Kvantové léčení Milostí

Kvantové léčení Milostí I. – III.

2 bodová metoda.

 

Použití

  • pro použití na sobě
  • pro řešení problémů, bez toho abych o nich s někým mluvil
  • transformuje tělesné a emocionální blokády
  • rozpouští životní témata, jako jsou Peníze, Vztahy, Zaměstnání
  • přináší Radost a Lehkost
  • účinek je okamžitý

 

Je to jednoduché léčení pro léčení sebe sama, kdy během pár sekund se mohou naše nemoce, emoce a různé jiné blokády přetransformovat a aktivují se samoléčebné síly těla. Tato metoda 2 bodů  je metoda pro každodenní použití a je výsledkem prací dalších kvantových metod a poznatků Dr. Richarda Bartletta ‘Matrix Energetics’, Dr. Franka Kinslow ‘Tajemství kvantového života’, Gregg Braden ‘Matrix božský zdroj’, Dr. Joe Dispenza ‘Evolve your Brain’ a Dr. Bruce Lipton ‘Biologie víry’.

 

Tuto metodu si můžete vyzkoušet na prožitkových večerních setkání u mne, nebo pak rovnou na seminářích. Semináře jsou celkem 3 nebo všechny najednou o víkendu.

 

1. Seminář Kvantového léčení Milostí je základem této metody 2 bodů. V prvních 2 hodinách se dozvíte, jak toto Kvantové léčení funguje a co je vaše čisté vědomí a po aktivaci ve vás, už  budeme spolu tuto jednoduchou metodu Kvantového léčení Milostí procvičovat a učit se jí používat v různých situacích. Naučíte se léčení pro sebe, pro druhé a dálkové léčení. Dozvíte se rozdíly mezi ‘Kvantovým léčením‘ podle Dr. Franka Kinslow a ‘Matrix Energetics metody‘ Dr. Richarda Bartletta. To vám pomůže k tomu, abyste si vypracovali svoji vlastní metodu.

 

2. Seminář Kvantového léčení Milostí – vztahy, hojnost a štěstí

Věda zjistila, že srdce má energetickou převahu nad mozkem a nyní také i vliv této srdeční energie na spontánní vyléčení. V druhém semináři se naučíte Kvantové léčení ze srdce. Zde se spojí vědomosti Dr. Franka Kinslow (‘Tajemství kvantového života’), Dr. Richard Bartlett (‘Matrix Energetics’) a Gregg Braden (‘Matrix božský zdroj’). Poté půjdeme rovnou zpracovávat témata Hojnosti, Vztahů a Štěstí.

 

3. Seminář Kvantového léčení Milostí – pravé JÁ

V myšlenkách je všechno vším. Na podkladě tohoto pohledu dosáhneme největšího stupně Kvantového léčení  Milostí – rovnováhy mezi hlavou, srdcem a solární čakrou. V tomto třetím semináři  se naučíte metodě Kvantového léčení pro každodenní situace bez toho, aniž byste použili ruce – u vás samých a i u druhých. Spojíme se tu s naším osvíceným JÁ a přes něj můžeme zjistit, jaké je naše poslání a co je našim příštím krokem vývoje. Přes Kvantové léčení aktivujeme váš životní cíl. Naučíte se tu i moji přijmutou metodu Kvantového léčení Milostí.

 

Víkendový seminář Kvantového léčení Milostí 1 – 3

Na víkendovém semináři spojíme všechny 3 jednotlivé semináře v jeden celek, a postupně projdeme všechny techniky tohoto jednoduchého léčení tak, abyste si je řádně osvojili a zafixovali je v sobě napořád. Budete tu mít i dostatek praxe.

 

Více o Kvantovém léčení Milostí zde

 

Možnosti seminářů v jiných městech

Pokud byste měli zájem, abych u vás pořádal tento seminář Kvantového léčení Milostí 1-3, pak  se můžeme  domluvit na celovíkendovém semináři se všemi třemi stupni naráz. Všechny 3 semináře se budou pořádat v sobotu a v neděli od 9 – 18 hodin s přestávkou na oběd. Pokud zorganizujete místnost a lidi, rád k vám přijedu. Počet účastníků minimálně 6 lidí a nahoru je neomezeně.

 

Cena

Každý seminář stojí 2800,- Kč nebo 115,-€. Jednotlivé semináře začínají od 9 hodin a s přestávkou na oběd končí v 16 hodin.

Víkendový seminář 1-3 stojí dohromady 7500,- Kč nebo 300,-€ -  so/ne 9-18 s přestívkou na oběd, pokud jste byli už na nějakém jednodenním semináři, doplatíte jen ty, které ještě nemáte.

Pokud byste jakýkoli seminář chtěli opakovat, zaplatí jen poloviční cenu semináře.

 

Jednotlivé semináře dělám i na dálku přes Skype, ceny jsou stejné jako nahoře, ale seminář je o něco kratší, protože je to individuální seminář.

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.