Až k tomu dojde, uvidíte, že vypadají jako vy. Bude to zjevení.

 

Drazí, toto vše se připravuje. Není to něco, co bych vám channeloval, abyste se cítili lépe. Tohle je pravda, která je právě teď v poli. Proto jsem před lety v jedné malé místnosti v OSN řekl (a vy si to můžete přečíst), že by tato země (USA) měla sdělit a zveřejnit vše, co ví o mimozemšťanech, abyste nebyli překvapeni ani vyděšeni, až přijde čas a setkáte se s rodinou. Nyní víte, proč tu nejsou ve velkém počtu, ale až přijdou, bude to rodina, bude to opětovné shledání, bude to vědomí na vysoké úrovni a bude tam velké množství purpurových.

 

Předávám vám tyto věci v lásce. Ale nedávám vám žádný časový rámec, protože svobodná volba závisí na tom, jak rychle se učíte a jak rychle vaše vědomí roste. Závisí to také na tom, jak vás nižší, stále existující energie planety zatlačuje zpátky, protože to chce. Stará nízká energie, která tady pořád existuje, nechce, abyste byli „purpuroví“, pokud rozumíte této metafoře. Bude tedy čas na čištění. Možná potrvá několik generací, než se tyto věci stanou. Teď řeknete: „Přál bych si, aby se to stalo během mého života.“ Ach, stane se to – možná budete vypadat jinak, ale zažijete to a zúčastníte se toho. Jaký to bude den, až se dozvíte, že skutečně nejste sami! Jaký to bude den, až se setkáte s rodinou a rozpoznáte v nich sami sebe!

 

Nepředával bych vám všechny tyto věci, kdyby nebyly absolutní základní pravdou. Něco z toho již bylo vyučováno v Lemurii a rádi bychom vám tyto věci pravidelně předávali, abyste pochopili, kam to všechno směřuje a jaké jsou pro to důvody. Ale mezitím, pokud byste chtěli popsat úroveň vašeho současného studia, jste teď teprve ve školce. Jste v této fázi, objevujete, kde jste. A je důležité, abyste pochopili, že tenhle objev je vším. Protože až uznáte a přijmete, co se tady právě děje, a uvědomíte si: Tohle je úžasná, velkolepá základní pravda, která se začíná šířit po planetě, a to i mezi těmi, kdo nejsou duchovní a nikdy nebudou. Týká se soucitu, integrity a transparentnosti. To se nyní děje a světlo vítězí.“ Je to začátek.

 

Tak ať už je to začátek! Nejdřív se musíte naučit lézt po čtyřech, než budete moct chodit a nejdřív se musíte naučit chodit, než začnete létat s purpurovým tělem.

A tak to je.

 

Kryon

 

Zdroj: www.kryon.com – The Tapestry – MP3 – 19:12 min.

 

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět