Rok 2003 Kryon

9-2003 „Vnímání mistrovství II“

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carrollem při čtvrté Kryonově plavbě po Pacifiku, 11. září 2003

Budeme pokračovat s učením o vnímání mistrovství. Před dvěma dny jsme vám předali sedm atributů a postojů těch, kteří jsou v módu mistrovství. Pouze lidská bytost se může dívat na tyto věci a podat o nich zprávu, Duch ne. A tak pouze předáváme zprávu o tom, co lidé říkají a co dělají. Je to uctění procesu lidského mistrovství.

 

3-2003 „Očima vzestupu – II“

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Renu v Nevadě,, 29. března 2003

Někdy se lidé pohybují ve tmě a ani to nevědí. Když se rozsvítí světlo, užasnou a vidí věci, které nikdy dřív neviděli. Takže když rozsvítíte své světlo, neposíláte nikomu žádný druh poselství. Místo toho jim jen umožníte, aby viděli. Tomu se říká odhalení. Chci, abyste si vzpomněli na chvíle ve svém životě, kdy jste objevili věci, o kterých jste nevěděli. Chci, abyste si vzpomněli na „aha“ momenty, kdy jste učinili rozhodnutí, která změnila věci už navždy. Takový je postup majáku a světla, které nesete. A o tom chceme mluvit.

 

2-2002 „Očima vzestupu – I“

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Grand Rapids v Michiganu, 23. února 2003

 Takže co ten „vzestup“? Závoj byl nadzvednut. Mřížka se usadila. Fyzika se změnila a tato planeta se přesunula do stavu, který umožní ten druh vzestupu, jaký zažil Eliáš, pouze bez toho výsledku, jakého Eliáš dosáhl ve staré realitě. Dovolte, abych to vyjasnil, jak jen budu moci. Úplně stejná procedura, která se odehrála s Eliášem, je nyní dostupná úplně každému člověku na planetě. Rozdíl je v tom, že lidé už nezmizí. Víte, co se s nimi stane?…

zpět