Rok 2014 – Kryon

12-2014 Setkat se s kuchařem

Tento channeling byl přijat živě Lee Carrollem v San Rafael v Kalifornii 14. prosince 2014

 Ve vašem životě jsou situace, kdy netušíte „co“ a „proč“, jste naštvaní a frustrovaní. Ale čas jde dál, věci se dějí a pak se jednoho dne ohlédnete a řeknete: „Ach, teď už vím…“ Díváte se na práci synchronicity – na věci, které vás tlačily a táhly, aniž byste věděli, že jste to umožnili, že jste o to požádali… a to vše vás vede k laskavému místu, které nečekáte, a až se tam ocitnete, ohlédnete se zpět a řeknete si (udiveně): „Tohle jsem nikdy nemohl naplánovat.“ Kdybychom vám na začátku řekli, jaký je plán, pak byste to neudělali. A vy víte, že mám pravdu.

 

12-2014 Lidská duše odhalena

Tento živý channeling byl přijat v San Rafaelu v Kalifornii, 13. prosince 2014

 Když bylo lidstvo připraveno na osetí Plejáďany, byli jste jednoduše součástí zvířat na planetě, navrženi k tomu, abyste byli na tom evolučním stupni, na kterém jste byli. Opravdu jste byli na horní příčce vývojového žebříku. Byli jste na míle vzdáleni jeskynnímu člověku, a byli jste připraveni. Vypadali jste jako dnes a jednali jste jako dnes. Ale v souladu s plánem jste byli připraveni. V evolučním schématu to opravdu nebylo až tak dávno. Byli jste lidskou bytostí připravenou obdržet něco, co mělo pouze několik planet a měli jste 24 chromozómů (jako opice, která je na evoluční stupnici těsně pod vámi).

 

12-2014 “Energie budoucnosti” – (Duchovní evoluce)

Tento živý channeling byl přijat v Newportu v Kalifornii,, 7. prosince 2014

 Vaše innate se začne měnit. Innate je inteligence chytrého těla (je to energie, se kterou se snažíte komunikovat prostřednictvím svalového testování – kineziologie). Most mezi tělem a innate schází, ale začne se stavět. Dovolte mi, abych to převedl do jednoduchých výrazů. Nakonec se stanete svými vlastními intuitivními léčiteli. Budete vědět, co se děje v každém orgánu vašeho těla a v každé žláze – budete vědět, jestli je ve vaší krvi rovnováha! Nemyslíte si, že váš mozek, by vám to měl dát vědět? Vaše innate to už ví! Vždy se snaží sama sebe vyrovnávat a ta jediná část, která je z toho vynechána, je vaše vědomí! Připadá vám současný systém jako kompletní? Nefunguje správně. Ale až začnete fungovat na 44%, stane se to realitou. Toto je pouhý začátek, moji drazí.

 

11-2014 Příští tři roky

Tento živý channeling byl přijat v Ottawě v Kanadě, 30. listopadu 2014

Pojďme nejprve prozkoumat numerologické okolnosti, abyste viděli, že čísla ukazují, o co se jedná. Znovu a znovu jsme označovali rok 2014 jako rok jedna. Je to první rok potenciálu nového lidstva. 2013 byl rokem rekalibrace. Jednoduše jste si zvykali na posun a na to, co se mohlo dít. Zvykali jste si na fakt, že jste opravdu překročili milník a že to je skutečné. Začali jste to vnímat. Rok 2013, pro některé obtížný, byl rokem introspekce. Možná rokem učení, možná léčení. Rok 2014 startuje proces a my jsme ho nazvali rokem jedna.

 

11-2014 „Odhalená Innate“
Tento živý channeling byl přijat v Portlandu, v Oregonu, v sobotu 22. listopadu 2014

Mnozí na této Zemi řeknou, „to je hloupost. Jedna věc je narodit se a druhá zůstat.“ Ale to je jednoduše staré tradiční myšlení. Můžete přeprogramovat skoro všechno ve svém těle! Mnozí z vás vědí, že jste změnili celou osobnost, možná dokonce i svou Lidskou přirozenost! Změnili jste dokonce i svou tělesnou strukturu. Mezi těmi, kteří toto čtou, jsou lidé, kteří zastavili stárnutí a o tom to je – dokázat, že tyto věci jsou reálné.

 

11-2014 Kryon v Bogotě (ze seriálu „Čtyři města v Kolumbii 2014“)

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Bogotě, Kolumbie, 3. 11. 2014

Nejprve začněme s prozkoumáním sebe sama. Léčiteli, kdo jsi? Řeknete: „Já jsem léčitel.“ Odkud máš energii? Jak můžeš vidět problémy lidí? Jak cítíš, že je někdo v nerovnováze? Nejspíš řekneš, že je to dar. Předám vám jinou myšlenku. Zasloužili jste si to. Život za životem jste experimentovali, probouzeli se do ezoterické energie a učili se, jak ji používat. Probouzeli jste se znovu, stále znovu se rodili a používali ji znova a znova. A život za životem jste se zlepšovali v tom, co děláte. Není náhoda, že jste tady.

 

10-2014 Čtyři druhy soucitu

Tento channeling byl přijat živě Lee Carrollem v Cali, v Kolumbii, 25. října 2014
(jako první ze šesti channelingů ve čtyřech městech v rámci Kryonovy Velké Kolumbijské cesty)

Jsou zde některé věci, o kterých jsme nemluvili. Budeme jim říkat „nové“ (věci). Týkají se soucitu a my o nich mluvíme v energii lásky. Soucit je nejvyšší formou vědomí člověka. Soucit je větší než láska. Láska projevuje (manifestuje) soucit. Soucit je známkou vyspělosti lásky. A já bych vám chtěl představit čtyři druhy soucitu. Tyto čtyři druhy soucitu přinesou Zemi mír. A jsou jiné, než myslíte.

 

10-2014 Odhalení temnoty
Tento živý channeling byl přijat ve Philadelphii, 11. října 2014

 Zlo není vytvářeno vnějšími silami o nic víc, než je vnějšími silami vytvářeno světlo. Světlo a temnota je rovnováha, kterou má lidstvo schopnost vytvářet a převážit kterýmkoli směrem. Slyšeli jste to? Můžete jít tak daleko temným směrem, jak chcete, můžete jít tak daleko ve směru světla, jak chcete, vždy jste tu schopnost měli, a to je to, co pozorujeme v celé historii. Jste nyní v situaci, kdy se probouzíte z věku barbarismu – tisíce let dobývání, zabíjení a válek – a vy nyní zahýbáte za roh.

 

10-2014 Práce s Novým normálem

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carrollem v Myrtle Beach v Jižní Karolíně, 12. října 2014

Staré duše přede mnou vytvoří rozdíl na planetě. Stále jsou však lidmi a jejich DNA pracuje pouze o něco více než na 33%. Řekl jsem, že změna, kterou zažijete, změní význam toho, co nazýváte „normální“. Dnes budeme rekalibrovat „normální“ a povídat si o tom, jak by mohlo vypadat vyrovnání se s novým normálním. V červenci tohoto roku jsme vám dali první channeling o tom, co to nový normál znamená.

 

9-2014 Láska a radost

Tyto živé channelingy byly přijaty v Budapešti, Maďarsko, 28. září 2014

Na této planetě je nová energie, která bude spolupracovat s mistrovstvím. S kým je pro vás nejtěžší být? Tady jsou instrukce pro dnešní den (Kryon se směje) – jděte a buďte s nimi. Otestujte tento princip. Jen je milujte. Nedovolte, aby tiskli vaše tlačítka vzteku nebo frustrace.Takto praktikujete mistrovství. Pak něco zjistíte – že vaše vyšší já bude nadšené z toho, co děláte, a budete mít tolik spolupracující energie v tom, co děláte, že kolem vás bude úplná bublina radosti – až si vaši příbuzní budou říkat, co se to stalo, že jste pořád tak vyrovnaní. Co se stalo, že je tak snadné s vámi být? A vy je prostě jen milujete.

 

9-2014 Věk lásky

Tento živý channeling byl přijat v Budapešti, Maďarsko, 28. září 2014

Číslo jedna – souzení. Žádné tu není. Potřebujete to vědět. Na druhé straně závoje nejsou žádné multidimenzionální následky toho, co zde děláte. To proto, že vás nesoudíme, když jste zde. Můžete říct: „Jak je to možné?“ Drazí, musíte pochopit, že odsuzování je lidský rys, zabudovaný do lidské doktríny, abyste mohli být kontrolováni. Můžete tak být jednoduše ovládáni: „Jdi sem, jdi tam, udělej to, zaplať tomuto člověku.“ [Kryonovo pousmání.] Souzení není rysem Stvořitele vesmíru. Znovu a znovu vám dáváme informaci, že když zemřete, přejdete na stranu závoje, která je vaším skutečným domovem, a je vám uspořádána oslava. Stejná oslava. Oslava na uvítanou. Je to jiné než vás učili, že? Všechny věci, které považujete za negativní a pozitivní, jsou součástí systému duality na této planetě. Jsou testem vědomí. Dívejte se na to takto: jste herci na jevišti, kterému se říká Země, a nejste si toho vědomi. Hrajete roli, kterou jste se rozhodli hrát, než jste se sem dostali. Až ta hra skončí a světla zhasnou, začne oslava. Ne souzení…

.

9-2014 Zprávy pro Maďarsko

Tento živý channeling byl přijat v Budapešti, Maďarsko, 27. září 2014

Číslo čtyři, dobré zprávy. Přicházejí nové procesy. Jsou ezoterické. A jsou vylepšením toho, o čem byste řekli, že jsou staré procesy. Léčitelé v této místnosti se chystají přejít na novou úroveň. Ti v této místnosti, kteří jsou čtenáři energií, a intuitivní léčitelé v této místnosti – někteří z vás cítí, že to přichází, že? Zcela nový způsob dělání věcí. Léčení budou velkolepější, čtení velmi hluboká…

 

9-2014 Maďarský potenciál

Tyto živé channelingy byly přijaty v Budapešti, Maďarsko, 27. září 2014

Na obou polokoulích jsou místa rovnováhy. Co tady? Co se děje tady? Vy jste Maďaři, zatímco sedíte na této židli. Kolikrát byly hranice vaší země přepsány dobyvateli? Co jste s tím udělali? Poráželi jste je zpět? Ne. Je zde vědomí, které se liší od těch kolem vás. Je zde spřízněnost mezi tímto místem a jižní polokoulí planety. Je to spřízněnost v jemnosti… 

 

9-2014 Varování týkající se mistrovství

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Mnichově, 20. 9. 2014

Nazvu ho Varování týkající se mistrovství. Chci vám připomenout, co znamená nové vědomí. Je to elegantní, elegantní proces, který vezme lidskou myšlenku a pozvedne ji na vyšší úroveň. Lidstvo, kterému záleží na všech lidech, ne jen na „jejich“ skupině; lidstvo, které spatřuje Boha v druhých, které už neodděluje, místo toho spojuje. Lidstvo, které vidí radost namísto utrpení jako základní podstatu Boha. To je to, co vidíme. Je pro to precedens; viděli jsme to na jiných planetách. Tato planeta prochází změnou, kterou už jsme viděli. Není to pro nás žádné tajemství. Ve své Akáše nesete skryté věci; a někteří z vás si dokonce nesou Akášu z jiných souhvězdí. Vaše duše už tím prošla. Někteří to budete vnímat jako čas probuzení; ne čas frustrace, ale probuzení – probuzení k energiím, které určitým způsobem očekáváte. Ale ještě ne všechno zapadlo na své místo, že? A co když vám řeknu, že ani nikdy nezapadne? Co kdybych vám řekl, že budete muset „jít s proudem“? Jsi na to vybavena, stará duše…

 

9-2014 Uvolnění skryté moudrosti

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Londýně, 14. září 2014

Chci, abyste začali spojovat body! Dnes večer vám k tomu řeknu více, ale bude to o některých starších duších této planety, které si toho prošly hodně. Chci, abyste se probudili do jednoty, která vás osvobodí od minulosti. Je to opravdové nebo ne? Kdy vaše duše souhlasí? Dokážete zbořit hranice aspoň na jeden den, poslouchat, co je zde prezentováno a zvažovat to s pomocí rozlišovacích schopností vašeho vyššího já? Neuvěříte ničemu, co přichází z tohoto pódia, dokud to nesouzní s pravdou vašeho vyššího já uvnitř vás? Ale pokud jste poslouchali pečlivě, víte, že ruka vašeho vyššího já se k vám natahuje a žádá vás, abyste poslouchali.

 

9-2014 Pět odhalení pro novou energii

Tento živý channeling Kryona byl předán v Hamburku, Německo , 13. září 2014

Princip číslo dvě: Nebuďte šokováni tím, co se děje na planetě. Je to posun – velký posun. Starodávní vám o tom řekli, my jsme vám o tom řekli a co jste čekali? Odpověď zní, že jste čekali něco lepšího než to, co se děje. (Kryon se směje.) Chci, abyste si vzpomněli na channelingy, které jsme vám předali v minulosti. Některé byly i ve vašem jazyce (myšlena němčina – pozn. překl.). Řekli jsme vám, že přijde čas, kdy budou nízké energie bojovat o život…

 

9-2014 „R.J.K.S.“
Tento živý channeling byl předán v Basileji, ve Švýcarsku, v sobotu 6. září 2014

 Víte, jak jste staří? Tato vaše část nemá začátek a nikdy nebude mít konec. Je to kruh lásky, který je tak dokonalý, že to lidská mysl nemůže pojmout. Duše je částí tvořivého zdroje všech věcí. Odlišuje vás od ostatních zvířat, moji drazí. Chci, abyste začali vstupovat do středu častěji, abyste zažili tyto věci, o kterých jsme takto nikdy dříve nemluvili.

 

8-2014  Věci nejsou vždy takové, jaké se zdají být

Tento živý channeling byl přijat v Kolumbusu v Ohiu, 24. srpna 2014
Psali jsme o indigových dětech, protože to byli předběžci. Lidstvo se začalo měnit už před posunem. DNA těchto dětí byla skutečně jiná než vaše. A byla jiná nejen po chemické stránce, ale také po kvantové. Neuvidíte to pod mikroskopem, moji drazí, ale můžete to vidět v činech a ve vědomí, které reprezentují. To nebylo proroctví, viděli jsme to přicházet na základě potenciálu lidského vědomí. Indigové děti reprezentují lidskou DNA (o které jsme vám říkali, že je kvantová), která je lehce změněná na základě posunu magnetické mřížky (která je také kvantová) a posunu vědomí planety. Jednoho dne uvidíte, že lidské vědomí je fyzické a je také kvantové. To znamená, že jedno souvisí s druhým. A my jsme to viděli přicházet. A přišlo to a stalo se.
.
8-2014 Nezoufejte
Tento živý channeling Kryona byl přijat v Portlandu, Maine, 23. 8. 2014

Vaše osobnost se mění, vaše biologie se mění, vaše „životnost“ se mění. Proto člověk, který je celý život zlostný, zemře předčasně z hněvu, a soucitný člověk, který se lehce nerozhněvá, který vidí Boha v jiných, bude žít delší život. To je 3D informace, která má co dělat s chemií hněvu. Zabíjí vás to. Mistři žili dlouhý čas. Ti, kteří žili v biblických dnech přírodním životem, žili mnoho let. Efektivita jejich DNA byla daleko vyšší než vaše a výsledkem byl delší život, více energie a soucitný duch.

.

7-2014 Channeling pro Lemurijské sesterstvo

Tento channeling byl přijat živě Lee Carrollem v Madisonu ve Wisconsinu, 26. července 2014

Starodávné civilizace zaznamenaly přistání Sedmi Sester. A jak je tomu u většiny historie, i zde existuje mnoho příběhů, které se vzájemně prolínají, aby vytvořily jeden, který není úplně správný a který zastupuje ostatní. Historie to dělá opakovaně. Zachová esenci toho, co se stalo, ale pak příběh upraví. Přistání Sedmi Sester není vyprávěno tak, jak se odehrálo. Ale jedna část je zcela přesná a pravdivá – ta, která říká, že sem tehdy přicestovaly pouze ženy.

 

7-2014 „Načasování a nový normál“
Tento channeling byl přijat živě Lee Carrollem v Laguna Hills v Kalifornii 13. července 2014

Týká se všech lidí, kteří se duchovně probudili do bodu, kdy věří, že to, co slyší, je pravda. Pro ty, kteří se zajímají o Boha uvnitř, a kteří investovali svůj záměr, čas a úsilí tomu, aby ho našli. Pro ty to je.

 

6-2014 „Fyzika vědomí – odhalená budoucnost“
Tento živý channeling byl přijat v Berkeley Springs v Západní Virginii, 29. června 2014

Právě teď lidstvo chápe a používá čtyři základní zákony fyziky. Řekli jsme vám, že jich je šest, ale i bez těch posledních dvou si uvědomujete, jak používat ty první čtyři. To změnilo lidstvo. Nádherné! A teď, co kdybych vám sdělil, že ten stejný scénář existuje ve vědomí?

 

06-2014  Další krok

Následující channeling byl přijat 28. 06. 2014 v Syracuse, New York

Teď jsme se konečně dostali k tomu, co je další krok. A to všechno je o energii, které nerozumíte. V režimu, ze kterého jste přišli a kterému říkáme režim přežití, používáte svůj mozek. Dali jsme vám mnoho channelingů o intuici – odkud se bere, jak ji poznat, jak funguje a jak nefunguje. Nyní se dostáváme k „jádru pudla“. Drazí, chci, abyste pochopili intuici. Chci, abyste pochopili, že je to nový způsob komunikace. Tečka. Máte přežití a máte intuici. Lidské tělo je navrženo tak, aby se samo uzdravilo. Aby žilo stovky let, když zkombinuje dvě věci – lidský mozek a intuitivní já. A dosud prostě neodvádělo vůbec dobrou práci. To protože chybělo právě intuitivní já. Není tam. Innate, chytré tělo, musí být alespoň rovné lidskému mozku, a to zatím není. Není dokonce ani blízko. Sotva jste otevřeli dveře. Chci, abyste to začali studovat tím nejlepším způsobem – sami. Máte ji (intuici)? Co to je? Jaký je to pocit? To je první krok. Musíte nejprve chodit, než začnete běhat.

 

6-2014  „Tři kroky k začátku vzestoupené lidské civilizace“

Tento živý channeling byl přijat při Letní světelné konferenci v Mt. Shasta, v Kalifornii dne 13. června 2014

Když se na tyto věci začnete dívat v této energii, bude vám tleskat. Vaše buněčná struktura je připravena postoupit vpřed. Existuje systém zlepšení, kterého si nejste vědomi. Ten kámen už nemusíte tlačit vzhůru do kopce. Jestliže jste božští, očekávejte odpověď, očekávejte, že bude vytlačen, místo abyste ho museli tlačit vy. …

 

6-2014 Urychlovací systémy
Tento živý channeling byl přijat v Mt. Shasta v Kalifornii, v sobotu 14. června 2014

Innate se začíná v lidském chápání projevovat stále více a více. Je to pro vás jakýsi urychlovač a vytváří lepší intuitivní myšlení. Innate vytváří tlak na něco, co nyní začíná být pro vás mnohem větším zdrojem, než tomu bylo kdy dříve – a tím je Akášický záznam lidské bytosti. Řekli jsme vám o tom už dříve. Lidé si začínají vzpomínat na poslední životy, a ty ještě před tím [minulé životy]…

 

6-2014 Co přichází
Tento živý channeling byl přijat v Grand Rapids v Michiganu 1. června 2014
(Prolomení 3D „bubliny“)

 Věda na vaší planetě je nyní pouze jedna. Větší než věda je vědomí. Dovolte mi, abych otřásl paradigmatem, které se týká toho, kam si myslíte, že jdete. Lidstvo věří, že věci se změní a zlepší v rámci paradigmat, která máte teď. V rámci pravidel, která existují teď. V rámci fyziky, která existuje teď. Ale to není možné! Došli jste tak daleko, kam to šlo. A nyní jste před průlomem.

 

5-2014 LEKCE

Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v Grand Rapids v Michiganu,  31. května 2014

…Dáme vám spoustu synchronicit, dokud si neuvědomíte, že to jsou synchronicity, ne náhody. Přimějeme vás kouknout na hodiny v 11:11 (Kryon se směje) stále dokola, dokud si neuvědomíte, že to není shoda okolností. Dáme vám znamení, že nikdy nejste sami.

 

5-2014  Zamrzlé v čase
Tento živý channeling Kryona přijal Lee Carroll v Grand Rapids v Michiganu,  31. května 2014

Vaše DNA teď nepracuje moc dobře, méně než na 40 %, a tak když vidíte určitý druh věcí, nejste schopni jít dovnitř a zjistit pravdu. Činíte rozhodnutí založená pouze na tom, co víte.

 

5-2014 Fyzika v příštích 500 letech
Tento živý channeling byl předán v Moskvě, Rusko, Sobota, 17. května 2014

Třetím objevem bude to, čemu říkám propojenost s tvořivým zdrojem. Je to laskavý postoj ve stvoření – inteligentní design a něco víc. Je ve struktuře atomu. Je to „Bůh v atomu“. Je to objev, který bude tak zásadní, že otřese náboženstvími planety, a to ne v negativním smyslu, protože Bůh se jednoduše stane pro všechny větším.

.

5-2014 – DEMYSTIFIKACE BUDOUCNOSTI

A tak mi dovolte říct, co čekat. Lidské bytosti se začnou vyvíjet. Lidské vědomí začne měnit lidskou povahu. Začnete to vidět u mladých lidí. Budou jednat jinak než vy – budou chtít jiné věci než vy či vaši rodiče. A ve věcech, které budou chtít, bude spočívat vývoj lidské povahy. Již to začalo: děti s novým vědomím se řídí konceptem, nikoli linearitou. Přicházejí a vidí, jak věci fungují bez toho, aby jim to někdo řekl. Systém vašeho vzdělávání se začne měnit…

 

4-2014 Buněčná komunikace
Tento živý channeling Kryona byl přijat na Delfské univerzitě v Georgii, 12. dubna 2014

A pouze směsice těchto dvou – skrze svobodnou volbu člověka -  pouze pokud jsou tyto dvě části v rovnováze, pak umožní, že má lidská bytost skutečnou kontrolu nad svým životem a je se sebou spokojená. Jakmile je rovnováha narušená jakýmkoli směrem, nefungujete správně. Pokud je vědomí člověka soustředěno pouze v synaptickém mozku, není přítomna důvěra v Boha, člověk nemá schopnost skutečně tvůrčího myšlení a plně se spokojí s tím, co ví.

 

3-2014 Cestování duší – první část

Tento živý channeling byl přijat v Aucklandu, Nový Zéland, 22. března 2014

Přijde den, moji drazí, pokud budete pokračovat stejným směrem jako ti před vámi na jiných planetách… přijde čas, kdy nejdříve vezmete na vědomí stejného Boha ve všech lidech a až potom osobní rozdíly. To je tajemství míru na Zemi.

 

3-2014 Cestování duše – druhá část

Tento živý channeling Kryona by přijat v Auklandu, Nový Zéland, 23. března 2014

…Nejprve, a to je to nejkontroverznější, není to lidská duše! Říkáme jí lidská, protože jsme na Zemi s vámi a protože jí tak nazýváte vy. Duše je stvořitel. To jsme vám už řekli. Duše existovala už dlouho před tím, než byla Země vychladlá natolik, aby se po ní dalo chodit. Časem se měla stát vaší součástí. Je věčná oběma směry [minulost a budoucnost]. Přemýšlejte o tom: Předtím než lidé existovali v jakékoliv formě, měli jste duši. Takže i svou 3D logikou chápete, proč se nemůže nazývat lidskou duší? …

 

3-2014 UZLY A NULY PLANETY ZEMĚ, část 2 – Monika Muranyi

Úplné vysvětlení uzlů a nul od autorky knihy „Vliv Gaii“ – Kryonova kniha“

Uzly a nuly spolupracují v tandemu, nikoli jednotlivě. Působí jako polarizovaný pár. Mechanismy polarizovaných dvojic uzlů a nul jsou spouštěny energií krystalické mřížky. Co to znamená? Vnímejte uzly jako vysavače. Uzly pomalu odnášejí věci, které jsou již lidstvu nepotřebné, jako strach, války a dramata. Nuly vnímejte jako úschovnu plejádských energií, odkud jsou nové informace, třeba myšlenky a nápady, pomalu předávány lidstvu…

 

2-2014 „Duševní komunikace – první část”

Tento živý channeling byl přijat v San Antonio, Texas, 22. února 2014

Moji drazí, my jsme již na palubě se vším ve vašem životě. Musím to ještě jednou opakovat? Jsme už na palubě se vším ve vašem životě! Přijďte k nám a dovolte nám mluvit s vámi. Prostě nám dovolte mluvit a snažte se interpretovat myšlenkové skupiny, které přijdou jako první, aniž cokoliv posuzujete. Zvykněte si na to. Ale pokud s námi mluvíte, nezáleží na tom, jak to děláte.

 

2-2014 Nové systémy

Následující channeling byl přijat 27. 02. 2014 v Kelowna, Kanada

A teď vám dám něco dalšího. Změnit vaši vládu je téměř nemožné. Je zapotřebí jiné vlády, aby všem ukázala, jak by to mělo být. Ta další ukáže světu, co jim chybí. Jiná forma vlády, která je tak podobná té demokratické, až na to, že učiní jeden krok navíc. Povím vám, jaký ten systém potenciálně bude, protože už je to na cestě. Musí to začít jako „čerstvé“. Tuhle vládu nemůžete změnit, je zde zapojeno příliš mnoho lidí. Jediné, co ji změní, je sledování toho, jak jiná vláda funguje lépe. Začne to od nuly na kontinentě, který ještě nebyl spojen. Udiví vás tím, co se tam stane. Může to trvat 70 let nebo i víc. A můj partner toho bude součástí.

 

2-2014 „Duševní komunikace – druhá část”

Tento živý channeling byl přijat v San Antoniu v Texasu, 23. února 2014

Filtr vám brání v tom, abyste viděli celý obraz, ale dává svolení k jiným věcem, které jsou správné. Takže byste mohli říci, že to vychyluje to, co děláte a jak to děláte. To je nejlépe vidět u léčitelů, médií a channelerů, u kterých se mísí stará energie s tou novou.

 

2-2014 „Urychlení“
Tento živý channeling byl předán ve Vancouveru, v Kanadě 8. února 2014

Jako lidstvo i jednotlivci se přesouváte k energii, která vás podporuje. Přesouváte se z energie, která vás nikdy nepodporovala. Je to opravdu přesun ze tmy do světla, a tato metafora je přiléhavá. Toto vždy bylo proroctví, které pradávné národy znaly. Všechna očekávání byla soustředěna kolem průchodu Země precesí rovnodennosti – a pokud…

 

2-2014 „Spojování bodů“
Tento channeling Kryona byl přijat živě Lee Carrollem v Sarasotě na Floridě, 01. 02. 2014

…Na nadcházející malou dobu ledovou a už jste ji měli dříve a není to tak dávno – 15., 16. století… Je to cyklus, drazí, je to cyklus, který se opakuje a bude to znamenat, že místa budou nějakou dobu chladnější, než byla za vašeho života nebo za života vašich rodičů a možná i za života vašich prarodičů, ale když se vrátíte o kousek nazpět, uvidíte to. A velká města to přežila, ale neměla elektřinu. A vy ji máte. …

 

1-2014 “Demystifikace New Age – 1”

Tento živý channeling byl přijat v Tucsonu, Arizona, 18. ledna 2014

Rok 2014 znamená novou energii a začátek povznesení schopnosti staré duše pracovat na planetě mnohem lépe než kdy dříve. Toto je ta energie, kterou jste jako stará duše vždy očekávali. Je to začátek vašeho času, ale bude to chvíli trvat a někteří z vás to ještě nepocítí, protože vaše smysly se vylaďují…

 

1-2014 “Demystifikace New Age – 2”

Tento živý channeling byl přijat v Thousand Oaks v Kalifornii, 19. ledna 2014

Sedím v jedné místnosti s pracovníky světla, kteří se zajímají o svou duchovní část, kteří se snaží dávat každý den smysl té skládačce každodenního života, každý na své jedinečné cestě, jak jsem řekl, a každý má nějaké řešení, které se liší od řešení toho druhého. A začíná se ukazovat to, co chceme učit, totiž že neexistuje žádná obecně použitelná pilulka, kterou by si každý vzal, a která by vyřešila všechny problémy.

 

1-2014 “Demystifikace New Age – 3”
Tento živý channeling Kryona byl přijat v Edmontonu, AB, Kanada, 25. ledna 2014

Když vstoupíte do kontaktu se svým Vyšším Já, vytvoříte v sobě rovnováhu a to vám také pomůže při jednání s ostatními. Klíčem je Vyšší Já. Existuje laskavý systém, který vás miluje a pečuje o vás tak, jako vy pečujete o své děti. Je to proto, že když přijdete na tuto planetu, oddělíte se od nás. Je to vaše svobodná vůle a na tu jste vy odborníky. 

 

1-2014 Poselství pro rok 2014

Tento živý channeling Kryona byl předán v Boulderu, Coloradu, v sobotu, 11. ledna 2014

 Chci, abyste vyhlíželi a očekávali podporu. Chci, abyste si dávali pozor, na svůj jazyk. Chci, abyste přestali říkat: „Doufám, že se stane tohle…“ Chci, abyste odstranili jistá slova, která poukazují na to, jestli máte či nemáte štěstí. Chci, abyste očekávali dobré věci a viděli je ve svém životě. To je víc než jen pozitivní myšlení! Vytváříte realitu prostřednictvím verbalizace svých myšlenek a záměrů, jak vám říkal Kryon před 24 lety. A nyní to máte používat v praxi.

 

zpět