Reiki Olé Gabrielsena

Ethereal Crystals

je to práce s eterickými krystaly, které můžeme používat přesně jako jejich fyzické protějšky a i víc.

 

Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing je od Ole Gabrielsena, dánského mistra reiki a učitele meditace. Od něj pochází mezi jinými i Kundalini reiki a její další druhy (Gold, Ethereal Kristals, Tachyon) a ještě i jiné. Pracuje se zde s andělskými energiemi. Je dána i možnost, jednoduše se zbavit blokád a starých emocionálních vzorců.

 

Full Spectrum Light

Full Spectrum Light je silnější nástupce po Full Spectrum Healing, přičemž se tu nepracuje jenom s anděly. Jeho síla se zakládá hlavně na zasvěcení všech dvanácti čaker. Čistí minulost a rozpuští emoční energetické blokády.

 

Gold-Reiki

Vzdělání Gold-Reiki je třístupňový zasvěcovací program. Po třetím zasvěcení dosáhneš úrovně Mistra a můžeš do Gold-Reiki zasvěcovat i ostatní.

 

Kundalini-Reiki

Na Kundalini-Reiki je třeba se dívat jako na paralelní vývoj k Usui-Reiki. Kundalini-Reiki se lze naučit, aniž by bylo nutné předtím projít jiným stupněm reiki. Kundalini-Reiki se předává zasvěcením. Nepracuje se symboly a mantrami, proto je velice snadné se Kundalini-Reiki naučit. Mám s ní velmi dobrou zkušenost, když se někomu spustí samovolně Kundaliny a psychicky ji už nezvládá. Po zasvěcení ji začne okamžitě ovládat.

 

New Usui Reiki 

je nová Reiki bez symbolů. Jenom myšlenka a úmysl.

 

Orgon Life Force

Po zasvěcení jste schopni vyrábět bez užití jakéhokoliv zvláštního materiálu velmi silné orgonové generátory. Tato varianta je mimo standardní cestu k výrobě orgonových generátorů, protože není odkázána na použití speciálních materiálů. Můžete proměnit vše v orgonové generátory (životní energetické zesilovače) bez užití krystalů, kamenů nebo kovů. (tzv. orgonových komponent).

 

Solar Light Empowerment

Energie Slunce je teplou, velmi vysoce vibrující, láskyplnou energií, která je nanejvýš blahodárnou při jakémkoliv ošetření. Energie slunce má mnoho různých vynikajících vlastností. Nejdůležitější z nich je léčení a regenerace.

 

Tachyon-Reiki

Tachyon není ani kmitočet, ani energie, ale je to základ všech frekvencí. Všechny vzniká z tachyonů. Narazí-li tachyon na disharmonii, vyrovnává ji. Forma dokonalé prvotní energie je uložena v tachyonu. Tachyon není žádná léčebná energie, ale každou hmotu transformuje do požadované energie. Je rychlejší, než Světlo a přeměňuje dokonce na pozitivní energii i negativní elektromagnetické pole.

 

zpět