9-2014 Kryon

Maďarský potenciál

Před něco více jak 2 lety, v r. 2014, navštívil o zářijovém víkendu  Lee Carroll Budapešť a uskutečnilo se tam předání několika Kryonových poselství. První den to byla dvě úvodní poselství, ty jsme nazvali„Maďarský potenciál“  a jsou zde v jednom souboru. A pak následovalo hlavní poselství dne, které navazovalo a to najdete níže, na dalším odkaze, jako další dokument. Tento hlavní channeling dne má název „Zprávy pro Maďarsko“ a dá se obecně říci – zprávy pro Střední Evropu.

Maďarský potenciál

Tyto živé channelingy byly přijaty v Budapešti, Maďarsko, 27. září 2014

Pozn. překl.: následující 2 channelingy jsou z prvního dne Kryonovy cesty po Maďarsku. V originále jim Lee nepřidal název, tak jsme je pojmenovali takto. Celá tato cesta byla velmi zvláštní a poselství z ní velmi silná. Snad i proto, že byla adresována všem, ale v některých okamžicích specificky pro „srdce tohoto regionu“, kterým je nejen Maďarsko, ale i některé země kolem – tedy i my, „Srdce Evropy“…

1. část

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. (Pauza.)

Jak poznáte, že je toto skutečné? Někteří zde dokáží rozlišit energii a už ji vidí. Můj partner odstoupil stranou. Zprávy přicházejí skrze portál – z druhé strany závoje k vám – a jsou nádherné. Já jsem Kryon, zamilovaný do lidstva. Nikdy vám nepřinesu zprávy plné strachu, protože já vidím, kdo jste.

.

V tomto prostoru je taková hloubka! Jsou zde staré duše. Dívám se na vás, staré duše, a nevidím tento život. Vidím každý váš život. Chci, abyste vnímali tuto energii. Chci, abyste cítili lásku, která proudí na toto místo. Není pochyb, že je to skutečné. Někteří z vás, kteří sem přišli poprvé, si nejsou zcela jistí – není to jen muž sedící na židli? Jak poznáte, jestli jsou jeho slova skutečnáJak poznáte, že jsou od Boha? Tomu se říká svobodná volba a schopnost rozlišení. Existuje autorita, která vám poví, jestli to je nebo není pravdivé a ta je dána každé lidské bytosti. Pokud jste zaseklí ve 3D nebo její tradici, pak řeknete, že toto není možné. Možná je to dokonce podvod. Protože ta bublina (prostředí,společnost – pozn. překl.), ve které jste vyrostli, říká, že toto není možné, není to vhodné, nemůže se to stát. Vkládáte Boha do krabice a říkáte: „Tohle je to, co Bůh může dělat. A tohle je to, co dělat nemůže.“ Lidi dáváte do další krabice a opět říkáte. „Tohle lidé mohou dělat a tohle ne.“ To je váš svět. Založíte ruce a vše porovnáváte podle těchto krabic. Drazí, to je vaše volba. Dnes vám dám pozvánku. Otevřete ty krabice. Pochybovačům říkám – co když se mýlíte? Co když je tohle pravdivé, skutečné a reálné? Co když je ta zpráva pravdivá a přesná?

.

Někteří sem přišli pro léčení. Vědí, že toto není setkání pořádané kvůli léčení, ale doufají, že dnešní energie jim to i tak umožní. Já vím, kdo jste, a mám pro vás zprávu – vše, pro co jste přišli, se vám může stát, ale musíte otevřít krabice víry. Umožníte, aby tyto věci přesáhly to, co očekáváte? Dokážete sedět a poslouchat s otevřenýma ušima a otevřenou myslí nebo se jednoduše uzavřete a přijmete jen to, co je v souladu s tím, na co jste zvyklí a trénovaní?Z tohoto pódia proudí energie. Já vás znám. Znám vás všechny. A proto mne často přemohou emoce, když vidím, kdo tu je.

.

Toto je zvláštní oblast. Seděl jsem zde již dříve. Mluvil jsem o Karpatské kotlině. Mluvil jsem o starých duších, které jsou Maďary. Říkal jsem vám – žádal jsem vás – nemějte pocit, že je toto poselství od muže na židli. On je Američan, mluví anglicky. Já používám jeho vědomí a intelekt, ale já jsem Kryon. Já vás znám. Znám silová místa kolem. Vím, co se zde odehrálo. Cítím a znám jemnost ducha těch, kteří zde žijí. Je to zvláštní druh starých duší. Přicházejí v karmické skupině zvané Maďaři. A většina z vás se v této oblasti inkarnuje stále dokola. Poslouchejte –jste sví vlastní předci. Nesete znalost a moudrost tohoCo s tím můžete udělat v této nové energii? Pojďme o tom dnes večer hovořit. Já vím, kdo jste. Vím, proč sedíte na této židli. Dokážete vnímat jemnost této energie? Ach, tohle je dobré místo pro uzdravení. Dokážete se uvolnit, zapomenout na problémy venku a sedět v této lásce? Víte, jak se na vás dívá Bůh? Pokud ne, možná vám o tom mohu dát představu. Vy jste má rodina, protože Bůh je ve vás. Vaše část je fyzická lidská bytost a ta další je Bůh uvnitř. To znamená, že jste má rodina.

.

Všechny zprávy, které vám předám v těchto dvou dnech, jsou předány v lásce a jsou určeny pro rodinu, která se zde spojuje. Je načase, aby se projevil maďarský duch! Ne, aby byl pohřben. Máte potenciál, že budete duchovní evolucí pro Evropu. Někteří z vás to věděli, že? Toto není Američan sedící na židli. Já jsem Kryon. Byl jsem s vámi od začátku. Já vím, čím jste prošli, a vím, čím prošli vaši předci. Dochází zde k probuzení. Necítíte to? Je to nádherné. Dnes večer o tom budeme hovořit.

.

Takže pozvánka zní – odložte ty krabice. V těchto dvou dnech poslouchejte a vnímejte. Je zde něco pro každého. Uslyší to i někteří, kteří nejsou zde. A pro ty je ta zpráva stejná. Drazí posluchači, já vím, kdo jste. Užijte si tuto chvíli a vězte, že jste vroucně milováni. Já se vrátím.

A tak to je.

KRYON

2. část

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Chtěl bych vám předat příběh. Planeta se mění. A druhy změn, kterými prochází, mají co do činění se vším, o čem právě hovořila kolegyně mého partnera. Dovolte, abych vám vykreslil obrázek. Jaká je historie Země, jak ji dosud znáte? Někteří to nazvali dobývající Zemí. Můžete říct, že muži za to zaplatili. Ve staré energii přežití jsou to muži, kteří pokládají své životy. To muži jdou do bitvy. Severní hemisféra této planety byla nazvána mužskou hemisférou. A historie ukázala, že dobyvatelé přicházeli právě z ní. A jižní hemisféra? Není to nezbytně ženská, ale spíše mateřská hemisféra. Něco se zde skrývá. Můj partnere, chci, abys zpomalil, protože tuto informaci jsi ještě nikdy nepředal.

.

Na obou polokoulích jsou místa rovnováhy. Co tady? Co se děje tady? Vy jste Maďaři, zatímco sedíte na této židli. Kolikrát byly hranice vaší země přepsány dobyvateli? Co jste s tím udělali? Poráželi jste je zpět? Ne. Je zde vědomí, které se liší od těch kolem vásJe zde spřízněnost mezi tímto místem a jižní polokoulí planetyJe to spřízněnost v jemnosti. Rozvinuté vědomí, které nikdy nezapíchne svou vlajku na jiné území a neřekne: „Tohle je moje.“Starodávní předpověděli čas, kdy polokoule splynou ve vědomí. Měli jste se přesunout od vědomí přežití k vyššímu, povznesenému vědomí míru. A aby se to mohlo stát, jižní polokoule musí hrát větší roli. Starodávní dokonce řekli, že moudrost Tibetu a Indie se přesune na jih. Jiná proroctví hovořila o Kundalíní. Kundalíní je známá plozením – rodí se nová energie.Sever a jih se nemohou spojit snadno. Musí přijít to, čemu říkám „olej“ – ten to učiní snazším. A to jste vy. Vy už to máte. Jste připraveni na tento posun. To není něco, co by se jednoduše dělo v jižní Americe. Vyžaduje to, aby se celá Země stala jemnější. Je potřeba, aby Země vystoupila z režimu dobývání. Vyžaduje to, aby se severní polokoule stala jemnější – s aliancemi mezi zeměmi, u kterých jste to nikdy dřív neviděli. To vytvoří mír na Zemi.

.

A pak je zde Maďarsko. Vy už jste tam. Vy jste tak připravení… Dnes vám povím o několika úskalích, na které byste si měli dát pozor, drazí. Vy jste tak připravení být bodem, který je světlem a mírem na této planetě… Když byly hranice znovu překresleny, oddělily rodinu od rodiny. Není to tak dávno. Co jste tehdy udělali? Dnes se díváte na toleranci a odpuštění. Ne nenávist. Nezačali jste s nimi válčit. Vidíte, to je ženský atribut. To je matka, která by nikdy neposlala své syny do bitvy. To je Maďarsko. Jste jiní. A vy víte, že jste. Děje se zde něco, co bude růst a potenciálně to vykvete a vytvoří to spojení s jižní hemisférou – a vyústí to v rovnováhu planety. Je to zvláštní. Je to součást rovnováhy na planetě. Kolik z vás cítilo, že přichází proroctví? A kolik z vás řeklo, že nikdy nepřijde? O tom dnes večer budeme hovořit. Zatímco mnoho z vás přemýšlí, co se zde odehraje, já bych vám chtěl říct, že už to dorazilo. Ucítíte to. A změna je na dosah. To je vše, co pro tuto chvíli řeknu. To je vše, co pro tuto chvíli řeknu. Vrátím se.

A tak to je.

KRYON

Poznámka ke kopírování:

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - MP3 nahrávky – 1. a 2. část z 27. 09. 2014

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Marie Kuchařová (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zpět