8-2017 Kryon

Série odhalení 2017 – 6. část „Omývání nohou“

Tento živý channeling byl přijat v Kananaskis Alberta, Kanada, 27. srpna 2017

.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Velká část obřadu dnes proběhne v tichosti. Ale nejprve pár slov – začneme tím, co vidíte. Drahá stará duše, není to poprvé, co vám omýváme nohy. Je to symbolické. Je to pocta a v tomto konkrétním případě je to pocta Ducha vůči vám. Je tu zastoupena nepřekonatelná, neuvěřitelná a nepochopitelná krása Ducha, která sděluje: „Tohle jsou naše pocity vůči vám, protože děláte tuto práci. Odložte na okamžik všechen zmatek, strach, obavy a nechte si omýt nohy.“ Rád bych, abyste vnímali, co dokážete vnímat, tu poctu a lásku, symboliku toho, co se děje. Chtěl bych vás požádat, abyste se podívali na těch osm lidí (kteří byli pozváni na pódium k obřadu omývání nohou – pozn. překl.). Je toho tady hodně k vidění. Chtěl bych, abyste se podívali za lidský zevnějšek a spatřili všechno to, co jsme vám v těchto dnech představili. Co vidíte? Hned o tom budeme mluvit. Ale ti, kteří tu sedí – opravdu, skutečně – jsou těmi, kteří omývají nohy těm, kdo jsou na jevištiA to je symbolika toho. Nejen, že máte andělské průvodce, kteří představují Velký Centrální Zdroj, jenž omývá lidem nohy, ale i ty, kteří tu sedí, dělají totéž. Je to sezení věnované poctě, je to sezení lásky.

.

A těch osm lidí (na pódiu)? Energie spojená s osmičkou znamená v mnoha systémech na planetě hojnost. A proto se podíváme na to, čeho je tady hojnost – soucitu, soudržnosti, upřímné lásky, pochopení, ocenění. Pocity, které jdou nad rámec lidství do oblasti, která je tak čistá, že na ničem jiném nezáleží než na tomto okamžiku, na který můžete vzpomínat celý život, pokud budete chtít, na dobu, kdy jste tu seděli, a samotný Velký Tvůrce vám omýval nohy.

.

Ve skupině starých duší, jako je tato, existuje tolik životních cest, tolik osobností. Někteří z vás jsou plaší, nesmělí. Jsou tu tací, kteří by byli nejraději, aby ten zážitek na pódiu byl co nejkratší. Rychle pryč z pódia, rychle dolů z pódia. Prosím vás, abyste to pro tuto chvíli odložili. Uvolněte se všemu, co tady je, jen pro tuto chvíli, a nechte se uctívat. Je typické, že jednou z posledních věcí, které má stará duše ráda, je to, když se na ni upíná pozornost.Chce dávat a ne přijímat. Netouží po tom, aby si jí někdo tolik všímal. Chtěla by sedět v koutku a jen rozdávat světlo. Ale na chvíli, jenom pár okamžiků, neuškodí, když se na chvíli uvolníte a odpočinete si. Prostě jen buďte. Dovolte, aby to vámi protékalo a postupovalo. Jen prostě buďte, aniž byste o tom příliš přemýšleli, aniž byste byli nervózní.

.

Existuje tolik různých druhů starých duší. Jsou takové, které jsou činné na veřejnosti a slouží. Pak existují takové, které jsou celou dobu ukryté ve své komůrce. A to všechno je uctíváno, protože nesete světlo, každý svým způsobem, a ukazujete je, pokud si to přejete. Je tak uctívána svobodná volba, avšak na okamžik, až dojdete ke své židli, se prostě v sobě uvolněte, v prostoru, v lásce, a prostě jen buďte. Zavřete oči, pokud si to přejete, a vnímejte, co tu pro vás je. Nejde o osobnost, kterou si sebou nesete. Je to okamžik, který je pro vás cenný. Nikdo se na vás skutečně nedívá. Vnímejte to všechno ve svém srdci a vězte, odkud to přichází.

.

Pokud se vy a celá skupina budete považovat za osmičku, ve všem, co můžete udělat, ve veškeré lásce, kterou můžete vytvořit a ctít, budete stále vidět osmičku. Osm lidí s jedinečnou tváří na této planetě a jedinečnou duší. Ale to není to, co vidíme. Vidíme tisíce s osmi dušemi. Vidíme válečníka, vidíme námořního kapitána, vidíme kněze, jeptišky a šamany, vidíme matky a otce, vidíme ty, kteří zemřeli v roce a pak se vrátili, vidíme ty, kteří se střídali v roli matky nebo otce, vidíme rodinu z její nejlepší stránky. Hloubka toho nemůže být umenšena. Práce, kterou jste odvedli na této planetě, je úžasná, ohromující. Otisk, který pokaždé zanecháte, nikdy nezmizí. Gaia jako váš partner nese tento otisk tolika různými způsoby: to, co je v jeskyni stvoření a to, co je v krystalické mřížce, to vše souvisí s lidmi. Samotné stromy uvolňují kyslík, který dýcháte. Váš partner, kterým je Gaia, nese vzpomínky a vylepšení všeho, čím jste. Je to krásný systém a všechno to je pro vás. Dáváte však toho tolik a tak u vás přetrvávají frustrace, problémy, které je třeba pochopit, životní výzvy. A dokonce i ve světle a dokonce i v této nové energii je toho hodně na práci.Zdá se, že to nikdy nepřestane. Ale v tuto chvíli ano. V tuto chvíli si přejeme, abyste se vzájemně uctili, jen pro tento okamžik na této planetě. A možná uvidíte, co vidíme my.

.

Zatímco je tu těch osm osob uctíváno, dovolte mi ještě jednou vyprávět vám o sladkosti a kráse pravdy, které nikdy neskončí. Ta pravda souvisí s tím, jak lidé nalézají Boha. Budeme to znovu a znovu opakovat. Požehnaný je člověk, který jakýmkoli způsobem najde Boha, nebo jím jakkoli naplní své srdce. Bude požehnán a stane se celistvým. Protože neexistuje nic, co by bylo správné nebo špatné. Neexistuje žádný špatný nebo správný způsob, jakým milovat Boha. Lidské bytosti, neodsuzujte tedy druhé, kteří sami pro sebe našli krásu Boha svým vlastním způsobem, svou vlastní cestou, ve své jedinečnosti. Místo toho se na chvíli zastavte a oslavte všechno. Zastavte se na chvíli a vnímejte v nich Boha, krásu a štěstí, které se vám též dostává. Odložte stranou doktríny, protože je vytvořili lidé. Láska k Bohu je láska k Bohu. A je trvale přítomná téměř ve všech duchovních systémech. Zatímco tu sedíte a tvrdíte, že nemáte žádný systém, nehraje to žádnou roli pro ty, kteří nějaký systém mají nebo třeba nemají. Protože Tvořivý zdroj je Tvořivým zdrojem a je jedním. Jednota Boha je to, čím jste, co oslavujete a co vás teď uctíváPohlížejte tedy na ostatní tak, jak byste chtěli, aby bylo pohlíženo na vás, jako na jedinečné, uctívané a hodnotné bytosti, které Boha milují svým vlastním způsobem.

.

Zatímco bude uctíváno dalších osm lidí, chci vás vzít na cestu. Abyste pochopili, i když jen náznakem, představte si, že na této planetě žijete jako dlouhodobě nemocný pacient upoutaný na lůžko, to znamená, že nemůžete vyjít ze svého pokoje. Lidé vám přinášejí jídlo. Vypracujete si strategii přežití. Čtete knihy. A celý svůj život strávíte ve svém pokoji. A ti, kteří se na vás dívají, říkají: „To je taková škoda, že nemůžeš vyjít ven, abys viděl krásu přírody a všechno to, co je v lese, že nemůžeš cestovat po planetě a vidět ten majestát Gaii: neuvěřitelné západy Slunce, hory, vodopády, dotýkat se zvířat, dívat se, jak tyto systémy fungují, pozorovat v noci Měsíc a hvězdy, zelenou trávu, oceán, vlny.“ A vy řeknete: „Je to špatné, měl jsem smůlu. Je to tak smutné.“ Někdo, kdo je upoutaný na lůžko, to nikdy neuvidí, ani nádheru různých kultur a jak fungují, to, co Bůh vytvořil. A vy řeknete: „Je to špatné.“ Teď vám něco povím – vy všichni jste upoutaní na lůžko.

.

Kdybych vás mohl odvést pryč z této planety, dokonce i ve 3D – nějak byste byli chráněni a mohli bychom odletět pryč z této planety – pak bych vám mohl předat jiný pohled. Viděli byste, jak vidíme my. Začali byste vidět nádheru galaxie kolem vás: neuvěřitelné barvy světelných energií, jak se vzájemně mísí, majestátnost rozměrů věcí, všechny ty věci stvořené stejným Stvořitelem, který je ve vás. A potom bych se k vám obrátil a řekl: „Dávám vám dar – schopnost vidět světlo v tolika různých frekvencích, jako to vidíme my.“ Nebe by se oživilo a vy byste viděli vlnivé pohyby všude tam, kde byste viděli život ve světle, a to doslova. Začali byste vidět systémy, o jejichž existenci mohou fyzikové jen snít. Viděli byste různé druhy fyziky jinak, než jste si kdy představovali, obrovské energie, které existují, které na planetě nikdy neuvidíte ani neobjevíte. Pak byste začali objevovat jiné bytosti, které jsou stejné jako vy. Spatřili byste krásu kultur, o kterých jste jen snili, jiných než jste vy. Viděli byste duše a vědomí, a to jen ve vaší galaxii. Jedné z biliónů galaxií, z nichž mnoho je podobných té vaší, některé jsou odlišné. To je krása, kterou nikdy neuvidíte, když jste na planetě. Ale, drazí, už jste to jednou viděli a uvidíte to znovu, neboť jste věční. A předtím, než se tady vůbec objevila Země, nebo když byla tvořena galaxie, viděli jste tyto věci v multiverzu energií. Tvůrce uvnitř vás je to, kým jsteNemusí vám být líto, že to nevidíte, protože, drazí, je to váš domov.

.

A teď bychom chtěli udělat pro dalších osm lidí, kteří budou uctíváni, opak toho, co jsme udělali, když jsme vás žádali, abyste se podívali do své Akáši, pokud to umíte. Nyní si přejeme, abyste se podívali na potenciál. Je jich jen osm, drazí, ale pokud se podíváte na to, co je v budoucnu, bude jich mnohem víc. Tento posun ovlivňuje lidstvo, které má potenciál vydržet miliony let a pomalu se rozvíjet do vyššího vědomí. Pomalu se rozvíjet do vyššího vědomí, které odstraní války a začne pronikat do oblastí, o kterých byste si to nikdy nepomysleli nebo těch, které si ani nedokážete představit. Bude to velmi pohodlný život, až budete mít k dispozici vynálezy, které dokáží čistit vodu, budou vám dodávat energii a zajišťovat úrodu. Systémy, které nikdy nebudou žádným způsobem ničit ani ohrožovat planetu, dokonce ani zvířata.

.

Symbiotický vztah, pro který jste byli navrženi, přichází s vysokým vědomím. A těch osm, které vidíte, stejně jako ti, kteří přihlížejí nebo to poslouchají (a čtou), jsou součástí tohoto systému, Přicházíte a odcházíte a pokaždé si nesete odstín světla, který je jiný než ten předtím. Staré duše, na této planetě začínáte vytvářet větší světlo svou pouhou přítomností, znovu a znovu s ostatními, kteří se k tomu přidávají. A metaforou světla je myšlení ve vyšším vědomí, že se věci už nedějí tak, jak se děly předtím, že se začíná posouvat a měnit lidská přirozenost. Drazí, v tomto scénáři není nic, co by tuto planetu mělo zničit, zatímco procházíte změnou vibrací galaxie kvůli tomu, co tady děláte. Budete mít plnou ochranu. Vodní cyklus bude přicházet a odcházet, jak to vždy dělal. A vy budete vědět, kdy nastane, a budete připraveni. Nedojde k žádnému zániku lidstva, pokud to neuděláte sami. Ale, drazí, v tuto chvíli přichází tolik světla, že potenciály jsou natolik velké, abyste se i se svobodnou volbou pozvedli do tak krásného světla vysokého vědomí pro tuto planetu, do porozumění, soudržnosti mezi lidmi, kteří budou stále mít své kultury a své systémy víry, ale budou sjednoceni soucitem.

.

A moji drazí, zatímco dalším osmi budou omyty nohy a vy se jim podíváte do očí, každému z nich, dovolte mi pokračovat v učení. Vidíte před sebou osm duší, ale ne doopravdy. Aby pro vás věci měly smysl a zapadaly do systému, který je pro vás pohodlný, budeme vám to prezentovat přirozeným způsobem ve 3D. Ve skutečnosti je tolik dimenzí, které nemůžete vidět ani vnímat a které jsou kolem vás. Součástí všech dimenzí jsou andělské vlastnostia to je pro vás matoucí. Co když vám řeknu, že vaše duše je andělská, a že se proto nemůžete přiřadit jen k jedné duši? Je to složité, je to součást nové výuky v nové energii. Je to pokročilá výuka, která přesahuje všechno, co vás učili ve starší energii. A musíte projít tím zmatkem a dojít k „aha“ efektům, které zažijete. Pomyslete na chvíli, že vaše duše je na mnoha místech, i když je jen jedna. Jedna její část je zde v lidském těle, jiná část je na opačné straně závoje s Tvořivým zdrojem.

.

Také jsme vám už sdělili něco úžasného, že část vás zůstává na této planetě se svými dětmi, se svými milovanými, s jinými biologiemi, aby jim pomáhala procházet celým životem, aby jim poskytovala oporu, aby vás tolik nepostrádali. A že ti, které jste milovali a ztratili, zůstávají u vás jako jedna jejich část. Dovolte mi, abych se vás zeptal: „Je to část jejich duše?“ A odpověď zní ano. „Kolik částí má jejich duše?“ A odpověď je ano. Je to tak ohromné. Vy jste tak velcí. Co když vám řeknu, že někteří z vás jsou ještě i na jiných planetách a pomáhají těm, které tam zanechali? Vaše duše je tak velká! Nejste jen těmi, kteří tudy kráčí a vidí se v zrcadle. A až se s tím vším srovnáte, odsunete stranou skládanku systému, kterému nerozumíte, a už vás to nebude frustrovat. Tyhle věci už nemůžete pozorovat černobíle. Měli byste říct: „No, chápu sice z toho jen část, ale to je v pořádku, protože vím, že je to jen špička ledovce znalostí, které jsou duchovní. Jsem s tím srozuměn.“ Nebudete už mít námitky, že to porušuje všechno, co vás učili. Místo toho se tomu otevřete, abyste do toho zahrnuli to, co jste se učili, a rozšířili to na něco mnohem, mnohem většího. Jste součástí Tvořivého Zdroje. Bůh je všude, najednou. Takže, co myslíte, co je ve skutečnosti vaše duše? Vaše duše se může rozpínat možná po celé této místnosti až po jednotlivé části samotného lidstva. To vám umožní mít soudržnost a lásku nejen k ostatním lidem, ale i ke stromům a zvířatům. Cítí to a vědí to. Jednou vám věda ukáže, co se děje při experimentu, kdy člověk každý den obejme nějaký strom. A vedle něj bude stát strom, který nikdo nikdy neobjal. A až zjistíte, že strom, který je objímán, prospívá mnohem lépe než strom, který objímán není, budete vědět něco, co vám věda ukáže a dokáže, totiž že lidé a Gaia jsou spřízněni. Co když má Gaia duši? A jak se spojuje s tvořivou duší, jejíž částí jste? Nesnažte se docházet k nějakým závěrům. Místo toho to přijměte jako součást láskyplného scénáře, který se na této planetě stále zvětšuje.

.

Teď zaujme místa další skupina a omývání nohou pokračuje. Vnímáte energii v této místnosti a soudržnost, která tu vládne? Vnímáte jednotu Ducha? Dovolte, abychom tento čas využili, zatímco bude pokračovat uctívání a omývání nohou, abychom ještě víc prohloubili učení, které jsme vám tento víkend nebo už v minulosti předali. Drazí, zde je jednota. Možná v této modalitě soucitu a lásky pochopíte, že kromě toho nic neexistujeVyzýváme vás, abyste se neponořovali do věcí, kterým nerozumíte. Existuje u vás tendence, že se v tom zaseknete, možná v určitém systému znalostí, jak věci fungují. A pak najednou půjdeme kolem a řekneme, že je toho mnohem víc. Pak bude jeden druhému odporovat. Začnete se ptát: „Ano, ale co je s tím nebo oním? Jsem zmaten, Kryone.“ A řeknu ti: „Drahý člověče, překonej svůj zmatek.“ Jak zní nejvyšší princip staré duše? Tady je: Naučte se milovat, být soucitný, mít světlo a dosáhnout vnitřní rovnováhy. Teď mi řekněte,kde v tomto nejvyšším principu stojí, že musíte chápat, jak to všechno funguje? Už jsme o tom několikrát mluvili. Tolik z vás, ne-li všichni, nastoupíte do velmi složitého vozidla a řídíte ho z jednoho místa na druhé. Zeptali jsme se vás: „Vezmete si příručku, abyste zjistili, jak funguje spalovací motor dřív, než vyjedete? Jste zmateni automatickou převodovkou před tím, než ji použijete? Nebo jen akceptujete skutečnost, že to všechno uvnitř je krásně navrženo, pracuje to pro vás a odveze vás tam, kam chcete?“ Stále existují intelektuální duchovně zaměření lidé, kteří si nejprve chtějí ujasnit, jak věci pod kapotou fungují, než se dokáží rozjet.

.

V pokynech je toto – první pravidlosoustředění, soudržnost, láska, soucit, světlo, vyrovnanost. To je ta nejdůležitější instrukce. A pokud některé věci kolem sebe nechápete, řekněte Duchu: „Nerozumím těm věcem. Dopřej mi klid nad tím, že to nechápu, a nech mě kráčet se světlem, soucitem a láskou z jednoho místa na druhé.“ Nezamotejte se do toho, co o Bohu nechápete, drazí, protože zůstanete celý svůj život v nejasnosti. Nemůžete chápat některé věci, které jsou mimo vaše chápaní. Avšak světlo, láska, soucit jsou pro vás velmi srozumitelné. (Teď nastupuje další skupina osmi na pódium.) Drazí, to je to nejlepší, oč vás můžeme požádat, abyste tady dělali. Během tohoto víkendu jsme vám předali učení, že Bůh nemá žádné lidské vlastnosti a že pojmy a slova, které používáte k vysvětlení Boha, jsou prostě jen lidské pojmy a slova. Že emoce, které máte, jsou lidské emoce a že se snažíte přenést je na Boha, protože to je vše, co máte.

.

Pojďme pokračovat v učení. Co byste mohli udělat, abyste byli ve svém vlastním vnímání jako Bůh? Kdo si myslíte, že je Bůh? Nebo co je to Bůh? Nebo jak pracuje Bůh? Jak se můžete přiblížit Bohu? V minulosti vám bylo řečeno, že máte všechno prodat, možná žít na osamělém ostrově a celou dobu meditovat. To vás mělo přivést blíž k Bohu, mělo to přivést planetu blíž k Bohu. Věci se však mění, a my říkáme, neobklopujte se systémy víry a nežijte v jedné skupině, protože vás to izoluje od všech ostatních. Neobklopujte se božími pravidly a nežijte jen v jedné skupině, protože vás to izoluje od všech ostatních. Dovolte, abych se vás zeptal, zda se Bůh od někoho izoluje? A odpověď zní ne, protože Bůh je tady pro celou planetu. Jakýmkoli způsobem si to přejete, můžete najít lásku a krásu bez ohledu na to, jak. Neexistuje žádná izolace.

.

Co si myslíte, že můžete udělat, abyste byli jako Bůh? Přemýšlejte nad slovy, která jsou pro vás srozumitelná. Co je božské? Pokud je nejvyšším principem láska a soucit, přemýšlejte o tom, co k tomu patří. Přemýšlejte o tom.

.

Zaprvédokonalé porozumění. Podíváte se na jiného člověka bez ohledu na to, kdo je a co udělal, a vidíte v jeho duši s dokonalým porozuměním, že v něm existuje Bůh a že je jedinečný.

.

Zadruhé, odpuštění. Bůh je velkým odpouštějícím a vy také, když si to přejete. Bez ohledu na to, co vám kdo udělal, vám, nebo jiným lidem, dokážete se na něj podívat a říct: „Odpouštím ti“?

.

Zatřetí, laskavost. Může být atributem vašeho života laskavost, vlídnost bez ohledu na to, co se děje? Může to být něco, co je pro vás normální? Rozhlédněte se kolem sebe a podívejte se na vše v laskavém duchu, s laskavým srdcem místo kritického srdce. Víte, že mnoho starých duší je kritických? Je to obrana, která je udržuje izolované místo toho, aby dovolili, aby z nich proudila laskavost, která v nich je.

.

Toto jsou ty nejlepší atributy, které si sobě můžete přiřadit jako božské, když vnímáte, co je Bůh: odpuštění, laskavost, pochopení a vyrovnanost.

.

A teď přišla další skupina a začíná omývání nohou. Tolik uctívání v této místnosti! V této zesílené energii, ve které dochází k soutoku soudržnosti, se šíří větší pochopení, jak pokračuji a objasňuji učení. Dovolte nám vysvětlit včerejší channeling. Někteří z vás byli zmateni, když jsem vám řekl: „Propusťte všechno, co jste se naučili.“ Nikdy jsem však neřekl: „Zapomeňte na to.“ Řekl jsem: „Propusťte to.“ Poslechněte si teď jednu metaforu a jeden příklad. A pak bych rád, abyste si z toho vyvodili vlastní závěry. Téměř každý v místnosti ví něco technického. Jde o to, co se děje, když aktualizujete moderní počítač. A pokud existuje operační systém, který je třeba updatovat, musí být počítač schopen udělat dvě věci. Zaprvé: sám se vypnout. A zadruhé: nově se zapnout a restartovat. Než se sám vypne, obsahuje starý operační systém. Pak se úplně vypne, úplně. A když se restartuje, naváže na to, co měl a rozšíří to o nový systém. Někdy nový systém vypadá podobně jako ten starý, avšak s vylepšením. Zemřel ten počítač? A odpověď je ne. Restartoval se. Musel se počítač vypnout, aby se restartoval? Ano. V tomto procesu byl schopen shromáždit a využít všechna vylepšení starého učení, které už přestalo být starým učením.

.

Drazí, možná jste se naučili nějaké hluboké věci od skvělých učitelů. Chtěl bych se vás nyní zeptat, viděli jste některé z těch vašich učitelů, kteří dnes ještě žijí a kteří vám tyto systémy předali? Divili byste se, jak se změnili. Právě ty věci, které jste se od nich pochytili, když vás učili, si tito učitelé promysleli, přehodnotili a změnili to, co vás dřív učili. Hluboké systémy stále existují, ale jsou pouze součástí většího systémuKdyž tedy dosáhnete určité úrovně, musíte na okamžik vypnout to, co jste se naučili, a poté se nově restartovat k tomu, co je vylepšením a rozšířením toho, o čem jste si mysleli, že víte. Je to krásná věc. V tomto vysvětlení není nic záhadného a tajemného, co by pro vás mohlo být matoucí, protože chcete všechno linearizovat. Myslete na vyšší úrovni a přemýšlejte o všech těch věcech, které vám předávám.

.

Učil jsem vás, abyste na okamžik upustili od toho, co jste se naučili, a začali nově v tom, co je zlepšením všeho, co jste se naučili, avšak aniž byste zůstali nasáklí starou energií nebo obklopeni procesy staré energie. Oni [učitelé] zůstávají stále ve vašem vědomí, zatímco se nově restartujete po té, co jste se jen na okamžik vypnuli, a získáváte teď něco, co je vylepšením toho, co jste měli předtím. Teď už to víte.

.

A další skupina zaujímá místo. V tomto procesu máte na rozdíl od mnoha dalších opravdu možnost vzájemně se uctít způsobem, který může být jedinečný. Pozorujete to sdílení mezi jejich dušemi ve skupině? Pro ty, kteří to poslouchají (a čtou), je tu toho mnohem víc, než si myslíte. Protože zatímco se to tady děje, jsou tu lekce o lekcích. Jste v nich hluboko ponořeni a zase se z nich vynoříte. Vytváří to velké světlo a radost pro mnohé. Drazí, mnozí z vás zjistili, co je to radost Ducha. A v procesu následování toho, v co věříte, že Bůh je, existuje něco, co urychlí a podpoří uzdravení mnohem víc než cokoliv jiného, a omezí to stárnutí víc než cokoli jiného. Je to radostný duch. Když se podíváte na mistry této planety a jejich obrazy, téměř vždy zobrazili umělci to, co v nich bylo soucitného a radostného. Je tam smích, porozumění, vytváření zábavy. To je atribut Boha. Pokud byste měli seznam věcí, o kterých si myslíte, že je Bůh z lidské perspektivy na příkladu lidských emocí, znovu opakujeme, že jednou z nich je radost. Proto když kráčíte po této planetě se soucitem, laskavostí a odpuštěním, je radostný duch jedním z největších prvků, které k tomu můžete přidat. A tady to vidíte na těch, na které se díváte, kteří se vrátili (po obřadu omývání nohou) z pódia, jak jsou šťastní, že jsou naživu a mohou řešit mystickou skládanku s úsměvem na tváři. Není to předstíraný úsměv, je to úsměv, který vychází z poznání, že Bůh je uvnitř, pořád, den za dnem. Vítejte opět na Zemi jako Boží děti.

.

A další skupina je s námi (na pódiu). Mezitím měla většina z vás příležitost být uctěna (obřadem omývání nohou). Je to symbol něčeho mnohem většího. Je to pocta člověka člověku, že jste hodni toho být tady, že se vzájemně zdravíte stejným způsobem, že rozvíjíte soudržnost Jednoty mezi sebou a že ji vnímáte. Z hlediska Ducha je to mnohem větší. Jste hodni toho, abyste byli tady. V příběhu Cesta domů, odkud tato oslava pochází, si Michael Thomas nechal omýt nohy andělem. V tomto okamžiku skutečně pochopil všechno, čemu se naučil. Neučili vás, že by vám anděl mohl omývat nohy. Ale je to tak a láska Boha je taková. Jednou z věcí, o které jste se možná učili, že by měla být vaší vlastností, je pokora. Bůh sám se před vámi pokořil, aby vám sdělil: „Jste součástí mě a vždy budete.“

.

Je tu tolik skrytých věcí. Můžete se podívat na ty, kteří sedí před vámi, a říct, který z nich měl ve svém předchozím životě 14 dětí? Řeknu vám, že se z toho dnes zotavuje. [Smích v publiku] Tolik z toho, co jste zažili v minulých životech, bylo krásné. Nemusí to být vždy dramatické, nevyžaduje to, abyste procházeli dramatem a smrtí. Ve vaší Akáše je tolik krásy, tolik zábavy, tolik humoru! Chci, abyste si na to vzpomněli, když zkoumáte, kým jste byli, když to v této nové energii začíná vystupovat z Akáši na povrch. Možná, že některé z atributů, které jste měli v dřívějších životech, se k vám teď přidají, protože jste tak velkolepí a tak krásní, protože si je zasloužíte a patří vám.

.

A další skupina zaujímá své místo (na pódiu). Všimněte si, že tato skupina má záměrně šest lidí. Drazí, 6 je nádherné číslo. O energii šestky se mluví v mnoha numerologických systémech. Ve starém tibetském systému 6 představuje harmonii a lidi na nejvyšší úrovni. Je zajímavé, že šestka je v některých systémech považována za zlo, ďábla a zánik lidstva. A tady, moji přátelé, je jin a jang všeho, polarita temnoty a světla. Něco vám řeknu. Už jsem to říkal dřív a budu to znovu opakovat. V této době posunu mezi temnotou a světlem existují tací, kteří nechtějí, abyste se stali mistry. Existují systémy, které nechtějí, abyste si osvojili všechny tyto znalosti, celou tu velkolepost. Ale nemohou tomu zabránit. I oni se změní, až začnou vidět světlo, působící na planetě.

.

Šestka znamená nádheru lidstva. Potenciál je to, co vidíme a vždy jsme viděli. Nádhera toho, o čem mluvíme, je potenciál, který se může stát nejen na této planetě, ale v každém životě, když se začnete ve svém nitru uvolňovat a chápat, kým jste. Že věci kolem vás jsou jen přechodné, dočasné; neodrážejí, kým jste. Můžete překonat všechna dramata, všechny strachy a obavy, všechny ty staré věci, s nimiž bojujete, jak kráčíte po této planetě. Nechť vám tato šestka a posledních šest (účastníků na pódiu) připomíná, co je možné pro lidstvo – lidé ve své nejlepší podobě harmonizující se způsobem, jakým to dřív nikdy nedokázali, protože mají jinou lidskou povahu, jinou lidskou přirozenost, která se už neustále nedohaduje a nevede spory, což dřív vedlo k válečným akcím. Místo toho se harmonizuje lidská přirozenost, která vidí a chápe rozdíly takovým způsobem, který říkáJe v pořádku, že jsi tím, kým jsi, a já tím, kým jsem. Bůh je to, co máme společné. Laskavost mezi námi pak přežije. Tohle je mistrovství.

.

Poslední skupina sestává z šesti osob. Dva z nich klečí. Vidíte to tady? Všichni jste do toho zahrnuti. V dnešních příkladech jsem vás vzal na cestu do galaxie. Drazí, pořád jste ještě tam, zatím jsem vás nevzal zpátky. Vidím světlo na druhé straně Světla, kvantové věcí a multidimenzionální atributy. Ještě jsem vám nevyprávěl o písni, která pořád hraje. Nazvat to hudbou je vše, co znáte. Je tu neustálá melodie, která je melodií srdce, která hraje ve vaší duši po celou tu dobu, když nejste tady. Nazývat to hudbou je však omyl. Tou není, je mimo to všechno. Jsou to světelné melodie, které lze určitým způsobem slyšet a vidět, které pronikají vaším tělem, vaším světelným tělem, a v ní slyšíte své jméno. Všechna jména všech duší jsou v této písni obsažena. Je to první píseň, kterou slyšíte, když opustíte pozemskou existenci. Je tou, která vás utěšuje během přechodu. V těch třech dnech, kdy odcházíte odsud tam, začnete hudbu slyšet. Zklidňuje přechod a vy se rozpomínáte, rozpomínáte se na to, že všechno je v pořádku.

.

Teď vás vezmu zpátky na planetu, na toto malé izolované místo zvané Země. Ale doufejme, že jste byli dostatečně vystaveni učení, pravdě, soucitu, abyste si odnesli něco z toho světla, z toho, co jste možná viděli ve vizi během toho příkladu. A budete vědět, že jste opravdu velkolepí a že omývání nohou, kterého se vám dnes dostalo, pro vás bylo vhodné za to, kým jste.

A tak to je.

Kryon

.

Zdroj: www.kryon.com – Discovery 2017 – 6/6 – MP3 – 51:18 min

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Jana S. (www.kryon.webnode.cz).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět