rok 2006 Kryon

12-2006 Filtry lidských majáků

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carrollem v San Diegu v Kalifornii, 3. prosince 2006

 O co se právě teď obáváte? Vím, kdo tu je. Vím, kdo to čte. Vím, s čím si děláte starosti. Takže také vím, že jsou mnozí z vás ustaraní! Víte, jak to vypadá? Ach, je to velký temný filtr před vaším světlem. Věděli jste, že obavy umisťují velký „filtr starostí“ přímo před vaše posvátné světlo? Takže když si sednete, meditujete a chcete poslat světlo zbytku této planety, je to jako u majáku – točí se dokola a dokola a vysílá obavy, obavy, obavy, obavy [Lee ukazuje ten pohyb, který mu Kryon předal.] Věděli jste to? To je filtr! Stojí v cestě interdimenzionální komunikaci, která je pro pracovníky světla i planetu tak drahocenná.

 

11-2006 Sedm kosmických zákonů

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carrollem , 25. listopadu 2006

Dnes večer zde probíhá učení. Rád bych vám představil sedm kosmických zákonů Kryona. Už jsem to udělal dvakrát dříve, ale toto je channeling, u kterého jsem chtěl, aby byl nahrán a přepsán.

 

10-2006 „Vnímání Boha“

Tento živý channeling byl přijat v Oberndorfu, Rakousko, 14. října 2006

Ne všichni máte psa, ale můžete předstírat. Jestli jednoho máte, pak skutečně vlastníte psa. Jste jeho pánem. Pro psa jste opravdový Bůh, že? Uvažovali jste o tom někdy? Jak si vás pes představuje? Když nastane zima, vezmete psa dovnitř, kde je příjemně a teplo – co byste řekli, že si o tom pes myslí? Pes ví, že je venku opravdu chladno, a vy jste ho nějak oteplili. Zajímá ho to? Říká jeho mozek: “Jak jen to pán udělal? Venku je opravdu nepříjemně, a přesto je tady skutečně útulně. Jak to dokázal?” Pes o tom nepřemýšlí, že? Vidíte, pes je zkrátka šťastný, že je zde.

 

8-2006  Nová energie léčení
Tento živý channeling byl přijat v Aucklandu, Nový Zéland, 19. srpna 2006

Někteří řeknou: „Chci hodně energie. Chci jít k léčiteli a získat spoustu energie.“ Ale dnešní léčitel jim odpoví, že nejprve musí vyvážit sebe ve všech směrech, aby bylo možné dostat energii, po které touží. Ale oni řeknou: „Ne, děkuji, prosím jen energii, to je všechno, co chci.“ Začínáte vidět tu změnu? Systém se mění od „prosím, pomoz mi“ na „prosím, pomoz mi, abych si pomohl pomoci sám“…

 

7-2006 Sedm velkých lidských iluzí o Bohu
Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Edmontonu v Albertě (Kanada), 8. července 2006

 Dnes se vám chystám předat několik vážných informací. Vždy jsou milující, ale někteří je vnímají jako kritiku. Místo toho je to pravda a odhalení. Předám vám informaci, která může někomu připadat jako shrnutí. To to ale není. Pouze dnes pro vás poskládáme věci tímto způsobem. Musíte to slyšet, protože to brzy budete potřebovat. Je načase, abyste opustili mytologii a přesunuli se do skutečnosti svého mistrovství. Země volá a blíží se časy, ve kterých budete potřebovat znát rozdíl mezi Bohem a lidskými historkami o Bohu.

 

4-2006 „Kde je teta Marta?“

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Cape Cod, Massachusetts, 22. dubna 2006

 Při smrti dojde je nejprve vědomí odejmuto z těla a vy určitým způsobem stojíte vedle 3D těla a díváte se na ně. V této chvíli dochází k jakémusi druhu pochopení. Někdy nastává trochu zmatek, který závisí na způsobu smrti, o kterém mluvíme. Ale vy tam stojíte a hledíte na sebe. Část vás říká: „Tohle si pamatuji.“ Další část je tak vděčná, že skutečná smrt vlastně neexistuje, že ji strach okamžitě opouští a nahrazuje ho zvědavost a rozpaky. Když jste opustili tělo, už není žádná bolest. Váš duch je vyjmut z těla, které teď musí zemřít. A umírání je skutečně o DNA.

 

4-2006  Mnohá „VY“

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem na Manhattanu v New York City, 1. dubna 2006

Dám vám k přemýšlení něco dalšího. Pokud nevěříte v minulé životy, pak dovolte, abych se vás zeptal na něco, co zahrnuje pouze tento váš současný život. Pamatujete si, když vám bylo 10? Většina z vás odpoví „ano“. No a zrovna tak i vaše DNA! Co vy na to? Přemýšlejte o tom. Do vašeho těla je otisknuta paměť, která má na sobě buněčné razítko, které si pamatuje „věk 10 let“. Vidíte, je stále tam. Je to buněčná paměť. Jak by se vám líbilo opět tu dobu navštívit? Můžete se ptát: „Proč bych to měl dělat?“ Když bylo většině z vás 10 let, vaše DNA byla čistá, úplná a mladá. I když to je už dávno, vaše tělo má stále v paměti, jaké to tehdy bylo.

.

3-2006 Stávání se mistry

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, St. Augustine, Florida, 11. března 2006

Mistři na této planetě měli něco společného. Zkusili jste si to někdy shrnout? Kráčeli po této planetě ve svém božství. Léčili lidi, když se jich dotkli. Putovali z místa na místo a lidé se kolem nich shromažďovali. Zhmotňovali zázraky hmoty. Někteří vytvářeli věci z ničeho. To je to, co dělají mistři. Někteří v tom stále ještě pokračují, právě teď, na této planetě. Nejsou součástí historie, žijí teď a konají stejné zázraky. Vše, co bylo, je stále zde – ve způsobu energetického mistrovství.

 

1-2006 NOVÉ INFORMACE PRO ROK 2006

Tento živý channeling byl předán v Longmontu v Coloradu, 22. ledna 2006

Teď tady přichází něco jiného. Moc o tom nemluvíme. Bylo to zmíněno v roce 1992, přesto jen nemnozí o tom hovořili. Blíží se datum 9. září 2007 (9:9:9), to je označník. Data předaná Duchem ukazují centrální bod změny. Je to potenciál změny a ne “dění,” kdy můžete vstát ze svého zahradního křesla a něco pozorovat [Kryonův humor]. Takže tato data, která vám dáváme, jsou širokospektrální energetické značky změn, a ne termíny ke sledování události.

zpět