Channelované energie

Amara – duchovní zmocnění

Amara je energetické vědomí individuálního zmocnění a sebeobjevení. Úmyslem přitom není léčení, nýbrž uvědomění si našich nevědomých proudů, našich vnitřních „vod“, které obsahují klíč k tajemstvím našeho bytí. Energetické vědomí nás podporuje v akceptování našich ran takových, jaké jsou a pomáhá nám uvědomit si zcela příčiny jejich projevení.

 

Atlantský léčebný systém

Atlantis Healing System (Atlantský léčebný systém) je jemný, subtilní druh diagnostiky a energetického léčení, který udává skutečnou příčinu onemocnění a může ukázat správný způsob léčení.

 

Fénix-reiki 

Podle mýtu představuje pták Fénix znovuzrození. Tento systém byl vyvinut, aby bylo možné stále znovu začínat, jako fénix z popela. Často si myslíme, že nemůžeme dál. A přesto máme vždy možnost začít znovu.

 

Karmic Distance

Karmic Distance je atraktivní nová varianta energie, která pochází od Martyn Pentecost. Jejím základem jsou techniky Usui-Reiki a pracuje s pěti symboly. Pracuje s typem reiki-energie, který se specializuje na představení karmy a zabývá se různými problémy, které vznikají z negativních karmických událostí.

 

Lemurian Facilitator

Lemurské vibrace mohou napomáhat duchovnímu uzdravení a k uvolnění karmických svazků. Je možné, že se cítíte být přitahováni touto energií vzhledem k vašim předešlým Lemurským kontaktům.

 

Lemurské krystaly

Lemuřané byli schopni se spojit s Lemurskými krystaly. Lemurské krystaly byly používány ke stavbě mostů, k zahřívání vody. Některé byly používány jako nástroje, jiné pomáhaly při duchovním léčení a uvolňování karmických svazků a jsou dnes velmi důležité pro ty, kteří mají z minulých inkarnací lemurská karmická spojení.

 

Meridián-reiki

Symbolem, který zprostředkovává zasvěcení, jsou aktivovány energetické dráhy našeho těla, které spojují naše čakry a orgány. Energie symbolu meridiánu má velmi silný uzemňovací efekt.

 

Měsíční reiki

V mnoha starých kulturách je měsíc symbolem ženství. V čínské kultuře odpovídá např. jinu a jangu. Den znamená jang a je aktivní a ven proudící energie. Noc je jin, spíše niterná, vyživující energie. K objevení posvátného ženství v nás a k jeho uctívání se v dřívějších dobách a částečně i dnes provádějí noční obřady. Zde je měsíc uctíván v modlitbách nebo přímo je uctíváno vnitřní posvátné ženství.

 

Psychická reiki

Po tomto zasvěcení se může objevit mnoho schopností. Někdy se projeví ihned, může to však také trvat několik měsíců.

 

Spirit reiki 

je systém pro léčení a duchovní růst.

 

Tantra Reiki

je velice hezké zasvěcení, abys mohl/a řídit svou sexuální energii a sexuální energii svého partnera nebo své partnerky.

 

Thoth 

je to Egyptský bůh měsíce, muž, který je zobrazován s hlavou ptáka Ibise.

 

Vajra Tummo reiki (VTR)

je varianta reiki, jejíž kořeny sahají do starých esoterických systémů Tibetu. Ranná forma VTR je nazývána Vajra gTummo. Vajra znamená „hromový klín“, ale také „diamantové žezlo“. Vajra jako symbol představuje v podstatě neproniknutelnost, nerozlomitelnost, nedělitelnost, nezničitelnost, atd. osvícení, stav Buddhy jako Ducha Vajry.

 

Vilolet Flame Reiki

je očistná energie pro transmutaci našich negativních emocí.

 

Zlaté Světlo reiki

Se zlatým Světlem máš např. i přesto, žes málo spal/a dost energie ke zvládnutí všedního dne. Hodí se tedy zvláště pro lidi v sociálních a léčebných povoláních (lékaři), pro manažery, pro mladé rodiče, pro lidi, pracující na směny atd. Použití tohoto systému pomáhá našemu energetickému tělu, aby přineslo do našeho všedního života vyšší vibraci a aby ji také mohlo udržet.

 

zpět