7-2020 Kryon

Nacházet radost uprostřed chaosu – 1

.

Tento živý channeling Kryona byl přijat Leem Carrollem v Grand Rapids, Indianapolis, 25. července 2020

 .

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Chci opět vytvořit sérii čtyř channelingů, jako jsem to už udělal poslední dobou častěji. Ne všechna setkání, která můj partner pořádá, jsou vhodná pro takové série, jež jsou zaměřené na prozkoumání a osvětlení jediného tématu a které umožňují rozdělit jej do více částí namísto jednoho prostého channelingu. Tuto sérii považuji za relevantní pro současnou situaci. Pokud se ti, kteří se připojí později, nepodívají na datum, nemusí nutně rozumět tomu, o co půjde. Jste uprostřed toho, co někteří nazvali druhou vlnou ve vaší zemi, v tom, co jste nazvali „lockdownem“. Tento lockdown nemusí být tak rozsáhlý jako ten první, ale přesto je to doba, kdy nemůžete dělat věci, které běžně děláte. Musíte snášet věci, které byste normálně nesnášeli. Nemůžete jít ven a bavit se. Možná nebudete moct chodit do práce. Jsou to těžké časy a vybírají si svou daň.

 

Rád bych dal této mimořádné sérii název Nacházet radost uprostřed chaosu. Vyhledávat a objevovat radost uprostřed chaosu. Nemohu podceňovat léčivou sílu radosti. Nedávno jsem předal channeling, kde jsem hovořil o některých zásadních hlubokých věcech a vlivech na lidi, vyvolaných určitými emocemi, činy a věcmi. Radost byla jednou z nich. Rád bych nyní v tomto tématu pokračoval. Chci vám poskytnout nějaké informace, o kterých jste možná ani nevěděli.

 

Až skončí veškerý ten rozruch a řeči kolem (korona) viru a stane se to historií, což se stane, vyjde najevo hodně věcí, které v tuto chvíli nejsou známé, ale existuje kolem nich určité podezření. Povím vám o jedné z nich. Zdravotnický personál, nemocnice a ti, kteří se zabývají nemocnými lidmi, uvidí na svých grafech a číselných tabulkách nárůst něčeho, čemu budou během vaší současné pandemie říkat „jiné nemoci“. Jinými slovy, zatímco se během této doby chráníte před jednou věcí, způsobujete něco jinéhoJsou to reakce vaší chemie, která vytváří toto něco jiného.  Chemie ve vašem těle je hluboce naladěna na vaše vědomí, reaguje na strach a obavy, stres a neštěstí. Víte, že mám pravdu. Je to pozvání pro jiné nemoci, aby se ve vás usadily, protože váš imunitní systém je otřesen - pokud to tak chcete nazvat - tím, že se necítíte dobře, že se bojíte, máte strach, děláte si starosti nebo jste nešťastní. To je to, co se právě tady děje.

 

Možná byste tedy mohli říct, že je pravdivé staré rčení, které jste tak často slýchali, že „smích léčí“. Je pravdivé. Lékaři, kteří to uslyší, budou souhlasit, pokývají hlavou a řeknou: „Pozorovali jsme to.“ Člověk má schopnost udržet se naživu prostřednictvím samotného vědomí, dokonce i za hranicí bodu, ve kterém by již neměl žít. Poukazuji na to a mluvil jsem o tom už dříve. Zeptejte se chirurgů. Řeknou vám, že existuje velmi mnoho případů, kdy babička nebo dědeček budou chtít počkat na operaci svých vnoučat. A čekají měsíce, než proběhne operace a dítě se opět zotaví. Pak teprve umírají, často hned druhý den. Zeptejte se psychologů ve vaší společnosti, jak se totéž děje, když se lidé – zejména prarodiče – drží naživu, dokud jejich vnoučata nepromují. A pak zemřou. Takový druh kontroly máte. Vaše tělo je spojeno s vaším vědomím, a proto můžete ve skutečnosti udržovat svůj život déle, pokud chcete. Napadlo vás někdy, že pokud máte před sebou něco, na co se můžete těšit za 10 let, můžete se těchto 10 let udržet naživu? Odpověď je ano. Musíte jen sdělit svému tělu, co chcete. Vy máte slovo a vždycky jste měli. Tohle je Kryonova informace od samého začátku.

 

Nejvýznamnější vliv má však radost, štěstí, klid a mír. To jsou věci, které učíme velmi dlouho, a teď se vrátíme zpět k této premise. Každý člověk má schopnost vytvářet si vzpomínky na radost, vyrovnanost a klid, které prožil v minulosti. Zůstávají v jeho mysli a synapsích jeho mozku. Může si je vytáhnout, aplikovat na sebe a být radostný v současné době chaosu. Je to proveditelné, není to žádný trik. Musí to vycházet z vašeho vlastního vědomého přáníMusíte se ztotožnit s tím, co říkám, vzít si to za své. Musíte tomu věřit, být o tom pevně přesvědčeni.

 

Už jsem o tom jednou mluvil a teď se k tomu chci vrátit. I když jste měli těžké dětství, drazí, vzpomeňte si na to, že když jste byli dětmi, jaká to byla radost, hrát si s kamarády, hračkami nebo zvířaty. Byla to doba, kdy jste byli tak klidní sami se sebou a smáli se sami pro sebe. I když jste měli těžké dětství, přesto jste takové chvíle prožívali. Pokud jste měli dobré dětství, víte, o čem mluvím. Pokud jste měli dětství, kdy vás vaši rodiče velmi milovali a všemožně vám pomáhali, pak víte, že vaše vnitřní dítě, které tehdy žilo, je stále s vámi, protože si to pamatujete. I když jste nebyli dost zralí, má toto vnitřní dítě jiskru vzpomínek, které jsou uloženy v mozku.

 

Někteří to odmítají. Některé z vás učili, že když jste byli dítětem, mysleli jste jako dítě, a teď, když jste dospělí, už nemyslíte jako dítě. Proto byste nikdy neměli být jako děti. Je v tom určitá pravda – stojí to dokonce i v bibli – že jako dospělí byste měli myslet na to, že jste zodpovědnější. Ale to neznamená, že byste se neměli smát jako děti. Takto je navrženo vaše vědomí, drazí. Je navrženo tak, abyste si uchovávali věci, které vás dělají šťastnými a klidnými, na (pomyslné) poličce ve své blízkosti, abyste si je mohli v obtížných dobách vyzvednout. Díky tomu pak nespadnete do hluboké díry obtíží, problémů a temnoty, z níž je těžké se vzpamatovat. Mluvím k některým, kteří se nyní v této díře nalézají, a já to vím. Je těžké v noci spát, a když se ráno probudíte, vše se rychle vrátí. Problémy existují. Jak to chcete udělat? Jak to vůbec chcete všechno zvládnout? Co se stane příště? Něco, na co jste před rokem ani nepomysleli, je najednou zpět. Vím o tom.

 

Jsou ve vás zabudovány nástroje, drazí, kteří vás mohou v těchto dobách udržet v klidu a dokonce i v radosti. Představte si, že máte schopnost vyvolávat si vzpomínky a emoce, když jste byli dětmi v té pro vás nejšťastnější době, mít k nim vědomý a záměrný přístup, abyste se právě teď mohli nechat zaplavit těmito pocity a abyste mohli projít touto dobou bez „jiné“ nemoci, bez úzkostí a obav, které možná v tuto chvíli máte.

 

Aby se tato hádanka ještě více zkomplikovala, někteří řeknou, že by se tyto věci neměly dělat. Řeknou, že kdykoli se budete chovat jako děti, bude to urážka vašeho genderu, zvláště mužů, kteří řeknou: „To už se nehodí k mému mužství. Už se nikdy nebudu chichotat.“ Pokud jste byli s mým partnerem častěji, víte, že se hodně chichotá, protože nachází pro sebe i v dobách potíží a problémů zábavné věci. Záměrně si je vytváří. Ví, kam se obrátit, a ví, jak na to. Také ví, že to chrání jeho zdraví. To je to, o čem s vámi chci mluvit. To je to, co vás chci naučit.

 

Někteří se tak oddělili od svého vnitřního dítěte do takové míry, že když se jich na to zeptáte, řeknou: „Ach ano, vzal jsem své vnitřní dítě a už dávno jsem ho pohřbil na zahradě. Takže už nevyleze, je mrtvé.“ A pro ně to tak opravdu je, že je zabili. To ale neznamená, že by je nemohli oživit, protože pravdou je, že tu stále existuje. Ale ve svém vědomí, ve své pravdě je zabili. Jak to máte vy s tím vším, o čem mluvím? Kde jste v tomto scénáři? Když se ráno probudíte, jak se cítíteSvírá strach vaše srdce, jakmile se probudíte, a trápíte se celý den? Pokud ano, řeknu vám, že nejste sami, a proto vám předávám tento channeling, drazí. Není na tom nic špatného. Jen to prostě nemusí být. Slyšíte, co vám říkám? Týká se to tolika z vás, kteří to právě teď posloucháte (a čtete), i těch, kteří to budou poslouchat v budoucnu.

 

Chci využít tyto čtyři channelingy a s láskou o tom promluvit. Poskytnu vám několik velmi praktických nástrojů, které se vám možná budou zdát příliš jednoduché, příliš zvláštní nebo bláznivé. Udělám to v dalším channelingu. Vím, že tu budete, protože ti, kdo to sledují, uvidí celý program, a ti, kteří si to poslechnou (a přečtou) později, mohou najít všechny channelingy na webové stránce mého partnera, kde je shromažďuje, čísluje a zajišťuje, aby žádný nebyl vynechán.

 

Drazí, toto je, řekl bych, poselství dne. Nebudu teď mluvit o hlubokých věcech na Zemi ani o uzdravení, které přichází. Chci hovořit o léčení, které je právě teď zapotřebí, abyste zůstali zdraví, abyste měli přístup k radosti, která tu je a jak jsem řekl, je uchována ve vašem mozku. Je tam, protože jste ji zažili. Nemůžete ji vymazat, i když říkáte, že můžete a chtěli byste, nemůžete. Je tam, a pokud ji chcete znovu získat, můžete. Radost je velkou léčitelkou člověka. Smích je velký léčitel člověka. Vaše chemie se mění. Vaše osobnost se mění. Změní se i to, co vnímáte jako svou budoucí perspektivu, protože se mění způsob vašeho myšlení.

 

Vzpomínáte si, jak jste coby děti seděli na podlaze, možná jste si hráli a nemuseli jste si dělat žádné starosti? Jediné, co vás mohlo trápit, bylo, jak dlouho si budete moct hrát. A vaše máma vešla a řekla: „Dobře, odlož své hračky.“ A vy jste dopověděli: „Ach, to je to nejhorší, co se kdy mohlo stát.“ (Kryon se usmívá.) Oživme znovu tu dobu, kdy se nebylo čeho bát, kdy si člověk nemusel dělat žádné starosti. Vrátím se s několika nástroji a dalšími radami.

A tak to je.

KRYON

 

Zdroj: www.kryon.com – Finding Joy in the Midst of Chaos 1 – MP3 –  10:23 min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
zpět