Rok 2004 Kryon

9-2004 „Výzva linearity“

Tento živý channeling byl předán v městě Nashua, New Hampshire,  Září 2004

Lidská bytosti, jak zde sedíš a posloucháš nebo čteš, krev, kterou nazýváte “životem” vaší biologie, vaše DNA, není odsud. Není odsud [myšleno ze Země]. Ne. Byla importována! Více než to, byla oslavována. Více než to, měli jste v tomto procesu pomoc od ostatních. Biologická semena byla vyseta v jednotlivých časech z různých míst ve vesmíru před velmi, velmi dlouhou dobou. A ve skutečnosti je pro to důkaz, přesto zde není žádný vědec stojící na pódiu, který vás žádá, abyste se podívali. 

 

6-2004 Lemurijské spojení

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Mount Shasta v Kalifornii, 20. června 2004

Nejskvělejší malíři na Zemi vytvořili některá z nejvíce božských uměleckých děl, která existují, a jejich ruce byly vedeny z druhé strany závoje. Když někteří mistři skládali nejúžasnější hudební díla, která naplňují vaše srdce pocitem současnosti a přitom starodávnosti, jejich tvořivé energie byly vedeny zpoza závoje. Také channelovali! Přesto někteří z vás stále říkají, že tento proces je divný, neobvyklý a cizí.

 

6-2004 Dar tranzitu Venuše

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Mount Shasta v Kalifornii, 19. června 2004

Vesmír dává lidstvu duchovní okna akce (činu) lineárními způsoby (představujícími období následujících let, často v násobcích 8). Významné okno se otevřelo v roce 1987 s energií Harmonické Konvergence (oslavovanou později jako událost 11:11). Zavřelo se s Harmonickou Konkordancí roku 2003. Toto okno představovalo počet let, které byly lineárně přítomné, vám známé a dokonce předpovězené…

 

4-2004 Co se to děje?

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Indianapolis v Indianě, 4. dubna 2004

 Tyto věci představují mnohé kousky a části velké a posvátné skládanky, která v této energii spolupracuje a poskytuje příležitost k probuzení pro všechny. To je jen začátek. Jak vám toto můžeme říci, když zde sedíme v obdivu k vám? Víte, kde jsou dobré zprávy pro planetu? Sedí přímo přede mnou! Dobré zprávy pro planetu dlí v těch, kteří čtou tato slova. Je to potenciál těch, kteří cítili posun majáků – lidských bytostí, které pracují na temných místech a drží světlo.

 

3-2004 Meditace a modlitba

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Renu v Nevadě, 20. března 2004

Meditace má tři různé části. První nazveme záměr. Mimochodem, zde stráví celou dobu meditace více než 80 procent lidstva, když se rozhodne mluvit s Bohem. Duch to vnímá velmi dobře, ale je to pouze „pozdrav“ v celém tom procesu.

 

1-2004 Vnímání mistrovství – III – „Smlouva“

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Goodingu v Idahu, 31. ledna 2004

Vaše tělo bylo připraveno v děloze vaší matky. Kousky a části vaší duše nebo toho, čemu říkáte duše, do něj byly přeneseny v tom okamžiku. Vždy se ptáte: „Kryone, kdy duše vstoupí do těla?“ Řeknu vám pravdu. Pamatujte si to: duše vstupuje do těla v tom okamžiku, kdy je schválena koncepce – dokonce ještě předtím, než je vytvořena biologie. To není předurčení (osud), ale predispozice. Máte predispozici k narození v závislosti na cestě vašich rodičů, kterou si svobodně zvolí. Je těžké to popsat, protože toto rozhodnutí se často odehrává ještě před tím, než se na Zemi setkají, a dokonce ještě před jejich narozením! Je velmi těžké o tom mluvit tak, abyste to opravdu pochopili. Takže jen řekněme, že „život“ začíná dlouho předtím, než si myslíte….