Rok 2012 Kryon

12-2012 Čas říct sbohem – Posledních 18 let

Tento živý channeling byl předán  v San Rafaelu, Kalifornii v sobotu  08.12.2012 (zveřejněn k 12.12.12)

 Nastal přechod do nového tisíciletí a nic se nestalo. Všimli jste si toho? A byli tací, kteří se vydali do kopců a budovali přístřeší, vyzbrojovali se proti svým sousedům. Někteří očekávali, že se Země zcela převrátí kvůli posunům pólů. Vy víte, že se to nestane. Nikdy. Protože kdyby ano, pak by vše na planetě zemřelo. Magnetismus se posunul mnohokrát, ale Země se nikdy zcela nepřevrátila. Je mnoho těch, kteří si přejí věřit v horor, drama… a říkají: „Je čas říct sbohem.“ Nepochopili to.

 

12-2012 “Příštích 18 let”

Tento živý channeling byl přijat v Laguna Hills v Kalifornii 2. prosince 2012

Precese rovnodennosti se v tomto cyklu blíží ke konci. Tento cyklus je označován jako dlouhý, protože trval 26 tisíc let. A předpokládá se, že když se o slunovratu 21. prosince podíváte na Slunce, přestože k tomu samozřejmě na různých místech Země dojde v jiný čas, bude Slunce dokonale vyrovnané se středem galaxie. To je počáteční i konečný bod cyklu 26 tisíc let, kterému se říká precese rovnodennosti. Je to galaktické zarovnání.

 

10-2012 „Písmeno K“

Tento živý channeling byl dán na Kryonově okružní cestě týkající se Kundalíní 17. října 2012

Co se stane, když bude Země poprvé vyrovnána v mužské a ženské energii? Co to bude znamenat? Znamená to, že bude nárůst toho, co nazýváme soucitným jednáním. Víte jaké jsou důsledky ne-soucitné akce? Válka. To je nesoucitná akce; také oddělenost, posuzování a nebrání ohledů na obyvatelstvo. Víte jaké jsou důsledky soucitných akcí? Spolupráce, sjednocování, upevňování míru, neposuzování, tolerance, porozumění. A počátek univerzální nepodmíněné lásky. Vidíte změnu o které hovoříme? Změní to způsob vašeho myšlení- uvnitř i navenek.

 

9-2012 „Most mečů“

Tento channelling byl přijat v Torontu, v Kanadě, 29. září 2012

Po ruce je posun paradigmatu a uvidíte to tam jako první, a nemusí to být pěkné, proto chci, abyste byli vytrvalí. Nevytahujte, co řekl Nostradamus v poslední minutě a řeknete, „Měl pravdu.“. Nic z toho co říkal, se neprojevilo až do roku 1987. Nechytejte se Knih Zjevení a neoddělujte všechna ta slova, která nebyla po 30 let pravdivá. Nic z toho o čem mluví, se nestalo. Jedinou věcí, která se zdá být pravdivá, je, že na Blízkém východě jsou stále problémy.

 

8-2012 Instrukce pro Staré Duše
Tento živý channeling byl předán při 11. Kryonově plavbě Hawaii
- pátek 17.08.2012,  Jedná se o poslední, čtvrtý záznam z této plavby

Když rozsvítíte světlo, tma zmizí. Znovu říkáme, že tma je pasivní a světlo aktivní. Když rozsvítíte světlo, tma zmizí! Takže odpovědí je VŽDY – mít světlo ve svém životě. Když ho překryjete tmou, nemůže se ukázat. Když dovolíte tmě, aby vyhrála tuto bitvu, prosedíte tento život a věci se nezlepší. A o tom je blízká bitva.

 

7-2012 Rekalibrace Sebe – 3. část

Tento živý channeling byl předán v Indianapolis, Indiana, 28. července 2012

Zlost je produktem minulosti. Zlobíte se, protože něco tuto zlost spustilo. Ta věc, která je ve vás a ozývá se, je informace. Jste naprogramováni – tímto životem nebo minulým… na tom nezáleží. Jste naprogramováni. A vy to víte, protože vás to rozčiluje. Skutečně odpovídáte emocemi. Vaše chemie se začíná měnit. Musíte to přijmout. Je to poměrně hluboké (silné). Jak by se vám líbilo odstranit tento spouštěč?…

 

6-2012 Otázky a Odpovědi z Letní Světelné Konference

Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Grand Canyonu, 06.06.2012
Jedná se o poslední (sedmý) záznam z letní Světelné konference, avšak přijat byl první den konání této události…

…Existuje několik druhů smrti. Tobě starší pravděpodobně říkali, že smrt je špatná a ty jí nechceš. To ale není to, co vidíme my. Smrt je omlazení (oživení). To je to, co vidíme. Zeptej se Starých Duší zde, kolikrát už byli na Zemi. A kdybys mohla mluvit s innate (tím co je vrozené) Starých Duší, řekly by ti, že smrt není špatná….

 

4-2012 Rekalibrace Sebe – 2. část

Tento živý channeling byl dán v Greensboro, North Carolina, 29. dubna 2012

 Znovu budeme definovat Světlo a Tmu. Znovu chceme, abyste pochopili, že jste Pracovníci Světla a Světlo je aktivní, ale Tma ne. Tma je absencí Světla. Rovnováha je ale něco, čemu rozumíte. Kdybychom řekli, že vznikne nová rovnováha mezi Světlem a Tmou, řekněte si, že tomu rozumíte…

 

4-2012 Rekalibrace Sebe – 1. část

Tento živý channeling byl předán v Newport News, Virginia, 28. dubna 2012

 Mladí lidé, zdědíte planetu, která se velmi liší od té, kterou zdědili vaši rodiče. Energie je v pohybu, abyste začali chápat, co stojí před Pracovníky Světla. Nazval bych to “Rekalibrace Sebe“. Nezaměňujte to za rekalibraci lidstva či Lidské Bytosti. Je to Rekalibrace vás – vašeho středu…

 

4-2012 “Rekalibrace vědomí

Tento živý channeling byl přijat v Madisonu, Wisconsin a Grand Rapids, Michigan, 21.dubna 2012

Toto poselství nese název Rekalibrace vědomí. Je představeno v sérii channelingů věnovaných rekalibraci, které byly dány po celé zemi. Vysvětlujeme, že všechny věci se rekalibrují, dokonce i Světlo a Tma. Rekalibruje se i samotná Gaia a stejně tak i Lidské vědomí a vnímání . Ale dovolte nám začít od začátku.

 

3-2012 Rekalibrácia Lásky

Tento živý channeling Kryona bol podaný v Perth, WA, Australia, Nedeľa, 25. Marca 2012

 A ja Vám chcem povedať, že metaforicky je to to, čo sa práve deje na planéte. Kedže clona sa pomaličky odhŕňa. Tým, ktorí nedokážu tomu uveriť oznamujeme, že toto je naša výzva na dnes:  Rekalibrácia lásky znamená, že láska je viac prístupná ako kedykoľvek predtým spoza clony! Ak chcete, zostaňte sedieť osamote vo svojej komôrke v depresii, no snáď po prvý krát za veľmi dlhú dobu nás budete počuť a my Vás budeme počuť a Vy budete cítiť, že sme s Vami, viac ako kedykoľvek predtým.

 

3-2012 Rekalibrace Gaii

Tento živý channeling Kryona byl dán v Melbourne, Austrálie, dne 18. Března 2012

Možná budete používat svalový test (v kineziologii), abyste zjistili, na co jste alergičtí anebo co se ve vás děje – pomocí odpovědí ano – ne. Není to zajímavé že musíte podstoupit takovou proceduru, abyste zjistili, co se děje ve vašem vlastním těle?  Možná si řeknete: „možná že mi něco chybí? Měli bychom být schopni vědět, co se děje v naší vlastní buněčné struktuře!“ Máte pravdu.  Vskutku,  měl by existovat most  mezi všemi těmito informacemi,  které jsou kvantové, a vaším vědomím…

 

3-2012 – Překalibrování svobodné vůle

Tento živý channeling přijal Lee Caroll v texaském Dallasu 3. března 2012

Existuje mnoho lidí, kteří budou muset projít zkušeností smrti, aby mohli být znovuzrozeni do nové energie, aby naplnili to, pro co přišli. A teď, stará duše je připravena na posun vědomí v těle skrze smrt – mnohem více než jiná Lidská Bytost na planetě. To jednoduše znamená, že čas musí plynout, abyste mohli vidět věci, o kterých mluvíme, a staré duše tím procházejí častěji než kterýkoliv jiný Člověk. Ale protože se odehrávají tyto generační posuny, uvidíte, že dokonce ještě před tím, než k tomu dojde, semena změny začínají klíčit rychleji, než trvá jeden lidský život. A to je naším dnešním námětem, nazveme to Překalibrováním Svobodné Vůle.

 

2-2012 – „Běžně kladené otázky“

Tento živý channelling byl předán v Monterey, Kalifornie, 26. února 2012

Myslíte si, že se to stane snadno a že k tomu dojde přes noc? Tohle je první rok (2012) a vy jste dostali dalších 18 let, abyste zasévali semena a další dvě generace, které budou sledovat, jak to funguje. Takovým způsobem funguje lidské vědomí. Je pomalé, ale vy jste netrpěliví. Proto taky v současnosti existuje tolik neštěstí. Je to stará energie netrpělivosti, nedorozumění, chtění okamžitého potěšení a dupání nohama, když si myslíte, že by vám měl Bůh pomoci. Když se tak nestane způsobem, jakým si myslíte, že by to měl udělat, říkáte, „vždyť jsem to věděl, že mi nepomůže.“

 

2-2012 -Rekalibrácia Tmy a Svetla

Tento živý channeling bol prijatý v San Antóniu, Texas, 25. Februára, 2012

Predsa len, už sme Vám povedali, že nastáva čas pre rovnováhu Tmy a Svetla. Tí, ktorí nesú svetlo v temnote, nebudú obklopení tmou, keďže definícia tmy je nedostatok svetla. Ale ak je málo tých, čo nesú svetlo, bude tu veľa temnoty. A kedže Vy budete tí, čo kráčajú v harmónii svetla vytvoreného ľuďmi, toto sa Vás týka.

 

2-2012 – Nové paradigma reality – 2

Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Salt Lake City, Utah
v sobotu, 12. února 2011.  Je součástí série „odhalení“.

Co kdybych vám řekl, že neexistuje žádná hierarchie? Že archandělé mají jména jen proto, aby to mělo 3D konstrukci, protože jinak je to nad vaše chápání? I to, když se ptáte: „KDO JSI?“ je naplněno 3D. Jsem, který jsem. Nejsem jednotného čísla, ale to je pro Vás nepochopitelné. Vy chcete singularitu, jméno, tělo, křídla a pohlaví.

 

2-2012 – Veľký Obraz – Ty Nie Si Sám – 2

Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagonii, 3. Februára 2012

Vezmem vás naspäť 4 miliardy rokov. Nachádzate sa ešte stále v tejto galaxii. Nehľadajte mimo tejto galaxie nič, čo má niečo spoločné s tým, čo ste kedykoľvek predtým boli. Každá galaxia ma vlastný duchovný plán. A to ovplyvňuje fyzikálne zákony v danej galaxii. Preto sa zdá, že vedci vidia iné zákony fyziky vo vesmíre. A nerozumejú tomu… Zostaňte vo svojej galaxii.

 

1-2012 – „Kolem Hornova mysu – Kundalini v pohybu“

Kryonova plavba kolem Patagonie
Tento živý channelling byl předán při plavbě kolem Patagonie, 28. ledna 2012

26.000leté uspořádání rovnodenností vaší planety je velkou událostí a v astronomii je známé jako Galaktické Vyrovnání. Nazývá se tak, protože se vaše Země svými osami vyrovná skrze vaše Slunce s centrem galaxie. Toto zarovnání nastává pouze jednou za 26.000 let.

 

1-2012 – Rekalibrace “měli bychom”

Patagonská Kryonova kundalini okružní plavba
Tento channelling byl předán živě, Patagonie, ve čtvrtek, 26. ledna 2012

Můžete také změnit to, co je medicína a začít proces, jehož design je velkolepý, ale ne příliš 3D. Vyzývám vás, abyste začali využívat to, co bych nazval homeopatickým principem s hlavními léky. Pokud někteří z vás užívají hlavní léky, aby změnili svou chemii, abyste mohli žít lépe a déle, mohli byste mít pocit, že nemáte jinou možnost. „No, udržuje mě to při životě,“ můžete odpovědět. „nemám zatím možnost, to dělat se svým vědomím, tak užívám léky.“

 

1-2012 – Přenastavení vesmíru

Tento živý channeling Kryona byl předán v Patagonii,

(nejjižnější části Jižní Ameriky), ve středu, 25. ledna 2012

Před dvaceti dvěma lety jsme vám řekli toto: „Připravte se na posun,“ řekli jsme. „Připravte se na to, že se změní počasí,“ řekli jsme. To se teď stane. Nestane se to proto, že to řekl Kryon nebo proroci, ale v důsledku toho, že staré duše viděly, že přijdou překážky. Už šly po tomto kruhu někdy dříve a pamatují si, kde tyto záležitosti byly. Je to „známé“ území.

 

1-2012 – „Rekalibrace vědění“ (…a konverzace s Lemuřanem)
Tento živý channeling s Kryonem proběhl v Boulderu (Colorado), v sobotu, 14.ledna 2012

Následující metafora je používaná až příliš často, ale stále ji používáme, protože je jednoduchá. Pomyslete na to, že na této planetě jsou tací, kteří kráčeli tisíce let ve tmě. Je to jen tma. Není to zlo nebo cosi mystického. Je to prostě absence světla. Je to temnota, ve které se lidstvo nesjednocuje, protože je to těžké, když se celá lidská rasa pohybuje ve tmě. Je těžké vědět, co máte dělat, když nevidíte, kam jdete. Takže se staráte o sebe. Je to více o přežití než o čemkoli jiném. O zajištění základních potřeb.

 

1-2012 – Přenastavení /Rekalibrace lidské bytosti
Tento živý channelling byl předán v Given in Red Deer, Alberta, Canada
January 7, 2012

Chci hovořit o tom, co se nyní na planetě děje a tímto bych vám chtěl dát první úplný channeling o roce 2012, což je, řekl bych, vlastností energie, která na vás nyní působí. Tato energie se mění. Ti, kdo zde v této místnosti sedíte a budete tu sedět i zítra (hovoří k těm, kdo jsou v Okanagan Valley), obdrží stejnou zprávu. Toto je jedna z mála příležitostí, kdy opakuji zprávu v tom samém jazyce. Je nutné to zopakovat. Bude přepsána a uslyší ji tak mnozí.

 

zpět