3 kroky ke změně reality

Představte si, že jste právě v nějaké těžké situaci. Nejde to právě tak, jak byste si to rádi představovali a momentální realita vašeho života neodpovídá tomu, co chcete, nebo co potřebujete. Někde to vázne a proud života začíná zadrhávat.

 

A nyní si představte dál…

Uprostřed této těžké a možná zauzlované situace umožníte svým životním energiím, aby znovu správně proudily, ale ne jen tak nějak. Ne, tak ne, spíš tak, že se vše začne vyvíjet ve váš prospěch.

 

Prostě všechny překážky se rozplynou, a vše se vyřeší k vaší plné spokojenosti.

 

Podobně jako Harry Potter jak jde se svou kouzelnou hůlkou životem, můžete i vy začít kouzlit a všechno měnit, co si přejete a co si můžete jen představit. Nepotřebujete k tomu žádné zvláštní a tajuplné prostředky, nepotřebujete žádný tajný spolek a ani armádu kouzelníků.

 

Všechno co potřebujete, máte vždy uvnitř sebe. Touto kouzelnou hůlkou je vaše vědomí, lépe řečeno zaměření vašeho úmyslu. Co se s ním dotknete, to se stane a manifestuje. Skrze jednoduché překývnutí pozornosti z něčeho nepříjemného k tomu, co si přejeme. Přimějeme tvořitelské síly Univerza k tomu, aby pracovaly pro nás a aby nám to, co si přejeme, vykouzlily.

 

Dám vám jednoduchý návod, jak můžete jen se třemi kroky změnit vaši realitu. Vysvětlím, jak  metoda funguje a jak s ní pracovat. Naučím vás 3 kroky ke štěstí.

 

Délka semináře:

2 až 3 hodiny

 

Cena:

400,-Kč

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.

 

Rozpis seminářů

Vyberte seminář v Kalendáři akcí.