2-2013 Kryon

Časová kapsle Gaii

Tento živý channeling byl předán v Salt Lake City, v sobotu 9.února 2013

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte toto vznešené poselství předané v Salt Lake City, Utah.

 

Zdravím Vás, moji milí, Já jsem Kryon z Magnetické služby.

Poselství, které vám dnešní večer přináším je pokračováním těch dvou, která jsem vám sdělil již dříve v uplynulých dvou týdnech (v Boulderu, Colorado [2013-01-13 Kryon - Nástroje Staré duše pro rok 2013] a Phoenixu, Arizona [2013-01-06 Kryon - 2013 a co teď?]).

 

Informace, které potřebujete vědět, staré duše, se musí několikrát zopakovat, proto mi dovolte nejprve malý přehled.

 

Zde v místnosti spočívá Pravda a ta je osvěžující. Je zde novost, obnova a rekalibrace všech věcí.  Překročení ukazatele energie roku 2012 je mnohem významnější než si kdokoliv z vás uvědomuje. Mnozí to sledují z dálky v kvantovém stavu a tam probíhá oslava. To, co jste udělali, nemůžete vzít zpět; existují některé zásady, které vám chceme připomenout, a to jsou ty, které mohou ovlivnit, jak o tom všem budete přemýšlet. Ale dovolte nám to shrnutí, jen na okamžik.

 

Když můj partner před 23 lety procitl, stalo se tak velmi pomalu, a my jsme to řekli už dříve. Přišli jsme k němu opatrně, aby se nepolekal. Předávali jsme mu informace pomalu a jednoduše, aby jim mohl uvěřit. Ale už tehdy jsme pootevřeli dveře možností a já jsem přišel kvůli tomu, co jste uskutečnili. Staré duše, někteří z vás jste byli tehdy mladí a někteří ne. Ale všichni jste byli zde za nějakým účelem.

 

V posledních 23 letech jste byli jen v módu přežití. Posledních 23 let jsem vám vyprávěl, co máte očekávat a o ohromujících možnostech, které jsou před vámi. Vyprávěl jsem o energiích, kterým budete vystaveni a tak se také stalo. To všechno bylo řečeno s pomocí metafory boje se starou energií a o dualitě, které musí člověk neustále čelit a pracovat s ní. Teď se to změnilo. Teď začíná vlastní práce.

 

Staré duše řeknou, “Počkej Kryone, já přece pracuji už tak dlouho! Jak můžeš říct, že to teď začíná?„ Máte pravdu, pracovali jste, bořili jste se do močálu staré energie. Ale to bylo pouhé přežívání. Byli jste jen starou duší s informacemi, a věděli jste, že nakonec přijde probuzení, kdy budete moci informace použít. Teď močál mizí a přichází probuzení.

 

Ukazatel roku 2012

Dovolte mi vyjít z minulého channellingu. Byl tam časový ukazatel, uložený lidstvu samotnou Gaiou, který se sám vyrovnával s precesí bodů rovnodennosti. Byl to 26 000letý časový cyklus a pro předky to byl viditelný konec nebo začátek. Pokud byste dokázali překročit tento bod, neexistovala by cesta zpět.

 

Jsou tací, kteří řeknou, “kdy se vrátíme zpátky k tomu, na co jsme byli zvyklí? Chci se zase cítit normálně.” Moji drazí, začali jste tento závod, když jste se narodili, a běžíte maraton, který se skládá z mílí a mílí toho, čemu říkáte Lidská existence. Opravdu cítíte, že když vyhrajete tento závod, budete dopraveni zpátky na start nebo do jeho středu? Odpověď zní ne.

 

Možná jsou zde takové staré duše, které sedí kolem a čekají, až se věci vrátí do normálu, ale vy nevíte, co je normální! Stále bojujete se starou energií, stále a stále po mnoho životů! Bijete na poplach od té doby, kdy jste porozuměli dualitě. To není normální.

 

Dovolte mi popsat tu novou normalitu. Normální je Země, planeta, která se přesunula do přechodného období energie, kde představy, které máte jako staré duše dnes, mají zásluhy a hodnotu. Je to skoro jako když v temné oblasti vyjde slunce a věci, které dříve nefungovaly, najednou fungují. To je ta nová normalita. Normální bude doba, kdy nebudete muset vstávat a prodírat se různým nepořádkem.

 

Připomenutí toho, co se stalo

Ale pokračujme ve shrnutí; ve své nové Sadě nástrojů Staré Duše, použijte nástroj trpělivosti. Nepřemýšlejte o tom, že se věci nedějí dostatečně rychle. Místo toho si odpočiňte. Jednou nebo dvakrát se nadechněte, jak často říkáme, sedněte si a odpočívejte. Podívejte se na to, co se děje a na okamžik poděkujte předkům, kteří vás sem přivedli. Na chvíli pochvalte svou matku a svého otce, ať už jsou živí nebo mrtví, a ať v tyto věci věřili nebo ne, nebo zda k vám byli dobří nebo nebyli. Poděkujte jim, že vás porodili zde. Protože na opačné straně závoje, moji drazí, před tím než se sem vůbec dostali, věděli, co dělají. Existovala možnost, že se podle předem daného plánu jejich biologie spojí a přivedou vás, staré duše, zpátky na tuto planetu.

 

Na chvíli vzdejte čest Gaii za to, že vás přivedla na toto místo, kde se energie planety teď může začít s vámi vylaďovat, tak jako to dělala s vašimi předky, protože začnete vidět procitnutí z nečistoty planety. Pochopte spojenectví, které v tom spočívá, a to dokonce i v moderní době, a vzdejte díky Zemi. Protože odtamtud jste přišli. Buďte trpěliví. Budete muset, kvůli tomu, co vám řeknu později.

 

Čas šílenců

Když temnota slábne, objeví se zvláštní, rušivá energie, protože jste vyrostli bojem s ní a začne vám to scházet. Někteří z vás si na ní vytvořili dokonce závislost! Je to tím, že vy na ni tlačíte a ona vám to vrací svým tlakem. A vám se tyto atributy jeví jako rovnováha! Když vám nevrací tlak zpátky tak jak očekáváte, máte tendenci být nespokojení a dostáváte se mimo rovnováhu. Proto se rušivá energie nalézá i u starých duší. Nejste si opravdu jisti tím, co se děje. Proto vám říkáme, relaxujte, dýchejte, buďte trpěliví a pomalu se překalibrujte na novou energii, která nevrací tlak zpátky tak tvrdě, takže budete vědět, jak v jejím rámci fungovat.

 

A teď, moji drazí, viděli jste poslední dobou něco neobvyklého v chování některých lidí? Občas se to vyskytne ve vašich zprávách, ale ne vždy. Začalo to přesně před rovnodenností, těsně před slunovratem. Mohli byste se podívat na zprávy a viděli byste co se dělo.

 

Zdá se, že jisté Lidské bytosti začínají bláznit a že některé jdou tak daleko, že střílejí děti jiných Lidí. Jiní začínají zuřit, aniž to dává jakýkoliv smysl a způsobují, že začínáte pochybovat o lidstvu i o tom co se to vlastně děje. Zdá se, že nejde o nic jiného, než to, co vidíte každý měsíc a čemu se říká úplněk. Uvědomujete si úplněk, že ano? Je to neobvyklá doba, kde přítomnost měsíce v určité fázi vytváří v lidech zdánlivou nerovnováhu. Ti, kteří jsou často na hraně, přes ni přepadávají a dělají věci, které by, nebýt úplňku, nikdy neudělali. A teď vám řeknu něco, co nebude moc příjemné. Připravte se na rok plný úplňkové energie! To je ten druh energie, kterou teď pozorujete.

 

Někteří si začínají spojovat tyto věci, sledovat je, a dělat závěry. Jsou tací, kteří vám řeknou, že Země začíná být nemocná. Řeknou vám, že toto je to, o čem vždy hovořila proroctví a že lidé se stávají nevyrovnanými. Co byste jim řekli vy? Ne, neděje se to? Vypadá to tak, jak to je! To co se doopravdy děje je, že stará energie kope kolem sebe, protože nemůže uvěřit, že jste vyhráli! A tak to také je.

 

Stará energie prohrála bitvu

Cítíte energetickou nerovnováhu? Myslíte si, že se cítíte divně kvůli tomu? Dobrá, jen pomyslete na ty, kteří jsou na existenci staré energie závislí! Na okamžik si vzpomeňte na chamtivé mistry, kteří si udělali z podvádění druhých živnost. Oni věří, oni znají Lidské vědomí tak dobře, že vše, co musí udělat, je zatřepat prsty určitým způsobem a mohou obalamutit téměř kohokoliv. Mohou ošvindlovat svou vlastní cestu životem. Věděli jste, že takto už to nebude fungovat? Jak si myslíte, že se cítí? V sázce je jejich pouhé přežití.

 

Protože staré způsoby už také nefungují, budou teď zkoušet něco nového. A to je to o čem mluvím, a vy uvidíte, jak se mnoho temných věcí stane ještě temnějšími, protože ti, kteří jsou na nich zainteresovaní, si začínají uvědomovat, že to co byli zvyklí dělat, už nefunguje. Uvidíte to už velmi brzy a uvidíte to i ve vaší ekonomice, protože všechno, co bylo produkováno mimo integritu, se začne zhoršovat, dokud se nerozvine systém, který bude mít integritu z nové energie.

 

Uvidíte to ve vaší politice. Uvidíte to ve způsobu, jakým politici povedou svou kampaň. Spatříte to, co Lidské Bytosti v nové energii budou a nebudou tolerovat a je to všechno o posunu. Proto vám má tento přehled sdělit, že budete muset tolerovat po nějaký čas i nějaké bláznivosti. K některým bude docházet i velice blízko vás. Až je spatříte, chci, abyste si vzpomněli na tento channelling. Toto je rok úplňkové energie, nebo to tak přinejmenším budete pociťovat. Sledujte i bizarní, nevyrovnané vůdce!

 

Věci se mohou zdát být trochu nevyrovnané, ale vy stále nebudete vědět, kde se energie vyrovnává. Opravdu si nejste jistí, co máte dále dělat, ale já vám po celou dobu říkám, abyste se uklidnili, dali si oddych, odpočinuli si a byli trpěliví. Staré duše, došly jste příliš daleko, abyste se dostali do tohoto posunu, a nakonec si děláte hlavu s tím, jaké to je.

 

Chci po vás, abyste začali používat rozum, se kterým jste sem přišli. Od těch z vás, kteří jste vychovávali děti, chci, abyste si vzpomněli, jaké to s nimi bylo v určitých obdobích růstu. Čím vaše děti procházely během své křivky učení? Byly tam chvíle, kdy vás neměly rády a později zase měly? Procházely vlnami emocionálních změn? To je čím si prochází planetární energie a je to skoro jako znovuzrození.

 

Nápady a vynálezy nejsou náhodné

Teď se chci k tomu vrátit, protože jsme se dostali k bodu, o kterém jsem chtěl mluvit, a o čem jsme nemluvili dříve. Zdá se to neuvěřitelné, ale skutečnosti je, že představy a myšlenky jsou planetě dány, když je na ně připravena a ne dříve. Minule jsme vám řekli, že lidstvo věří, že může „myslet na všechno“. Intelektuálové věří, že obloha je hranicí kreativity. A přece, není to zajímavé, že všechny hluboké myšlenky a představy vznikly téměř v poslední chvíli? Když se podíváte na lidstvo a jak dlouho jste zde a jak dlouho zde jsou inteligentní Lidské Bytosti, čím to je, že skoro ke všem moderním vynálezům došlo až  obrazně řečeno, v poslední sekundě?

 

Představte si, že procházíte tisíciletími, aniž byste rozuměli tomu, co je baktérie, nebo že byste nevěřili v mikroby nebo neměli elektřinu. Když přemýšlíte o těchto věcech v pořadí, ve kterém přišly na planetu, je to docela vypovídající. Mnozí Lidé pracovali najednou na stejném vynálezu a ani o tom nevěděli. Najednou jste dostali vynález rádia, potom obrázky létající vzduchem, potom letadlo. To všechno dorazilo současně, zdánlivě v posledním okamžiku. Ptali jste se jakou to má logiku ve schématu toho, jak věci fungují? Dospěli jste do určitého bodu v historii před tím, než se Lidé stali rozumnými bytostmi? Nebo si myslíte, že se stalo něco jiného? Odpověď zní, že nic jiného nebylo. Zdálo se, že tyto myšlenky byly „doručeny“ na planetu všechny najednou, a mnoho lidé je pochopilo ve stejném okamžiku.

 

Časová kapsle

A tady je to, co se stalo: V rámci toho, co nazýváte Gaiou, existuje KRYSTALICKÁ MŘÍŽKA. Je to paměť všech věcí, které tam byly umístěny Plejáďany. Krystalická Mřížka byla vytvořena za tímto účelem Plejáďany. Až to bude vhodné a až lidské vědomí dosáhne určitého bodu, tyto představy se uvolní. Jedná se o časovou kapsli představ a dalších věcí. Nestane se tak z velkého centrálního slunce, nestane se tak mimo Zemi, ale dojde k tomu zevnitř.

 

Na začátku roku 2000 jsme seděli na místě jménem Mount Shasta (Kalifornie) a vyprávěli jsme vám o Lemuřanech v horách. Vyprávěli jsme tam o časových kapslích a teď tady máte vysvětlení. Ti v horách nehodlají vyjít ven, představit se a potřást vám rukou. Časová kapsle se týká informací a myšlenek. Kapsle se týkají kvantových atributů vědy a života, které máte objevit. Týká se to myšlenek, které potřebujete, abyste se mohli přesunout do nové energie, až pomine šílenství úplňku…a ono pomine. Proto těm, kteří je cítí, připadají kapsle živé a pro ezoterické „jasnovidce“ „bzučí“ aktivitou.

 

Spojili jste si někdy tyto věci dohromady? Uvažovali jste někdy o tom, jak dlouho už je civilizace na planetě? Sedíte v zemi jménem Spojené státy, ale uvědomujete si, že otcové zakladatelé tohoto národa, spojili dohromady něco naprosto unikátního, o čem nikdo nikdy nesnil? Z jejich myslí vzešla myšlenka na vládu, kde jako první přichází na řadu práva Lidské Bytosti. Odkud si myslíte, že tyto myšlenky vzešly? Řeknu vám to – přímo ze Země! (z Krystalické Mřížky).

 

Jak dlouho by to lidstvu trvalo o tom přemýšlet? Byl to systém, který by se zdál být tak jasný, spojit dohromady čistě a pregnantně, vytvořit zemi, která byla mladá a o tolik vepředu před ostatními, že nastavila normu pro dalších 100 nebo více let, která byla nová a odlišná. Proč k tomu nedošlo o 1000 let dříve? Musíte se zeptat sami sebe, jestli se vám to zdá logické. A opět, opravdu si to lidstvo po tisíce let jen neuvědomovalo? Proč nedošlo k žádným logickým představám vyššího myšlení a vynalézavosti?

 

Člověk Tesla

V průběhu času přišel okamžik, kdy lidstvo málem narazilo. Měli jste těžké časy s elektřinou. Proto přišel muž, který velmi předstihl svou dobu a jmenoval se Nikola Tesla. Dal vám principy toho, co dnes nazýváte střídavý proud. Moji drazí, chci po vás, abyste pochopili tento princip. Mnozí z vás to nedokážou, protože není ve 3D. Tyto vlastnosti jsou stále považovány za „myšlení génia“. Celá myšlenka tohoto druhu elektřiny, kterou dnes používáte, vzešla z kvantové mysli tohoto muže.

 

To bylo vše, co mu bylo dovoleno udělat. Tesla sám byl jistým druhem časové kapsle, který přišel ve správnou chvíli. Měl toho více, ale střídavý proud bylo všechno, co mu bylo v té době dovoleno planetě předat. On se samozřejmě snažil dát vám více. Věděl, že existují další věci, ale nic nebylo možné rozvinout. Kdybych vám řekl, co dalšího objevil, asi byste si to vůbec neuvědomili, protože tomu nikdy nebylo dovoleno, dostat se mimo hranice běžného myšlení. Země na to nebyla připravena.

 

Tesla objevil nehmotné věci. Uměl změnit strukturu atomární hmoty s použitím magnetismu, ale nikdy to nedokázal dostat pod kontrolu. Dokázal, aby se předměty zvedly z jeho pracovního stolu a narazily do stropu, ale neuměl to opakovat a kontrolovat. Ještě k tomu nedozrál čas. Víte, čím se ještě proslavil? Bylo to zdánlivé selhání v přenosu elektřiny. Nicméně, o žádné selhání nešlo.

 

Existují obrázky jeho věže, ale pokaždé, když Lidská Bytost uvidí nějakou věž, objeví se zaujatá představa, že něco se má vést vzduchem. Ale v případě Tesly šlo o představu jak vést elektřinu zemí. Potřebujete věže na zachycování zemského magnetismus určitým způsobem, na jeho vysílání a na opětovné sbírání z uzlů planetárního systému magnetické mřížky. Mluvili jsme o tom již dříve. Využíval planetární mřížku, která je v Zemi samotné! Byl na samém pokraji toho, aby ukázal, že můžete magneticky využít celou planetární mřížku, abyste vedli elektřinu a zachytávali ji tam, kde ji právě potřebujete, a to bezpečně, bez drátů. Ale Země na to nebyla připravena.

 

Tesla zemřel jako zlomený muž, plný ideálů, které by mohly přinést planetě Zemi mír, ale jemu prostě nebylo dovoleno některý z nich vám předat.

 

Teď vám povím, proč byl zastaven, moji drazí, a je to poprvé, kdy vám to povíme – protože tyto vynálezy bylo velice snadné změnit ve zbraně. Lidstvo k nim ještě nedozrálo. Ještě nejste připraveni pro nehmotné věci, ani na principy, které jsou velice snadno zneužitelné jako zbraně.

 

„Takže,“můžete si říci, „kdy na to budeme připraveni?“ Myslím, že odpověď už znáte, nebo ne? Jakmile Lidské vědomí dospěje k okamžiku, kdy nejdůležitější bude SJEDNOCOVÁNÍ a nikoli ODDĚLOVÁNÍ, potom to nastane.  K okamžiku, kdy dobývání a síla nejsou žádoucími ideály ani výhodou. Bodu, kdy lidstvo bude poměřovat sílu své populace tím, jak zdraví jsou a ne ekonomickým růstem. Bodu, kdy setkávání se se sousedy je hlavním cílem společenského vědomí a ne jejich potírání nebo ignorování. Přichází to, moji drazí. Je to ještě daleko, ale už to přichází.  Podívejte se, jak vypadá planeta v této chvíli. Vůdci, vládnoucí ve shodě se starou energií jsou zřejmí, že ano? Vypadá to, že jsou  pozůstatkem ve světě myšlení, který je ignoruje.

 

Otevření časové kapsle

V těchto časových kapslích, kterým říkáte Gaia, existuje sklad budoucích vědomostí a myšlenek, které tam před dávnými časy umístili ti, které jste nazvali Plejáďany, a tyto časové kapsle se otevřou s novými myšlenkami o jednotě a míru před tím, než se otevřou s vynálezy. Lidstvo se musí zjemnit, před tím než k vám vynálezy dorazí a v průběhu dalších 18 let uvidíte, co mám na mysli. Toto jsou časové kapsle pod vašima nohama v podobě uzlů Krystalické Mřížky, a jak dalece vám budou tyto věci odhaleny, bude záviset kompletně a naprosto na tom, co dál uděláte.

 

Co dělat dál

Tak si teď proberme, co dělat dál. Chci, abyste si vzali dovolenou a učili se milovat jeden druhého! To je ta hlavní práce pro rok 2013! Odložte strach a obavy a uložte je načas do metaforické nádoby. Příležitostně ji můžete vytáhnout a strašit se s ní, ale nedovolte, aby se to stalo vaším hlavním středem pozornosti. Měli byste se soustředit na to, kdo jste, proč jste sem přišli, co bude s planetou v budoucnu a naprosté uvědomování si faktu, že nejste sami.

 

Po celých 23 let vám říkám, “nejste sami.” Můžete odejít z tohoto místa a nasednout do svého auta. Můžete je nastartovat, přidat plyn, ale zatímco budete čekat, až se motor zahřeje, chci, abyste se podívali na prázdné sedadlo vedle sebe a řekli, „je to nádherné, že sedíš vedle mě.“ Je to poznání toho, že Vyšší Já a Boží láska vás provázejí kamkoliv jdete. Uvědomujete si, co máte ve svém nitru? Budete potřebovat celý vagón znalostí a kvantovosti, který je ve vás, abyste započali rozvoj své vnitřní božskosti. Musí se to stát pro vás skutečností, staré duše, abyste mohli přejít do dalšího kroku.

 

Osobní časová kapsle

A teď je to vaše osobní časová kapsle a právě o ní chceme s vámi mluvit. Existují tři druhy časových kapslí. Je jeden druh, o kterém zatím mluvit nebudeme. Další druh je v Zemi a ten poslední ve vaší DNA. Je to duchovní dědictví, se kterým jste přišli a tato kapsle je připravena se otevřít jako lotos. Až to udělá, dostaví se nové uvědomění. Přijde mír v podobě, která nebude nutně mírumilovná. Bude mít podobu trpělivosti, která nebude nezbytně trpělivá. Tehdy vy budete muset změnit sebe, protože se tím uvolní myšlenky, emoce a vědomí, které byly uvnitř vás vždy, ale až teď pro ně nastává čas představit se v této nové energii.

 

Očekávejte události, které nastanou. Nebuďte šokováni

Nechejte lidstvo, ať se chová způsobem, jakým to dělá při úplňku. Dovolte šílencům vyjít ven a dělat všechno co chtějí. Snažte se pomáhat těm, kteří jsou ovlivnitelní. Držte za ruku ty, kteří to potřebují. Ale pochopte, že toto je pouze dočasné, protože jste vyhráli hlavní bitvu, moji drazí! Existuje celá spousta energie, která vám nevěří, ani tomu, co představujete. To je pravda. Nedokážou ve vás vidět světlo a pouze cítí, že něco v nich jim teď schází.

 

Čekali jsme velmi dlouhou dobu, abychom vám předali toto poselství. A teď začíná práce. Musí začít s vámi způsobem, na který možná nejste připraveni. Nemá to nic společného s děláním jako spíše s bytím.

 

V těchto okamžicích a v těchto měsících po vás chci, abyste si uvědomovali to, kdo jste, staré duše. Přišly jste sem s určitým úkolem. Nebojujete se systémem a nejste jeho obětí. Místo toho se pomalu tím systémem stáváte. Odložte stranou to, co vás ruší. Odmítněte tomu přístup do své mysli i svého těla. Řekněte tomu, ať odejde. Dostali jste práci, kterou máte udělat a to je dnes pravda. Časové kapsle, nádherné a připravené, jsou na této planetě aktivovány. Měli byste se podívat co v nich je. Někteří z vás to udělají.

A tak to je.

KRYON.
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/.

 

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M.
pro www.transformace.info a pro www.kryon.webnode.cz. Tuto českou
verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat
a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá
tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

zpět